Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
10. říj 2010

@dandelion aha je to složité ale vim že obezita brání mega v otěhu..to dáme🙂

cabalkova
10. říj 2010

@dandelion Dande... jsme na tom podobne, taky mi kila vadi v ceste k mimi a taky jich mam spoustu... to dame... prece vime, kvuli cemu a s jakym cilem hubneme a proto nam to pujde... jak chces hubnout?? Mas nejakou dietku nebo neco??

luuca.b
10. říj 2010

@coko.joko mmnt dopíšu a dám🙂

cervik1111
10. říj 2010

@luuca.b 169cm a 87kg ☹

luuca.b
10. říj 2010

10.10.2010
misicka455 160 88
luuca.b 153 66
lulii  162 95
verusa22 168 90
Bocinka 180 105
pigy 178 80
cabalkova 168 108,8
coko.joko 170 90
usounek25 170 90
dandelion 165 122
cervik1111 169 87

dandelion
10. říj 2010

@cabalkova na dietky už nehraju ;) hodně se zajímám o zdravou výživu... Takže mám v plánu vyváženej jídelníček, já několikrát spolupracovala s nutriční poradkyní, nikdy mi nevyšla se vším vstříc, tak jsem se rozhodla bejt si poradce sama pro sebe ;)

luuca.b
10. říj 2010

@dandelion i to je správné.....mě by vadilo že by mi předepisovala co nejim☹

coko.joko
10. říj 2010

takze holky tabulka je tu a jdem do toho a jak po tydnu se bude rikat kdo kolik ma kdo koli dal dolu nebo jak 😵 ty blaho me to nejak bere....se tesim,az budu hlasit,ze mam min kil.. 😀

luuca.b
10. říj 2010

@coko.joko i to jedno kilo udělá radost😀

cabalkova
10. říj 2010

@dandelion Tak to je fajn, ze to mas takhle zmaknuty. Ja taky teoreticky vim, co je zdravy a co ne, co jist a co ne, ale kdyz mi to nekdo neda befelem, tak to proste nevydrzim... jsem hroznej mlsota a chutna mi v podstate vsechno, takze jsem schopna sezrat neuveritelny veci... tak doufam, ze se mi taky trochu stahne zaludek a nebudu mit takovy vlci hlady... jinak to dolu nedam nikdy. ☹

coko.joko
10. říj 2010

@luuca.b ,tak ja jim vse krom sladkyho to nemam rada,takze u me je to dobry,ze me to nebude chybet pri dietce...

cabalkova
10. říj 2010

@coko.joko No a nebudeme si do tabule psat proste aktualni vahu a do zavorky, kolik jsme daly dolu od zacatku hubnuti a za posledni tyden??? Jako ze by nas motivovalo, jak nam to jde pekne dolu.

cabalkova
10. říj 2010

@coko.joko Tak to mas super, ze nemusis sladky... ja mam sladky hodne rada... ne ze bych bez nej vubec nevydrzela, ale urcite by mi hooodne chybelo... takze ti to docela zavidim.

coko.joko
10. říj 2010

@cabalkova ,no a proto je tu tahle diskuze,ze proste si musis rict,tak a je tabulka musim to dat a za tyden se budeme hlasit a vis jak ti udela radost,ze reknes ty jo a ja mam kilo dole super.....meto sere jako nikoho,vzdy jsem mela krasnou postavu a ted katastrofa....jako ja se ani pred manzelem nevysvlecu,protoze me je tak trapne

luuca.b
10. říj 2010

@cabalkova no jasně to je v plánu🙂
@coko.joko tak s tim mám právě problém já

luuca.b
10. říj 2010

@coko.joko přesně a odráží se to i na sexu

coko.joko
10. říj 2010

@cabalkova ,ja nemela rada od mala,nejaky sladky jidla to me jde mraz po zadech a to se podrz jsem cukrarka a nejim sladky,taky dobry vid....co mam rada je zmrzlinka....a v lete jednou za dva roky si dam dva ovocny tvarohovy knedlicky s merunkama 😵

luti
10. říj 2010

Ahojky holky mohu se take pridat? mame dve deti, kluka a holku 16 mesicu od sebe 😉 .
jestli mne teda prijmete, tady mate na oplatku moje hrozive miry 179/94, v poradi vyska/vaha 😀 😀 , den porodu pred 11 mesicy 119kg. Stydim se, ale slibuji, ze se budu snazit sebevic, aby na mne byli nase ratolesti v budoucnu hrde a hlavne abych se nezadychavala, kdyz hrajeme na honenou. 😉 😉

coko.joko
10. říj 2010

@luuca.b ,no ja jsem unavena kazdy den a nebo me boli hlava a porad mam nejakou vymluvu...proste se stydim za svoje telo ted v tuto chvilku a verim,ze po tyhle diskuzi to vse prejde az uvidim jak ty kila jdou a jak se snazi i ostatni a zase bude dobre

cabalkova
10. říj 2010

@coko.joko Hele, ja se pred muzem taky stydim svliknout. Ted delame druhou koupelnu, chtela jsem tam takovy krasny velky zrcadlo a ted jsem si rikala, ze to je kravina, protoze se stejne pred kazdym zrcadlem plizim, abych se nevidela, protoze se stydim sama pred sebou a za sebe, tak je blbost porizovat tamn zrcadlo... ale treba nez na to zarizovani koupelny skutecne dojde, tak uz bude nejaky kilco dole a nakonec si to zrcadylko prece jen poridime. 😵

coko.joko
10. říj 2010

@luti ,jasne pojd k nam....

cabalkova
10. říj 2010

@luti Pojd k nam devce a mrkni do tabulky, tvoje miry jsou super, co ja bych za ne a za tvoje deti dala. 😵

bocinka
10. říj 2010

@dandelion a hlavně to chce zajít k lékaři, páč tohle už je fakt obezita, i já jsem obézní a sama moje doktorka mi řekla, že na tohle sama nemám... hlavně hlídají, abys nepřibírala zpět.... 🙂

@cervik1111 jen pojď k nám.... 🙂

@coko.joko to bude.... ale myslím, že bychom si měly dát cíl, kterej je lehčí a pak se odměnit a začít znova s jinou motivací.... 😉 já bych se třeba chtěla vdávat s MAXIMÁLNĚ 90 kg.... což znamená 15 kg, ale jakmile budu mít pod 100 kg, tak si jdu koupit hadry na lyže.... 😵 😵 😵 a nevíc máme v listopadu ples ze střední školy a když jsem se byla na škole podívat s malou, tak mi to bylo blbý, proto tam chci být hubenější, než si mě pamatují s poslední návštěvy..... 😵 😵 😵

luti
10. říj 2010

@coko.joko
@cabalkova dekuji, vsem kockam preji dobrou noc a od zitrka rana hura na tooooooooo, vsem drzim palecky 😀

coko.joko
10. říj 2010

@cabalkova ,tak my predelali byt v HK a ja taky koupelnu krasne svetle modrou a pres jednu stenu je zrcadlo a uzasny jak to proste i zvetsi prostor a pak jsem odjela sem a pred 3.mesicema jsem byla v HK a bylo zle co jsem v tom zrcadle videla 😵 ale jak rikam ja fakt jdu do toho a fakt dam ty kila dolu....a pak budu na sebe hrda

cabalkova
10. říj 2010

@coko.joko Presne! Nemuzeme si teda predstavovat, ze ty kila dame dolu pres noc, ale pomalu to pujde a kazdy kilo bude uspech a pak se do toho zrcadla zase rady budeme divat!! Akorat mam pocit, ze jsem tu z vas nejstarsi, tak mi to pujde nejpomalejc... ale co, prdim na to, proste hubnu a zhubnu!!

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka ,no ja mam prave ty hadry moje dzinecky a moje tricka,ktery jsem nosila pred otehotnenim a porad na ne koukam a zkousim a dziny narvu,ale pres ten pupek nezapnu a mam je do pul zadku,takze moje motivace je tohle a taky jsem si pres rok nic nekoupila a ani nekoupim a koupim si az zhubnu....ted mam chodit plavat s Lennym a mam uz ted trauma jak tam budu vypadat jako otesanek mezi tema holkama

dandelion
10. říj 2010

nick.........výška....................váha(10.10)..........BMI...............váha(17.10)
misicka455..........160cm..................88kg......................34,3
luuca.b..................153cm..................66kg......................28,1
lulii..........................162cm.................95kg......................36,1
verusa22...............168cm.................90kg......................31,8
Bocinka..................180cm..............105kg......................32,4
pigy..........................178cm................80kg......................25,2
cabalkova...............168cm..........108,8kg......................38,6
coko.joko................170cm................90kg......................31,1
usounek25.............170cm................90kg......................31,1
dandelion................165cm.............122kg......................44,8
cervik1111...............169cm...............87kg......................30,4
luti.............................179cm................94kg.....................29,3

dandelion
10. říj 2010

jsem si hrála s tabulkou, trošku jsem se nevyznala v těch číslech, ale rozhodila se mi, tak se omlouvám :(

cervik1111
10. říj 2010

@bocinka ty nevypafáš podle fotky tlustá 🙂 Zjistila jsem,jak jsem vytahovala zimní věci,že neobleču zimní bundu,kterou jsem nosila v těhtenství 😠 😠 😠 To už je hodně smutné avážné 😢 😢 😢 😢 Máte nějakéé rady na hubnutí holky?