Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
1. pro 2010

@medvedinka vítej u nás my jsme teprve na začátku tak budem rádi za tvé rady ohledně hubnutí 😉

mapurka
1. pro 2010

ahoj, dneska u nás -10stupňů, ani jsem venku s holkama nebyla 😖 Padla na mě příšerná únava...to asi ta dieta..asi dělám něco špatně..Budu muset zobat nějaké vitamíny. Jaké doporučujete?
@medvedinka vítej do klubu! 😀 kolik se ti podařilo zhubnout, za jakou dobu a jak? 😀 Sem s každou dobrou radou.... 😉 !

misicka455
1. pro 2010

Njelpší budou ějaké co osbasahují největší spektrum jako třeba Multivitamin, Centrum ,Calibrum apodd...

mapurka
1. pro 2010

tak mulťák to jistí. My jsme kompletně pod sněhem 😒 . Dneska jsem vlezla na váhu a nějak se mi to zaseklo

leopolda
1. pro 2010

Ahoj holky,
já nestíhám,byla jsem 2dny na kongresu,tak jsem zhřešila,ale jen velmi mírně,jelikož kvůli dětem jsem nešla na večírek a raut.To by bylo asi horší.
Ted jsem si zase musela dát mlíko s medem,jde na mě nějakej kašel,ale to se asi svět nezboří,myslím trochu medu.
Ta zima mě deptá.Já ji nesnáším.

kacab
2. pro 2010

@mapurka .. to jsme dvě.... taky stojím s váhou... a přitom nehřeším a cvičím stejně... ale ono se nám to zase pohne, uvidíš 🙂

medvedinka
2. pro 2010

Ahojky holky, děkuju za přivítání, já jsem se přesně před rokem vyšplhala na váhu 80,4kg při 163cm, tak jsem si dala novoroční předsevzetí, že zhubnu. začala jsem chodit k obetitoložce, která mi dala doporučený jídelníček s 5000kJ na den s tím, že musím 3krát v týdnu cvičit. chodila jsem tam každých 6 týdnů na konzultace, povídali jsme si o tom co jím a proč to jím a co bych teba měla vyměnit za něco jinýho atd. teď vážím zhruba 65 kg, ale zůstaly mi stehna a vyklenutý pupek, tak bych chtěla ještě tak 5 kilo zhubnout. Akorát, že moje vůle už je nějak v prachu...

Jestli máte nějaký konkrétní dotazy tak sem s nima🙂

evena
2. pro 2010

ahoj holky

jdu vás jen pozdravit a nahlásit že pár dní se tu neukážu, mám toho nějak moc a nestíhám být tak dlouho na pc, nakouknu asi až v pondělí ... tento týden sem se na atkinsna vykašlala, protože bych nebyla schopná ho dodržet, dělám ty dortíky tak občas musím zkusit krém 😀 a v sobotu jdu na oslavu kde budou moje oblíbené chlebíčky ... takže snad si váhu udržím a od neděle najedu znovu na atkinsona 🙂
@medvedinka vítej 😉 teda pěkně ses do toho opřela 😵 jak cvičíš? doma nebo chodíš ven?

medvedinka
2. pro 2010

@evena Ahoj, chodím cvičit aquaaerobik, docela mě to baví, doma se bohužel k ničemu nedonutím. Ty držíš atkinsona? jaký to je?drsný?

kive76
2. pro 2010

@medvedinka ahojky nádherně jsi zhubla, to bych taky takhle potřebovala 🙂

kive76
3. pro 2010

ahojky, holky tohle je hustý.....http://www.ambrabeauty.cz/universal-contour-wrap/ no a cenu Vám také povím...1 zábal 1390 kč, 3 zábaly 3890 kč...

petka28
3. pro 2010

holky přímo u mě otevřeli super posilovnu to jsem hledala, rychle a jen pro ženy www.expreska.cz

kive76
3. pro 2010

@petka28 ahojky, to je jako ten www.contours.cz oni na těhle stránkách psali, že hledají nové prostory..

kive76
3. pro 2010

teda asi si myslím, nebo na podobném principu se cvičí...

luuca.b
3. pro 2010

@kive76 to jsou ty zábaly do obvazu??s tim bahnem?či čím?

misicka455
3. pro 2010

Hele , ale zase za 20 cm po první kůře doel to není moc peněz když to srovnáš s liposukcí kolik stojí .Ale bude tam háček jelikož oni berou jako 20 cm za celé tělo takže třeba 2 cm na zadečku 2 cm stehna 2 cm břicho pak to sečtou a maj 20 cm.

kive76
4. pro 2010

@misicka455 no to určitě po celém těle to bude ...a píšou ,že ti takhle těch 2O cm dole zůstane 3O dní a pak asi zase ztloustneš na původní váhu, takže by jsi zas měla tu proceduru opakovat...no musí to bejt docela šok pro tělo..

@luuca.b U.C.Wrap

Ošetření zahrnuje zabalení klienta do 25-30 obinadel, která jsou namočena v bahně bohatém na vzácné minerály z Mrtvého moře. Kombinace obinadel a bahna zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje, zeštíhluje partie, ve kterých se nejvíce ukládá tuk.

Tím se postava pěkně tvaruje bez rozdílu věku, velikosti a váhy. Bahno se plně vstřebá do kůže, která je po rozbalení nádherně sametově jemná a hladká. Kůže se čistí a omladí. Také velmi pozitivní součástí ošetření je dokonalá detoxikace. Bahno pomáhá vytáhnout škodliviny uložené pod kůží. Průměr ztracených centimetrů je 20-30 při prvním zábalu.

kive76
4. pro 2010

@misicka455 no pro mě to teda je docela dost... no prostě než bych šla na svatbu..tak bych na to zašla..abych si mohla půjčit svatební šaty nějaký pro hubený... 🙂 a pak bych po svatbě za měsíc zas přibrala, a to se vyplatí..hi,i..

misicka455
4. pro 2010

Holky tak já mám do včera žravou ach jo samí narozky , dneska vanoční trhy no hlavní moto teď bude netloustnout aspoň si tu zhozenou váhu udržet a po vanocích se vrhnu zase na tu vacushape dostanu předplatko ke stromku a to půjdou kila i cm dolů 😀

wjerushka
4. pro 2010

Zdar holky, já teda včera taky nebyla vzorná. Na vánočních trzích jsem podlehla kouzlu rybářskému stánku a kapřím hranolkám. Mňam. No a porotže tu hospodařím sama a mám klídek, tak jsem si večer otevřela vínko akoupila k němu pár oliv se sýrem. Takhle jsems i dlouho neužívala, byla to fajn relaxace

leopolda
4. pro 2010

@misicka455 já to taky tak beru,hlavně nepřibrat,nějak dramaticky.
Já na vánoce nemíním držet dietu,na to mám celej rok času dost.Mě by docela zajímalo to cvičení jen pro ženy.

luuca.b
4. pro 2010

@kive76 toto dělají v domě techniky a nezdálo se mi to tak drahy🙂

luti
5. pro 2010

Dobre ranko vsem, jak to tak vypada vsichni jsou zaneprazdneni pred Vanoci 😉 😉 a nemaji cas vysedavat na MK. Je to hodne tezke, odolat vsem tem sladky a slanym nastraham o Vanocich, ale @misicka455 a @kive76 maji pravdu v tom, hlavni bude to, kdyz nepribereme🙂))
Ja jsem vcera s nasim 2,5 letym klukem pekla linecke, on byl z toho tak nadseny, ze kdyz vykrajoval cukrovi, po kazdem vykrojenem hned bezel za jeho sestrou (1 rok) a tatkou a hned jim to vse vypravel. Takze vecer z toho vseho behani padl v 6:00 vecer do postele. a spal az do rana🙂)
Posilam mou vahu @luuca.b na IP. Preji krasnou Nedeli a hubnuti zdar 🙂)

wjerushka
5. pro 2010

ahoj, jsem příjemně překvapená, co mi ukázala váha 🙂 Skoro dalšího půl kikla dolů. No asi se projevuje vánoční úklid, protože úplně vzorná nejsem 🙂 Pročetla jsem si o tom atkinsonovi a možná doněj po novým roce taky půjdu. Je to dieta pro mě - masožrouta 🙂
Dneska večer čekáme Mikuláše, tak jsem zvědavá, co n to Krýša. letos jsem mu ještě domluvila moc ohodnýho čerta

misicka455
5. pro 2010

Holky pěkného Mikuláše já posilám taky váhu , ale u mě šul nul nějak mi tělo stávku je 🙂

luti
5. pro 2010

Je ja uplne zapomnela, ze je Mikulase 😉 😉 , tak vsem krasneho🙂)

kacab
5. pro 2010

... taky vše nejlepší 🙂 hlavně těm mrňouskům 🙂 ... jinak dostala jsem dobrý typ na recepty na cukroví, tak kdyby jste chtěla některá inspiraci... já to pořád zvažuju... Vím, že když upěču, budu i ochutnávat 😒 ...já teda mám v plánu zkusit držet dietku i přes vánoce... uvidíme, jak se budu ovládat.... ale zase nechci rodinu ochudit kvůli mě... a hlavně malá se moc těší, jak bude pomáhat... tak asi něco málo spácháme 😉
http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyro...

tegina
5. pro 2010

Ahojky,
taky já se přidávám k tomu co píše misicka 455, že v tomto období je úspěch nepřibrat, i Leopolda má pravdu 🙂 , že je celý rok času na shazování a né zrovna o Vánocích, Velikonocích a svatbách, ale stejně je to hrozná vlastnost nás Všech přes Vánoce žrát a žrát a žrát...u koho to tak není, tak klobouk dolů...ještě, že jsou ty termíny, od pondělí, od dalšího týdne 😀 , teď pro nás aktuální od Nového roku....jsem natěšená, až začnu chodit na h.e.a.t. snad nezklame.
Mně se teď váha nehla už dlouho, tento týden tj.oprávněně, zase jsem večer pojídala 😠 . Já si už teď dávám závazek do začátku dubna shodit těch mých 18 kg. Zní to zase nereálně, ale vychází to 4 kg a drobet za měsíc...krásně se to píše... tak jednoduše to vypadá...schválně to zde zveřejňuji, ať se pak můžu chytnout za nos, pokud zase nebude úspěch...ale to by byla špatná motivace hned při startu..mějte sa zatím moc fajn.

barevna
5. pro 2010

Ahojky, můžu se taky přidat? Otěhotněla jsem už s dost kg (83) a v těhotenství nabrala dalších skoro 30 ☹ . . A jelikož bychom chtěli Vojtovi pořídit velmi brzy sourozence tak bych to chtěla shodit abych pak nebyla už uplná mašina a zvládala to i s malým.

Jsem klasickej žrout sladkýho, ale ani dobrým slaným nepohrdnu.No prostě přede mnou nic dobrého dlouho neleží 😖 Holky jak se dokážete udržet??

luuca.b
5. pro 2010

@barevna určo přidám si tě a písni mi ještě vyšku a váhu neboj tabilka je tajná🙂 kdo mě nemá v přátelích nevidí jí🙂...máš kouzelného cvrčka🙂