Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

janicavopica
7. pro 2010

prave ten napoj je kdyz se divam na navod tak na 10 dni, kdybych to mela jen na veceri, coz bych potrebovala, vecer me prave strasne honi chute, tak nevim ☹

kacab
7. pro 2010

JÁ rozhodně s psylliem žádné jídlo nenahrezuju... chci se vyhnout reakci těla - typu - "vím že v určitou dobu není přísun jídla, musím si nadělat zásoby..." takže já jím až do osmi večer po 3 hodinách, ale končím třeba jen pár loky nízkotučného kefíru, ale dbám na to, aby tělo opravdu dostalo pravidelně energii, aby se mi nezpomalil metabolismus....
Jinak jablečný ocet beru pravidelně a piji jen bílý čaj na zrychlení metabolismu... ten nápoj vypadá dobře, ale na druhou stranu, když si dáš 300ml toho nízkotučného kefíru, asi Ti udělá stejnou službu za 1/3 ceny... ale každýmu co vyhovuje nejlíp.... 😉

janicavopica
7. pro 2010

no, me to prave prijde drahy taky:( no, ja se cely den drzim a pak vecer nevim co bych. jasne, psyliem taky nic nenahrazuju, jak jsem psala, davam si ho do jogurtu nebo do mlika. spis jsem myslela tak s tim octem, jestli to muze mut taky nejaky ucinky, ne jako nahrada, ale jako doplnek stravy. nahrada vecere by byl jen ten napoj!!

kacab
7. pro 2010

..těžko říci, zázraky asi neudělá, ale pomoci může.. já ho ani nejím tak pravidelnně.. mám ho u čajů aby byl na očích a zobnu někdy 1 denně, někdy dva a někdy nic... takže nejsem zrovna ukázkovej uživatel... u mě je úspěch hubnutí hlavně v tom se donutit hýbat... dokážu hubnout i bez, ale to jde pak pomalu a jsem z toho otrávená... Teď mě ale zlobí ty záda a rozbláznily se křečáky, tak se mi do toho rotopedu taky moc nechce 😒 😒 😒

kacab
7. pro 2010

a já večer mám taky žravou, takže se cpu mrkví, ledovým salátem a kápiema... a syrečkama 😀 😀 😀 zaženou chutě a mají málo KJ... 😉

barevna
7. pro 2010

@kacab tak to už jedeš přes měsíc to u mě rozhodně neni krátce. Začátek je nejtěžší 😒
No já když se na něco vrhám tak už se sebe sama na nic neptám 😖 a jsem smyslů zbavená, fakt nevim z čeho to pramení .
Určitě to letos zvládneš a k narozkám si pořídíš nějaké super oblečky 😉

No tak jste mne vyhecovaly že jsem se domluvila s kamarádkou že jdeme zítra na bodyforminf a pozítří na tu slavnou zuumbu, to bude trapas, nebyla jsem na cvičení už minimálně rok a půl 😅

Tady taky pořád sněží, přijde mi že už u nás taky na chodníky rezignovali a to začali tak slibně. No alespon že už nejsou ty třeskutý mrazy

@janicavopica od Dr.Popova u nás prodávají i psylium chléb, asi jediná forma která mi vyhovuje 😀

evena
7. pro 2010

ahoj

jdu se ukázat a pozdavit vás 🙂
držím zase atkinsna a cítím se skvěle, jen se musím donutit víc pít 😝 za chvíli jde můj s malou pryč tak se vrhnu na posilování s O. Šípkovou 😎

hodně vás tu chodí cvičit ven, to je super 😉 já se nemůžu k tomu nějak dokopat a navíc by byl stejně problém s hlídáním 😝 v kolektivu se určitě cvičí líp, já vždy to domácí cvičení po určité době vzdám 😝

kacab
7. pro 2010

@barevna chleba s psylliem tu taky kupuju, dost pravidelně a je super... ale existuje i pro odpůrkyně tý chutě forma tablet http://www.zbozi.cz/items/?r=hint&itemType=new&... ale na druhou stranu, proč se trápit, když Ti to nechutná.... zhubneš určitě i bez toho.... 😉 .. .

luti
7. pro 2010

Dobry vecer ve spolek vsem hubnoucim zenam a snazilkam 😉 😉 Samozrejme vitam vsechny nove prochozi 🙂 🙂 a drzim palce 🙂

@luuca.b super tabulka, nadhera, krasne prehledna, uchvatna 😉 😉 😉 ja bych takovou trpelivost nemela
@mapurka ja take nejsem na zadne specificke diete, jen asi jako ty, kazdy vecer si udelam krabicky🙂)) na dalsi den, snazim se jist casto a v mensich davkach, musim rici, ze jsem nikdy nebyla moc na sladke, i kdyz se to po porodech zmenilo🙂)). Jak uz jsem se zminovala, koupila jsem si kuchynskou digitalni vahu, ktera meri asi 1000 ruznych potravin a jejich energeticke hodnoty. Snazim se jist 5 krat denne a uprimne receno uplne vsechno, i narozeninovy dort🙂))

Ja jsem take spise venkovni typ, a kdyz zrovna nejsem v praci, tak vyrazim s malyma v kocarku a jdu na rychlou chuzi nebo pomaly beh. Musim rici, ze mame v zime trochu jen vyhodu, ze tu neni tolik snehu, takze nemusim tlacit kocarek a snih pred sebou🙂)) a jeste musim pochvalit manzela, protoze ten mne opravdu podporuje🙂 ( vi , jak mne moc mrzi ze jsem tolik v tehotenstvi pribrala a vi, ze se chci opet dostat do formy🙂), kdyz prijde z prace, tak se venuje detem a ja si mohu zacvicit atd., takze opravdu mam moooc dobre zazemi.

barevna
7. pro 2010

@luuca.b také chválím tabulku a děkuju za přidání. Jen mě napadlo jesli by třeba nebylo dobrý přidat ještě okýnko jako co třeba která drží, nebo jak prostě hubne, třeba by to byl přínos a motivace pro ostatní. Vím že samozřejmě na každého působí něco jinak ale tak mě to jen napadlo... 😔

luti
7. pro 2010

Omlouvam se @mapurce to asi melo byt na @barevna s temi krabickami, omlouvam se 😉 😀

misicka455
8. pro 2010

Ahojky holky,

tak já dneska jsem se do toho zase opřela jelikož jsem docela hřešila takže dneska mám čisticí den jen ovoce a voda snad to vydržím 😉 Zatím mám v sobě 2 mandarinky a jeden banán a na odpo mám nachystanej už jen ananas a trochu pomela.

misicka455
8. pro 2010

Tady se dá docela dobře nacvičit na hodiny zumby základní kroky třeba když jde někdo poprvé 😉

http://doma.nova.cz/clanek/stihlaafit/hubnete-z...

bocinka
8. pro 2010

@misicka455 taky si dneska dám čistící den.... jabka, pomeranč a tak.... ananas bohužel nemůžu, jsem na něj alergická, ale dám si hrozno.... 😉

misicka455
8. pro 2010

@bocinka tak ovoci zdar 😉

bocinka
8. pro 2010

@misicka455 a zelenině, ta víc zasytí a má míň cukrů.... 😉

kacab
8. pro 2010

... to jste holky dobré... já bych na ovoci a zelenině asi měla dost problém... přes den bych se udržela, ale večer.... 😀 😀 😀 Všechna čest a přeji Vám, aby jste za to úsilí byly na váze patřičně odměněny!!! já jsem musela kvůli těm křečákům přestat jezdit na rotopedu, tak uvidím jak mi to půjde dál hubnout.... Potřebovala bych je nechat spálit laserem, ale to si na to budu muset nejdřív našetřit 😒

dasulag
8. pro 2010

@luuca.b taky děkuji za přidání do tabulky. Je super.

misicka455
8. pro 2010

Tak já zatím jen na ovoci 😀 A už začinám mít hlad v sobě asi dva litry vody 😀 Ale vydržím a zítra najedu na maso a zeleninku 😀

kacab
8. pro 2010

@misicka455 klobouk dolů 😉

barevna
8. pro 2010

@luti je fajn když má člověk doma zázemí a chápajcího manžela. Ten můj popravdě už trochu ztrácí nervy z mých "pokusů" 😒

No a teď jsem se pustila do dalšího - na uloz.to se dá stáhnout ofocená knížka "Zhubněte jednou pro vždy" je to teda taky hlavně první týden jen o zelenině a ovoci, ale může se jíst kolik chce a mezi jídly ořechy,sušené švestky,med,jogurt tak to zatim jde

no akorát ty jídla nejsou nic moc, jen opravdu jednoduchý a zeleninový,ale myslim že mi nechutnaj protože jsem zvyklá na rafinovaný a hodně vyvářený jídla. Tak mi držte palce ať to vydržim, já si moc nevěřim

bocinka
8. pro 2010

@barevna musíš si věřit, jinak to nejde... 😉 a hlavně si musíš vybrat takový způsob hubnutí, aby Ti vyhovoval.... 😉

misicka455
8. pro 2010

Tak dneska tedy jen na ovoci a zelenině nic moc, ale máme to za sebou jdu chrápat . Zítra už se těším na nějaké masíko se zeleninkou 😀

evena
9. pro 2010

ahoj

koukala sem na tabulku a gratulace všem které jste shodily 😉 😉 😉

u mě váha nějak stávkuje, ale konečně se moje dietování projevilo na stehnech a pažích .. no ale i tak je to prostě málo 😝

holky máte občas taky nějakou depku že to nikdy neshodíte a zůstanete navěky tlustí? 😒 já v poslední době nějak často ... 😝

tegina
9. pro 2010

Ahojky holky,
evena, tak tento pocit jsem dostala až po dětech. Každá ženská i když je štíhlá, tak chce být třeba o dvě kilka štíhlejší, takže i když já jsem vždy byla holka krev a mlíko, tak teď s láskou vzpomínám na mou váhu před dětmi a někdy člověk jak píšeš, už přestává doufat...já se teď ale docela cpu, tak to člověk neřeší, protože si za kilča může sám..ale tragoška je, jak se drží, cvičí a nic....takže se musíme motivovat...já teoreticky dnes začínám opět znova, po včerejších večerních žracích orgiích...ani nepíšu co jsem vše snědla, protože ty vaše prohřeška jsou tak pidi, že by jste mě asi za ty mé vyloučily 😀 .
Jinak tobě se to na tom Atkinsnu zastavilo?

barevna
9. pro 2010

@bocinka děkuju, já vím že jít do nějakého nového pokudu jít s takovýmhle smýšlením je blbý. No ale po necelých dvou dnech musím říct že to jde. To že můžu jíst kolik chci ( tak je to jen zelenina že 🙂 a mezi jídli jíst ořechy, med a jogurt tak to je celkem fajn. Ale stejně jsem obezřetná a čekám kdy na mě vybafne veliká chuť na sladké. Navíc máme o víkendu o slavu a příští týden zase. Tak už teď vymýšlim jak se tam ovládnout...asi tam nejít ☹

evena
9. pro 2010

tegina, no nějak se to zaseklo na té dietě, ale cm jdou dolů tak to beru v pohodě, taky jí držím po 2. asi 3. den tak třeba se to zatím jen neprojevilo ...
já byla vždy hubená, při výšce 163 cm jsem měla 50-52 kg,mohla jsem sníst co jsem chtěla, váhu určitě nikdy neřešila, ale člověk se pořád hýbal tak nebyl problém jí udržet aniž by člověk chtěl .. pak jsem právě měla problémy s váhou a dost jsem zhubla, to už mě lidi říkali že vypadám hnusně, lezly ze mě kosti, vlastně sem vůbec nejedla, pak si člověk nějak uvědomí, chtěla sem přibrat a ono to nešlo, sem se nějak zasekla na nějakých 45 kg a nic ... pak to začalo letět jak splašená svině navrch a nejvíc sem vážila 82 kg 😝 asi za 6 let, hrůza co?? 😅 😅 😝 když si vzpomenu jak jsem měla třeba okolo těch 60 a připadala jsem si děsně tlustá a neatraktivní tak co bych za to dnes dala 😀 😀 😀 do nového roku sem měla závazek to shodit na 72 (váha po porodu) tak to už se mi asi nepovede, chybí mi 4 kg 😒 😒 a do dubna na 60 😅 mám velký cíle co?? 😅 sory za ten román 😕 😀

evena
9. pro 2010

barevna - a nebude na oslavě zeleninka? že bys to hodně zajídala? 🙂

mě uplně s tou dietou přešla chuť na sladké 😕 ta dieta dovoluje jíst občas lepší čokolády, ale ani mě nenapadlo si jí koupit, raději si zobnu kus masa navíc 😅

misicka455
9. pro 2010

@evena já mám taky někdy depky , že to prostě dolů nepůjde třeba teď když mě bolí to koleno a nemůžu cvičit jak bych chtěla a ke všemu mě honí mlsná včera jsme v koupelně řvala, že mám ůděl být prostě tlustá 😀

misicka455
9. pro 2010

@barevna koukala jsem na tu tvoji dietku a vypadá docela dobře asi po novém roce bych do ní na ten jeden měsíc šla 😉 tak pak napiš zda hubneš 😉