Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
15. říj 2010

Jdu dohajan .ap

dreana
autor
15. říj 2010

Tak dobrou noc všem, jdu taky, papapa 🙂

zuzi82
16. říj 2010

Dobré ráno,

@dreana dělenka je o tom, že tělu zjednodušíš práci. Nezatěžuješ ho tím, že tráví potraviny různých skupin, což je pro něho obtížnější a nestráví jídlo dokonale. Pokud mu to zjednodušíš, dokáže strávit všechno efektivněji. Zkus se podívat na web, je to tam lépe vysvětlené. 😉 Výhoda je právě ta, že nehladovíš, jenom přemýšlíš.

misicka455
16. říj 2010

Dobrý ranko, tak já ndeska ty zvířátka a na snídaní jsme si udělala obloženej talíř šunka, sýry a zeleninka. 🙂

silvik
16. říj 2010

Ahojky.. 😉
Tak já se opět hlásím, Barunka už je jakž takž v pořádku, teplota už druhý den ustoupila, teď mají obě dvě "jenom" kašel... takže aspoň že tak.... 😉
Jinak já se občas držím, občas ujedu.. ale dneska ráno jsem se jenom tak pro svou vlastní informaci zvážila a vypadá to dobře.. Takže ještě dneska a zítra už bude ta váha oficiální 🙂 Já měla dneska k snídani meltu, krajíc chleba se šunku a 2 rajčátka.... Teď jsem dorazila od voleb, dala jsem si docela do těla rychlou chůzí... A co vy, byly jste u voleb?

@dreana Jsi borka, když vydržíš na orbitreku hodinu.. já si dříve dávala taky hodinu, ale střídala jsem 15 minut orbitrek, 10m rotoped, 10 minut orbitrek, 10 minut rotoped a 15 minut orbitrek, taky to byla hodina, ale aby mě to nenudilo, tak jsem to střídala...... Teď už jsem, se přiznám, dlouho necvičila, ale určitě mám v plánu stroje opět oprášit.... No, ale je fakt, že jsem občas večer z práce a práce doma tak unavená, že nemám na cvičení náladu ☹

silvik
16. říj 2010

@dreana No a z toho svého chlapa si nic nedělej, nejsi sama, i ten můj mě v tomhle směru moc "nešetří" 😔 Podle toho, v jaké jsem zrovna náladě, si pak z těch jeho řečí dělám legraci nebo naopak se urazím a prdím na něj 😀 Ale na druhé straně mě to zase hrozně moc motivuje k tomu, abych opravdu zhubla a ukázala, že na to mám.... Taky jej chápu v tom, že by byl raději, kdybych byla hubenější.. vždyť mě poznal, když jsem měla 66 kg.. a teď? Skoro 90 😝 😔 Takže jdeme do toho, a těm našim chlapům ukážeme, že když chceme, tak dáme ta přebytečná kilíčka dolů, ne?

silvik
16. říj 2010

No teda, sobota a nikde nikdo? 😕 Copak všechny děláte? No nic.. jdu uklízet a vařit, mám květák, tak bude asi brkaše a květák..... 😉

dreana
autor
16. říj 2010

@silvik Ahoyjky, no ja jsem taky dlouho necvičila, ale chci začít. Je fakt že po práci na to ale vubec nemam naladu, to je oprávě hrozně pitomé. a tedka až se přestěhujeme to bude ještě horší, ale nedá se hold vubec nic dělat a budu muset makat. :( :D

@silvik JOO!! Ukážeme jim že na to máme a zhubneme!! Holky, jak ja bych chtěla mít o těch 40 kilo méně!!!! Ale nějak mě díky Vám neopouští ta odvaha to dokázat!!!! Děkuju :o)

Jinak my dneska balíme všechno do krabic, za 14 dní se stěhujem :D

silvik
16. říj 2010

@dreana Je fakt, že ten čas na cvičení bychom si měly udělat... ale fakt nevím, jak to budu stíhat... snad přes víkend, to je přece jenom více času.. No a před dvěma dny mi tatík vyčetl, že vůbec necvičím, na co jsem si ten orbitrek kupovala.. no a dodal, že až mu sundají z nohy sádru, tak mi ho přitáhne do obýváku a budu každý den večer makat 😝 😀 Teď ho mám v kůlně, je tam ale chladno, takže se mi stává, že než se vůbec zahřeju a začnu se potit, tak je to i půl hodiny, což mě nebaví..... 😒 Když ale ho budu mít přímo doma, tak se snad k tomu cvičení i donutím 😅 Ale vůbec nevím, kde ho dáme, pokud do obýváku, tak tady nebude k hnutí.. 😕

Stěhování, jo? To se máte, je super, zařizovat si hnízdečko 😀 Kam se stěhujete? I do jiného města?

Jinak vařím holkám rajsknou polévku, já si vezmu ještě ze včera hovězí vývar.

dreana
autor
16. říj 2010

@silvik Ja jak se stěhujeme tak tzaky netuším kám ho dám :D

Jinak se stěhujeme z Prahy na vesnici, hrozně se těším, konečně do baracku, kde chci vychovavat děti 🙂 Tady jsem si to neuměl a představit :¨)

misicka455
16. říj 2010

Ahojky, tak já u voleb byla a to byl jedinej můj zatím dneska pohyb. MY slavyly narozky mamči a bráchy a bohužel jsme podlehla a snědla zmrzlinovej pohár 😒 Tak snad to stou mou váhou moc nepohne směrem nahoru. Na večeři už bude jen celerovj salát a jestly mi trochu stráví dala bych půl hodky na orbitreku. 😉

elgereta
16. říj 2010

Tak ja u voleb nebyla, pač bydlím jinde, než mám trvalý bydliště...jinak ja měla dnes pohybu celkem dost..dopoledne jsem uklízela, byla na nakupu a odpoledne jsme hlídali 19měs neteř, za kterou jsem všude běhala...a tak mě to zmohlo, že si jdu už lehnout🙂

@dreana se Ti vůbec nedivím, že utíkáš z Prahy...já jsem z vesnice a ted přes 2 roky bydlím v bytě v Praze a už se nemůžu dočkat, až si postavíme domeček na naší zahradě u lesa...ale to než bude... naštěstí bydlíme na hezkým místě, takže to ještě nějakej rok tady překousnu🙂

dreana
autor
16. říj 2010

@elgereta No ja se právě těším na vesnici, bude to super, ale jako v Praze pracuju takže ji neopouštím uplně :D

mil7
16. říj 2010

Já se přiznám,ale volit jsem nebyla 😠 .Skoro celý den jsem se plácala s dortíkem.Moje dcerunka Terezka měla včera svátek a zítra bude oslavička.Sjede se mi tu rodina.Tak se asi ani zítra neurvu,snad jen po ránu až stoupnu na váhu.Nejradši se vážím ráno.To mám největší radost 😀 Jinak k obídku jsem měla bramboráčky v troubě a k tomu pár kostek sójového masa se zeleninou.Docela mňamka.Chtěla jsem se zeptat když vím,že si dám vínečko bílé je lepší ten den mít zvířátka,že jo??? 🙂

misicka455
17. říj 2010

Ahojky,

jo jo na bilé víno je lepší mít zvířátka na pivko zase kytky 😉

misicka455
17. říj 2010

Tak jsme zvědavá holky na vaše váhy já se budu vážit až zítra ráno 😉

kahinae
17. říj 2010

ahoj holky,

tyhle volby stály opravdu za to.. takový aerobic na ruce jsem snad nezažila 😀 😀 😀 teď mě bolí a to mě čeká ve tři oslava narozenin přítelovy sestry 🙂 tak na mě myslete 🙂

@mil7 můžu se zeptat jak děláš bramboráky v troubě? 🙂 já to kdysi jedla u tety na Slovensku ale zapomela jsem se zeptat 🙂

negrovka78
17. říj 2010

Dobré ránko,

komu se posílá váha?Já jsem teď v jednom kole,nemám čas skoro na nic,MM stále v práci a já obě děti na krku,Patrik zlobí přes den,Emmča mi dává zabrat v noci 😅

silvik
17. říj 2010

Ahojky.. tak já hlásím 88,5 kg, tj. mínus 1,5 kg 🙂 Docela spokojenost...... a jak jste na tom vy ostatní? 😕

dreana
autor
17. říj 2010

Ahojky, tak já mám 109,5, to je mínus 3,5 kg, což je spokojenost, ale nečekam že takhle rychle to bude ubývat pořád :D

dandelion
17. říj 2010

@dreana tyyy jo... 🙂 šikulka ;) a máš hlad, nebo ne? 🙂 já se ještě nevážila a předpokládám, že to nebude žádná sláva :( manža včera pekl štrůdl a ještě jsem večer pár kousků spořádala.. takže počítám s tím že bude víc než min. týden :(

dreana
autor
17. říj 2010

@dandelion No tak! :o) Zkus se zvážit a uvidíme 🙂 No jako hlad bývá, ale když je něco si dam, obyvykle cherry rajčátka 🙂 K obědu omezuju obvykle porcema, a pokud jdu třeba s manžílkem jako plánuje dneska 🙂 Tak planuju že si dam brambury (obvykle si davam hranolky) a k tomu něco kuřecího a ne smaženého :D Doufam že to pomůže, třeba tedka mam hlad :D

Ke snídani jsem si dala jogurtík, a ke svačině chleba s manazím sýrem 🙂 a těším se na obídek :o) večer si dam cvičení, bude to nutné :(

silvik
17. říj 2010

@dreana Hm, tak to jsi borka!! 3,5 kg za týden, je je docela dost!!! Jen tak dál.... 😉

@dandelion neboj, určitě to bude lepší, než před týdnem 😉

coko.joko
17. říj 2010

Ahojda,tak ja hlasim porad stejne 😎 zadna zmena u me za tyden...je teda fakt,ze jsem to trochu flakala,protoze jsem mela hlavu uplne nekde jinde....manzel slavil narozky a tak porad neco delam,jeste me dnes ceka naplnit kremrole a zitra rano udelat hafo chlebicku a pak uz snad klid....vcera jsem hresila,jak nepiju vino tak jsem si vcera dala a ne jednu sklenku 😵 ale musim maknout tento tyden....uz se taky musim dokopat na ten Orbitrek....ale hodku nedam ani boha.....
@dreana mas uz me velky obdiv,protoze hodku to je fakt moc....ja 20minut a jsem kaputo.....a super jak jde vaha dolu

silvik
17. říj 2010

@coko.joko No oslavy - to je snad to nejhorší, co nás může při našem hubnutí potkat 😀 To bych teda asi taky nedala.... 😉 Ale příště to bude určo lepší, uvidíš!! Vždyť, jak říkáš, jseš pořád v jednom kole, takže pohybu máš dost, i bez orbitreku 😀

@dreana A jak často cvičíš?

coko.joko
17. říj 2010

@silvik ,no to je fakt me staci kdyz tu vylezu schody do tretiho patra a jsem hotovson,ale ja sladky ne,ale salatek to ja muzu 😀 no hlavne,ze nemam nahore ty kila,ale stoji porad tak jak pred tim....

anisekd
17. říj 2010

ja bych potřebovala uplnej opak jak nabrat kila na horu jsem menči postavi ale mam jen 40kg ☹

luti
17. říj 2010

Ahojky maminky, snazilky, a snazilky o hubnuti, jak jsem rikala, opravdu nestiham krome deti, manzela a prace vubec nic ☹ , a hlavne diskutovat o jidelniccich, blahopreji ke ztracenym kilum a preji hodne stesti do dalsich 😉 😉
U mne to dela 93kg, preji krasny vikend a tyden a pri pristim vazenim ztracenym kilogramum a gramum zdar 🙂 🙂 🙂

elgereta
17. říj 2010

Ahojky, no tak já hlásím, že mi váha ukazuje furt stejnou cifru, ale budu dělat co proto, aby příště už tam bylo míň 🙂 ted jdem s manžou na procházku, dokud je hezky🙂

misicka455
17. říj 2010

Já jsme na sebe zítra zvědavá kolik bude na váze snad taky míň 🙂