Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

elgereta
18. říj 2010

@dandelion takže stojí za to si ji koupit a přečíst, jo🙂 tak to si ji asi přečtu taky🙂 držím palečky, abys ji mohla dát manžílkovi co nejdřív 😉

dandelion
18. říj 2010

@elgereta Listovala jsem knížkama jako je ahoj tati a podobný.. ale líný rodič mě nadchnul hned po první stránce :D takže myslím že za to stojí ;)

bocinka
18. říj 2010

tak já dneska na snídani pár koleček šunky a vajíčkovou pomazánku.... sváča nebyla, páč jsem pozdě snídala, oběd kuřecí na rajčatech a žampionech - prostě jsem tam hodila co bylo doma a bylo to mooooc dobrý na svačinu puding a véča bude teďka dušená paprika s cibulkou, mňááám, to mě naučila tchýně je to s anglickou a je to výborné s chlebem, já to budu mít bez....

bocinka
18. říj 2010

@dandelion tu knížku Líný rodič mám teď objednanou, tak uvidím... 🙂

silvik
18. říj 2010

Ahojky 😵
Tak já dneska jakž takž, ale jsem na sebe pyšná, odolala jsem totiž zákusku!!
Takže ráno - sojová bulka s gervais pažitka a rajčátkem,
svačina - dva chlebíčky ( 😔 )
oběd - rajčátkový salát s tmavým rohlíkem (kvůli kalorické svačině jsem omezila oběd)
svačina - rohlík se šunkou¨
večeře - jogurt...

silvik
18. říj 2010

@verusa22 Není to nějak málo? 😕 To já bych už určitě umřela hlady.... K snídani jenom mléko... suchý chleba.. no nevím..... 😕
Dneska měla kolegyňka oslavu narozenin, proto ty chlebíčky a zákusky.. tomu prvnímu jsem teda neodolala, zákuskům ale ano.... No zítra to snad bude lepší, nikdo nic neslaví 😉

gretta
18. říj 2010

Tak já dnes..
Snídaně - tmavý rohlík , šunka, sýr
Oběd - zapečená treska s bram. kaší ( nic moc, celé jsem to nedala)
Večeře - 2 jablíčka
Asi bych měla jíst víc, jak si čtu vaše jídelníčky. Ale nebyl čas a ani chuť.. 😖

dreana
autor
18. říj 2010

Tak holky, manžel přišel dneska o práci a ja jsem s nervama v haji takže asi budu zse zřát jako nenasytna :((((

bocinka
18. říj 2010

@gretta spíš častěji, aspon na sváču jablko, nebo tak... 😉

bocinka
18. říj 2010

@dreana jak to??? ☹

silvik
18. říj 2010

@dreana Tak to je mi líto... blbá doba...... 😒

verusa22
18. říj 2010

@dreana to je mi mo líto

dandelion
18. říj 2010

@dreana my to zažili v červnu... ze dne na den manža byl nucenej odejít z práce... a na dohodu, takže žádný odstupný, nic... žili jsme z jednoho platu a teď jsme byli bez prostředků, jen se směšnou částkou od ÚP... Teď se mu práce rýsuje, tak doufáme že už všechno klapne ;) ;) ;) Tak se držte.. ;)

zuzi82
18. říj 2010

@dreana To mě mrzí, tak ať brzy najde novou. 😉

Můj jídelníček dneska:
snídaně dva malé krajíčky chleba Vital s Tartare a 3dl džusu
svačina kvůli plavání malého jsem ji nestihla (jako vždy, když jdeme na vaničky)
oběd rýže s houbovou omáčkou
svačina malý jogurtový nápoj
večeře gulášová polévka 😅

misicka455
18. říj 2010

@gretta Měla by jsi zařadit aspoň dvě svačiny 😉

misicka455
18. říj 2010

@dreana o je pitomí, zítra si dej něco na nervy a pak pokračuj byla by to škoda ne?

misicka455
18. říj 2010

Jdu do hajan 🙂

dreana
autor
19. říj 2010

Tak holky, včera jsem zhřešila a večer jsem si dala bramborak a v noci par kuliček hroznoveho vína. Ale nevzdam se 🙂 Už jen proto že tedka budeme muset šetřit tak se hubnutí hodí ne? :D

Je to na pytel to Vám povím...

misicka455
19. říj 2010

Dobrý ranko,
@dreana určitě se nevzdávej 😉

My dneska odjiždíme pryč takže se ozvu až za týden s kg doufám, že zase o něco méně 😉

zuzi82
19. říj 2010

Dobré ráno,

@dreana hlavně to nevzdávej. Ale mě se to mluví, já stres jídlem nezaháním. Spíš to mám naopak, ve stresu jím málo.
Tak dneska to bude vypadat takhle:
snídaně uzený pstruh a ovocný čaj
svačina pomelo
oběd vařený vepřový jazyk a dušená mrkev ( 😲 vepřové by se nemělo, ale neodpustím si to, jazyk miluju, sice smažený v těstíčku, ale co se dá dělat, aspoň to masíčko tam bude)
svačina okurkový salát
večeře vývar s vajíčkem

coko.joko
19. říj 2010

Dobre rano holky,
tak ja jsem vcera po dlouhem premlouvani vlezna na Orbitrek a celych 20 minut 😀 takze dnes musim pokracovat..a snad dam i vic

mil7
19. říj 2010

Ahojky všem,
vás kdo se přinutíte doma cvičit teda strašně obdivuju.To já se nedokopu.Chodím jednou týdně na aquaerobic,ale to je spíš tak na protažení těla.A odpočnu si psychicky.Vypadnu z toho našeho blázince 🙂 Jinak já mám dnes k obídku čočku s okurkou.To budu nafouklá jak blázen,ale já ji mám tak ráda.Ke snídani byl banánek a odpol si dám rohlíček tamavej a okurkovým salátkem.Jö a taky upeču ten perník podle myšičky.Jěště,že ta sem dává ty receptíky,byhc jinak byla mimo a nevěděla bych co jíst.

coko.joko
19. říj 2010

@mil7 ,cocku taky muzu ta je moc dobra a vubec vsechny lusteniny 😀 taky me to dava zabrat to cvico a mas videt jak se premlouvam....

mil7
19. říj 2010

coko - ale jsi frajerka,že na to vlezeš.Já mít ten stroj doma tak mě slouží jako věšák.Vím,že bych se nepřinutila. 😉

coko.joko
19. říj 2010

@mil7 taky me slouzil pres rok jako vesak,ale ted musim fakt zabrat,protoze mam chodit s Lennym na cvico a musim trochu vypadat....kamaradka ma stejne staryho kluka jako ja a je jak Twigi a tak potrebuju taky dat neco dolu,at nejsem jako prasatko vedle ni

elgereta
19. říj 2010

orbitrek je dobrá věc, taky ho mám doma a už se pomalu na něj chystám, ale včera jsem to nějak nestihla tak snad dneska🙂 před nějakou dobou jsem na něm cvičila denně 40min a pak 20 min cvičení na zemi a měla jsem docela dobrou kondičku a o 20kg míň než teď...musím se přemoct a vlítnout na to, abych vedle manžílka nevypadala furt jak hroch.

bocinka
19. říj 2010

ahojka...já bych taky chtěla orbitrek.... ale máme kolo.... tak zatím jen jezdím... ale možná přijde Ježíšek... 😅

Já dneska snídala perník - takovej ten kupovanej, jen byl v jogurtu....
na sváču jsem měla rohlík s florou....
na oběd ještě nevím... něco vymyslím přes net, Mirkovi dělám játra - mňam....
sváča bude asi okurka - páč musíme nakoupit doma je prd
¨večeři si taky vymyslím.... 😅

mamkamarketa
19. říj 2010

ahojky, tohle jsem presne potrebovala 😀 muzu se pridat? Ja byla hubena za cely zivot asi 2 roky 😒 ale ted by mi stacilo 10 kg aspon puvodni vahu pred tehu. ale dokopat se ke cviceni? Neni na to cas a ani penez neni nazbyt, zdrava strava, pokud je i chutna..beru,ale to by mi manzel hodil na hlavu, tak bych musela varit x jidel denne 😖 tak jsem si dnes koupila UNILAKT a uvidime. Mate nekdo s unilaktem zkusenost? Jinak drzim palce at vsechny zhubneme a mame pevnou vuli 😎

coko.joko
19. říj 2010

@bocinka ,tak jsem ho dostala od Jezucha pred 2 rokama....a byl jako vesak,ale ted se vse zmeni 😵
@mamkamarketa ,jen pojd k nam a hubni snama...je to super,ze to funguje a aspon se clovek dokope neco delat se sebou...

mamkamarketa
19. říj 2010

holky prosim motivujte me, kolik ste ktera zhubla od zacatku te diskuze? Potrebuju poradne nakopnout 😅