Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luti
18. lis 2010

Ahojky holky a vitam vsechny nove prochozi. Opet gratuluji ke vsem zhozenym kilogramum a gramum a drzim palce vsem , co je pevna vule jeste neopustila 😉
Koukam a zpetne procitam vsechny prispevky a musim rici, ze se nestacim divit, kolik z nas je na nejake "diete". Holky, nikomu nic nevycitam, nikoho nechci urazit, jen pridavam svuj odobni nazor 🙂
Kazdeho osobni veci, jak se snazi zhodit nabyte kilogramy, jak v tehotenstvi, tak pres zdravotni problemy nebo jen "protoze nam chutna jist trochu vice" 😉
Myslim, ze si musime uvedomit, ze pres tyto narazove a kratkodobe a hlavne jednostranne diety, se po urcite dobe stejne dostavi jojo efekt a zhozene kilogramy budou zpet a jeste neco navic ☹ . My predevsim, musime zmenit zivotni styl, myslim tim byt ukaznenejsi v jidle, naucit se jit vice pravidelne v mensich davkach, mene jidel s vysokym obsahem cukru a tuku a hlavne nase mysleni a trochu vice se hybat. Plati tady prirozena rovnice pro hubnuti a udrzeni zhozene vahy: kaloricky prijem musi byt nizsi nez kaloricky vydej. A a samozrejme stejne dulezita je pevna vule bez ni to asi tezko pujde. Kazdy (nebo vetsina) by rad zhodil nejake ty Kg, co v nejkratsi dobe, kez by to tak slo jednoduse 😀 😀
Vim, ze velkou roli hraje geneticka dispozice, ale treba si pamatuji jak nam na Fakulte ve fyziologii rikali, ze tukove bunky cloveka se tvori samozrejme prenatalne a do 1.roku ditete ( myslim tim mnozstvi) posleze jakmile pribirame, tak se tukove bunky bud roztahuji, zvetsuji nebo, kdyz hubneme tak se zmensuji, ale prave pocet tukovych bunek je ovlivnen z vyssi casti prave do 1. roku zivota. Nechci tady zadne maminky ani snazilky klamat tim, ze nase dite dame na dietu 😠 😠 😠 . Velky pozor, prave ze male deti potrebuji vysoce kalorickou a vsestranou stravu s vysokym obsahem tuku a proteinu na potrebny biologicky vyvoj.
Taaaak uz koncim s poucovanim, jen jsem se chtela podelit o muj vlastni nazor a doufam, ze jsem nikoho neurazila nebo dokonce neodradila. Hubnuti zdar 😉

evcaaaaaa
18. lis 2010

@luti me tahle dieta naucila jist stridme a hlavne mi stahla zaludek ktery byl neskutecne roztazeny od doby tehotenstvi dietu nedrzim denne si zajezdim an orbitreku cca 15-35 minut jim rano kneknbrot(nejim bile pecivo a chleba jen zridkakdy to me taky naucil atkins)se sunkou ci s cimkoliv jinym pastika atd obed vse co varim pro rodinu mensi porce a to odost snim dva knedliky a jsem prejedena kdysi jsem zvladla 5 a vecerim okolo seste taky neco s kneknbrotem a vaha stoji stale 🙂

navi jsem zhodila 12 kilo za dva mesice coz vychazi na 1,5 kila tydne coz je optimalni a potvrdil mi to i lekar a navic mozna to nekoho sokuje mi ji dokonce doporucil jako jednu z nejlesich diet 😕
@petka28 vaha mi zacala klesa ihned druhy ci treti den jde to dolu alespon teda me cca po 10-20 gramech denne
@evena nevim nevim jestli bych delala cyklickou ketogenni dietu pres tyden drzet o vikendu jist neni to moc dobre ja osobne bych se do toho obula naplno a pak se udrzovala je to lepsi 😀

misicka455
18. lis 2010

Holky trochu jste mě stou dietou nahlodaly , že bych třeba držela 3 týdny něco zhubla a pak udržovala. Ale někde jsme četla, že se nemůže mlíko , jogurty , je to pravda?

mamkamarketa
18. lis 2010

ahoj holky, vim,ze ste to tu urcite probiraly (tak se predem omlouvam,za otravovani 😔 ) kde se kupuji ty keton curaci papirky? V lekarne? A kolik stoji? a nema ta dieta jojo efekt?
dekuju

misicka455
18. lis 2010

Holky a nemáte někdo zkušenosti s touto dietou
90 denní dieta

petka28
18. lis 2010

@mamkamarketa v lekarne stoji 90 kc...

petka28
18. lis 2010

@misicka455 já ji zkoušela 2x a vydržela max 10 dní, vůbec mi nechutnají veci které se tam mají jist a mela jsem hlad:(

luti
18. lis 2010

@misicka455 nejspis ne, neb mlecne produkty obsahuji lactozu - mlecny cukr a tato dieta je na principu malo sacharidu, hodne proteinu

@mamkamarketa jojo efekt nastane po jakekoliv diete, anebo kdyz najedes zpet na stejny stravovaci princip jako pred dietou
@evcaaaaaa jak rikam, kazdy je jiny, kazdemu vyhovuje neco jineho, gratuluji, ze jsi zhodila ty kg a nepribiras, ale jak sama rikas, zmenila jsi svuj stravovaci system, jis mene a asi vice se hybes, takze by jsi zhodila tak i tak 😉 😉

evcaaaaaa
18. lis 2010

@luti nn neshodila bych to stagnovala jsem 10 mesicu a vaha se nehla az pri atkinsnu nakoplo mi to spalovani a celkove metabolismus 🙂

luti
18. lis 2010

@evcaaaaaa super 😉 , drzim palce, mohu se zeptat, jesti ti tvuj doktor treba meril/testoval hladinu cholesterolu v krvi?

evena
19. lis 2010

ahoj

nad atkinsem sem přemýšlela dlouho a jdu do toho, nastudovala sem nějaké články

tady třeba že se to nemusí dodržovat až tak přísně (to je něco pro mě), dovolují v malé míře brambory, rýži a pečivo (pečivu se ale budu snažit vyhýbat uplně)
http://elle.cz/Krasa/Zdravi-a-fitness/Nova-Atki...

@misicka455 našla sem že ml. výrobky a mlíko se může 😉 bez toho bych taky nevydržela..

evena
19. lis 2010

a je zajímavý, že někde ovoce a kávu zakazují, někde je to dovolené 😕
ale nějak nechápu jak často se má jíst? dodržovat ty odstupy max. 3 h? 😕

kacab
19. lis 2010

@evena tak tahle varianta zní velice rozumně!!!!!

petka28
19. lis 2010

@evena v ovoci má cukry a ty se mají vynechat uplne...

petka28
19. lis 2010

@evena z mléčných výrobků je tam povolená šlehačka a zakysaná smetana

evena
19. lis 2010

@petka28 je fakt že zatím v každém článku co sem četla je napsané že 20 g sacharidů denně 😝 spíš jde asi o to tohle striktně dodržet a už je jedno, jestli si za den vezmu jedno jablko (to by tak 20 g s mohlo odpovídat) nebo si raději vezmu sýr a třeba bílý jogurt .. každopádně 20 g s je strašně moc málo a pořádně sem si to uvědomila až teď 😅 nebo to kombinovat, třeba jen půlka jablka denně + jogurt, to by šlo 🙂

evcaaaaaa
19. lis 2010

@evena tak takovou atkinsonku neznam jak rika petka ovoce prilohy pecivo zelenina neeeeee pac jestli tohle cos napsala budes jist v zadnem pripade nebudes v ketoze a nebudes spalovat tuky

evcaaaaaa
19. lis 2010

@luti jj jak jsem psala vyse vse v norme

evena
19. lis 2010

@petka28 všude píšou něco jinýho 😝 je fakt že ve šlehačce nejsou skoro žádné sacharidy a v zakysané smetaně žádné 🙂

petka28
19. lis 2010

@evcaaaaaa Ahoj🙂 tak už taky pozoruju 20 dkg za den je to super...

petka28
19. lis 2010

@evena já jsem ujíždela hodne na sladké tak když mám chut uslehám si šlehačku a dávam do kafe🙂

evena
19. lis 2010

holky tak jestli to dobře chápu, jen jde o to počítat sacharidy .. prostě nesmím překročit 20 g .. takže už je na mě jestli sním těch 20 g s. v jablku (a pak už si nebudu moct sníst nic co má sacharidy) nebo si to nějak rozložím na ten jogurt třeba, šlehačku, sýr? vy ste asi ani těch 20 g denně nejedli co? no bude to zajímavý, protože jak sem měla tu těhot. cukrovku tak sem měla třeba limit 20 g s. na malou svačinku, 60 g na oběd.. celkově to bylo asi 180 g s. / den 😀 a chybělo mi ovoce, protože díky těm limitům sem ho nemohla sníst tolik 😀

evcaaaaaa
19. lis 2010

ja jsem proste jedla jakekoliv salamy jakekoliv syry ne tavene vejce do kafe jsem davala slehu civ vic tucna tim neme sacharidu tohle je nepsane pravidlo pro vsechny potraviny muzou se houby ja jsem vicemene nic nepocitala jedla jsem povolene potraviny vydrzela jsem dva mesice bez priloh ovoce zeleniny a peciva tot vse a salo a stoji to za to 😉 😉

petka28
19. lis 2010

@evcaaaaaa já taky nepočítám 😀 dělám to přesně jako ty

evena
19. lis 2010

tak sem zvědavá na svoje výsledky 🙂
@evcaaaaaa ty seš pro mě taková motivace 😀 protože 12 kg to je neuvěřitelný? kolik teď vážíš?
@petka28 a ty už si zhubla kolik a za jak dlouho, nebo teprve začínáš? sory jestlis už to psala, sem tu chvíli tak mám trochu ještě chaos 🙂

leopolda
19. lis 2010

Tak holky jdem do toho?
Já už jsem dnes začala.Snad to tady při vaši podpoře půjde lépe.
Začíná taky někdo?

misicka455
19. lis 2010

Mě na té dietě vadí strašně to ovoce hlavně teď ujiždím na ananasu a pomelu a taky ty mlečné výrobky hodně mám ráda ty kefirové mléka anebo ty ochucené aktivie.

misicka455
19. lis 2010

@leopolda tak hubnutí zdar

misicka455
19. lis 2010

@leopolda jo ten vacuschap v Brně bude mít zase nějakou oakci kolem 27 listopadu tak kdyby jsi chtěla to vyzkoušet?

misicka455
19. lis 2010

Tak tady jsem si zase přečetla, že mlečné výrobky ano tak jsme z toho jelen

http://www.pravidlahubnuti.cz/atkinsonova-dieta