Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evena
22. lis 2010

@mamkamarketa jo tos napsala dobře: nežrat a cvičit 😀 sem stejného názoru 😉

já naštěstí po porodu měla ještě o kilo míň než před otěhotněním, ale zase sem to dohnala (rovných 10 kg) po porodu když sem kojila, měla sem děsné chutě a prostě sem nebyla líná se jít nažrat třeba o půlnoci 😝 😀
teda druhý bych určitě nechtěla se svojí váhou, byl by ze mě slon 😒 😝 🙄 musím nejdřív zhodit 😝 druhý bych chtěla nejdřív tak za 3, 4 roky takže snad zhodím do té doby 🙂

kacab
22. lis 2010

@evcaaaaaa 🙂 ty jsi mě holka pobavila... taky lezu na váhu i večer 🙂 a taky dost přesně odhaduji ranní váhu 🙂 mě to prostě vyhovuje.... a co mě dnes opravdu ráno zvedlo náladu... tak včera jsem hlásila 96,2 a dnes ráno 95,5 🙂 ... že by zázrak 🙂 ... úplně se úchylně těším na váhu zítra ráno 🙂 ... no, je těsně po úplňku... ono to teď půjde rychleji!!!! dobrou holky!!!

leopolda
22. lis 2010

@misicka455 víš co,pokud bych byla ,jako ty modelky,co mají celulitidu při 50kg,tak bych šla na tu UTZ lipo,ale pokud jsem chtěla velký zásah a odsát co nejvíc,tak já tomu nevěřím,drahý je to stejně,ale tady víáš,že ti to odsají,taky si nemůžu myslet,že budu mít nohy jako modelka,ale kdo potřebuje odsát třeba boky,tak to je super,tam to je hrozně poznat,jsou pryč.Bolí to,ale dá se to.

giselka
22. lis 2010

@mamkamarketa no právě, teď si to nemůžu finančně dovolit 😝 Pro mě je to asi jediná možnost, nežrat a cvičit mi vydrží vždycky na jenom na chvíli 😀 Na klasickou liposukci nechci, špatně snáším narkózu
@misicka455 díky za odkaz 😉 Pro mě je teď i ta poloviční cena hodně, ale třeba se na Vánoce nějaký penízky sejdou, tak snad potom

mamkamarketa
22. lis 2010

@evena jeste to tak dodrzet 😒
ja teda moc v porodnici nenechala...prinesla jsem si to domu a jak maly byl ve dne v noci vzhuru jedla jsem prubezne cely den a celou noc (nekojia jsem takze vydaje energie minimalni)
jooo tak to ja jdu od ledna do prace a az zhubnu 10kg (teda jestli) tak zapracujem na dalsim

mamkamarketa
22. lis 2010

@giselka to jo. jediny na co mame je nezrat. to nic nestoji 😀 😀 😀
u klasicky liposukce muzes bejt pri vedomi

evena
22. lis 2010

@kacab pěkný úbytek na váze 😕 😉

kacab
23. lis 2010

@evena díky, jen to nezakřiknout,,,, já to tak mám vždy,,, třeba týden mi váha stojí a pak najednou to skočí z ničeho nic dolů naráz,,,,

mapurka
23. lis 2010

ahoj vespolek 😉 ,liposukci jsem zavrhla poté co jsem v televizi viděla jak se to provádí 😀 , jsem srab 😝 . Před prvním těhotenstvím jsem vážíla 73kg. pro mě optimální stav... no a pak jedno dítko, v těhotenství jsem to dotáhla na rovnou stovku 😒 . Podařilo se mi zhubnou na 78, pak další dítko a odrovnalo mě třetí neplánované těhotenství krátce po druhém 😖 . Ale poperu se stím!! Dětičky mám krásné a zdravé, tak to je nejdůležitější 😉 .Dneska jsem oprášila domácí pekárnu a upekla si celozrnný chlebíček 🙂 Předchvílí jsem potkala jednu známou a od doby co jsem ji neviděla zhubla snad 20kg, málem jsem ji nepoznala! Ani jsem nebyla schopná říct ji, jak ji to sluší a jak to udělala, jak jsem z toho byla s prominutím v pr...li 🤐 . Ale příště ji pochválím a vytáhnu z ní jak to dokázala 😵 ..Akorát vím, že chodí na zumbu....no nic, jdu si stáhnout dvd zumba 😀 😀 😀

leopolda
23. lis 2010

@mamkamarketa většinou to dělaji raději v celkové narkoze

leopolda
23. lis 2010

@mapurka no vypadá to děsně,ale já jako zdr.sestra viděla pár porodů,tak jsem taky nechtěla rodit.

evcaaaaaa
23. lis 2010

Ahoj holky zdravim jak se mate 🙂

kacab
23. lis 2010

ahoj Evčo 🙂 hezky, trochu lenivě, ale malý už 2 hodinky spinká, tak mám klídeček, pohodičku a super kafíčko 🙂

kacab
23. lis 2010

... jen kdyby nebylo venku tak hnusně... Mám takové pravidlo - že každý den na hodinu rychlochůze vypadnu s kočárem na okružní trasu po městě... a když ne, tak večer rotoped... ale když já na něj lezu tak nerada... a co držím dietku, jako mi ubylo energie a najednou místo hodiny jsem tam půl a sotva šlapu - protože fakt nemůžu... je to divný.... neméte některá při dietě stejné pocity?

evena
23. lis 2010

ahoj 😉

@mapurka my teda pekárnu nemáme, ale tchýně ano a ty chleby souluxusní s máslem 😵

@kacab mám pocity naprostp stejné, a tou dietou se to ještě zhoršilo, musím se kolikrát nutit si jít i udělat čaj 😝

dnes na váze na mě kouklo 76,5 😕 😅 je to možné že za dva, tři dny kilo? 😵 cítím že ta dieta mě ničí 😝 ale za to to stojí 😅

evcaaaaaa
23. lis 2010

@kacab kacko tohle se muze pri atkinsi stat zkus si koupit vitaminy pro diabetiky pomuzou ja tyhle pocity nemela jen me pokazde ty prvni tri dny nez jsem byla v ketoze bolela me hlava ale prasky jsem nebrala a co se tyce orbitreku staci pul hodiny s prehledem ja taky chodim pokud mozno denne na prochazky na krokomeru od kamaradky udelame s cca 10 kilasku a na orbitreku kecam s kamoskama ci s mamkou po telefonu za prvy si krasne kontroluju dech a tepovou frekvenci za druhy si pokecam a za treti to uzasne utika 😀 😀 😀 😀 😀

evcaaaaaa
23. lis 2010

@evena jak rikam vitaminy 🙂 DRZTE A VYDRZTE MASU ZDAR 😀 😀 😀 😀

evena
23. lis 2010

no jo maso zdar 😀 v lednici na mě čeká flákota kuřecího, není možný že se na ní i těším 😀 a na snídani sem měla asi 100 g ovčího sýra, včera sem si koupila 600 g abych měla co uzobávat 🙂 doufám že se tento druh může 😕 😎 a na večeři asi budou vejce 😝 😝

vitamíny jakési zobu, koupila sme si je kvůli vypadávání vlasů

evena
23. lis 2010

@evcaaaaaa te´d to nechápu ... to se dostaneš do té ketozy až za 3 dny? 😕 tak to hubnu asi proto že málo jím co? 😒

evcaaaaaa
23. lis 2010

@evena ty si netestujes ketozu???? 😕 😕 😕 😕

kacab
23. lis 2010

@evcaaaaaa ... hele, já ho nedržím... na mě je to přeci jen trochu proti přírodě... já jím úplně všechno jen v malinkých dávkách....
... ale když jsi tu dietu zase nakousla... mě by zajímalo - proč by tělo vyrábělo sacharidy ze složitějšího tuku - sádla v těle... když ta strava je natolik bohatá na tuky - ze kterých si ho může udělat taky a asi jednoduššeji.. To Vás nikdy nenapadlo? ale držím pěsti všem co hubnou, ať je to jakkoliv!!! halvně že to funguje a kg jdou dolů!!!
... a ještě jedna lehce intimní - technická... nemáte z diety zácpů?já už se tři dny nutím a nic... Ale nic mě nebolí, tak si říkám, že třeba tělo jen většinu zpracuje...????

evena
23. lis 2010

@evcaaaaaa neee .. to má tak velký význam? mám si tefa koupit ty proužky a co pak? zkoušet každý den?v jakou dobu?

evena
23. lis 2010

@kacab jé tak přesně to mě napadlo taky 😕 ale věřím odborníkům že to funguje tak to raději neřeším 😀

evena
23. lis 2010

@kacab a zácpu nemám, ale chodím určitě míň, přisuzuju to určitě změně stravy

evcaaaaaa
23. lis 2010

@evena no ja testoval vzd yrano abych vedela ze hubnu cim tmavsi prouzek tim vic spalujes
@kacab dle meho je potreba mitten tuk ulozeny aby se mohl spalovat pac ten tk ktery prijmes kdyz uz si v ketoze spotrebujes na to aby ses mohla hybat a fungovat a co se tyce stolice ja chdola cca co tri dny a probirala jsem to s dr a ten rekl ze vse spotrebuje telo

mery.luu
23. lis 2010

ahoj holky, sjela jsem poslední 3 stránky a poprvé jsem se tu od vás dozvěděla o atkinsonové dietě . Můžu se vás zeptat, jak a z čeho si počítáte oněch 20g sacharidů?? Jak vypadá váš celodenní jídelníček?? A v neposlední řadě bych se ráda zeptala na jojo efekt, zda a za jak dlouho se dostavil??? Mám vysoký cholesterol, tak uvažuju, zda se do této diety pustit, ale vypadá dost lákavě 🙂
Moc děkuji za odpovědi a přeji mnoho úspěchu v hubnutí 🙂

kacab
23. lis 2010

jééé holky pomooooc, je mezi Váma někdo počítačově zdatný? Mé 14ti měsíční dítko mi právě namačkalo něco na klávesnici - někdo okolo entru a šipek... a já to teď mám vše tak moc zmenšené, že Vás sotva přečtu.... A je zajímavé, že jen na těhle stránkách... jinde v poho... kdysi mi to už udělal na MMB, ale tam naštěstí to zvětšil, ale drží to tam celou dobu... neznáte tu funkci či klávesovou zkratku některá prosím?????

evcaaaaaa
23. lis 2010

ctrl a plus na ciselne klavesnici 😀 😀 😀 😀

evena
23. lis 2010

@mery.luu vítej 😉 já ti moc neporadím, držím jí 3. den a pořád v tom tápu, zkus si najít na netu co to obnáší, je to lákavý, ale má to svoje rizika, jídlo nic moc 😝 nejí se nic v čem sou sacharidy nebo uplné minimum, nesmíš překročit 20 g a to je fakt málo 😝 tělo si je pak vytváří ze zásob tuků a tím ty tuky shazuješ 😝

@kacab tak tohle se mi stalo v nedělivečer, ještěže byl můj doma tak mi zase poradil ctrl + kolečkem na myši sjet 🙂 taky sem totální antitalent 😀