Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
6. bře 2011

@leopolda jak jde dietka?

luuca.b
6. bře 2011

ahojte kočky...nemám vůbec čas dočítat☹

včera jsem zjistila že nemám tabulku z minulé neděle máte jí tam a dneska jsem doplnila cm https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu...
a zas počkám do středy na KG a dodám s novéma váhama🙂
dnesak mám náročný den pořádám maratonek 2h (zumba jak jinak😀)...musela jsem si koupit nové džínky konečně a vel. zas konečně 38 a nikde neškrtí🙂 juchuuu...ale smekám nad váma dámy...jste šikulky🙂...já ted mám problém že nemám chut na jídlo vůbec ale když docvičim sežrala bych ledničku😀

luuca.b
6. bře 2011

@misicka455 přesně ty si hlavu nedělej..jsi nastartovala rapidně a ted ta nemoc udělá své at budeš totál fit půjde to zas dolů🙂

misicka455
6. bře 2011

Snad máte pravdu holky díky 😉

leopolda
6. bře 2011

@misicka455 nějak to flákám,lítala jsem s klukama po doktorech.V prac.dny držím poctivě,ale o víkendu ne.Přístup nic -moc,já vím,ale saze na to najedu.
ty jsi na stobu?A je to dobrý?Mě se do toho nechce.At se brzy uzdravíš.Pa

misicka455
6. bře 2011

@leopolda já to taky flakám na stobu nejsu neba mě to nějak vyplňovat spíš teďka koketuji s tímlhle 😉
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6540

misicka455
6. bře 2011

@leopolda jinak doufám, že u kluků nic važného jen normální běhání po dr.

leopolda
6. bře 2011

@misicka455 Dominik si ve školce zranil nohu,jak furt bojují,nemohl vůbec chodit,ale naštědstí se podezření na zlomeninu v nártu nepotvrdilo,jen výron,takže už se to lepší.
To vůbec není špatný,to by se dalo zkusit.Kdy do toho půjdem?
Horší je,že mám návštěvu další víkend a koncem března budem v hradci a jedem na muzikál.
Ale je dobrý,že je to pevně rozepsané,ale taky dlouhý.Ale lépe by se nám to táhlo.
třeba se nekdo přidá.

misicka455
6. bře 2011

Tak od dalšího pondělí aby jsi se na oslavě ještě mohal najíst ? 😀

hanka.
6. bře 2011

@misicka455 Tak to si mě asi vyděla nějak ve spěchu, pač to teda potřebuji jako sůl ☹. Ani nebudu snad říkat, co ukazuje váha ☹. Chodila jsem těch 20 návštěv. Před tím jsem se tam rozcvičila na orbitreku, někdy i půl hodiny, mazala se krémem na celulitidu, balila do folie a fakt nic ☹. Proto jsem si další cvičení už neplatila. Vážně to ale nechápu. Jako malá jsem měla problémy se štítnou žlázou, tak si zajdu na odběry, jestli se mně hodnoty po porodu zase nějak nezměnily a proto tak nehubnu. Je teda pravda, že zase uplně přísnou dietu sem nedržela, ale jídelníček jsem hodně změnila a k tomu 3x týdně to cvičení.

evena
7. bře 2011

ahoj holky

@luuca.b vel 38 😲 😉 😉 s tabulkou neva, to je samozřejmé že to děláš jak je čas, máš toho moc .... a 2 h maraton zumba, to by mě položilo 😀 seš fakt dobrá !!! 🙂

@misicka455
@misicka455 jídelníček vypadá dobře 😉 já bych na tohle ale vůbec neměla jíst podle předlohy, věčně bych to porušovala a jedla něco jiného ... mě to na tom stobu docela baví a váha mi klesá tak jak nikdy předtím, akže já sem spokojená 🙂

holky myslíte že mi na celulitidu a celkově takovou tu hnusnou vrásčitou kůži (to mám dost na břiše jak sem teď zhubla 😝) pomůžou masáže s obyčejným krémem? jako že by se to nějak rozmasírovalo? těm speciálním krémům moc nevěřím, jednou sem měla, dala za to 500 a už nikdy více, dle mě vyhozené peníze 😝

abhaya
7. bře 2011

Holky, na tu celulitidu byl perfektní bodystyling a když chcete mazání, tak skořicový gel. Já ho koupila v jednom bylinkářství asi za stovku. Byl to tenhle a koukám, že na netu je mnohem levnější. Mazat to chce aspoň 2x denně a nejlíp před zátěží. Nebo se aspoň na 15 minut rychle projít, dělat dřepy. Prostě něco, aby se rychle prokrvily nohy nebo břicho (podle toho, kde chcete celulitidu zneškodnit).

http://www.zbozi.cz/p484083-topvet-skoricovy-ge...

Ta dietka z MMB vypadá slibně 🙂. to mně zase vyhovuje, jíst podle rozpisu.
Mám ještě tabulku přímo od obezitoložky, to když jsem hubla před těhu a už za 14 dní jsem měla o číslo menší velikost. Tam si jídelníček sestavíte samy, dle potravin, který můžete jíst. Ze začátku se teda nejí přílohy, ale dá se to. Neměla jsem hlad.
kdybych nekojila, tak už jí zase držím :D.
Kdo by měl zájem, můžu naskenovat a poslat mailem, skypem, icq, .....

gabrielaa
7. bře 2011

ahojky, hlásím návrat z dovolené a na váze +1kg, což jsem bohužel čekala po týdnu s all inclusive 😠 tak ted na tom budu muset doma zase máknout 😎

evena
7. bře 2011

@abhaya děkuji za typ na mast, cena je super, takže to vyzkouším 😉
sem se musela podívat co že to ten bodystyiing vůbec je 😕 🙂 takový náročnější aerobik bych řekla ... takže to mi vyhovuje 🙂

evena
7. bře 2011

@gabrielaa přece bys nechtěla na dovče hladovět 😉 kilčo není moc, to za chvíli dáš dolů 😉

gabrielaa
7. bře 2011

@evena tak tučný jídlo jsem neměla snad vůbec, v tom teple byla stejně chut na lehčí jídla, ale je fakt, že tam měli táááák moc dobrý dezerty a drinky, že těm se odolat nedalo 😠 😀

misicka455
7. bře 2011

Tu mast jsme si koupila nedávno a chci se sní mazat moc hezky voní tak snad bude mít nějaké ůčinky,

Kam jsem chodila na lymfu tak používaly ůplně stejnou 😉


@gabrielaa ilo je v pohodě a na dovolené bych se tedy neupejpala a papkala bych 😉 A dezerty vy Egyptě ty teda jsou 🙂

luuca.b
7. bře 2011

@evena ahojky dájí se 2 h dala bys i ty🙂 dneska mě čekají 3(jednu záskok a 2 mé hnedka po sobě ty 2 mé...asi leknu😀)
@abhaya jj je bezvany gelík..taky sjem používala když jsem chodila na baňky a lymfo po porodu🙂...pohla bys mi poslat pleas🙂 tu dietku🙂 musim už aspon něco zmenit (ted skoro spíš nejim ..nevim co)
@gabrielaa juuu vy se máte tam byla určo krásně a do neděle to dáš dolů🙂já bych se taky neomezovala🙂
@evena body je aerobik a pak tvrdé posilování ne?

gabrielaa
7. bře 2011

@misicka455 jj, na dezerty jsou vážně machři a celkově mi tam jídlo moc chutnalo, mám po té dovolené inspiraci na kupu salátů a zálivek 🙂

@luuca.b jj, bylo parádně, v noci teda ještě chladněji, ale přes den od těch 25-30°C, takže super

luuca.b
7. bře 2011

@gabrielaa jj ale zase se dalo spát a ne byt jak v sauně🙂 a byla i malá?

gabrielaa
7. bře 2011

@luuca.b přesně ták, jako v létě bych do Egypta nejela ) malou hlídala moje mamka, neměla jsem odvahu ji zatím brát, počkáme, až bude aspoň zvládat sedět, a pak ji vezmeme s sebou, ale teda na začátek někam blíž po Evropě

evena
7. bře 2011

@gabrielaa jak si to vůbec zvládala bez malé? nebylo ti moc smutno .. ?
@luuca.b aerobik + současně posilování, teda podle toho jaký sem našla video, vypadá to dobře ... aerobik stejně cvičím, jen k němu přidám to posilování 🙂
http://www.hejbejse.tv/video/klip/duben-8

gabrielaa
7. bře 2011

@evena už v letadle jsem si nadávala, pak to přeělo, ale jen do té doby, než mi brblala do telefonu 😖 ale musí se nechat, že jsem si odpočala a ted už ji mám zase u sebe 😀

leopolda
7. bře 2011

@misicka455 tak to zkusím asi od zítra,jelikož pořád je něco,proč to nejde a budou návštěvy a výlety.
Co ty?Nebo aspon nějak podobně se tomu přiblížit.Stejně nevíme pro koho je ten jídelníček nastavený,myslím váhově.

luuca.b
7. bře 2011

@evena já na něj chodila..půl hodiny jsem měli aerobik a pak posilování všech partii😀
@gabrielaa já bych to nedala bez malého ani ted🙂 jsem závysklák na něm a on na mě😀..jsem si právě řikala kam jsi dala malou🙂

misicka455
7. bře 2011

@leopolda chtěla jsme odedneška , ale nakonec to nevyšlo nějak m ě dostalo ranní běhání v nemocnici tak jsme sežrala na co jsme přišla tak zítra , jedu nakoupit potraviny. Taky se budu řídit tím jen jakoy vzorově 😉

bocinka
7. bře 2011

Ahojka holky....

@luuca.b opět mi nejde poslat Ti IP, takže hlásím 93,8 kg..... 😉 😉 doufám, že to neva......

Jinak já teď začala znova dělit, zjistila jsem, že je to pro mě nejmenší zlo.... 😝 😀 😀 prostě to dávám, tak snad to vyjde, ještě něco přes osm kilo a budu spokojená nevěsta.... 🙂

leopolda
7. bře 2011

@abhaya můžeš mi to prosím tě poslat,třeba do Ip.Díky.Mrknu ráda.

leopolda
7. bře 2011

@evena seš fakt dobrá,že tak hubneš,já ted právě vůbec,jen jsem začala cvičit.
A co si vaříš,jak vypadá tvůj jídelníček?

leopolda
7. bře 2011

@misicka455 jo zkusím to od zítra,ten gel mají normál v lékárně,nebo kde?
Jak se má Verunka,myslím zdravotně?