Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
1. črc 2011

jo tak já dneska hřešila krutě , prostě den blbec tak jsem si dopřávala , no tak snad zítra se zase vratím a nebude zase celej íkend jen žrát 😀

niki2
1. črc 2011

Ahoj,
no ja uz asi treti tyden zapomnela vzit na zumbu ten meric tepu 😠 Ale tam to predpokladam dost prekracuju 😀 Normalne by se melo za optimalni tepove frekvence dat trochu mluvit, ale ne souveti 😀 To se mi docela dari na orbitreku. Ale na ten ja lezu malokdy, kdyz chodim 3x tydne cvicit pryc.
Ja dnes jedla docela dobre, sice jsem si dala maly zakusek odpoledne ke kave, ale vzhledem k me fyzicke cinnosti dnes si myslim, ze to ani nevadi. Zato zitra premyslim o pizze 🙂

misicka455
2. črc 2011

Já na tepovku použivám taky orbiterk, v posilovně bežicí pás nebo něco kde mi to to zařízení změří, ale uvažuji o těch hodinkách abych věděla třeba při té zumbě zda zvolnit atd... prostě kde mi to žádněj přístoj nezměří abych měla ty hodinky .

niki2
2. črc 2011

@misicka455 , ale jak chces zvolnit na zumbe? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=lTO4XzFKLQ0


https://www.youtube.com/watch?v=_YLBC5yVVe4

To je muj zumba guru - Michal Subr 😀

misicka455
2. črc 2011

@niki2 no to je fakt nevím jak zvlonti na zumbě 😀 ale třeba na to dojdu 😀

niki2
3. črc 2011

Ahoj holky,
tak jsem si vcera pustila z archivu posledni dil "jste to co jite" a bylo to dost zajimavy. Hlavne jakou ta holka mela fyzickou aktivitu a pritom tolik tuku na sobe 😕
Fakt to asi chce si nechat udelat jidelnicek na miru, po vsech tech vysetrenich, jenze ten Havlicek je dost drahej (pry 7 tisic) a u ostatnich se clovek boji, aby nenarazil... ☹

kive76
3. črc 2011

@niki2 no je to zajímavý, já jsem si taky vždycky říkala, že se musí hodně chodit třeba posilovat, pravidelně každej den a ono né a s tím jídelníčkem to taky bylo zvláštní..že když si ubrala jídlo, že tloustla, ..než kdyby jedla ty větší porce. co měla napsaný v tom jídelníčku....

niki2
3. črc 2011

Ja jsem se dnes zaregistrovala na ten stob, ale obavam se, ze to moc dlouho nevydrzim, hlavne me nebavi stale neco vyplnovat, potrebovala bych, kdyby to nekdo hlidal za mne, ja jen nahlasila, co jsem jedla 😀 No a pristi nedeli nas ceka oslava narozenin, takze to bude 😝

misicka455
3. črc 2011

Mě ro ze začátku taky na tom stobu nebavilo to vyplňování a ted jsem si už zvykla a v poho , ba naopak jsem vždy zvědavá co kolik bude mít kj atd.... 😀

misicka455
3. črc 2011

Dneska jsu po týdnu zumbovat už e těším venku teda hnus tak aspoň mi to nebude líto se potit v tělocvičně 😉

kive76
4. črc 2011

no asi zas ve čtvrtek zajdu do posilky...nějak se tam teda nemůžu dokopat..hubnutí zatím jde..ale s tím pohybem je to na čtyřku ☹ ještě ,že aspon musím ráno a odpol z práce tak 2O min chodit na vlak ..jinak bych byla úplně bez pohybu 🙂

miranda77
4. črc 2011

@kive76 mne se tedy taky hejbat moc nechce ... deticky odjeli na prazdniny a ja jsem is naplanovala tolik prace, ze uz z toho ted padam ... a jeste cvicet??? 😝 😝 😝 Nechce, nechce, nechce ...

niki2
4. črc 2011

Tak mne se zase cvicit chce, horsi je to s hlidanim jidelnicku 😀 Dnes jsem si poctive zapisovala na stobu, docela to slo, prijala jsem dnes 5568kJ a vydala cca 2650kJ. No byla jsem na dance aerobicu a jeste jsem stehovala nabytek 😎
No zato vcera jsem prasila a to jen vecerni zrani vylitlo na 11000kJ 😝

kive76
5. črc 2011

no dneska jsem se byla juknout na dveře posilovny mají otevříno dnes i zítra..tak možná zítra se tam dokopu, dneska chci zaběhnout na zahrádku pro rybíz, a jahody...

miranda77
5. črc 2011

@niki2 no mne se ted jidelnicek docela dari ... nevarim pro deti a pri praci na jidlo kolikrat uplne zapomenu - tedy spis na ty chute 😀

misicka455
7. črc 2011

Tak u mě je to taky horší s jídlem než pohybem ten mě nevadí ba naopak miluji propocený trička 😉

misicka455
7. črc 2011

Jinak blbé dva dny u kámošky grilovačka, zmrzlinka a půl kila nahoře teď to asi poletí 14 dní dovče před náma 😒 Sice beru kolo , ale to mě asi nezachrání 😒

kive76
7. črc 2011

to u mě pohyb blbý, ale hubnutí jde,teda pomalu , ale jde...dneska ráno 79.9kg...uffff , asi 5 dní jsem se pohybovala pořád kolem tý 80tky...a dneska ráno kus pod....doufám, že to udržím a půjdu o trošku víc dolů...no je fakt, že ve středu byl kousek čokoládky..ale mini 🙂
snad se už v pondělí..po vejplatce dokopu do posilky...

evena
7. črc 2011

ahoj
jak se vám daří? u mě střídavě oblačno, často ten jídelníček flákám, ne že bych nějak hřešila, ale prostě míň jím nebo prodlužuji intervaly mezi jídlama 😝 no vlastně občas pivo, ale nedej si když je venku tak pěkně 😀 kamarád mě přemluvil na zítřek na posilovnu, už teď z toho mám nervy, byla by to moje premiéra a nevím jestli si to ještě nerozmyslím 😝 jinak se držím tak nějak + - na stejné váze asi 2-3 týdny, takže by to asi nějaký pohyb chtělo ale já s tímto fakt mám dost problémy, hlavně to hromadné cvičení mě děsí 😝

holky co chodíte někam cvičit, co máte na sobě?? 😕

to poslední Jste to co jíte mě občas vyráželo dech, začala sem pochybovat, jestli ten jídelníček co držím mi spíš nějak nemůže ublížit ...

kive76
7. črc 2011

@evena mám na sobě oblečení 🙂 🙂 🙂 no bud delší sportovní kalhoty Litex, nebo kratasy nad kolena a tričko

evena
7. črc 2011

tak jít nahá sem neměla v plánu 😀 a jak se ti v posilovně líbí? na čem třeba cvičíš? já se toho fakt děsím, kamarád tam chodí pravidelně už dva roky, takže mě ukáže co a jak a navíc je tam ochotný trenér, ale mám strach že budu vypadat jak neschopný blbec, navíc nic nevydržím takže na mě spíš bude zoufalý pohled 😀 @kive76

misicka455
7. črc 2011

já mám taky nějaké pohodlné tepláky a triko do čeho jsem zainvestovala tak je obuv 😉 Ale to možná při posilce nebudeš potřebovat i když já když jdu do posilky tak se rozehřeju a třeba na pás se mi hodí 😉

kive76
7. črc 2011

@evena taky na tom běžícím páse, a pak cvičím na nohy..leg press, dřepy, a takový to roznožování a snožování, pak břicho..a třeba obden ten běžící pás a cviky na záda - stahování tyče, kladky..za záda, a před a přitahování , nějaký ty činky, no..anebo obden kruhový trénink vše dohromady..ale nebo to ti ten tvůj kámoš vysvětlí, co a jak kde cvičit..ale ted jsem líná jak prase, ale od příštího týdne zas zaběhnu..po vejplatce 🙂

misicka455
7. črc 2011

kupte si permošu ta mě vždy donutí 😉

niki2
7. črc 2011

Na zacatek ti urcite staci teplaky a tricko nebo tilko, ja jelikoz fakt chodim cvicit docela dost, tj. 3x tydne a uz dost dlouho, tak jsem teda do obleceni i bot investovala a jsem rada, protoze pak to sportovni obleceni krasne odvadi pot, nikde neprekazi atd. No a boty na aerobic, to je kapitola sama pro sebe 🙂
Taky miluju propoceny tricka 😀 Jak nejsem mokra, mam pocit, ze to k nicemu nebylo 😎
Od nedele se snazim si vyplnovat jidelnicek na stobu a dnes poprve mi tam krome bilkovin sviti vsechno zelene 😉 S tema bilkovinama mam nejak problem od zacatku.

kive76
7. črc 2011

@misicka455 mě tedá nééé ☹

misicka455
8. črc 2011

Tak mě teda jo je mi líto těch peněz co jsem za tu permoši dala tak to prostě vyberu . Zítra odjiždíme na dovču a už teď mám strach kolik za těch 14 dní přiberu 😒

kive76
8. črc 2011

@misicka455 víš co mě před rokem na to přispívali z práce, takže to nebyly penízky ode mě...ale já pak byla marod, a pak jsem ten zbytek asi 4 hodiny nedochodila...ale jinak jsem taky pravidelně dřív chodila...

kive76
8. črc 2011

@misicka455 ahojky, tak včera 79,9 kg..ale dolů to nejde.. ☹

niki2
10. črc 2011

Ahoj,
tak dnes jsme meli oslavu Martinovych 7. narozenin, bylo tu 11 deti a 9 dospelych a mam pocit, ze od 14h do cca 21h jsem nonstop jedla 😝 Dnes ani nic nezapisuju na stob, jednak to ani nevim a pak by jim asi praskla tabulka 😀
No zitra jeste dojime zbytek dortu a pak muzu zase najet na nejaky normalni rezim.