Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
21. lis 2010

čekám další a nově přichozí zdavim a taky stále čekám na IP

bocinka
21. lis 2010

@luuca.b lucišku, u mě váh pořád stejná... ale můžu být ráda, za to jak to flákám... 😅 🙄

a zdravím nově příchozí a samo i ostatní hubňulky.... 😵

evena
21. lis 2010

@mapurka vítám tě 😉

@misicka455 to by mě taky těšilo kdyby mi někdo řekl že vidí že sem zhubla .. ale teda častěji mě říkají jé ty si přibrala že?? ani neví jak to dokáže nas*at, jako bych to nevěděla že? 😅 mám takovou upřímnou babičku a proto k ní občas nejezdím moc ráda 😀 a sranda je když ti to řekne nějaká "kamarádka" které je sama ještě vyžranější 😀

@kacab to je náhodou super 1,4 kg 😉 .. už sem si všimla že některé uvádíte váhu až tak přesně 😕 s jakou přesností máte doma váhu? já + - půl kila 😝

takže pocity z dnešního prvnéího dne atkinsona ..
ani mě nebaví jíst 😝 😝 vlastně sem se musela doslova přinutit abych jedla, a mám strach že si na to nezvyknu 😝 měla sem jen 3 jídla, běžně mám tak 5 + ještě uzobnu nějké ovoce, dnes na snídani míchaná vajíška s malou klobáskou, oběd maso a večeře rozpečený hermelín s trochou tuňáka a eidamem 😝 včera sem dostala mj bonbošku a sušené ovoce ale sem z dneška tak navětvi že na to nemám ani chuť 😝

mamkamarketa
21. lis 2010

tem co zhubly gartulaceee! 🙂
ja mezi ne nepatrim ☹
mam rozbitou vahu, tak jsem se pozvala na navstevu a tam se zvazila 😅 ale ukazuje mi to o kilo vic 😔 ale jsem opitimista a verim, ze maji spatnou vahu 😀 😝

leopolda
21. lis 2010

@evena ahoj,tak jak jsi zvládla první den?Já držím,už 3 ,tak uvidím,ale je fakt,že nemám vůbec hlad,ani toho tak moc nejím.Ráno se musím zvážit,už jsem nějakou dobu nelezla na váhu nemohla jsem se na to dívat.Taky mám takovou tu starou potvoru,chtělo by to nějakou digi,kde se měří i tuk.

mapurka
21. lis 2010

jdu se podívat na toho atkinsona, ale podle toho co tu píšete teda bleee. Mě hrozně zaujaly ty krabičky, kdy dostáváte jídlo domů v krabičkách a hubne se u toho prý dobře. Jenomže jsem od Ostravy a tady jsem podobnou firmu co se tím zabývá nenašla. Jdu napsat Lucce svoji váhu, sem to ani nemůžu dát,protože se stydím 😅

misicka455
21. lis 2010

@leopolda a co jsi ty 3 dny jedla?

misicka455
21. lis 2010

Ty krabičky jsou , ale docela finančně drahý tak 5 tisíc za měsíc 😒

luuca.b
21. lis 2010

Holčiny mám tu návrh dát album jen pro přátele uvidíte to jen ty co vás mám v přátelých(nebo si vás přidám) co vy na to??nebo chcete to věřejně?

luuca.b
21. lis 2010

@mamkamarketa neboj to je tou váhou😀 já se teda taky musim vážit jen na ty co mám doma vždy jinde mám jinou váhu

luuca.b
21. lis 2010

@mapurka jj taky sjem slyšela od jedny od nás z diskuze že krabičky jsou super..ale vím že drahé🙂čekám váhu a vyšku.-D

mapurka
21. lis 2010

Prý krabičky vychází kolem 200Kč na den. A mě by se to tááák hodilo, já fakt na chystání jídla pro sebe zvlášť nemám čas. TAkhle bych otevřela krabičku,slupla bych obsah a bylo by 😀 . Luuca máš IP 😀

luti
21. lis 2010

Ahojky zeny snazilky a hubnicky🙂))
@mapurka moje sestra zije v Ostrave a ty krabicky si nechavaji dorucovat do prace, ale jak pise
@misicka455 myslim, ze je to docela drahe☹((, ja sice nejsem na Atkins diet, a nemohu si dovolit ani krabicky, udelala jsem kompromis, abych mela pestrou a vyvazenou a zaroven chutnou stravu, koupila jsem si kuchynskou digitalni vahu, ktera ti zaroven pocita kalorie, takze jsem najela asi pred 3 tydny na svuj osobni jidelnicek, a delam si krabickove jidlo sama. Jak jsem rikala, jim uplne vsechno, ale snazim se nepresahnou denni prisun kalorii 😉 Ale jak uz tu bylo receno, kazdy je individualni a kazdy vyzaduje a vyhovuje neco jineho 😉
@luuca.b super napad 😉

misicka455
21. lis 2010

JJ jsem klidně pro to abychom tabulku měly neveřejnou 😉

luti
21. lis 2010

🙂 @mapurka optam se segry, na kolik a hlavne odkud maji ty krabicky. 🙂

mapurka
21. lis 2010

Taky jsem si pořídila digitální kuchyňskou váhu, snad na ni teď konečně dojde, pustím se do toho 😉 .
@luti Díky že se zeptáš, vím jen o firmě v brně a zlíně

misicka455
21. lis 2010

Tak já našla toto

Dieta SlimBox
Kompletní program:
•Pro ženy 260,- Kč/den, tj. 1560,- Kč/týden (6 dnů)
Cena zahrnuje 5 jídel: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře

plus 10kč za každý km mimo Prahu

misicka455
21. lis 2010

Jo tady u nás v Brně je a dokonce teď byla nějaká akce za 4000kč za měsíc.

luti
21. lis 2010

@mapurka neni problem, uz jsem ji psala na skype, tak uvidim...🙂))

luuca.b
21. lis 2010

super dejte mi prosím návrh na přátele🙂

luti
21. lis 2010

@mapurka
@misicka455 Jmenuje se zdravastravaostrava a stoji 270 Na den 🙂)))

luti
21. lis 2010

@luuca.b blba otazka, jak to mam udelat? 😉

leopolda
21. lis 2010

@misicka455 jedla jsem šunku,sýr,vejce.K obědu jsem měla kuře a večer jsem měla sýr a tak to pořád kombinuju.Ještě rybu,zatím v tom tápu.Ráno se vážím...to budu naštvaná celej den...

misicka455
21. lis 2010

Týjo tak u nás je to tedy mega pálka 😲

Hubnutí
Žena (5 porcí jídla 4-5000 kJ) Zkušební týden 5 dnů x 440,- 2 200,-
Měsíc bez sobot 20 dnů x 370,- 20 x 333,- 7 400,- 6 660,-
Měsíc se sobotami 24 dnů x 370,- 24 x 333,- 8 880,- 7 992,-
Výhodný balíček 48 dnů x 345,- 48 x 311,- 16 560,- 14 928,-

misicka455
21. lis 2010

@luti vlez luce do alba a nahoře v pravo dej odeslat žádost na přítele 😉

misicka455
21. lis 2010

@luti díky za odkaz , ale na to fakt nemám to se raději donutím si to jídlo dělat doma 😉

misicka455
21. lis 2010

@leopolda Tak jsme zvědavá kdy se ti to přejí 😉 Já jsme zatím na dělence , ale trochu jsme o této dietě uvažovala , al e počkám na tvoje výsledky 😉

luti
21. lis 2010

@misicka455 co jsem slysela, je to super, hlavne zadna namaha s varenim a vymyslenim, ale ty penize, jak rikam, nemohu si to z financniho hlediska dovolit, tak si je vyrabim sama. Prvni tyden mi to docela dlouho trvalo, ale ted se da🙂)), jak jsi rikala, 5 denne jidlo a hlavne ne jednostranne, ja si nedovedu predstavit, ze bych nejedla treba zeleninu nebo ovoce. Nejvice by to odnesli deti a manzel, jak bych byla protivna☹(( Znam se moooc dobre, jakmile bych se omezila jen na urcite potraviny, byla bych hnusna... jeste hnusnejsi nez ted🙂))))

luti
21. lis 2010

@misicka455 dekuji moooc🙂

luuca.b
21. lis 2010

tak máme to tam.-)