Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

niki2
20. kvě 2011

@marcelkap to pdfko mi taky nejde otevrit.
No ja tak nejak tusim, co bych mela jist, jen ta vule nejak pokulhava... Ale aspon ted vecer po zumbe jsem si dala uz jen zeleninu.

monikask
20. kvě 2011

@niki2 Musím říct, že i já vím, co a jak jíst, ale chybí mi ta vůle!!!!!!

marcelkap
21. kvě 2011

@evena Jo, člověk potřebuje někdy vypnout a jen tak sebou fláknout. Nebo mě hodně pomůže, když s ní mamka vypadne ven nebo si s ní hraje a já si můžu v klidu uklidit. Jako třeba teď, jsem udělala pořádek na stole u počítače a jsem šťastná 🙂 Byl tu už neskutečněj mrdník.

Včera jsme byli v kině, tam proběhlo nachos, cola a gumový medvídci. A pak jsme šli na pizzu, ale tý jsem snědla půlku a s patřičným komentářem jsem jim to vrátila, protože byla hnusná. A v noci jsem strávila půl hodiny na záchodě, kde jsem průběžně usínala. Bylo mi blbě úplně strašně.

marcelkap
21. kvě 2011

To mě mrzí, že vám to nejde otevřít. Jedný pdf druhý docx. Zkusím s tím během víkendu něco udělat.

misicka455
21. kvě 2011

Ahojky,

jo ten jídleníček na aukru jsme taky viděla 🙂

Já dneska šestej den mléčné a citím se fajn, ale taky se už těším až to bude za mnou a najedu na to ho Havlíčka taky , al emizi tím si dám jeden hrešicí den 😵

marcelkap
22. kvě 2011

Tak jsem si zase začala vyplňovat na STOBu, ještě mi tam běžel původní cyklus, tak jsem doplnila údaje. A podle toho HAvlíčkova jídelníčku mi vychází příjem na cca 4000kJ. Což teda neni moc. Založila jsem si nový cyklus, tak budu zas vyplňovat.

misicka455
22. kvě 2011

Já když si vyplňovala podle toho Havlíčka tak jsem měla kolem 5000kj. Jinak jsem dneska vlezla na váhu a i když jsem včera s mléčnou hřešila byly jsme na grilovaní tak jsem místo jedno ho jídla měla kuřecí špíz se zeleninou tak jsem spokojená za týden dvě kila dole 😉

misicka455
22. kvě 2011

@gabrielaa jak jde mlečná?

gabrielaa
22. kvě 2011

@misicka455 pohoda, ale už mám 2,5kg dole za 8 dní a hlavně teda slušná "ztráta" cm přes břicho, takže dnes dokončím 9. den, kdy se pije mléko a zítra už ji držet nebudu, já chtěla dát dolů max ty 3kg, abych to nepřehnala. No a od zítřka budu jíst ale stejně zdravě jako před mléčnou a zase víc cvičit. Při té mléčné jsem cvičila tak obden a jinak byla ráda, že zvládám normální věci jako starost o malou a práce na zahradě. 🙂

Ale musím se pochlubit. Včera jsme byli s přítelem na fotbale, kam jsem před těhu hodně jezdila a mám tam opravdu moc známých. No a včera jsem si poslechla opravdu dost lichotek od kamošů, jak jsem pohublá, v obličeji že mi to teď víc sluší, no prostě balzám pro mě 🙂 A dnes napouštíme bazén, tak jsem se oblíkala do plavek a přítel naznal, že už by to jako šlo 😀 😀

korchy
22. kvě 2011

@misicka455
@gabrielaa Tak to je supr,že vám to tak pěkně jde,moc gratuluji 😀
Já jsem za tento týden zhubla 1,5kg a přez pupek jsem ztratila 5cm a cítím se skvěle.Snažím se jíst pravidelně a podle Havlíčka.Dost si přidávám zeleniny a ovoce,jinak bych vpráci umřela hlady 😀 Přítel si zvykl na mojí stravu,což je fajn,že spulu i otom mluvíme.Přeji vám všem hodně úspěchů 😀

misicka455
22. kvě 2011

Jé holky tak to jsou krásné zprávy , že kila jdou pryč 😉

evena
22. kvě 2011

ahoj
gratuluji všem ke shozeným kilčům a korchy tobě i centimetrům, to je neuvěřitelný že za týden tolik 😲 😲 😲
v sobotu sme měli bečku, no a nedej si 😝 😝 a dnes ráno půl kila nahoře 😠
@gabrielaa juuu takových lichotek 😵 😵 😵
@majatob vítám tě 🙂
mišička takže další do party s Havlíčkem 🙂

Havlíčkův jídelníček za 200 😅 co ty lidi nevymyslí 😀

misicka455
23. kvě 2011

jo jo taky se na Havlíčka vrhnu , ale až za pár dnů 😉

gabrielaa
23. kvě 2011

@korchy děkuji 🙂
@evena jj, potěšily 😀

Ták, vážení a měření po 9 dnech mléčné: plánované 3kg jsou dole, přes břicho -8cm, přes stehno -3cm a na ruce -1,8cm 🙂 Takže jsem maximálně spokojená, že to šlo pryč hlavně z břicha a musím říct, že je to vážně poznat. Během té mléčné jsem si prošla Havlíčka, materiály od marcelky, plus ještě nějaký jídelníčky a zjistila jsem, že jsem volila správný druh potravin, ale musím upravit to množství. Na oběd jsem se tak ještě vešla, ale snídani jsem si přidávala a večeře naopak ubírala, takže to teď trochu poupravím a doufám, že přes léto ještě nějaký to kilčo a cm dám dolů. Už to asi půjde pomaleji, ale nevadí, jsem se sebou teď spokojená a všechny kg a cm co se povedou shodit navíc, jsou jen plus 🙂 A ještě jedna novinka: podle BMI už jsem se dostala do normálu, sice jsem jako na hranici (24,60), ale i tak super, protože když jsem začínala tady na Hubnutí, tak jsem měla 28,28 a to už je rozdíl 😎

misicka455
23. kvě 2011

Holky jsme zaregistrovaná na stobu , ale dlouho jsme tam nebyl adneska jsme chtěla dát aktuální váhu atd... a nechce mě to pustit nevíte čím to? Normálka se přihlasím,a le tabulku tam mám naposledny s dubna 😒

misicka455
23. kvě 2011

Tak už jsem na to přiškla už jsem měla ukončenej jeden cyklus a musela jsem začít novej 😉

marcelkap
23. kvě 2011

@misicka455 Já to měla úplně stejně na tom Stobu. Včera jsem zakládala novej cyklus.

korchy
23. kvě 2011

@evena Víkend před havlíčkem jsme byli stanovat a pořad jsme grilovali,pri změně prostredí nechodím pravidelne na wc,takže při měřeni na začatku týdne boužel ten víkend zanechal o 2,5kg více.Ale aspon jsem se přesvědčila,že pravidelná strava a vyvážená mi opravdu na váze nepřidá 😀

evena
23. kvě 2011

ahoj
tak dnes už sem zase na 69 🙂
ze zvědovost sem se změřila ... stehno, paže, pas, boky, prsa - všude mi za týden ubyl cenťák, jako spokojenost, ale v tom pase a přes boky by to mohlo jít rychleji, ten cenťák je taková kapka v moři při tom kolik navíc tam toho mám 😀 asi se bez cvičení neobejdu 😝
@gabrielaa 8 cm 😲 😲 😅

evena
23. kvě 2011

@korchy 😀 😀

swead
23. kvě 2011

ahoj, dneska jsem začala s jídelníčkem podle Havlíčka, prozatím jsem spokojená, hlad nemám, dokonce jsem sváču nemohla ani dojíst. Dala jsem si cíl vydržet týden a pak se uvidí.

korchy
23. kvě 2011

@swead přeji hodně štěstí 😀

monikask
23. kvě 2011

Zdravím,prosím o pomoc,kde na stobu se dá registrovat a vytvořit tabulka? Nedaří se mi to najít ☹.

gabrielaa
23. kvě 2011

@evena taky jsem koukala, možná to bude i tím super cvičením na břicho, co jsem našla a poctivě každý druhý den cvičím 😎

gabrielaa
23. kvě 2011

@evena další věc je, že až se dnes "normálně" najím, tak podle mě 1-2cm houpnou zpět, takže to zase tak velký nebude 😀 😀

majatob
23. kvě 2011

ahoj holky, v sobotu jsem byla u vyzivovyho poradce na bodystatu, tak uz vim co se sebou 🙂 presne mi vyslo co jsem cekala- ochably svalstvo na brise a zadech a trochu vic tuku v tehle partii, jinak vsechno ok 🙂 akorat co jsem teda hledela, tak mi spocital, ze strasne malo jim (a ja mela pocit jak se cpu), ze to nepokryva ani tu nejzakladnejsi potrebu tela kdyz bych se jen valela na gaucu a nic nedelala, takze proto nehubnu. Takze vysledek je- zacit poradne a pravidelne jist a melo by to jit dolu samo 😀 no a samozrejme podporit to pohybem taky nebude na skodu 😀 jdu na prevazeni na konci srpna, tak do te doby bych mela nabrat 2.5kg svalove hmoty a dat dolu 4kg tuku, to nezni tak strasne 😵

misicka455
23. kvě 2011

@monikask http://www.stobklub.cz/ můj stob a registrace

danamatus
23. kvě 2011

Ahojky holky, já jsem taky začala hubnout, ve čtvrtek vážím a měřím, tak uvidíme, jinak jsem koukla na tohle a používám jejich výrobky

www.katalogcrv.cz/honem
www.hubnete.cz/honem
www.snidejzdrave.cz/ honem
www.vyzivaprosport.cz/honem

monikask
23. kvě 2011

@misicka455 Děkuji moc za odkaz.

jitkacapikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz