Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

verusa22
20. říj 2010

Čauky děvčátka 😉
Jakpak se máte?
Já foto fávat už nebudu nebo praskne čočka.... 😠
@kahinae je to smutný co si o tobě myslí,ale hoď to holka za hlavu...jsi mladá krásná perspektivní slečna 🙂 a na co ti nějakýma závistivíma kecama někdo bude ničit život? prď na ně🙂 Hlavní je,že se s přítelem máte rádi a klape vám to...důležití jste vy dva... a pokud ti ten chlap za to stojí tak řeči z jeho rodiny npsolouchej...hlavní taky je,aby se tě zastal ON! 🤐
Jinak já tchýně NO COMMENT ,že? @lucca.b
Bych se musela nasrat....

Holky mám depku... naše Natálka 14.listopadu oslaví rok! a Ona neleze :( nechodí:( jen válí sudy rychlostí blesku...cvičíme vojtovku... v 6.týdnech života byla na operaci a prý nemá na bříšku ještě moc zregenerovaný svaly... ale v roce aby nelezla a nechodila? a tchyne dneska přijde a řekne mě... a je normální? že neleze???? holky já sama mám z toho depku,že je něco špatně... a ona ještě tohle... a ještě ju dává schválně na nohy aby chodila....krávááááááá
Aˇž začne lezt ožeru se a budu slavit 🙂 snad to brzy přijde 😢

mamkamarketa
20. říj 2010

@verusa22 a s cim byla na operaci? to chce cas. nas ,mladej taky dlouho nelezl on se plazil, sice takovou rychlosti, ze kdejakej vojak z povolani by mu zavidel, ale taky nehchtel lezt... ale jestli je mala ok, tak to neres. ten nas zase moc nemluvi, nebo ,mluvi,ale nikdo mu nerozumi a tchyne? bez komentare, tu co mam ja je taky exeplar 😠

verusa22
20. říj 2010

@mamkamarketa měla pylorostenózu.... jídlo ze žaludku jí nešlo do střev... měa tam jakoby ten sval zúženej.... tam na na levé straně bříška jizvu...
malá válí sudy,že by j taky kde kdo mohl závidět...ale znáš to..ten strach o ni... mě už se zdál sen,že do první třídy válela sudy 😒 😕

bocinka
20. říj 2010

@kahinae kde máš fotku??? a co se týká jeho, asi Ti to neměl říkat, tyhle věci se prostě neříkají... má tě podporovat sám... ale ne takhle, právě pokazil vztahy mezi tebou a jeho rodiči, protože i když zhubneš - a ty zhubneš - tak to budeš mít pořád v hlavě.... 😖 to je prostě můj názor....

@mamkamarketa to je fakt, mám to stejně, ve stoje ještě dobrý, ale když si sednu.....

@giselka jen pojď.... 😉

@giselka já když kojila, tak jsem měla větší chutě než v těhu, taky podle toho vypadám.... 🙄

bocinka
20. říj 2010

jo a právě jsem si zajela 15 km na kole... jsem umřela zase, ale už mi tak nebilo srdce jako včera.... 😅 😅

dreana
autor
21. říj 2010

@kahinae Teda je to strašně hnusny, ale manželovi rodiče o mě tvrdí že jsem kráva (Doslova!) co si jejich syna vzala pro peníze! Takže moje rada, nevšímej si toho, všímej si toho co si myslí tvůj přítel! Manžel vždycky říká "Přátele si vybíráme, rodinu ne".

dreana
autor
21. říj 2010

@bocinka Gratuluju!!

Jinak holky, ja jsem přišla na to že když tedka jím docela víc než bych chtěla, snažím se zdravé věci! Tak hubnu tak 200-300 gramů za den 🙂 Což je za tyden asi 1,5-2 kg.- Což není špaqtné ne?

Ale ty nerby holky :( Manžel pořád říká jak nenajde práci, jak je v prdeli a tak :( To nevím jak dlouho tohle vydržím :(

dandelion
21. říj 2010

@dreana neboooj... 🙂 my už byli s manžou po 4 měsících bez práce dost beznadějný... a práce se našla.. 🙂 a v praze se hledá samo... ;) ;) ;) uklidňuj ho že to nějak zvládnete ;) ;) ;) můj manža začal panikařit tak po 2 měsíci doma.. dneska šel poprvé do práce a celej natěšenej 🙂 🙂 🙂 držím palečky ať co nejdřív něco najde ;) ;) ;) Jinak hubnutí krásně.. na mě se losos ze včera podepsal půl kilečkem hore.. ale dneska večer zase o zelenince a to by bylo aby to dolu nešlo :D :D :D Jinak tvůj hubnoucí plán ti plně schvaluji ;) vem si, že to je pak 6-8kg za měsíc.. což je nádhera 🙂))))

dandelion
21. říj 2010

@dreana neboooj... 🙂 my už byli s manžou po 4 měsících bez práce dost beznadějný... a práce se našla.. 🙂 a v praze se hledá samo... ;) ;) ;) uklidňuj ho že to nějak zvládnete ;) ;) ;) můj manža začal panikařit tak po 2 měsíci doma.. dneska šel poprvé do práce a celej natěšenej 🙂 🙂 🙂 držím palečky ať co nejdřív něco najde ;) ;) ;) Jinak hubnutí krásně.. na mě se losos ze včera podepsal půl kilečkem hore.. ale dneska večer zase o zelenince a to by bylo aby to dolu nešlo :D :D :D Jinak tvůj hubnoucí plán ti plně schvaluji ;) vem si, že to je pak 6-8kg za měsíc.. což je nádhera 🙂))))

coko.joko
21. říj 2010

Ahojda holky,
kahinae,to je teda pekne hnusny od nich,ale ty bud v klidu a vubec bych se tim nestresovala a uvidis oni na to prijdou,ze jsou bl.....
@bocinka ,ty jsi teda makacenko to ja jedu 20minut a umiram jsem hotova a je videt,ze jsem jeste pred 2 rokama hulila a nemuzu to udychat 😵
@dandelion ,koukam ty mas novou fotecku..moc hezka....

rodic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
giselka
21. říj 2010

@dreana mm byl bez práce půl roku a taky jsme to nějak přežili, tak neboj, taky to zvládnete 😉 Teď sice nemá svou vysněnou práci, ani práci v oboru, ale aspoň něco. Teď je to s prací dost blbý a tady u nás oobzvlášť
@bocinka to jsi dobrá 🙂 . Ségra má doma orbitrek, tak asi začnu. Ale jí se to zaseklo na tom nejtěžším převodu, tak to bude na infarkt

bocinka
21. říj 2010

@coko.joko já hulím pořád.... 😠 bohužel.... nějak nejsem schopná se toho zbavit....v těhu a při kojení jsem se držela kvůli malé, ale možná tři dny po tom, co se malá odstavila už jsem kouřila.... já se totiž na cigáro prostě těšila.... 🙄
@dreana ti teda hubneš skvěle.... já myslím, že u mě se to zastavilo.... dneska se zkusím zvážit.... 😕

@verusa22 my taky nelezem... sice se plazíme, ale nelezem, včera mi doktor řekl, že by měla a kdesi cosi a dělal na ni TYTYTY.... je to dané tím, že malá se dostane plazením kam potřebuje, takže nemá potřebu se obtěžovat lezením po 4řech, takže je to možná tak i u Natálky, a na přetáčení se je potřeba hodně dobrý břišní svaly, tak si je určo vypracovává... 😉
@dreana taky nám pošli jídelníček.... 😉

zuzi82
21. říj 2010

Dobré ránko,
tak mě váha zatím stagnuje, takže to vypadá, že v neděli bude stejný výsledek, jako minulý týden. ☹ Ale zatím se, i přes to, držím. Zítra ale zhřeším a večer se asi fakt hodně najím. Manža má narozky a tak jdeme do kina a na večeři (on to teda zatím neví, bude to překvápko, pojedu busem za ním do práce a řeknu mu to až tam).
Kahinae: hoď rodiče za hlavu. Já, když jsem se seznámila s manžou, tak to bylo podobné. Vezla jsem ho autem domů z Ostravy z kolejí a táta byl před barákem. S Mirou jsem se nahlas pozdravila a tatínek mu hned doma řekl, že to snad nemyslí vážně, že začal chodit s pražákem (v Ostravě se prostě Praha neodpouští). Po roce chození jsme se k nim nastěhovali a to byl teprve boj. Brečela jsem skoro každý večer. Měli jsme sice svůj byteček s kuchyní a koupelnou, ale tchýně se chovala, jako když jí toho jejího chlapečka beru. Chudák odjel na tábor, kde mu ubližují. 😀 A to mu bylo už 24 let. A teď je to tak, že s tchýní více méně vycházím dobře, jen se některým tématům vyhýbám (jako třeba peníze, protože ona by si nechla pro korunu vrtat koleno, takže nechápe, jak můžeme dát peníze na Matějovo plavání), ale jinak si dokážeme pěkně popovídat a vlastně jí mám dneska i ráda. A tchána nemusím, kdybych ho rok neviděla, tak mi to teda vůbec nevadí, bohužel ho ale vidím každý den. Pomáhá Mirovi s naším barákem, takže je tu vlastně zatím pořád (už aby bylo hotovo). Takže to ber pozitivně, ty zhubnout můžeš, ale já svoje místo narození a dětství už nezměním. A abych nezapomněla, s manžou jsme šest a půl roku, z toho tři roky manželé, a milujeme se a jsme šťastní, a když táta řekne něco, co mě pak bolí, tak se vždycky můžu Mirkovi vyplakat na rameni a vždycky mi na to řekne, ať tátu neberu vážně, že se na něho můžeme oba vykašlat. Jen do očí mu nic neřekne, ale to tady nikdo. Je to totiž takový despota a všichni se ho bojí. Jen já a budoucí švagrová ne. A hádejte koho ještě nemusí? No, budoucí švagrovou. Bingo!!! Prostě nesnese, že ho neposloucháme na slovo 😠 😀

bocinka
21. říj 2010

@giselka 😀 😀 Mira už mi opravil tu krabičku na kole, takže vím kolik ujedu.... a dneska mě bolí celé tělo.... asi mám svalovou horečku... ☹ dneska necvičím, až zítra... 😝

Jinak já mám dneska kytičky, co budeme papat kytičkovky????

zuzi82
21. říj 2010

Omlouvám se za ten román. 😅

Tak a teď můj dnešní jídelníček:
snídaně kyselá rybička, ovocný čaj
svačina pomelo
oběd ještě vepřový jazyk s dušenou mrkvičkou
svačina okurkový salát
večeře vývar s vajíčkem 😉

A na závěr fotka, kvůli které jsem se dala do hubnutí. Vypadám tam jako prase. Je stará dva a půl měsíce, aktuální nemám, ale poprosím manžu, ať mě fotne a dodám snad v neděli. Jsem i docela zvědavá, jak bude těch 6 kg vidět.

A ty vaše fotky nejsou vůbec špatné. Jste kočky, i když nevypadáte zrovna jako reklama na hlad. 😀

zuzi82
21. říj 2010

Fůůůůůůůůůůůůj, ani vidět to nemůžu a ještě je to tu tak velké. 😠

bocinka
21. říj 2010

@zuzi82 to jako můj tchán, teda my už spolu vycházíme, ale začátky byly hrozné... myslel si, že jsem s Mirkem pro prachy, začala jsem s ním v sedmnácti a on měl 36 😅 teď už je to dobrý, ale až co máme malou.... 😕

coko.joko
21. říj 2010

@bocinka .tak to me taky lita huba a porad,ale kdyz jsem byla tehu,tak me bylo takkk moc zle,ze jsem nemohla ani vodu a hrozne jsem hubla a tak jsem se to odnaucila,ale ted bych si kolikrat i dala,ale vim,ze kdyz jednou povolim tak v tom litam znova a 20 denne je mazec....takze to nechci zkouset a mam jednu vyhodu,ze okolo me nikdo nekouri,tak me nikdo ani nelaka 😝
@zuzi82teda roman dlouhy......

coko.joko
21. říj 2010

tak ja nemam tchyni ani tchana,takze to mam dobry 😀 manzela mam jen pro sebe.......ale spoustu lidi si taky myslelo,ze jsem snim jen kvuli penezum...

zuzi82
21. říj 2010

@bocinka U nás je to teď ještě trochu horší. Pořád samozřejmě dělám něco špatně. Když byl Matěj malý a dala jsem ho na chvíli na bříško, tak jsem ho trápila, když jsme cvičili s nožičkama kvůli kyčlím (to jsme měli nakázané od dr.) tak jsem ho trápila, když teď dáváme na oběd zeleninku a malému se do ní zatím moc nechce, tak ho zase trápím. Jakmile se oběví ve dveřích Mirek, tak hned slyším: Matýsku, dívej, konečně ti přišel tatínek, běž k tatínkovi, on si tě ponosí. Říká to takovým tím tónem, tatínek tě od té krkavčí matky vysvobodí. No prostě bych už chtěla mít ten domek jakžtakž hotový, ať už sem nemusí jezdit každý den. Pak ho uvidím tak jednou za týden a to snad přežiju. 😒 Ale ještě si počkám, přes zimu musíme zvládnout strop v dětských pokojích a na jaře zateplení a fasádu. ☹

coko.joko
21. říj 2010

@zuzi82 ,prosim te chtela jsem se zeptat jak mas ty fotky v albicku na kalendar to si nekde nechala delat a nebo mas na to nejaky program....me se to moc libi....

mil7
21. říj 2010

Ahojky kočinky,taky zastávám ten názor,že jste s tím chlapem a né s jeho rodinou,vím,že je asi problém,když se bylí po kupě,ale bude líp 😉 Já si teda tchánovce nemůžu stěžovat.Vycházíme suprově.A docela často k nim jezdíme. Tak po čtrnácti dnech na víkend.Ale popravdě vždy v neděli se těším domů.Neumím si představit s nima bydlet.To by nedělalo dobrotu určitě 😉 .Ze začátku jsem taky měla bobky a myslím,že i manža,je o šest let mladší a třetí dítko.Když jsme se poznali tak jěště bydlel u rodičů a já už byla rozvedená a měla jsem šestiletou dceru.Bála jsem se,že pro ně nebudu dost dobrá.Taky jsem se s nima viděla asi až třičtvrtě roku po tom co jsme spolu žili,ale vzali nás obě hrozně pěkně,no teď máme s manžou dvojky a z nich jsou úplně poprděný.Jsem za to moc ráda.Holky nebojte ony ty maminy,když uviděj,že chlap je s váma spokojenej tak budou na konec taky rády. 😉 Jinak já dneska k snídani jogurtek a k obídku játra a zeleninový salátek.Večer jěště uvidím,ale jdu ke kadeřnici tak to bude asi jen zeleninka.

zuzi82
21. říj 2010

@coko.joko Je to dělané na http://funny.pho.to/ 😉

dandelion
21. říj 2010

@coko.joko díky moc 🙂))

dandelion
21. říj 2010

už jsem ty vaše romány dočetla ;) ;) ;) já měla problém jen s tchýní... na tchána si nemůžu stěžovat... mírnějšího a ochotnějšího člověka jsem vážně nezažila... zato "maminka" je generálka na ntou :D :D :D všechno organizuje, do všeho se motá :D ale je pravda když jsme jí řekli že si nepřejeme aby tohle či tohle řešila, tak se začala trochu krotit :D ale je to dané povahou.. ona je holt ta řešitelka 🙂))) Každopádně všechny rodinné vztahy se časem vytříbí... a hlavně... člověk má mít vlastní rodinu!!! a příbuzné... 🙂 my bojovali první rok manželství s tím že jsme pořád jakoby seděli na dvou židlích... ale každej časem příde na to že 2 a více je RODINA ;) ;) ;)

dandelion
21. říj 2010

už jsem ty vaše romány dočetla ;) ;) ;) já měla problém jen s tchýní... na tchána si nemůžu stěžovat... mírnějšího a ochotnějšího člověka jsem vážně nezažila... zato "maminka" je generálka na ntou :D :D :D všechno organizuje, do všeho se motá :D ale je pravda když jsme jí řekli že si nepřejeme aby tohle či tohle řešila, tak se začala trochu krotit :D ale je to dané povahou.. ona je holt ta řešitelka 🙂))) Každopádně všechny rodinné vztahy se časem vytříbí... a hlavně... člověk má mít vlastní rodinu!!! a příbuzné... 🙂 my bojovali první rok manželství s tím že jsme pořád jakoby seděli na dvou židlích... ale každej časem příde na to že 2 a více je RODINA ;) ;) ;)

mamkamarketa
21. říj 2010

ahojky holky, prosim nema nektera z vas ,,vytah,, z deleny stravy? Jen zakladni potraviny. at vim co a jak. jeslti na to vubec mam 😀

giselka
21. říj 2010

Hoky, nemáte to jednoduchý 😒 Já mám tchýni 50km a nehrozí, že by sem dojela, ale jednu dobu jsme byli s ní ve dvoupokojovém bytě 😝 Takže jsem si vypěstovala tak trošku averzi. Teď bydlíme v baráku s našima, naštěstí máme byty úplně oddělené, ale i tak to občas skřípe, holt si chceme děti vychovávat po svém.

@bocinka četla jsem, že kouříš, já taky hulila před těhu, asi i proto jsem tolik přibrala, jak jsem přestala, tak jsem místo cigaret žrala 😒 A jsme na tom podobně, už teď je mi jasný, že až přestanu kojit, tak si dám 😒 Nejhorší je, že mm kouří, takže to strááááášně láká... Akorát to cvičení jde pak asi hůř udýchat, co?

No nic, Verunka zdrhla k dědovi a Adélka usnula, tak si jdu taky chvilku dáchnout 😎 Odpoledne jedem s Aduš do poradny a pak na nákup, tak se musím zásobit zeleninou a jinými zdravými potravinami 🙂

dandelion
21. říj 2010

ahojte holky 🙂 mám dotaz, používáte některá menstruační kalíšek??? Mě dneska konečně dorazil a já jsem z něj úplně unešená :D zkusila jsem ho zavíst a následně vyndat jen "nasucho" a šlo to skvěle.. nikde nic netlačí, nikde nic není cejtit.. 🙂 jen jsem se s vámi chtěla podělit o nadšení :D jsem zvědavá jak se osvědčí při první MS... 🙂

bocinka
21. říj 2010

@zuzi82 mě tchýně taky nadávala, když jsem s malou cvičila kvůli kolikám.... "pojď broučku, babička Tě zachrání" a tchánovo "pojď děda Ti dá gulášek, mama Tě trápí, že??? Jenom zeleninu" 😠 😠 😠 tchýni jsem malou dala v tom největším záchvatu pláče a za pět minut už mi ji dávala, ať jí pomůžu.... 😅 a tchánovi jsem řekla, že bude mít koliku a zauzlujou se jí střeva" 😅 😅 😅 skočil na to a od té doby mám pokoj.... 😅 oni mají úplně jiné myšlení.... když tady byla moje sestřenka z dvojčatama, tak byli oba hotoví z vojtovy metody, tak jsem jim na netu ukázala jak dopadají děti, které to potřebují a necvičí.... 🙄

@mil7 já už to mám teď taky v poho, tchýně je zlatá od začátku... i když taky je jí už šedesát a má jiné názory... a tchán už nic neříká....

@giselka já opravdu nemám z dechem problém a to vykouřím i desítku... 😕 nedej bože, když se pije, to jsem pak jak továrna.... 🙄 ale bohužel..... kdybych teď přestala, tak žeru jako blázen... to kašlu, až budu laňka, budu řešit kouření.... 😀

coko.joko
21. říj 2010

@bocinka ,prave ja si myslim,ze kdyz jsem prestala kourit,tak jsem tolik nabrala v tehu a ted stim musim neco delat,ale povim vam je to tezky boj,ale ted jsem koukala jak jsem vypadala pred tehu a ted a je me zle.....holky si tu ted hraju s kalendarem a musim to stiham mam na to jeste 3 tydny a pak jedem konecne na tyden do CR se tesimmmm 😀