Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

dreana
autor
21. říj 2010

Ahojky holky, tak s tchýní bych mohla povídat, ale nastesti ji vidím tak jednou dvakrát do roka tak dobré...

Jinak ja dneska:
snídaně: dva suché rohlíky
kafe ke sváče (kupodivu cappucino z našeho automatu mě jako svačina zasytí, nevím čím to, zdravé to taky není ale co :D )
k obědu houska + nudličková polévka
a k večeři nevím, jdeme s kamaradama do hospudky, tak se bojím abych něco nesnědla, dneska bych chtěla mít "málo jídla den" :D Tak snad jen malý salátek 🙂

bocinka
21. říj 2010

@coko.joko no mě taky není nadvakrát, když kouknu před a po... ale to dáme... nebojím se toho... 😵

mil7
21. říj 2010

bocinka - já celé těhu taky nakouřila a ani jsem neměla chuť,ale po porodu jsem se už těšila až přestanu kojit. A kouřím taky.I když někdy třeba jen dvě za den,ale když se pije tak je to mazec 😖 .Ale pak zase třeba tři dny nic. Je pravda,že kdybych nekouřila tak bych teda určo víc jedla a hlavně by mě asi honili chutě jěště víc jak normálně.

kahinae
21. říj 2010

Přítel je v pohodě.. nějak to neřeší.. uvidíme jak se to vyvrbí. Naši ho berou v pohodě 🙂

dreana
autor
21. říj 2010

@coko.joko Jsem nějak přehlédla a kde žiješ když né v ČR?

zuzi82
21. říj 2010

@bocinka U nás už tchýně dala pokoj a když si Matěje bere, tak se vždycky zeptá, co s ním. 😅 Jednou se rozhodla, že ho uspí na rukách a když jsme jí s Mirkem říkali, že to tak nejde, že tak usne jedině Mirkovi, tak si nedala říct. Po dvou minutách ho s řevem Mirkovi předala. A jednou si ho vzala když řval a já ho chtěla utišit (už přesně nevím o co šlo) a taky nic, jen jsem pak poslouchala, že mamince nevadí, že pláče. Vadilo mi to, ale musela jsem jí nechat, ať jí to dojde, že? 😉

coko.joko
21. říj 2010

@mil7 ,ty kouris to jsem nevedela...ale ja vim kdyz si dam jednu tak v tom litam znova 😵 toho se bojim tak radsi se tomu jeste vyhybam
@bocinka ,ty blaho,ale to je fakt mazec kdyz se na to podivam asi to vytisknu a dam po byte...a budu mit jeste vetsi motivaci
@dreana ,v Nemecku

luuca.b
21. říj 2010

holky byla jsem na gyndě ohledně zdr. problému...nesnášim anti už 6tou a zas krvácim v cyklu...a bolesti zad a kyčlí musim opravdu shodit tech 10 kilo aspon chtě nechtě 😠 ☹ ☹

luuca.b
21. říj 2010

holky neberete nějaká minervu?mám 2 platíčka koupené zbytečně(když je nesmim) 😒

mamkamarketa
21. říj 2010

@luuca.b hele a ta minerva, je tam psana nejaka kontraindikace? Neco,ze to treba ovlivnuje srazlivost krve, nebo neco o trombo prihodach? Trombofilnich mutacich, a pod??? Nebo nemas pribalovy letak?

luuca.b
21. říj 2010

@mamkamarketa to má ale asi každá anti ne?

elgereta
21. říj 2010

no tak to já bych taky mohla vyprávět "super" zážitky s tchýní...naše svatba se ji taky moc nezamlouvala a pak mi řekla, že se necití na to aby byla už babičkou(v 54 letech), no a somozřejmě 4 měsíce na to se dozvěděla, že tou babičkou bude..jelikož bydlí pár km od nás, tak tam jezdíme celkem často, takže káždá návštěva byla pro mě utrpení, až do té chvíle, kdy tchána odvezli ve vážným stavu do nemocnice..strašně ji to změnilo a teď už si povídáme bez problému a jezdíme k ní skoro každej týden...s manželovým taťkou to dopadlo uplně nejhůř jak mohlo a po 2 mesících v nemocnici umřel, 2 dny po narození naší Monči a to se na ni tak těšil, toužil po vnoučetiuž dlouho...no a tchýně je teď moc ráda, že jsme se vzali a máme Moni🙂 no a jí jsme dali našeho pejsáčka, kterýho dřív moc nemusela, aby ji nebylo tak smutno, no a teď s ní leží v posteli 😀

jinak já orbitrek budu muset ještě asi nějaký týden oželit, i po tý kratký chvilce na něm mě prďka rozbolela jako sviňa, takže jsem jen u procházek a lehkého cvičení před televizí. jo a musím říct, že už několáktej den úspěšně odolávám sladkýmu🙂

giselka
21. říj 2010

Ahoj holky, právě jsme dorazili z poradny, malá má 5,15kg, dr z toho byla mírně vyplesklá 🙂 Asi by taky měla holka začít nějakou dietku 😀

Jdu dělat véču, dneska budou játýrka 🙂 Jinak dneska jaksi málo jím, tak mi to snad vydrží

zuzi82
21. říj 2010

@mamkamarketa Každá hormonální antikoncepce způsobuje trombózu. Já jsem po trombóze po antině a od té doby jsme s manžou na kondomech. Je ještě šance dát si nehormonální tělísko, ale to mi dr. nedoporučil. 🙂

bocinka
21. říj 2010

@mil7 já teda denně.... 😒 dneska asi jen 4 páč se mi nechtělo do obchodu... 😅

@coko.joko to nemůžu mojí malé udělat, bych jí zhnusila maminku... 😅 😀 😀 😀 😀

@elgereta tak to by se tvojí tchýni smála moje mamka, ta se stala babičkou ve 40ti... moje babi mě poprvé chovala, když jí bylo 37.... ať jdou do háje s takovýma kecama.... 😠 že se necítí.... od mé kamarádky 30ti letý přítel se taky necítil jako otec, proto ona šla na potrat, pak se s ním rozešla a do roka měl on mimino s druhou... 🙄
@zuzi82 a co NuvaRing - koukni na to.... já se podívám, ale mám pocit, že to nezpůsobuje...

bocinka
21. říj 2010

holky, rychle mi poraďte něco moooc dobrýho ke kytičkové večeři, mám hlad jako vlk....
jinak dneska jídlo bííída.... nechtělo se mi vařit pro mě, když jsem Mirovi dělala guláš...

snídaně - jogurt
svačina - jeden celozrnej chleba s rajčetem a ramou...
oběd - zase celozrnej chleba 2x s paprikou 😝
sváča - polívka u babi, nějaká zeleninová, či co 😝
a teď chci jíst... 😀

gretta
21. říj 2010

@bocinka Ze mně dnes nic chytrýho nevyleze. Sama jsem na oběd spucovala půlku pizze a na večeři popcorn. To jsem si mohla dát rovnou tlačenku nubo vepřo knedlo zelo :( A tak je to se mnou pořád, pár dní se držím a pak do sebe nacpu něco nechutně tučného a kalorického... 😅

gretta
21. říj 2010

Tak holky jak jsem si tady přečetla vaše příspěvky mám zase sto chutí zdolat horu crossového trenažeru a proběhnout se alespoň na 40 min. Když se nezřídím hned na začátku opravdu vydržím 40 minut i dýl. Musím začít myslet hlavně na to, že chci zhubnou. Ráno jsem si dělala test a byl negativní 😢 v práci to stálo za ho..o. A ještě k tomu jsem sama doma..

zuzi82
21. říj 2010

@bocinka vím, že snad existují jedny tabletky, které nejsou jako hormonální antina, ale dr. mi to nedoporučil. U nás ale s kondomama není problém. Manža si nestěžuje a já taky ne. Je to o zvyku. Když mi zjistili trombózu, tak mi manža musel píchat 14 dní injekce do břicha a pak jsem začala brát léky na ředění krve. V té době jsem nesměla v žádném případě otěhotnět, takže jsme šli do kondomů a teď už jsme si zvykli a jinak už to ani asi řešit nebudeme. 😉

bocinka
21. říj 2010

@zuzi82 http://www.babinet.cz/zobraz.php?4339 tohle ale nejsou tabletky, jen si to přečti.... je to bomba, už nikdy nic jinýho.... u nás byl problém při koju, já prášky nesmím vůbec, a tohle se u koja nesmí, kondomy na Miru nejsou - nechvástám se, že by byl tak velkej, jen mu prostě nesedí a to vůbec, vždycky je fialovej, zralej na upadnutí 😀 😀 - takže jsme si museli dávat bacha...

mamkamarketa
21. říj 2010

@zuzi82 ja vim, spetla jsem si to s nazvem prasku na hubnuti. a zjistili ti mutace? Nebo to mas ,,pouze,, z antikoncepce? Ja mela oboustrannou masivni plicni embolii (hoodne spatny) takze taky nemuzu prasky, takze mame tomika 😅 ale ja nevim co delat. na kondomy mam alergickou reakci, telisko taky nemuzu, pak je ta nehormonalni, ale to mi dr rekl,ze je to pouze na 60%. tak nevim... bud budu mit hooodne deti,nebo to odnese chudak manzel 😒

mamkamarketa
21. říj 2010

@bocinka nevim jak to funguje jinde. ale my sme metodu ,, davat si bacha,, zkusili 1. (opravdu 1) a mame z toho naseho rostaka. jsem moc stastna,ze ho mam je to moje vsechno, ale zatim mi staci 1 ditko 😅

mamkamarketa
21. říj 2010

@zuzi82 nechci se vam michat do konverzace,ale zjistili ti nakou mutaci? (promin, jestli otravuju, jen moc lidi neznam s timhle problemem)

bocinka
21. říj 2010

@mamkamarketa moje mamka měla nehormonální a neotěhu... jdu si přečíst, jestli je nebezpečí embolky i tady...

mamkamarketa
21. říj 2010

@bocinka to bys byla zlata! mrkni prosim jestli tam neni zminka o trombofilnich mutacich (mam totiz genetickou vadu krve :( dekuju dekuju

bocinka
21. říj 2010

@mamkamarketa tak tě nepotěším, hned první věta je: Nepoužívejte přípravek NuvaRing, pookud jste již prodělala trombozu plicní, nebo dolních končetin, cévní mozkovou příhodu... atd... 😖

bocinka
21. říj 2010

jo a tak mě napadá, co gel proti početí, to může každý i při kojo a je to docela dobrá předehra ( teda až na to přijdete jak, páč první dva pokusy byly dost legrační 😀 😀 😀 )

mamkamarketa
21. říj 2010

@bocinka me to bylo jasny 😒 ale dekuju. Bud jsem odsouzena k hromade deti nebo sexualni abstinenci. copak ja to nejak zvladnu,ale co chudak muj muzik 😒 😅

mamkamarketa
21. říj 2010

@bocinka me rekl dr ze je to pouze 60% ochrana a pouziva se to spolecne s jeste jednim antiko... a kdyz mas ovulaci je to pry temer k nicemu.

bocinka
21. říj 2010

@mamkamarketa http://www.naseantikoncepce.cz/nehormonalni-ant... koukni sem... my to používali asi dva měsíce u koja - ten gel myslím - a nic se nestalo a to jsem měla menzes už sedmí týden po porodu....