Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

zuzi82
25. říj 2010

Dobré ráno, tak u mě stagnace váhy. Holt musím vydržet, až se to zase rozjede. Takže já měla včera 69 kg, o 30 dkg víc než před týdnem, ale ten poslední týden mi to lítá půl kila nahoru i dolů, je to jako na houpačce, jeden den dole, druhý nahoře. 😠

coko.joko
25. říj 2010

Dobre rano,
tak jsem zmatena vcera o dve kila min a dnes rano jen o kilo to jsem asi stloustla ze vzduchu pres noc.... 😀 ja bych asi potrebovala nejakou liposukci a odrezani klepajici kuze na brichu 😀 ja jsem fakt uz nestastna...proc me to nejde dolu...
@tegina ,ahoj

misicka455
25. říj 2010

@zuzu_z většinou si ho dělám sama to kupované je moc drahé ,a le vyborné. Sojou to cítit není dám na 250ml dvě velké lžíce sojového mléka a dvě lžičky kvalitního kakaa a mě to tedy chutná moc. 😉 Ani mi neva , že to není sladký. ALe občas si koupím to čokoladové sojové mléko od Provamelu to je mňamka 🙂

misicka455
25. říj 2010

Holky máte někdo zkušenosti s lymfomasážema?

misicka455
25. říj 2010

Tofu mě chutná , ale jen to uzené na čerstvím chlebíku je to mňamka 🙂

giselka
25. říj 2010

Ahoj holky, nějak teď nestíhám...
takže u mě snídaně krajíc chleba s pomazánkovým máslem a rajčetem a kousek papriky, sváča půlka grepu a oběd maso na zelenině s bramborama

mil7
25. říj 2010

Ahojky všem,
tak se po víkendíku hlásím.Se musím přiznat,že jsem v sobotu zhřešila.Dala jsem kuřecí plátek se smetanovou omajdou,ale k tomu bramboráčky.Jsem se neudržela 😒 Jinak dnes kytičky.Ráno rohlík tmavý k obídku brambory s cibulí a žampiónama,upečené v troubě.Byla to mňamka.Teď tady cpu slunečnicová semínka,ke sváče bude rohlíček s okurkou a véča rajčátko.Pak jdu na aquaerobic 😉

tegina
25. říj 2010

Ahojky holky 🙂 ,

bocinko: po prrvním těhu, jsem shazovala ze 105, takže úplně stajně jako ty, přesně vím o čem píšeš, akorát já to mám posunuto o 10 kg méně. Připadne mi, že jsem se narodila se 72kg 🙂 , to né, ale od 8 třídy je to má nej váha, kterou mám možná měsíc v roce, pro sebe už beru dobrou váhu kolem těch 76kg, většinou se houpu do těch 80..takže až se na mě usměje sedmička budu spokojená, teď jsem se s mým večerním rabováním čtyři měsíce trápila, aby se ukázala osmička, to jsem shodila jen 4 kg za 4 měsíce...z porodnice jsem šla tentokrát "jen s s necelými 95" o to více to byla dřina...proto musím teď hodit drasťák, ať se to rozjede, ale nějak mi to stále nejde, snad pomůže tady to přihlášení mezi Vás, ať se konečně chytnu za nos a svědomí 🙂 ...

luuca.b : už jsi mě prosím tě zapsala? jsem otrava co, si myslím, že mi to zapsání shodí nějaké kg, úbytky a opačně se tedy hlásí vždy po týdnu v neděli? díky 🙂

coko.joko: kdysi jsem váhu 2kg vůbec neřešla, měla jsem takový rozdíl hned po snídani, dokonce v soboru jsem měla dokonce 88,8, tak jsem to"oslavial" večerním sójovým kokoskem a ráno o 1kg navíc...ještě jsem si nevysledovala období menstruace, ale závěr oproti dřívějšku je, že tonoucí se stébla chytá a teď řeším každé deko 😀

misicka 455: na lymfodrenáži jsem byla hodně dávno a párkrát, přišlo mi, že to drobet zabrala na celulošku, ale tehdy jsem to tak nepotřebovala a šla jsem snad jen 5x, neměla jsem penízky, za to teď jsem jako pomeranč...záleži k čemu to chceš, hodně si holky chválí co se týče celulitidy vacushape...

Holky a co mám teď dvě kámošky, které se vždy potácely s kily navíc, moc, moc shodily po návštěvách h.e.a.t., obě, jak přes nohy, tak v břichu, ta jedna dokonce ani neřešila jídlo...hned bych na to chodila, ale tady poblíž nic nemáme, a na to, že bych se zašila na dvě až tři hoďky, je malý ještě malý 🙂 , tak si cvičím jen co je nejblíže nebo na orbitreku...tak kdyby jste měly možnost určitě do toho jděte, v Olmiku stojí pře permici snad jen 80 Kč, v porovnání s Prahou 130,- ☹

misicka455
25. říj 2010

@mil7 když zhřešíš jednou za týden nic se neděje já si dokonce naordinovala na víkend jedno hřešicí jídlo a nebo ke kafi zákusek 😉

misicka455
25. říj 2010

Já k obědu taky pečené brambory na plechu a grilovaná cuketa taky jsme si pochutnala 🙂

tegina
25. říj 2010

luuco, až teď jsem si přečetla interní poštu, moc díky za přidání do tabulky 🙂 .

giselka
25. říj 2010

@misicka455 ségra na lymfodrenáž chodila a teda nic moc výsledek

luuca.b
25. říj 2010

TU JE TABULKA.-)
@giselka JÁ na lymfo chodila taky a žádná změna ted na vacushape to jsem ztrácela cm ale zhoršila se mi žíla.tak že ted už je zumba a powerplat a na celil roletik🙂

luuca.b
25. říj 2010

aa koukám že nic moc vidět nejde ještě poupravim🙂

verusa22
25. říj 2010

Dobrý podvečer holky🙂
Tak já dneska
snídaně:nic
svačina :nic
Oběd:kureciprso s bramborem
svacina:dýňová bulka
večeře:zapecena kureci prsa se smetanou a brambory 🙄 😠 ☹

Nově příchozí vítám🙂

verusa22
25. říj 2010

Ta večeře je hnusná :D ale ja se prostě už musela nažrat 🙂 😒 😉

luuca.b
25. říj 2010
bocinka
25. říj 2010

@tegina určo Ti to pomůže... mě taky pomáhá, že jsem tu s holkama.... 😉

Jinak já dneska na snídani tu bulku a stejná byla i svačina, na oběd špagety a večeře opět salát.... ještě, že já ho tak miluju.... 😅 za chvíli půjde malá do pelechu a já cvičit... i když sed-lehy budou asi až zítra, páč mě bolí celý břicho... asi jsem si včera namohla svaly.... 😀

bocinka
25. říj 2010

@luuca.b zkus si to hodit do alba, prosím... nejde to přečíst... 😉

bocinka
25. říj 2010

@verusa22 😀 😀 😀 já taky mám večer největší hlad... tak si udělám fakt kopec salátu, jsem naprásknutá až se rozjíždím ve švech, ale je to jen bílej jogurt a moooc zeleniny... 🙂

verusa22
25. říj 2010

@bocinka a jak si děláš ten salát? ja rajče nebo papriku samotnou nepozru...musi tam byt maso nebo tvrdý sýr... ale okurek si dam,jenže mám v sobě nějakej blok,že okurek salátovej se jí jen v létě🙂 takže je pro mě divný si ho dát teď 🙂

luuca.b
25. říj 2010

tak máte to tam i když to vidí každy☹ https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album...

mamkamarketa
25. říj 2010

ahoj damy.
koukam, ze se mezi nami najdou statsny, kterym jde vaha dolu. gratulace. bohuzel do skupiny hubnoucich nepatri 😒 ale snad se to zlepsi 🙂
snidane: nic
svacina: nic
obed: testoviny s rajskym protlakem a parmezanem
svacina : nic
vecere: mam v planu caprese,ale manzelovu prijde kamos a dela smazeny kridilka....tak snad se udrzim.

jinak holky podporuji vas vase drahe polovicky? A nebo je to jako u nas? Manzel co musi mit k veceri (bez masa by mi to letelo na hlavu) 2 sacky rejze, pul kila masa a pak jeste zmrzku? Ja s kazdym soustem citim jak mi tloustnou stehna a muj muz po 5ti chodovy veceri jeste zhubne. a do postele chodi bezne s 3bitem nebo celou milkou.
takze musim delat 2 vecere, pac salat je pro kraliky...
coz moji snahu po stihle linii jeste vic ztezuje 😒

a jak to chodi jinde?

jinak mockrat diky Luuce.b za tabulku!

verusa22
25. říj 2010

@mamkamarketa to jsi teˇpopisovala mýho chlapa??? ja ho znáš??? 😵

verusa22
25. říj 2010

muj chlap zere jak prasátko🙂 ano žere! on nejí...váhu má stejnou a nebo nižší....
popíšu vám jeho jídelníček¨
snídaně:lakrumáček s rohlikama2
obed: lasika co maji v restauracce kam chodi s kolegy
vecere:co uvarim...takze treba hrnec jatrovky a 2pytliky rejze...k tomu colu....2bananky v cokolade a pak treba gumidky... a pak hodinu na to klidne vajicka s chlebem:D

mamkamarketa
25. říj 2010

@verusa22 😀 😀 😀 nema brachu z texasu???
snidane : 2 croasany 7days
obed: (vyzaduje poctivou domaci kuchyni-v restauraci maji male porce) dnes pul pekace lasagni
vecere: 1000gr smazenych kridilek, talir hranolku
2,3, vecere bezne cela cokolada, hrnec caje 3bit, zmrzlina
, obcas misto 2 vecere 2 litry coly nebo fanty
jsem rada, ze nejsem jedina s timto problemem

verusa22
25. říj 2010

@mamkamarketa kolik váží? :D :D

mamkamarketa
25. říj 2010

@verusa22 jen o neco malo nez ja ☹ 85 kg. to je stejnak, vid? Proc oni 2 nemohli byt tehotni?

verusa22
25. říj 2010

ten můj 100kg ale je teda chlap:D není koule jak já...je vysokej a prostě udělanej 😀 prej má svaly ,když to říká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale unesu ho na zádech.... on mě děla že neunese vždycky soadne a já se rozbrečím 🙄 😵 😀

verusa22
25. říj 2010

můj chlap by nemohl být těhotnej nikdy,,,kouří ...někdy si dá pívo a whisky.... ale on říká teda že těhotenství nic není že je t hrčka,že by se mu taky líbilomaby se válel 24hodin na gauči 🙂
to samé mateřská... co on by dal za to být doma na mateřské..nic by nedělal :D chci vidět jak by bnakupoval,vařil,uklízel staral se 24hodin o malou...háááá kecy :D