Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

leopolda
22. lis 2010

@petka28 kolik by jsi chtěla zhubnout?Já jsem docela přoi zemi,mě stačí těch 8kg.Můj manžel má rád,když má ženská zadek,aspon trochu.

evcaaaaaa
22. lis 2010

mate me obdivy
@leopolda ze ses tak odvyzna
a @petka28 ty ze to tak uzasne zvladas bez chlapa 🙂

petka28
22. lis 2010

Já když zhubnu 8 tak budu skákat radosti, 62 jsem měla před těhu ted mám necelých 71

petka28
22. lis 2010

@evcaaaaaa a to jeste chodím každý pátek do školy je to záhul....už se těším až přijede ještě přežít vánoce:(

evena
22. lis 2010

ahoj

@leopolda svůj první den s atkinsnem sem popsala včera někdy v 9 večer, no nic moc 😝 prostě nemám moc hlad, když vím že si nemůžu vzít normální jídlo, přílohy mě strašně chybí a samotný sýry bez chleba nebo příloh sou blivajs 😝

dnes sem jen snídala 😝 zakysanou smetanu, ale s takovu nechutí že sem jí ani nedojedla, teď se mi dělá oběd na pánvi, opíkám si maso, navrch dám sýr na rozpečení 😝
chci zajet dnes do obchodu si koupit ty knekenbroty, takže doufám že se můžou nebo to fakt nedám tuhle dietu 😅
řekla bych ře jde na mě tu hubnutí vidět, po týdnu a necelých dvou dnesch atkinsona je to divný 😕 od včera dalšího půlkilča dole 😕

evena
22. lis 2010

jediný co mě fakt chutná je káva s mlíkem, ale asi bych jí neměla pít tolik 😝 😝

jo ze zvědavosti sem si spočítala jaký sem měla za včerejšek přísun kJ, těch sem měla míň než bych mohla, sacharidy jen asi 6 gramů 😅 (přitom bych mohla myslím okolo 200) a cholesterol mám limit asi 300 a já měla 1200 😅 tak nevím jestli se nemám bát že sebou někde seknu 😀

leopolda
22. lis 2010

@petka28 já jsem nikdy nebyla hubeňour,po třech dětech je to ještě horší,jak jsem psala,to nejhorší mi ze stehen odsáli na plastice,ale chci ted zhubnout a cítit se OK.

petka28
22. lis 2010

@evena měla bys 20 g ne 200 😉

leopolda
22. lis 2010

@evcaaaaaa odvážná nejsem,nikdy jsem strach neměla,až naposledy to nebyla sranda...To jsem byla ráda,když jse přistáli na Ruzyni.

evena
22. lis 2010

@petka28 jj 20 při atkinsnovi 😉 200 je při normální vyvážené stravě 😀

evena
22. lis 2010

@leopolda tys byla na platice? 😕 tak to bych se hrozně bála ..
holky slyšeli ste o liposukci třetí generace? je to teď nový, bez řezání a jizev, při jedné kůře se schudne třeba 6 cm v pase 😕 ale je to drahý 😝

evena
22. lis 2010

@leopolda co si dnes jedla?

evena
22. lis 2010

v rodině máme taky vojáka, jezdit na mise se mu líbilo když neměl díte, teď už se o sebe víc bojí což je pochopitelný
a od kamarádky manžel se vrátil teď odkudsi, mají dvě děti 3 a půlroku a je to pro ní moc těžký

leopolda
22. lis 2010

@evena jak dlouho to držíš?

leopolda
22. lis 2010

@evena byla jsem na klasické liposukci,našetřila jsem,nebála jsem se,ale bolelo to hodně a dlouho,ale stálo to za to.Až zhubnu,cuž je i před tím lepší,tak půjdu zas,něco vylepšit,myslím ještě ty stehna,a musím našetřit...

evena
22. lis 2010

@leopolda držím jí od neděle a zatím mám v plánu jí držet týden, pak se uvidí .. 😀
ty jo do toho bych fakt nešla když to tak bolí, ale je super že je to bez práce 😉
já mám po porodu hrozmě povislé břicho, to se obávám že bych taky musela na plastiku, že to lepší nikdy už nebude 😝

evcaaaaaa
22. lis 2010

@evena kneknbroty se nesmiiiiii a pokud si budes rikat ze hubnes hubnes hubnes zacne ti to masot chutnat uvidis

petka28
22. lis 2010

@leopolda já byla taky před 12 lety:D ještě ted si pamatuju tu bolest a ty monokly

leopolda
22. lis 2010

@evena ráno míchaný vajíčka+šunka,k obědu kuře pečené od včera,odpol.nebo večer si dám lučinu,nebo něco takového. snědla jsem 3cherry rajčátka a list z ledového salátu

leopolda
22. lis 2010

@evena já jsem to hrozně chtěla,už dávno,ale pokud jsem věděla,že chci děti,tak to nemělo význam,
Mě se snad všechno co jsem přibrala dalo do stehen,nemohla jsem si koupit kalhoty,hrůza...
Ještě to není žádná sláva,ale pro mě přijatelné,já cítím,že hubnu,už obleču jedny kalhoty,které jsem měla hooodně obtažené.

evcaaaaaa
22. lis 2010

@leopolda po atkinsnu????pochopila jsem to dobre jestli jo blahopreji 😀

misicka455
22. lis 2010

Já bych do liposukce šla, ale jelikož chceme přiští rok ještě jedno tak to nemá teď cenu takže se uvidí až po druhém těhu jak to bude hrozné 😀

leopolda
22. lis 2010

@misicka455 no,to já jsem taky nechtěla,když jsem chtěla další dítě,rozhodně nejsem ten typ co přibere 5kg.Přibrala jsem asi 16kg.,ale právě po jeanettce mi zůstalo skoro všechno a otěhotněla jsem zase.

misicka455
22. lis 2010

No tak moje první těhu 25 kilo 😲 a to mám tak 10 dole tak jsem zvědavá na to druhé to budu už stokilová 😖

petka28
22. lis 2010

Budte vklidu holky já 30:D ale před těhu jsem přestala kouřit, pak jsem brala hormony pak prášky na udržení takže to letělo nahoru pořád mám 10 nahoře:(

misicka455
22. lis 2010

Koukaala jsme do tabulky a ještě tedy hodně lidí nenahlásilo své váhy tak šup nebo vás vymažem !!!

giselka
22. lis 2010

Ahoj holky, zas po dlouhé době se hlásím 😎
U mě váha pořád stejná, teď se to nějak zaseklo, prostě mám víc žrací období a na cvičení teď nebyl čas 😒 Navíc beru kortikoidy a ty drží v těle vodu 😝
Jak jste se tu bavily o té liposukci, já bych hrozně chtěla na tu bezbolestnou (až budu mít někdy prachy) Ale asi bych taky potřebovala plastiku břicha, po Verunce mi zůstalo 15kg a po Adélce se přidalo dalších 13 😒 Já to mám asi hlavně na tom břichu, kalhoty normálně obleču, ale když je zapnu, tak je to hnus 😝
Tak jsem si tady ulevila, takže se mějte pěkně 🙂

mamkamarketa
22. lis 2010

@giselka mluvis mi z duse 😀 ja jsem taky chtela na tu bezbolestnou,ale je to desne drahy a navic me rekli,ze mi udelaji pouze liposukci bez te lymfodrenaze, coz zase bude mit mensi efekt (samozrejmne cena stejna)
takze me zbyva jen nezrat a cvicit 😖

misicka455
22. lis 2010

A tou bezbolestnou se fakt jako hubne ?

misicka455
22. lis 2010

Holky asi myslíte tu kavitaci , že ? Tak jestly znáte servry jako vykupto, slevomania apod..... tak tam bývají nějaké akce a byvá to tam třeba o polovinu levnější např. Brno
http://www.slevomania.cz/detail-slevy/65-trapi-...