Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

ivuska027
26. říj 2010

@coko.joko 🙂

coko.joko
26. říj 2010

@ivuska027 ,porad koukam,ale beham k malemu,protoze jeste nespi uplne 😵

misicka455
26. říj 2010

Tak já jdu do hajan jsem nějaká unavená .

kahinae
26. říj 2010

ahojky holky, omlouvám se že sem nechodím, ale teď mi začli ve škole testy, takže se učím.. no já začnu se zumbou příští týden protože se mi to kryje se seminářem který mam jednou za dva týdny.. a jinak váhově 82, ale cm lezou dolu jak splasene.. mam uz velké kalhoty, které jsem taktak dopla 😀 😀 😀 😀

bocinka
26. říj 2010

tak já mám odcvičíno... uffff... a teď mě čeká lepší cvíčo... 😵 😵

luuca.b
26. říj 2010

@kahinae no šikulka🙂 jen tak dál🙂
@bocinka fíha ty budeš kurtulista🙂 já konečně po zumbě ze sprchy🙂
@ivuska027 mám tě tam🙂

luuca.b
26. říj 2010

@ivuska027 husty a jak jsi to dala dolů?

bocinka
26. říj 2010

@luuca.b na té zumbě jsem byla jednou... 😒 je to super, jenže u nás je to v malých prostorách a je fakt velký zájem.... takže není moc šance se tam dostat a další je volná, super, jenže 30 km večer se mi nechce jezdit.... 😔 jooo, bude ze mě kulturistka... těhotná... 😀 😀 😀 neeee..... 😀

ivuska027
26. říj 2010

@luuca.b co ako som dala dolu? tie tri kila? 😅

ivuska027
26. říj 2010

@bocinka u nas zumba ma tiez obrovsky uspech, mame to v skolskej telocvicni a je nas tam vyse 100 😅

luuca.b
26. říj 2010

@bocinka tak u nás je to minim ve 4 fitness a každy den🙂 naštěstí mám k tomu přístup lepší🙂
@ivuska027 nn tech 24 nebo kolik

ivuska027
26. říj 2010

@luuca.b asi myslis tu kamosku, co som spominala, co uz dala -37 😕

luuca.b
26. říj 2010

@ivuska027 jo tak to jsem blbě pochopila tak ta🙂

ivuska027
26. říj 2010

@luuca.b no ma velmi prisnu dietu, chudla 4 mes pod dohladom (s casopisom Diéta a aj vyhrala zajazd do Grecka), ak chces, poslem ti ju do mailu, ak mi napises adresu do IP, ale je brutalna 😒

luuca.b
26. říj 2010

@ivuska027 určo písnu pošli🙂

giselka
26. říj 2010

@ivuska027 ahá, tak to jsem asi blbě pochopila 😅 Ale i tak, za týden 3 kila, klobouk dolů 🙂
@bocinka já taky hřeším, dopoledne to jako obvykle vypadalo nadějně, ale pak jsme si s manžou koupili pizzu, tak jsem se přežrala jak prase 😝

luuca.b
26. říj 2010

@ivuska027 tak to je hukot brutální dietka🙂

luuca.b
26. říj 2010

holčiny jdu spát Mládě se tu začíná mlít🙂dobrou

misicka455
27. říj 2010

😉 Do brý ranko tak já dneska přemyšlím co budu mít a asi zase vyhrajou zviřátka 😉

misicka455
27. říj 2010

Tak snídaně michaná vajíčka .

zuzi82
27. říj 2010

Dobré ráno, tak já mám dnes taky zvířátka, takže ráno byl hemenex, svačinka proběhla před chvilkou a bylo pomelo. Na oběd bude ražniči se salátem. Odpoledne si dám jogurtový nápoj a na večeři asi kyselou rybičku. 😉
A teď se dám do úklidu a asi taky do oken, večer přijedou rodiče na čtyři dny, tak ať to tu vypadá k světu. A od sedmi mě čeká akvoš. 😅

tegina
27. říj 2010

Ahojky,
chystám se, že si přečtu celé fórum, jsem si všimla, že není dlouho založené, tak to jsem "přišla včas". Aspoň budu pak trošinku v obraze a budu o Vás vědět více, i podle čeho hubnete....jinak s tím cvičením je to asi na sálosáhle diskuse, zda cvičit dennně, nebo obden, asi je to moc, moc individuální. Každopádně jsou asi lepší volné dny 🙂 na relax. Jinak možná tím, že jsem se tady k Vám přihlásila, jsem od neděle neměla sladké...nejhorší na tom večerním pojídání bylo to, že já sladké jinak skoro vůbec nemusím, tak jsem si tu chuť ani neužila, prostě jsem je jen tak snědla 😒 , hrůza to se mnou.
Ivuš, předem děkuji za zaslání d.

coko.joko
27. říj 2010

Dobre rano holky,tak ja k snidani housku a syr a k tomu kavu 😕 pak pul hodky Orbitrek a bricho....pak koupel a ted sedim a jsme uplne hotova.......obed delam mrkvovou polevku a manzel bude mit smazaka a brambor a ja mam zapeceny brambory....a veceri fakt nevim......

coko.joko
27. říj 2010

@tegina .ahojda jen pojd k nam......tady je to super,protoze ja lina ted teda po porodu driv ne,ale ted hrozne a vzdy pisou holky jdu cvicit a tak te vybudi ze jdu taky a mam radost,ze ten na druhy strane taky maka a je to proste ohromna motivace i kdyz se nezname osobne tak to je bomba jak to tady funguje 😵 me osobne se to moc libi

misicka455
27. říj 2010

Tak já se obědnala na přiští týden na vacushape tak jsme zvědavá koupila jsme za docela dobrou cenu tak snad to podpoří mé hubnutí 😉

coko.joko
27. říj 2010

@misicka455 ,co to je?

ivuska027
27. říj 2010

zdravim kocky, dietku som vam poslala. Snad len tolko, ze sa mi nezda, ze by tu bol dakto tak brutal pri tele, ze by ju potreboval. Podla mna nie je velmi dobra, pretoze je jednostranna a velmi obmedzujuca. Clovek pri nej podla mna nedostane, co potrebuje, co sa zivin tyka. Ja osobne podla nej moc nejdem, snad len, ze nejem ovocie. Ale inak len podla seba, cize prestat ŽRAŤ a zacat JESŤ, 4-5x za den, nejest sladke a nejem po piatej 😉

ivuska027
27. říj 2010

@misicka455 ak mozem poradit, ak mas kde, tak skus lymfodrenaz.. Bomba vec, po jednej kure som mala vzdy dole 1-1,2kg 😉 Zlepsilo mi to aj celulitidu. Ja nemam ale kde tu v tomto zapadakove ☹