Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kacab
16. lis 2010

@evcaaaaaa díky Evčo, to určitě držitelky této diety potěší!!! 🙂 Jinak já jsem Katka a máme skoro stejně staré chlapíky 🙂 tomu mému je 14 měsíců a slečně 3,5 🙂

petka28
16. lis 2010

@evcaaaaaa měla jsi taky ty testovací proužky? na ten keton? já si je včera koupila🙂

evena
16. lis 2010

@verusa22 to je dobrý s tím piánkem, to máme určitě od té samé baby 😅
ta dieta se mi nějak nezdá, normálně bych řekla že ty kila musí letět nahoru 😕 ale já dietu žádnou držet nechci, v minulosti sem se o něco pokoušela a nemám tak moc pevnou vůli, jen se prostě snažím nežrat k prasknutí, snažím se dodržovat odstupy od jídla cca 2,5 - 3 h a večer si nedávat nic tučného atd. 😝 ale s těma večerama mám teda potíže 😝 začala sem dělat hodně polívky tak se snažím jíst večer je ale někdy ujedu hlavně na šlehačkách, musím je přestat kupovat 😝 teď jdu zkusit mrkvovou polívku, prý je to dobrý tak uvidím..

kacab
16. lis 2010

@evena tak jsme na tom s tou "dietou" úplně stejně...taky držím jen snížené dávky a bez sladkostí...jsem zvědavá jak holky uspějou... pořád mi vrtá hlavou...ale co oní čtu.... fakt nevím nevím...

http://forum.zhubneme.eu/read.php?9,60812

...ale kdyby to zase bylo až tak zlé.... nedrželo by to tolik lidí... já jsem srabík takhle riskovat.... ale jak se říká... "štěstí přeje odvážnému!!!" pořád lepší než brát prášky!!!!

evcaaaaaa
16. lis 2010

@petka28 jj mela testovat se oplati az tak po dvou dnech a pak jsem se testila vzdy rano hned po probuzeni

evena
16. lis 2010

@kacab něco sem si přečetla z té diskuse a získávám dojem že se po tom hubne snadno a rychle 😕 😅

@evcaaaaaa
@petka28 holky nechtěly byste to trochu přiblížit nebo mě odkázat na nějaký dobrý stránky kde si počtu?
co ste třeba jedly dnes?

kacab
16. lis 2010

@evena a četla jsi ten první diskusní řádek a nebo více dole v souvislosti s ketony?

kacab
16. lis 2010

@evena .... to jsi četla tu první diskusi.... já tu, co je o několik řádků níže v souvislosti s ketony!!!

kacab
16. lis 2010

.... hm... nějak mi to blbne... 🙂 asi znamení, že se v tom už nemám vrtat 🙂

petka28
16. lis 2010

@evena já jsem dnes snídala anglickou sl, na to 3 vejce jako omeletu a na to tvrdy sýr, obed pecené kuřecí stehna, svačina vejce natvrdo s trochou majonézy a večeře zbytek z oběda:D

petka28
16. lis 2010

@evcaaaaaa já taky testovala až po 3 dnech a proužek skoro fialový, takže jestli jsem to pochopila dokud neni bily je to ok?

mamkamarketa
16. lis 2010

co to jsou ketony? Ja vim, jsem blba 😅 😔

bocinka
16. lis 2010

ježíš, vy ukecanky, teď jsem docvičila, že sem kouknu a dočtu, tssss... tohle ale nechávám na ráno... 😝 broute holky... 😵

petka28
16. lis 2010

@mamkamarketa to znamená že konzumuješ málo sacharidů a tělo si bere energie ze zásob tuku, jsi v tkzvané ketoze a podle ketonů v moči zjištuješ zda ketoza trva a stále hubneš🙂

misicka455
16. lis 2010

Tak já raději zůstanu u své dělenky 😀

mamkamarketa
17. lis 2010

@petka28 je o tom jsem nikdy neslysela (vsichni moji kamaradi jsou hubeny) ato se jako cura na nejaky testy pro tlusty ?

petka28
17. lis 2010

@mamkamarketa to se čůra na ten papírek ale jen když držíš tu Atkinsnovu dietu🙂

mil7
17. lis 2010

Krásné ránko kočinky,
vy jste se zase rozjely,dočíst Vás je fakt mazec.já jsem těch dietek taky vyzkošela dost,ale zlatá dělenka 😉 .
Jen mi chybí ta nějaká motivace co si vařit.Hoďte nějaký receptík 😉 A čeho se děsím jsou vánoce... 😉

egrzuz
17. lis 2010

Ahoj holky a máte nějaká vyzkoušený Emulips na hubnutí? Já bych potřebovala min 10kg

bocinka
17. lis 2010

@egrzuz emulips jsem brala u koja, na mlíko dobrý, na hubnutí nevím... přibrala jsem 10 kg.... a sestřenka ho bere teď a přibrala 8 i přes přísné dodržování zásad... 😒

egrzuz
17. lis 2010

No vidíš to, já ho brala taky a mám zpět 5kg jojo. I když jsem začala jíst sladké , tak to je i tím ☹
Ještě mám trochu v lahvičce, tak to raději brát nebude. Faktem je, že u Emulipsu je zvýšená chuť k jídlu
Takže mi nezbývá nic jiného než nežrat:-ú) a cvičit, že?

leopolda
18. lis 2010

@evcaaaaaa co je u této diety principem,jak se starvuješ?Díky.

kacab
18. lis 2010

... hele já to taky načítám... protože mě rychlejší úbytek váhy opravdu moc moc moc láká.... A je hodně diskusí, kde to velmi chválí a podle těch holek bych do toho skočila po hlavě!!! Hubnou rychle... , ty co zhubly netloustnou (nebo to nepřiznají)... hlady netrpí.... Fakt jsem byla přesvdčená, že do toho jdu....pak jsem si přečetla tohle (přikopíruju) a trochu mě to zabrzdilo... Musím to ještě prohnat halvou a možná zkonzultovat s nějakým obezitologem, pokud na netu nějakou online poradnu najdu..... strašně se bojím jojo... ale přikládám co jsem našla v dobrém i zlém

http://nikit.blog.cz/0806/atkinsonova-dieta-cha...

a na tohle nejde dát odkaz....

"Ptáš-li se proto, jestli Atkinsova dieta funguje, tak funguje, protože ketóza je vyvolána nadmírou bílkovin a nedostatkem sacharidů.
Ale dobře to samozřejmě není, ketony, to je vlastně odpad, jed... Je třeba ho rychle vylučovat, takže hodně hodně pít.

Něco k tématu od dr. Searse :

..."Tyto diety s vysokým obsahem bílkovin totiž indukují abnormální stav metabolizmu těla zvaný ketoza. K ní dochází, je-li v játrech skladováno malé množství sacharidů, které potřebám těla a mozku nedostačuje. (Opakuji, i když jsou sklady plné, játra přechovávají jen velmi malá množství sacharidů.) Jakmile jsou uskladněné sacharidy spotřebovány, což při dietě s nízkým obsahem sacharidů může trvat méně než čtyřiadvacet hodin, tělo začne využívat k získávání energie tuků. Asi si řeknete: "Báječně, vždyť právě to přece chceme !"
Bohužel, dietou s vysokým podílem bílkovin a nízkým podílem sacharidů úspěchu obvykle nedosáhnete. Za těchto metabolických podmínek dochází v těle v souvislosti s velkou rychlostí oxidace mastných kyselin k tvorbě neobvyklých biochemických látek známých pod společným názvem ketolátky.
Tělo nedokáže tyto ketolátky nijak zužitkovat, a proto se jich usilovně snaží zbavit zvýšenou tvorbou moče. To sice zpočátku znamená snížení celkové hmotnosti těla, avšak velkou většinu z tohoto úbytku tvoří pouhá voda. Dieta s vysokým podílem bílkovin se tedy na množství vašeho nadbytečného tělesného tuku ve skutečnosti příliš neprojeví.
Diety s vysokým obsahem bílkovin inzerující rychlé zhubnutí způsobují, že hubnete nesprávným způsobem. To však ještě není na tom to nejhorší. Pokud bude jídlo obsahovat příliš mnoho bílkovin, hladina vašeho inzulínu začne stoupat, neboť tělo si nepřeje příliš mnoho volných aminokyselin v krevním oběhu. A co způsobí zvýšená hladina inzulínu?
V tomto případě pomáhá přeměnit nadbytečné bílkoviny na tuky.
Nedávno bylo objeveno, že ketogenní diety s vysokým obsahem bílkovin mohou vyvolat takové změny v tukových buňkách, že se tyto stanou desetkrát aktivnější v zachycování tuků než před zahájením diety. Takže po ukončení této diety obnoví vaše tělo hromadění tuků, a to strašlivým tempem. (Běžně se tomu říká ,jo-jo syndrom".)
Tím však zlé nekončí. Tělo není hloupé, a když se má vyrovnat s dietou o vysokém podílu bílkovin a nízkém podílu sacharidů, řekne si: "Přece nejsem padlé na hlavu. Mozek potřebuje ke své funkci sacharidy, začnu tedy
s odbouráváním svaloviny a přeměním její bílkoviny na sacharidy." Vy na to můžete odpovědět: "To je v pořádku. Můžu přece obětovat něco svaloviny, jen když se zbavím tuků." Avšak vzpomeňte si: vinou zvýšené hladiny inzulinu jednak neztrácíte tělesný tuk takovou rychlostí, jakou byste si přáli, a jednak brzy dosáhnete hranice, kdy jeho další úbytek nebude možný.

Poskládejte si to všechno dohromady a pochopíte, proč více než 95 % lidí, kteří kdy pomocí ketogenní diety s vysokým podílem bílkovin zhubli, nejenže získali svoji původní tělesnou hmotnost brzy zpět, ale často ještě přibrali. Proč? Má každý, kdo někdy zkusil nějakou rychle účinnou dietu, slabou vůli? Vůbec si to nemyslím. Je tomu tak proto, že dieta s vysokým podílem bílkovin a nízkým podílem sacharidů vyvolala trvalé změny v jejich tukových buňkách - takové změny, které jsou dokonalou zárukou pro hromadění tuků v budoucnu." ☹ ☹ ☹








evcaaaaaa
18. lis 2010

@kacab nevim proc bych mela nepriznavat to ze by se u me objevil jojo efekt nejsem padla na hlavu abych nekomu zpusobila problemy 🙂

taky jsem byla u dr na odbery a rozbory krve po dvoumesicni diete jsem mea cholesterol a vse ostatni naprosto v poradku ba naopak leckde jsem mela lepsi hodnoty nez kdyz jsem mela o 12 kilo viic je treba si uvedomit ze i obezita je nebezpecna a zatezuje organismus takze nevidim duvod proc tomu svemu telicku nepomoct ano je samozrejme ze je potreba si uvedomit ze po ukonceni diety nebudu moct zbozuchat v devet vecer kazdy den pytel buraku ci bramburek a zazdit to pul litrem koly takhle to opravdu fungovat nebude ba co vic budou tam i nejaka kila navic
takze zaverem nikoho do niceho nenutim jen me trosku prekvapuje ta vlna nevole z tve strany ale jsme lidi a 1000 lidi 1000 nazoru nic proti tomu ale mohu rict jedno me tahle dieta pomohla k tomu abych odkrajela

12 KILO TUKU NEEEEEEE SVALOVINY 😀 😀 😀

kacab
18. lis 2010

@evcaaaaaa Evčo ......... jé to vůbec nevztahuj na sebe..... Já jsem jen takový "posera", co se jen tak do něčeho nepůstí... Já Ti věřím, že jsi tím schodila, a je super že jsi to udržela.... Já mám pořádnou nadváhu a krom posledních 10kg jsem k ní přišla hlavně neléčenou štítnou žlázou, což už mám zaplať pán bůh zjištěné, léčené a testy v pořádku... U nás v rodině je náchylnost rodová a vždy jsem se snažila se držet... kolegyně v práci mi vždy říkaly, že nechápou, proč jsem taková kulička, když jím tak zdravě a střídmě... Teď co jsem přestala kojit a testy štítky jsou super...., tak 10 dní pracuju na její redukci a už mám 2kg dole... Já vím, je to jen začátek....samozřejmě by se mi líbilo, kdyby to letělo rychleji... Proto mě i ta dieta tak leží v hlavě.... Ale jsem od přírody spíše nedůvěřivá a není to vůbec o tom, že bych někoho chtěla kritizovat či se ho dotknout.... jsem ráda, že jsem takhle bezvadné forum našla, kde je někdo, s kým si můžu pokecat, svěřit, zkonzultovat., kde mě někdo motivuje.. nutí soutěžit.... prostě nejsem na to sama..... Takže se pro klid všech vzdávám tohohle tématu a nějak si to v hlavě porovnám sama... ju? 🙂 🙂 🙂

evcaaaaaa
18. lis 2010

@kacab Neeeeeeeeeeeeeee kocko nikam nechod ja to asi spatne pochopila to vis ze se lepe hubne kdyz si mas s kym pokecat tohle neni stranka pouze o dietach typu atkins pokud se nemylim jsou tu i holky na delence a holky co hubnou pouze cvicenim atd toz tu zustan to spis ja bych se mela vyparit 😅 😅 😅 😅

kacab
18. lis 2010

@evcaaaaaa ......... žádný vypařování... na to je moc zima 🙂 nevypařuj se ty a ani já.... z těhle bezva stránek mě jen tak něco nevyžene... A i motivace, že zhubnout se dá, je skvělá... - takže koukej zůstat!!!! . já to myslela jen tak, že nebudu už nahlas řešit toho atkinse... ale když jsem se do toho hubnutí zuby nehty zakousla, tak to sakra půjde a do jara ty špeky ze sebe střepu!!!! Jinak jsem se musela smát... když jsem večer usínala... vzpomněla jsem si, jak si některé hunucí holky dávají své "tlusté" fotky na lednici... No, to kdybych si jí tam polonahou dala já... tak asi zhubne i o 20kg můj muž 🙂 😀 😀 😀 🙂 a každá návštěva, co k nám vejde by cestou přes kuchyň omdlela (jinudy se knám do obýváku nedostanou 🙂 ... takže pro motivaci si já chodím sem 😀 😀 😀

kacab
18. lis 2010

@evcaaaaaa jsi tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu????????????

petka28
18. lis 2010

@evcaaaaaa Evi za jak dlouho ti začla lézt kila dolů?

evena
18. lis 2010

ahoj 🙂

váha se mi trochu pohnula, sice "jen" půl kila a cenťák v pase, ale taková první vlaštovka 🙂

včera a dnes sem necvičila, ale půjdu asi na to .. sem v poslední době děsně unavená, bolí mě celý člověk a ke všemu se musím doslova dokopávat, tak třeba to rozhýbu 🙂 s jídlem se držím na uzdě a přešly mě chutě na šlehačku 😕 😀

já sem děsně ráda za podobné diskuse, už sem teda v jedné byla, něco schudla, pak tak už skoro nikdo nechodil, zase pak něco nabrala.. tak snad tady to časem nebude váznout 😉 nerada se v tom hubnutí plácám sama 😉

mě ten atkinson láká fakt dost, ze začátku sem tomu nevěřila že je možný aby na té stravě nměkdo schudl, pak zase že to musí být neberpečné když ty baby opradu až tak hubnou, ale myslím že vzhledem k tomu jak vypadám a jaké mám sebevědomí je dobré zkusit všechno 🙂 ale zatím sem ve fázi rozhodování, sem teda masožravec a hodně na sýry, ale bez ovoce a příloh nevim nevim.. 😒

holky které ste na této dietě, nešlo by to třeba držet jen pět dní v týdnu? asi by to nemělo takový efekt co .. 😖