Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

sylvka
30. lis 2010

ahoj holky,chtěla bych se taky přidat,mám otřesnou váhu,ke které jsem si pomohla žraním na mateřské.jenže nástup do práce se blíží a pohled na mě strašnej.vyžrala jsem se na 90kg 😢 dietu už držím cca.měsíc a podařilo se mi zatim 5 kg dolu,ale potřebovala bych někoho,kdo bude trpět se mnou 😉 🙂

kacab
30. lis 2010

@sylvka vítej, dej si luucu do přátel a pošli jí IP s váhou a výškou.... Tabulku obnovuje každou neděli, kdy posíláme přes IP naše aktuální váhy!!! A gratuluju!!!5 kg dole je krásný!!! na to mě čeká ještě dost úsilí 🙂

kive76
30. lis 2010

@sylvka ahojky, taky zdravím.. 🙂

wjerushka
30. lis 2010

Jsem se dívala na ty tabulky ajosu fakt vymakaný. Klobouk dolů, tkahle bych taky chtěla zvládat excel 🙂
@sylvka Ahoj a kd nastupuješ? U mě to vypadá v březnu a taky bych chtěla vypadat pěkně ne chodit do práce ještě v těhotenským🙂

tegina
30. lis 2010

misicko díky, hned na to půjdu 🙂 .

tegina
30. lis 2010

Luuco díky, už jsem si přidala, mám nového přítele, zde prvního 😀 . Tabulka namakaná, včetně toho, že se na ni můžeme mrknout jen náš spolek, děkuju za práci a tvůj čas, skláním před tebou 🙂 .

evena
30. lis 2010

@sylvka vítej do klubu 😉 to je pěkný 5 kg za měsíc 😉 😉 😉

@kive76 a co proto děláš aby ti šla váha dolů že nemáš výsledky?? zkus si měřit ty cm, třeba tam to bude lepší 😉
když sem dřív hubla tak se mi váha ani nehla, hodně sem cvičila, tak se asi tuk přeměňoval na svalovou hmotu, ale přesto sem hubla pěkně v pase to sem poznala na kalhotách ...

misicka455
30. lis 2010

Tak vitám dalšího hubnoucího do klubu suoper 5 kilo 😉
@sylvka a jak hubneš?

kacab
30. lis 2010

Holky... já fakt potřebuju uklidnit... Moje debilní švagrová dnes ztropila scénu, že prý naše malá (3,5) jim při páteční návštěvě počárala zeď u jejich malé v pokojíčku...že prý ta jejich (budou jí 3) ví, že se to nesmí, že to musela být Tereza... Hm... je to necelý měsíc, co tam manža strávil den volna a montoval jim celý nábytek do toho pokoje, protože ten její umělec neumí zašroubovat šroub do díry.... A Muž tam 10hod makal... Oni mají fakt dost peněz, aby si zaplatili sestavení, ale proč, když hodný bratříček pomůže - zadarmo... Muž montoval a já v předvečer svých narozenin seděla doma na prdeli a čekala na něj... A teď Ona udělá takovou scénu... Nejde snad ani o to, která z těch holek to udělala, jsou to děti... ale její přístup mě při nejmenším nasr.....

wjerushka
30. lis 2010

@kacab Tak jo,klídek 🙂 Ne vážně, to za rozčilování nestojí, i když já bych se asi vztekala taky na Tvým místě. I kdyby to počmárala vaše malá, tak mě by to třeba osobně nechalo zcela chladnou. Krýša má dětský pokoj s tím, že je mi jasný, že se tam nějaká malůvka objeví. A co???? Když je tak chytrá, tak mohla dát nátěr, aby to jen vygumčila nebo setřela bez šmouh. (to my máme). Tak se na ni příště vyprdněte a je to.

misicka455
30. lis 2010

@kacab už vidím jak 3, 5 měsiční dítě čmará na zeď asi ho máte geniální blahopřeji 😀

kacab
30. lis 2010

@wjerushka ... díky... když manžovi to nedá.. je to jeho sestra moc to s ním umí... ale na bytě a autě jim furt dělá cokoliv je potřeba... sestavil jim nábytek v celým bytě a servis jejich auta taky zajišťuje... no, to by se jeden pos.... Už jí slyším.. Porč by si ona měla dávat gumovatelnej nátěr, když jich dítě na zdi nekreslí 😀 😀 😀 no... musím se uklidnit... za chvli je manža tady... ale fykt bych se nasmála, kdyby jim teď malůvky začaly po bytě přibývat a byla to ta jejich mrňka ... díky 🙂

wjerushka
30. lis 2010

@kacab Hele a co švagrovku příště utnout, ať zavolá Tvýmu manžovi (svýmu bráchovi), jaký máte zlobivý dítě, aby taky věděl. Že to potřebuje slyšet od někoho jinýho než od Tebe. Myslíš, že by mu to vytmavila jako Tobě

bocinka
30. lis 2010

@sylvka jen pojď, tady se netrpí... 🙂

@kacab ta je fakt debilní.... 😠 já jsem třeba nikdy po zdech nečmárala, jako opravdu... ale přišel k nám bratránek a ten mě tak vyhecoval, že jsme měli malůvky po celým bytě a on přitom neudělal ani čárku... 😀 😀 😀

kacab
30. lis 2010

@misicka455 3,5 roku 🙂 ... ale už na to prdím.... z nich bych se musela zblíznit.... díky holky!!!

kacab
30. lis 2010

... a jinak volala i manžovi a ten už i prý zvýšil hlas... furt to mlela do kola, že by jsme si jí měly vychovat, pučit, vysvětlit... Už jí Muž i řekl, že v tom pokoji byly obě, že jsou to malý děti a že to odmítá řešit.. že jestli je to tak strašný, ať to dají znova vymalovat a my to zaplatíme... no, na to prý se "teta" uklidnila.... ale škoda slov!!! Ale Fakt jsem ráda, že jsme od sebe aspoň těch 22km, jinak by jsme se asi sežraly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacab
30. lis 2010

@bocinka 😀 😀 😀 😀 a i vo vo vo tom to dětství je 😀 😀 😀 😀
"bordel v bytě, šťastné dítě" 😉 😉 😉

bocinka
30. lis 2010

@kacab ježííííš.... 🙄 ta je fakt divná..... o tom bordelu moc nemluvím, páč jsem magor na úklid, ale počmáraná zeď, nebo rozházené hračky pro mě nejsou bordel... to jsou děti... 😵 😵 😵 😵

wjerushka
30. lis 2010

@kacab tak 22 km nenízas tak daleko. Já jsem třeba shcopná vyjít za dobře s tchyní jen proto, že je 180 km a jedeme tam jednou za čas 😅 Ale to tam pak s malým zůstávám celý týden, tak se pak dlouho vzpamtovávám 😝

sylvka
30. lis 2010

@kacab ježiš hned do tabulky jo 😠 😀 😀 😀 já jí to písnu.
@wjerushka mám ještě 10 měsíců do nástupu do práce,tak snad aspoň tech 10 ještě. 😒 😉 holky,no hubnu tak,že jím dietní jídla,celkově málo(aspoň se mi to po přdchozím jídelníčku zdá) a nejím po páté hodině.jinak se cítím samozd.líp,ale myslim si,že to je těch prvních rychlích 5 a teď se bojím,že se to zastaví 😔 😖 moje máma hubla před cca.10lety a zhubla asi 20kg(nejedla přílohy,hubla s ňákou dr.).co mě překvapilo a musím říct,že i potěšilo že vůbec necvičila.na to nemám moc čas,nebo spíš chuť.jo a děkuji všem za milé přivítání. 🙂

luuca.b
30. lis 2010

@sylvka vítej vítej...dobré postavení k hubnutí🙂 jdeme do toho🙂

evena
30. lis 2010

@kacab já přemýšlela jak mohla tvoje holčička počůrat zeď 😅 sem si říkala že to snad tak chlapečci by svedli 😕 😅 trvalo mi to teda pěkně dlouho než mi to docvaklo 😝

@sylvka a v kolik chodíš spát že nejíš po 5. hodině? 😕 já bych asi umřela hlady, chodím spát mezi půlnocí a jednou většinou, někdy i později 😀

kive76
1. pro 2010

@evena ahojky, v neděli se změřím i s mírama přes boky a pas a pak po dalším týdnu uvidíme jestli to jde aspon v cm dolů....ted jsem se předtím neměřila, takže přesně nevím kolik jsem třeba před měsícem měla..ale zdá se mi , že mám volnější jeans přes nohy, než když jsem si je kupovala v říjnu... no uvidím...

luti
1. pro 2010

Dobre ranko hubnicky, gratulace vsem , Super. 😉 😉
@luuca.b Super tabulka, az mi malem ukapla slza🙂)) super...jestli se mohu pridat do tabulky s cm, pridam behem vecera me miry 😉
@sylvka vitam nove prichozi, hubnuti zdar 🙂 🙂
Holky, chtela jsem se zeptat, nechcete nektera uplne nove 4 DVD Zumby, ja je koupila asi pred mesicem a musim rici moc me to nechytlo, jsem spise venkovni typ 😉 😉 Jestli mate nektera zajem, je to v Anglictine a Spanestine, ale myslim i ty, ktere neumi ani jeden jazyk, hrave pochopi, je to pro zacatecniky az pokrocile, posilovani atd.
Je to zadarmo, takze prvni prijde, prvni bere🙂)), ale bylo by to asi az o Vanocich, az prijedeme do CR, nechce se mi to posilat postou, neb jsme meli spatne zkusenosti v minulosti s postaky☹((
Hezky den a hubnuti zdar 😉 😉

misicka455
1. pro 2010

@luti já bych to brala 😉

luti
1. pro 2010

@misicka455 mas je mit, rychlovko😉))

luuca.b
1. pro 2010

@luti určo se mužeš přidat🙂

luuca.b
1. pro 2010

@luti já bych je brala taky.-(

luti
1. pro 2010

@luuca.b zkusim je nechat vypalit 😉 a jestli budu mit stesti, tak ti je take poslu 😉

medvedinka
1. pro 2010

Ahojky holky, mohla bych se k Vám přidat? Chodila jsem do hubnoucí diskuze na beremku, ta se pak přesunula sem a pak se rozpadla, protože ze všech hubňulek se staly těhulky a teď už jsou z nich čerstvé maminky se spoustou nehubnoucích starostí....🙂 už mám něco zhubnuto,ale teď jsem se zasekla a potřebovala bych najít zase tu správnou motivaci a s někým si popovídat o slastecha strastech hubnutí.