Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka já jsem tu furt ale musela jsem pustit taky toma k netu🙂

luuca.b
10. říj 2010

@lenkavano 😀 😀 😀 to máš ještě hodně CM

kahinae
10. říj 2010

ahojky holky,

můžu se k vám přidat? Hubnutí je u mě fakt běh na dlouho trať :( potřebovala bych shodit alespon 10kilo co jsem měla než jsem otěhotněla...

luuca.b
10. říj 2010

@kahinae no jasně vítej taky si tě zapíšu😝ísni CM a KG

silvik
10. říj 2010

Holky, dík za přivítání... já už jsem tady v těchto koníkovských hubnoucích diskuzích takový inventář, odhodlání většinou je, ale ta výdrž nějak pokulhává .. chjo..... ☹ Ale teď mi poslední dobou nějak dochází, že když už nezhubnu teď, ve svých 35 letech, tak pozdějc už asi ani náhodou... a být tlustá už nadobro se mi fakt nechce..... No a k tomu nějaké zdravotní problémy, které dříve nebývaly, a občasné nepříjemné narážky milovaného manžílka... suma sumárum ... musím se sebou něco dělat.... tak jdu do toho s váma!!!! 🙂 Jinak mám 175 cm a 90 kg... bléééé

kahinae
10. říj 2010

172 cm a 85kg :(

silvik
10. říj 2010

@kahinae Ahojky.. tak to jsme na tom skoro stejně 😉

luuca.b
10. říj 2010

@silvik vítej do klubu🙂 my to prostě holky dáme🙂

už je nás 15🙂
jo chcete k tomu psát i to BMI?

kahinae
10. říj 2010

@silvik akorát jsem o 14let mladší 😀 😀 a už bez děti.. ale tak hold život je už takový

lenkavano
10. říj 2010

@luuca.b jsak to?má tu někdo míň? ty už sis mě zapsala? ach jo tak to budu poslední,absolutně bez disciplíny.... 😝

coko.joko
10. říj 2010

Holky loucim se prijeletel me manzel a dovezl me coko srdicka....tech tu uz mam.....nechcete nejaka zitra mrknu

lenkavano
10. říj 2010

poslal se mi příspěvek dvakrát.

silvik
10. říj 2010

@luuca.b Mě osobně by stačily jenom výška a váha a úspěšné úbytky na váze... na měření si pasu a tak podobně moc nejsem, nejlépe to, že hubnu, poznám na váze a taky na oblečení.... takže asi tak...

lenkavano
10. říj 2010

@coko.joko pošli mi srdíčko at nemáš tak černé svědomí 😎 😀

luuca.b
10. říj 2010

@lenkavano čeho mín?zapsala jsem zatim to tvé přehledné 105🙂 ale určo pak doupravim🙂
@kahinae už bez dětí?
@coko.joko pááá a srdíčka jsou hmmmmm 😅

coko.joko
10. říj 2010

@lenkavano ,jo tak posilam po PPL. 😀 😀

kahinae
10. říj 2010

@luuca.b no dneska to jsou dva roky co mi umřela dcerka.. ale tohle sem nepatříí 🙂

silvik
10. říj 2010

@kahinae Znám tvůj příběh.. a je mi to líto, co se stalo .. ale život jde dál, viď? ☹ Jsi mlaďounká, to hubnutí ti půjde určitě skvěle 😵

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b ještě že Mira má net v pracovně... 😀

já nejím čoko, něco jinýho nedovezl??? 😀 @coko.joko

luuca.b
10. říj 2010

@silvik já teda váhu používám jednou za tyden kdyžs e vážim s malym😀 jinak já koukám na CM🙂

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka tomovi teprv místo na PC budeme dělat 😅

luuca.b
10. říj 2010

@kahinae jéé to je mi líto☹a omlouvám že sjem se na to zeptala☹

kahinae
10. říj 2010

@silvik já věřím že jo.. protože s tím mým vypadáme jako David a Goliáš. 😀 samo že ten Goliáš jsem já 😀 Protože přítel je prcek a hubeny a já taková štangla s pár kily na víc 😀

bocinka
10. říj 2010

@kahinae já jsem asi taky něco četla, ale už nevím proč... nějak to vytěsňuji... je mi to moc líto.... byla nádherná, andílek.... ☹

kahinae
10. říj 2010

@luuca.b v pohodě 🙂 vůbec se nemusíš omlouvat 🙂

silvik
10. říj 2010

Tak od zítřka z nás budou úplně jiné baby, budeme se stravovat zdravě, občas si zacvičíme, ať už třeba na nějakém mučícím stroji nebo na chlapovi (to se taky počítá,ne?), budeme myslet pozitivně, vzájemně se motivovat.. a půjde to krásně dolů.... musí!!!!!!

kahinae
10. říj 2010

Holky a dost.. žádné smutné obličeje 🙂 hezky nahodit úsměv.. život je pěkný i když občas stojí za houby (slušně řečeno)

lenkavano
10. říj 2010

@luuca.b myslela jsem centimetry do výšky... 😀

luuca.b
10. říj 2010

@silvik přesně a vystižně a hl krásně řečeno🙂

kahinae
10. říj 2010

@silvik jojo hlavně to cvičení na partnerovi se mi sakra líbí 😀