Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

lena27
20. led 2011

ahoj, tak já mám po včerejšu 1,8kg dole. beru to jako dobrý startovací můstek

tegina
20. led 2011

Ahojky, tak u mě to dělá 800g, což budu mít hned po snídani zpátky 😒 , je to to mé začarované číslo....jím každy den stejně a jednou mám necelé kilčo dole a na druhý den zase zpátky...tak jsem se aspoň trošku pročistila, když už nic 🙂 ...teď už se měsíc, vlastně i víc motám kolem 87 a nejde a nejde, přitom má horší váha je o 10kg méně...uvidíme, tak snad ostatním ten úplňkový úbytek zůstane...
klar_jana: naháňka sice dá zabrat, ale ještě se mi nestalo, že bych po ní něco shodila....
Vítám všechny příchozí.

kive76
20. led 2011

@lena27 🙂

kive76
20. led 2011

@tegina no ale jsem ráda, že jsem ten úplňkovej den zkusila...a vydržela 🙂 tak si holt takhle jednou měsíčně zas ten den dát můžu...no a spon jsem se pročistila, i když to určitě půjde dolů...no já doufám, že zůstanu aspoň pod tou 80kg...třeba na 79,9... 🙂

lena27
20. led 2011

ale musím říc, že jsem se hrozně těšila na jídlo 😀

kive76
20. led 2011

tohle ted zkouší jedna moje kolegyně....detoxikační úplňkovou dietu :

Úplňková dieta
1.den-ovoce a zelenina
2.den-nízkotučné mléčné výrobky
3.den-kaše
4.den-den úplňku-jen pít vodu,příp.málo tučný čistý vývar
5.den-kaše
6.den-nízkotučné mléčné výrobky
7.den-ovoce a zelenina
FUNGUJE TO! tohle píšou...kamarádka to teda moc nedodržuje, ale snaží se....ty kaše jsou bud čočka rozmixovaná, nebo bramborová kaše,...prostě různý kaše... a co se týče mléčných výrobků tak tam je i sýr, jogurty, kefíry, tvaroh...
škoda, že to přesně nedrží, aspoň by se zjistilo kolik se tak dá zhubnout...já si myslím tak 2-3 kg určitě ...

kive76
20. led 2011

@lena27 no to já se taky těším...ted si dávám jogurt...dělám tu dělennou stravu...kamarádka říkala, že je dobrý dneska mít nějaký lehčí jídlo....né hned se něčím nacpat 🙂

gabrielaa
20. led 2011

ženy, tak já taky kilčo dole, ale jak tu psaly i ostatní, půjde to zpět, což mi ale nevadí, to pročištění mi stačí, pila jsem jen vodu a bylinkový čaje 😎 Každý měsíc to ale dělat nebudu, ideální je prý jednou do půl roka..

Jinak vítám nově příchozí a přeji hodně úspěchů v hubnutí 😉

lena27
20. led 2011

tady jsou fáze měsíce http://www.spektrumzdravi.cz/lunarni-kalendar/l...
když ubývá tak se hubne dobře a když přibývá tak se musí trochu míň jíst. posle mě je to pravda. před úplňkem skoro nic nezhubnu a po úplňku to jde docela dobře.

kive76
20. led 2011

@gabrielaa jo přesně tak ať si jde nahor 🙂 u ale nemusí vid?

lena27
20. led 2011

já pila taky jen čaj, vypila jsem kolem 3litrů a byla jsem jak průtokový ohřívač 😀 😀 a to normálně piju kolem těch 2

kive76
20. led 2011

@lena27 hm zajímavej odkaz , hned si to proštuduju

misicka455
20. led 2011

Něco na tom bude, že by se dneska mělo jíst lehčeji když se držel včera očistný den já se po pránu naprala jakou jsem měla chuť na jídlo a teď je mi nějak zle 😖

kive76
20. led 2011
kive76
20. led 2011

@lena27 no to já teda nevypila tolik...já jen tak 2 litry, protože jsem v práci, a nechtělo se mi pořád lítat 🙂 tak možná kdybych vypila víc...tak možná šlo víc dolů...ale to kilčo stačí...stejně to tak z půlky naběhne zpátky...nebo i celý.

kive76
20. led 2011

jo a holky ode dneška je v tescu zas zlevněný grilovaný kuřátko...takže to asi zítra naběhnu a koupím...přítel si rád dá kůžičku a já masíčko... 🙂 a k tomu hodně zeleniny...a hned mám na zítra vymyšlenou večeři... 🙂

gabrielaa
20. led 2011

to já teda vypila tak 4l, vždycky jak jsem měla hlad, tak jsem si musela uvařit aspoň ten čaj 😀 Jinak dnes lehčí snídaně a na oběd udělám jáhlovou kaši, tak to jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit ten můj chlap 😀

zuzu_z
20. led 2011

ahoj holky, já jsem včerejšek vydržela normální redukčku bez problémů, ale večer... hrůza... měla jsem tak strašný hlad, ale fakt hlad...ani ne chuť... no těžko jsem to zaháněla...raději se nebudu vážit, ale měřit...váha mě deprimuje... ☹
@kacab jo tak s tím jídlem, to máme stejně...ať jím, co jím, vždycky mám pocit, že to někdo někde řeší. Ale já trpím zvláštní formou stihomanu, kdy se mi zdá, že kdekoliv jsem a cokoliv dělám, na mě někdo kouká a posmívá se mi, nebo puberťáci, že se o mně baví... můj manžel se mi s oblibou kvůli tomu směje... naštěstí on mě miluje kvůli mně, ne kvůli postavě, takže impulsy nevychází od něj...
včera jsem měla na oběd pangase s libečkem a kuskusem... nebylo to špatné... ale asi to nebude každodenní menu 😉 dneska budu mít asi zbytek z úterka vařená kedlubna, rajčata, mozarella a celozrnná rýže. A na zítřek jedu do Brna, tak to nevím, co stihnu na cestu...
vidím,že tu hodně držíte dělenou - zatím jsem do toho nijak nepronikla...

wjerushka
20. led 2011

Achjo, já si včera dala pizzu a koblih☹ Takže nic moc. ALe fakt toho mám plný zuby, Kryštof byl nakřáplej tak vnoci nespal. Večer jsem usínala u učení a teď začalo bolet v krku i mě a manžu. No ale Krýšovi je aspoň líp. Asi s otu školou fláknu, vůbec s emi do učení nechce, nemám motivaci

kacab
20. led 2011

... no tak já se teď vrátila od Dr, zítra mě čeká předoperační vyšetření a vážení v ordinaci 😒 venku tu sněží jak o život, tak se mi a ni na tu procházku nechce a o klasickém cvičení nemůžu ani uvažovat... Dostali jsme ale pozvání na ples - 14 dní po operaci a já vůbec netuším, jestli toho budu schopná.... I Kdyby jen s občasným pomalým tanečkem a více sezením....Netrhaly někomu z vašich blízkých křečáky?Jak dlouho se po tom vzpamatovávali?

@zuzu_z ... musíme to hodit za hlavu.... jíst se musí!!! To není jak s kuřákem, co když se rozhodne, nemusí vzít cígo do pusy už nikdy.... O to to máme těžší..... 🙂

kacab
20. led 2011

@wjerushka ... absolutně tě chápu.... je to pár dní, co malý zlobil bezdůvodně celou noc a jak jsem ošidila večeři, dostala jsem ve dvě ráno doslova slabostní vlčí hlad a snědla dětem půl čokolády 😀 😀 😀 jsem ostuda!!! Ale teď musím zaklepat.... dietu doržuju, jen se moc nehýbu... takže hubnout nebudu, ale aspoň nepřiberu a to se taky počítá!!!!

HUBNUTÍ ZDAR!!!

bocinka
20. led 2011

@kacab teta byla loni, je teda o dost starší než ty a tím pádem jí to trvalo - to hojení - asi déle, ale za deset dní šla normoš do práce a to tam celý den stojí u pásu, takže myslím, že ples bude OK.... 😉

kacab
20. led 2011

@bocinka díky 🙂 pro maminu na mateřský co nebyla 6 let na plese je to úžasná možnost se dostat mezi lidi 🙂 už jsem koukala i na zdravotní punčochy, že se dělají už i docela pěkné, tak bych i mohla vytáhnou šaty 🙂 ... z maturitního plesu a už je i zapnu - sice trochu na fest, ale za měsíc aspoň 2kg dolů dám a mohlo by to být v pohodě 🙂 juchů 😉 😉 😉

kive76
20. led 2011

@kacab určitě zhubneš víc 🙂

bocinka
20. led 2011

@kacab já si taky myslím, za prvé máš motivaci v tom plese a za druhé po té operaci budeš chvíli v nemocnici, ne??? tam zhubne každý a rychle... 😕 😅

bocinka
20. led 2011

@kive76 dvě tři kila zhubneš i pokud budeš za úplňku pít jen vodu, ten úplněk se počítá nějak 26 hodin, nebo tak.... to mám vyzkoušené.... 😉

kacab
20. led 2011

@bocinka to já taky zkoušela... ale jednak si nechci zpomalit metabolismus a jednak z toho půlku pak nahodíš hned zpět..... aspoň já....při dietě když chci zhubnout se toho prostě bojím 🙂

kacab
20. led 2011

@kive76 kéžby... ted už měsíc v podstatě stagnuju s váhou... bolest mi nedovoluje cvičit...

evena
20. led 2011

ahoj holky 🙂
vítám nově příchozí 😉
u nás je trochu zima, ale krásně slunečno, po sněhu už ani památky, už se táááák těším na jaro 😵
vcelku se držím s jídlem, ikdyž teda přiznávám že by to mohlo být lepší (včera sem si dala večer kousíček dorta 😝 ), váha stagnuje, ale na břiše cítím že nějaké mm jdou dolů ...
s těma doktorama to je síla 😕 😝 😠

kacab
20. led 2011

@evena od března bude hůř................... Proto jsem tu nabídku taky přijala... taky bych se té operace nemusela dočkat několik let a nebo bych zkončila pod rukama začátečníka po škole ☹