Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

gabrielaa
26. led 2011

ahá, tak hlavně ať to všechno dobře dopadne a je co nejdřív zase fit 😉

kacab
26. led 2011

....díky, o sebe strach nemám, spíš jak budoou válčit doma... ale ve finále jim to jen a jen prospěje si vyzkoušet, jaké je to bez maminky a jaké je obstarat a zabavit dvě živá dítka 🙂 😀 😀 😀

wjerushka
26. led 2011

@kacab Přesně tak a neboj, budeš zírat, jak to zvládnou luxusně. Akorát pak třeba budeš týdne uklízet, ale oni si vystačí 😉

kacab
26. led 2011

@wjerushka 🙂 já stejně uklízím denně několik hodin a stejně necítím spokojenost z uklizeného bytu... jsem pořádkomilná, ale upřímně nezvládám..... Bordelizační rychlost těch mých drobot v je větší než moje debordelizační schopnosti spojené s domácíma pracema.... Ač uklízím pořád, stejně tu je relativně bordel.... 🙂

wjerushka
27. led 2011

@kacab Hm, to si dovedu představit. Já mám teda jen jedno dítě ale plus manžu a co se týká uklízení, tak jsou na tom oba stejně. Vypadá to, že mě jediný vadí, že je tady borčus a pořád chodím a sbírám po nich věci. Vysávám , vytírám a když řeknu manžovi, tak mi řekne, že vysávat víckrát v týdnu je zbytečný a na co čistím spotřebiče jako konvici nebo mikrovlnku, když to stejně není vidět. 🙂 Někdy si připadám, že kdybych je tu nechala, tak oni jsou šťastní v tom rochníku a nikdo je zbytečně neprudí

bocinka
27. led 2011

@wjerushka u nás je to to samé.... Mira pořád říká, že jsem jako blázen, jenže mě to za prvé rozčiluje a nemůžu to vidět a za druhé, kdyby někdo přišel, tak on je chudák chlap, co má línou babu, že.... 🙄 😅 😀

misicka455
27. led 2011

koukám že s poklizením všude stejný , me vydrží uklizeno přes noc když malá spí , ale pak je to tu sjgon v obyváku všude hračka atd....

lena27
27. led 2011

ahoj holky, já mám na uklízení jen 4 dny. v pá odpo jedeme k babičce a vracíme se v neděli večer nebo když Pavlík nejde do školky v po dopoledne. jsem ráda, že stačím vyprat, vyžehlit, uvařit a trochu poklidit. nedávno přijel manžel domů a my byli venku a když jsme přišli tak mi říká: kdybych si neodemkl tak si myslím, že nás vykradli 😀 😀 😀

gabrielaa
27. led 2011

Tak já poklízím lehce každý den, věčně musím sbírat oblečení po přítelovi, je horší jak malý dítě 😀 Ale jinak velkej úklid dělám jednou týdně, podlahu vysávám a stírám podle potřeby, na co jsem ale teda pes, tak to je WC, to čistím obden. Nejvíc času teda ale trávím nádobí, nevím jak to děláme, ale pořád je plnej dřez 😠 už aby jsme měli tu myčku 😀

lena27
27. led 2011

@gabrielaa myčka je fakt výborná

kacab
28. led 2011

@gabrielaa myčka je můj 5. nejoblíbenější člen rodiny 🙂 mám jí jen 1,5 roku a už si život bez ní nedovedu předtavit!!!! Strašně dlouho jsem si jí přála ale řídili jsme jí až s celkovou rekonstrukcí kuchyně - tak moc dobře znám, jaké to jí mít ruce pořád ve dřezu.... A proto se s tím nijak ne..ru... plním a když je potřeba zapnu i 2x denně.... prostě, vše co můžu do ní nacpat, tak nacpu bez výčitek... moje mamka je opak - má jí a myje v ruce a zapíná jí jen po víkendových obědech.... nechápu.... ale nepletu se jí do toho....
@misicka455 s tou uklizeností přes noc je to tu to samé a děsím se každé nečekané návštěvy.... prach a špínu tu nemám, to ne, ale hračky všude a drobečky.... Toma jsem nezvládla naučit u jídla sedět, tak tu s rohlíkama a chlebem běhá po bytě a já to vysávám jen jednou denně - jinak bych se zbláznila .-) a taky nemůžu se donutit žehlit po každém posbírání prádla... takže se mi to tu kupí v koši a vlítnu na to většinou jednou v týdnu a naráz vyžehlím 3-4 pračky... 😒
.. naše známá říká.... "bordel v bytě, zdravé dítě " (..nebo šťastné????) ... prostě se z toho nezblázníme... podle mě je to všude stejné.... jám mám naklizeno, jen když má přijít návštěva a děti 2hodiny předem chudáci povinně upoutáné v židličkách čumí na bednu 😀 😀 😀

misicka455
28. led 2011

jj myčku mám taky a nedám na ni dopustit 😀

gabrielaa
28. led 2011

@kecab u nás je to taky tak, že čekáme, až se bude dělat nová kuchyně, zatím je před ní ještě nová koupelna, takže si ještě nějakej ten čas bohuže počkám 😒

kacab
28. led 2011

@gabrielaa ... no, koupelna nás čeká z jara a to z gruntu od elektriky, topení, odpadů.... i na bourání stěn dojde.... a za plného provozu domácnosti, se dvěma dětma a krom topení si budeme vše dělat sami.... no, bude to asi pěkný mazec.... ale už se těším na tu novou 🙂 a až to bude za námi.... Kuchyň jsme krom nábytku taky udělali sami - vodu, sekali elektriku, podlahy, obklady.... sami a to jsem byla v 7. měsíci 🙂

misicka455
28. led 2011

Tak my naštěstí rekonstrukci už máme za sebou a jedniné co nás čeká je dodělat malé pokojík 😉

wjerushka
28. led 2011

Jé pokojík jsme dělali loni v létě. My předělávali kuchyň a koupelnu, když jsme čekala kryštofa. Bylo mi hrozně zle celý den a všude prach a špína. Brr. A ještě mě ukecal kolega, že to dělá jeho švagr na černo a je hrozně levnej. Tak jsme si najali toho švagra a to jsme si teda dali. Se vším se hrozně dlouho patlali a stejně to neudělali dobře. Takže nám to sebralo dobrý tři měsíce života a neušetřili jsme oproti firmě vůbec nic. Jediný co, tak měl švagr kontakt na šikovnýho alevnýho truhláře, s tím jsme byla fakt spokojená. Dělal nám přebalovací pult, vestavěnou skřín do chodby, linku a fakt super i za super cenu. No myčku jsem si tenkrát prosadila, manžovi se zdála zbytečná. Ještě, že tak, už si to bez ní nedovedu představit

evena
28. led 2011

ahoj holky 😎

@kacab jé vita kávu miluji, v porodnici sem se jí nemohla nabažit 🙂
fajn že předoperační máš za sebou a další kilčo dole to potěší 😉
vidím že s bincem je to všude stajný 🙂 my to nepřeháníme, každý týden přítel vysaje, já vytřu, o nádobí se dělíme tak nějak na půl, ani jednomu z nás umývání nádobí nevadí (a mě spíš baví), takže u nás se umývá nádobí průběžně tak 4x denně kdo k tomu příjde dřív ten umeje ... když sme dělali před 3ma letama novou kuchyň tak se plánovalo s myčkou a je na ní místo, ale kupovat jí už nejspíš nebudeme 🙂 prach ten dělám tak co 3 dny protože máme krb a ta prašnost je znát 😝 hračky neberu jako bordel, takže ty se uklízení až malá usne, když sem je uklízela přes den tak mi je brala pod rukou takže zbytečná práce, jinak nevařím, nežehlím ... mám velice tolerantního přítele který po mě nevyžaduje to co dělat nechci 😀

misicka455
28. led 2011

@evena tady si někdo uměl vybrat 😉

evena
28. led 2011

@misicka455 on si vybral mě 😀
zkoušela sem cvičit podle toho jak si sem dávala ten odkaz ... místo flašky sem použila balonek od dcery, pak chpdila a brala mi ho a nakonec mě u cvičení krmila nakrájeným banánem co dostala na svačinu, takže sem asi víc kalorií snědla než měla výdej u cvičení 😀

misicka455
28. led 2011

Já podle toho taky cvičila a to moje střevo se zase po mě válelo takže místo flašky jsme cvičila s dcerou , ael až budu mít chvilku když ju zabaví manžel tak si myslím, že to cvičení je supr hlavně za 15 min je po všem 😀

Dneska jsme byla už podruhé na tom power platu a super jen kdyby to nebylo tak drahý no musím počkat až bude zase nějaká akce a nakoupím kupónky užř teď začinám cítit nohy jsem zvědavá jak se budu zítra hejbat a to jdu na noční do obchoďáku na inventůru tam polezu asi po čtyřech 😀

wjerushka
29. led 2011

@misicka455 Náhodou, jeslti jsi cvičila s dcerou, tak jsi měla zátěž mnohem větší. Já to taky tam dělám, Kryštof na mě sedí a já k němu dělám sedy lehy a on se tlemí, jak funím.
Jinak se holky musím pochlbit, dnes jsem dala matiku, takže kreditově splňuju postup do letňáku. Už mi chybí jen dvě zkoušky, ale ty když si odsunu, tak se prd stane. Tak jsem ráda, že ten první půlrok neskončí úplnou ostudou.
A dnes jsme s manžou po hooodně dlouhý době vyrazili sami dva na véču, tak jsem si dala lososa s brokolicí, jako vzorná holka. Bylo to fakt výborný. teda k tomu 2 deci bílýho, ale to snad není až takovej prohřešek 🙂

korchy
31. led 2011

Ahojky hubničky 😉 Tak měsíc je za námi.Já díky dělence jsem schodila 4,5kg a poslední týden se ta váha drží.Pomalinku chci začíc cvičit.A jaké máte úspěchy vy????? 🙂

kive76
31. led 2011

já mám 3 kg za měsíc dole....

kacab
31. led 2011

... tiše závidím 🙂 ... já dlouhodobě stagnuji... tento týden snad -1kg.... a jinak jsem si dnes v lékárně vyzvedla stehenní kompresivní punčochy a je to nejantierotičtější model, co jste si kdy mohly představit... 😀 😀 😀 a ani to nejsou ty, co jsem původně chtěla... Lékárnice mi řekla, že už takhle měly problém mi je sehnat, že v celé republice byly jen jedny někde na moravě, tak mi je od tamtud "stáhly".... nevím, jak si to vysvětlit, radši jsem se neptala.... a když jsem je zkusila, pěkně zařezávají pod kolenem, takže si následně rotoped ani s nima nedovedu představit.... ☹

misicka455
1. únor 2011

Ahojky já zhruba za měsíc asi taky ty tři kila , ake nějak mě to netěší jelikož jsem se včera dozvědla ůplně od neznamého člověka kdy to čekám 😒 No vtipný to nebylo a když jsme řekla, že nejsem těhotná tak chudák pěkně zrudl . Alespoň mě to donutilo , že budu každej den cvičit podle toho videa na břicho a koupila jsme si nějaké vstupy na power plate a taky bych chtěla na tu zumbu jestly to koleno vydrží.

kive76
1. únor 2011

@misicka455 no je fakt, že když jsem měla ty 3 kg nahoře po vánocích....těch 82 kg....tak mi taky kolega řekl, že blahopřeje k těhotenství...tak jsem mu bohužel musela oznámit ...že to jsem jenom tlustá po vánočních svátcích...

misicka455
1. únor 2011

@kive76 tak doufám, že ještě pár kilo a už to lidi nebudou říkat a ba nai myslet 😉

lena27
1. únor 2011

když bylo Pavlíkovi asi rok tak jsem jela autobusem a dokonce mě pustili sednout. těhotná jsem samozdřejmě nebyla 😀 😀 😀

luuca.b
1. únor 2011

nestíhám dočítat tabulku jsem udělala🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu...

evena
1. únor 2011

ahoj, tak u mě za týden + půl kila 😝 ale přikládám to ms, vždy mě ta váha trochu poskočí 😝
jinak se držím, cvičení trochu pkulhává, ale snažím se 🙂

@misicka455
@wjerushka máte dobrý způsob cvičení s dětma 😀 já se před mojí malou cítím trapně jak funím 😀
wjeruš gratuluji k matice 😵

@kive76 3 kg za měsíc?? 😲 😲 no páni!!

@kacab je zima, tak nikdo svý sexy punčochu neuvidí 😀 hlavně ať se to pak brzo zhojí 😉

@misicka455 taky 3 kila 😵 😵 a ten neznámý 😕 nějakcí lidi neuvažujou 😀 😝 taky sem se s tím setkala, ale od kamarádky, takže sem byla v šoku a bylo mě strašně trapně 😝 ale musím dodat, že v té době sme se snažili otěhotnět a dost sem přibrala tak to bych si myslela asi taky, ale zrovna od ní to sedělo, sama má snad 100 kg 😀

@luuca.b je super že si uděláš čas v tom vytížení aspoň na tabulku 😵 děkujeeeem 😵