Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
18. bře 2011

@leopolda taky flakám a zajímalo by mě jakej mám já tep při zumbě 😀

misicka455
18. bře 2011

@evena jj měla málo bílkovin proto zhubla 2 kg svalů a 5 tuků

misicka455
18. bře 2011

@gabrielaa super kilčo dole 😉

kive76
18. bře 2011

@misicka455 koukala jsem, ale asi jen do půlky, a pak jsem usnula..takže nevím jak se jí podařilo zhubnout? jak to dopadlo ? kolik zhubla? i ty její děti?

misicka455
20. bře 2011

Ahojky, tak co hlasíme váhy?

misicka455
20. bře 2011

@kive76 jé z hlavy nevím nejvíc zhubl její syn asi 20kg a 15 cm v pase, pak zhubla ona na tu velikost 42 a nejmíň její dcera díky tomu že nejedla to maso a jinak ty bílkoviny nedoplňovala tak zhubla jen nějakých 7 kg a z toho 3 kg svalů.

kacab
21. bře 2011

@misicka455 nehlásím, protože se není čím chlubit... od operace křečáků to s semnou jde jen a jen z kopce.... teď mám už několik týdnů nějaký blok v bederce či kříži - -moc to nebolí, ale mám slabost v nohou - jako - by mě neposlouchaly a obzvlášť do schodů sotva lezu - ale je to podivné - bez bolesti a námahy, ale prostě než ty nohy přemluvím, aby se o schod posunuly, je to 2x-3x taková doba než normálně.... divný... byla jsem na RTG a zítra jdu pro výsledky, snad zjistí, co se děje... Zlobí to už od porodu, ale teď se to šprajclo mnohem víc.... každopádně nehýbu se, tudíž nehubnu,ba naopak trochu jsem přibrala ☹ ... skoro denně to tu čtu, ale odvahu hlásit váhu teď nějak nemám.... ale vám, co schazujete držím pěsti a gratuluji... 🙂

korchy
21. bře 2011

@misicka455 dnes jsem si na netu pustila ten díl a docela jsem čuměla,že šel dotoho i její syn,pak byl fakt fešák.No a jí to taky moooc slušelo.

misicka455
21. bře 2011

@kacab hele až budeš redy tak budeš taky hubnout, zdraví je přednější takže se dej do kupy a pak to půjde samo 😉

gabrielaa
22. bře 2011

@kecab ahojky, uplně si dokážu představit, jak ti je..člověk by chtěl moc hubnout a něco dělat, ale nejde to a nemůže 😒 a jakmile je to ze zdravotních důvodů, tak je to ještě horší, v blízké době mě taky čeká menší neplánovaná pauza od cvičení, tak jsem šíleně naštvaná, čeká mě jeden menší zákrok, tak doufám, že vše bude bez komplikací a já budu moct co nejdřív znova najet na hubnutí, když se mi to zase začalo konečně dařit 😎

@korchy jj, ze syna se stal pěknej kluk, co s člověkem udělá "pár" kil a nový sestřih, ty vlasy měl vážně strašný a jakmile ho ostříhali, tak to byl uplně nový člověk 🙂

w.i.w.a
22. bře 2011

Dobré ráno děvčata,
dnes jsem sem zavítala po dlouhé době. Synovi je už rok a půl a já pořád taky dvacet kilo nahoře. je to strašný. Taky chceme druhý a nechceme se mi začínat s touhle příšernou váhou. Měřím 164 cm a mám 88 kilo

evena
22. bře 2011

ahoj

dnes sem ukončila 4 týdenní cyklus na stobu .. výsledky -2 kg, -1,5 cm prsa, -4 cm pas, -2 cm boky, jde to pomalu, čekala sem víc, ale vcelku sem spokojená, hlavně že to jde směrem dolů 😝 a taky sem se dostala na váhu po porodu, takže slavím 😀

@kacab to je divný, snad zjistí co ti je 😉 a hlavně aby ti nějak pomohli ... 🙂

@gabrielaa ať ti vše dopadne dobře 😉 😉

evena
22. bře 2011

holky moje logika 😀 sem si dala na snídali 100 g mandlí s tím, že to nemůže mít nějaké strašné hodnoty, si to vyplním do stobu a už po snídani mám přes 50% denního příjmu kJ pryč a tuků 127% 😅

kive76
22. bře 2011

@evena jsi šikulka 🙂

kacab
22. bře 2011

@evena no... tak mám výsledky....... no a nic hezkého - mám nějakou vrozenou vadu kostrče - otevřený sakrální kanál a opotřebovaný dva obratle nad...... ten kanál jak je otevřený, tak nerv v něm nesedí pevně, ale "klechtá", opotřebovává se a zlobí.... Rozjelo se to porodama....Zakázané veškeré cvičení - krom pilates - ten jedinný neškodí a mohl by pomoci zpevnit malinké svaly podél páteře... jednoznačné doporučení - co nejrychleji shodit 25kg (ale bez pohybu) a pak můžu začít sportovat - ale jen něco - což jsem zatím nerozebírali... Hlavně mi zakázal moje milované kolo ☹ .... když to zmáknu, tak mi ty bolesti třeba tak na deset let ustoupí.... hm... tak asi tak.... žít se s tím dá, ale radotné zprávy to nejsou....
máte některá s pilates zkušenosti?asi budu shánět nějaké DVD, ale je jich na trhu více, tak bych raději kupovala na doporučení někoho....

evena
22. bře 2011

@kacab ty jo 😲 😔 to zhubnutí by ti určitě hodně pomohlo, ale jak to udělat bez pohybu co 😝 můj má vrozenou vadu taky, zkráceně má slabé kosti, klidně si může nohu zlomit i při chůzi, má taky zakázaný cvičení, ale doporučili mu plavání, tak si myslím že to bys mohla asi i ty ne, teda jestli tě plavat baví? můj váží taky moc, má 110 kg, takže na to jeho nemoc je to katastrofa a většinou to moc neřeší, občas se mu povede shodit, ale stejně to vždy nabere zpět 😝 ale sem na něj v tomto dost naštvaná, protože v minulosti měl jednu nohu zlomenou 2x během jednoho týdne v tom samém místě, dr mu řekl že taky může jednou skončit v lepším případě o berlích, v horším klidně na vozíku, ale aby shodil to ho nedonutím 😝 😝 o pilates vůbec nic nevím 😕

korchy
22. bře 2011

@kacab Tak to ti nezavidím,to snad ani moc nejde zhubnout bez pohybu,aby jsis nezhuntovala spíš žaludek.Ale jak píše evena,snad to plavání by neuškodilo.Tak držím palečky 😉

kacab
22. bře 2011

holky díky.... s plaváním to je nereálné - nejbližší bazén 20km, bez hlídání a i kdyby byl vedle baráku, stejně bych tam nevlezla.... jednak hned mám gynekologické záněty a jednak teď vyšla studie - že v bazénech je vysoká koncentrace chloru, co reaguje s potem a močí a vzniklé látky jsou karcinogenní a u lidí co pravidelně navštěvují bazény je zvýšený výskyt rakoviny močových cest.... o to fakt nestojím.... prostě asi dlouhé procházky v kvalitní obuvy (doma jsem stejně pořád na nohách...) a ten pilates... ale co to celý večer načítám, tak to není jen tak si koupit dvd a začít jako třeba zumbu.... strašně záleží na provedení, aby si tím člověk naopak neublížil... prosila jsem několik instruktorek, co jsem našla na netu, jestli by mi nějaké dvd neporadily... a moc se jim do toho nechce, právě proto, že zkušený lektor chodí mezi lidma a koordinuje správnost cvičení a doma to můžu dělat nevědomě špatně.... dojíždět někam je pro mě nereálné a platit soukromé lekce z mateřské je taky nemožné... prostě to zkusím holt sama a budu se moc snažit dělat to správně.....

kacab
22. bře 2011

.. a největší legrace je, že řekne shodit 25kg....a já na to, že koncem léta jsem měla o 10kg více a nic mě nebolelo a teď jsem schodila a bolí.... a on že je to normální, že při hubnutí ochabují trochu i svaly a ochably mi i ty, co drží páteř a to moje kritické místo pohromadě.... takže bůh ví, co bude, když bude hubnou dál... jen se modlit, aby to cvičení je stíhalo rovnoměrně posilovat a vyrovnávat to....

zuzi82
23. bře 2011

Ahojky,

@evena gratuluji k výsledkům. Jde to možná pomaleji, ale zase je jisté, že pokud jedeš podle stobu, nechybí ti žádné živiny a výsledek by mohl být trvalejší.

@kacab Téda, nezávidím. Nezbývá ti než hlídat si jídlo a natáhnout procházky. Držím palce, ať se ti to podaří, ale motivaci máš teď jistě silnou, když je to kvůli zdraví.

Jinak já už pokořila těch 10 kg a přikládám srovnávací fotky. První je z července (než jsem začala hubnout), druhá z října a třetí ze včerejška.

evena
23. bře 2011

ahojky

@kacab a co manžel, ten nebývá často doma, že by třeba pohlídal a ty bys šla aspoň na jednu dvě hodiny k lektorce? ale myslím že by se ti mělo podařit sehnat nějaká dobrá DVD kde to bude fakt pěkně ukázané abys to necvičila blbě ..

@zuzi82 takže na té největší vážíš 75 kg a na té nejhubenější 65? je to fakt neuvěřitelný co dělá 10 kg 😕 seš kočka 😵
škoda že já žádné fotky moc nemám, a když už tak jen hlava, nechci aby mě někdo fotil postavu 😝 😀 ale aspoň pro ty domácí účely s tím že to později vymažu bych mohla 😀

gabrielaa
23. bře 2011

@kecab zkus si zajít třeba aspoň na pár lekcí, a pak klidně cvič doma, návody se sehnat dají určitě, ale vždycky je lepší to vidět naživo...Tady máš kdyžtak pár lekcí na výběr )
http://www.ulozto.cz/hledej/?q=pilates
Já mám z toho uložto. nastahovanou nějakou zumbu a posilování, jen pozor-málo věcí je v češtině 😉

@zuzi82 na té fotce není moc dobře poznat rozdíl na bříšku, ale na stehnech je viditelný a seš sakra dobrá 😉

Jinak já se taky na začátku vyfotila ve spondím prádle, abych si pak mohla jednou porovnat ))

kacab
23. bře 2011

@gabrielaa díky za typ... já to beru fakt zodpovědně - takže pokud cvičit tak jedině podle česky komentovaného dvd a hlavně podrobně okomentovaného co se týče správného dýchání a nejčastějších chyb třeba..... oslovila jsem emailem několik lektorek pilates - fyzioterepautek a byla mě dporučena hlavně dvě dvd - obě dost drahá, ale hlavně kvalitně okomentovaná.... a jedno je právě více na záda, než břícho - což já potřebuji přednostně.... jen musím počkát až dorazí.... jedno jsem již objednala a druhé asi až podle toho, jak jsem se trefila s prvním...... už se na ně těším.... jet na lekci 20km do vedlejšího města je pro mě nereálné, Tomík je příiš malý, hlídání minimální a platit soukromé lekce je moc drahé..... nějak se s tím poperu.... díky holky... 🙂
já teď co záda bolí dietu vůbec nedržela - pěkně jsem si dopřávala a tak je ten muj dnešní novostart o to krutější 🙂... vydržet 3-5 dní a zase to budu mít najetý.... Prostě je to u mě jen a jen o vůli!!!

kacab
23. bře 2011

....jo a nemáte některá zkušenost s hubnutím pomocí akupunkturní stříbrné jehličky v uchu?známá si to nechala dnes dát, že nebude mít chuť na jídlo..... a teta právě kdysi tohle měla a prý už nikdy, že jí se fakt sakra trefil dr na ten bod a jídlo nemohla ani vidět a prohlásila, že nutit se jíst je daleko horší než omezovat se v něm.....

zuzi82
23. bře 2011

@evena @gabrielaa Díky za pochvalu. Je to celkem dost znát. Teď jsem ty fotky ukazovala manžovi a nechtěl věřit svým očím, že jsem v červenci byla fakt tak zoufalá. Prý mu to tenkrát až tak nedošlo, ale jak to teď vidí, tak hrůza. 😀

kacab
23. bře 2011

@zuzi82 taky chválím, vždyť jsi "poloviční"... omládla jsi, přišla hodně o špíčky na břiše a co je dobře - zůstaly Ti prsa.... dokonalá kombinace 🙂 ... to můj manža když zjistil, že dr chce, abych ze svých 91 zhubla pod 70 - nejlépe 65... tak málem omdlel... jako že co mu ze mě zbyde 🙂 ... upřímně si to nedovedu předtavit ani já.... kdysi mi na jedné metabolické studii dělali podrobné vyštření v mnoha směrech a dr se smál, že mám kostru dobře stavěnýho chlapa, že od přírody jsem stvořená být "statnější"... že nikdy nebudu hubená... ale ať si to tak prý neberu - že v pravěku bych byla velice žádaná 😀 😀 😀 ... no, jsem zvědavá , kam se mi až podaří zhubnout a jestli se v té váze budu cítit dobře a hlavně psychicky v pohodě .... pro záda a život bez bolesti je to doslova nutnost - to je motivace jako hrom....

zuzi82
23. bře 2011

@kacab Díky a neboj, zvládneš to. 😉 Já to mám tak, že když přibírám, tak i prsa, ale když hubnu, tak prsa zůstávají. Takže manža je samozřejmě šťastný. 😅

luuca.b
23. bře 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu...
@kacab nevěš hlavu ono to zas půjde hlavně at záda jsou OK 😉

kacab
24. bře 2011

.... tak zařízeno.... zítra si jdeme s mamkou nechat napíchnout jehličku (dělá to tu její gynekolog....).... první návštěva 140 a pak výměna každý týden po 100kč.... a jak jsem to čekala... zázračně po tom nikdy nikdo nezhubl, jen to pomáhá od chutí a vlčích hladů.... Dieta se musí držet, je to spíš jen taková "berlička" bez vedlejších efektů na tělo a když by něco, vždy to můžu nechat vyndat..... za tyhle peníze to stojí zato zkusit i kdyby to nepomohlo..... a ségra mi nabídla, že s semnou začne chodit na pilates 🙂 prý ho tu nově začíná cvičit nějaká její známá - má certifikáty... tak snad šikovná bude.... ... jsem moc ráda 🙂 juchů 🙂 ... a taky jsme zařídili dovolenou v chorvatsku, tak tam se naplavu dosytosti 🙂 hezký sluníčkový den vám všem, hubničky 😉 😉 😉

kive76
24. bře 2011

@kacab kdy se chystáte do Chorvatska? tam to bude o.k...