Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

korchy
12. kvě 2011

Tak už jsem našla co to je.Ale kde ho v obchodě najdu??V jakém stavu,sušené nebo v chladáku......????Do zdravý víživy se nedostanu.

marcelkap
12. kvě 2011

@evena @korchy Holky, tak já se hlásim, že bych šla s vámi do toho Havlíčka. Ale přijdou mi tam velký porce, takže zůstanu u toho, na co jsem zvyklá: Takže např. když koukám na 1. den tak u dopo.svačiny vynechám jogurt a dám jen ovoce. Pak mi třeba přijde divný, že na II.večeři má ovoce - to by se podle mě večer nemělo jíst, protože tam je hodně cukrů a ty se večer špatně spalujou a přes noc se ukládaj v těle. Nebo třeba 5 plátků knekebrotu, to jako ne, já snim 2 a mám dost.

marcelkap
12. kvě 2011

@korchy Šmakouna jsem v normálním obchodě ještě neviděla. Tak ho nemusíš jíst, vyměň ho za něco jinýho, ono se prd stane 🙂

korchy
12. kvě 2011

@marcelkap Myslela jsem,že bych ho vymenila za soja maso,to miluju.

korchy
12. kvě 2011

@marcelkap Na mě tam je moc rýže,takže jí občas vyměním za kuskus🙂
Budu se snažit jet podle toho jídelníčku,ale taky si to budu muset upravovat,hlavně podle možností jíst v práci.Nemůžu jentak odejít od mašiny a jít se najíst ke stolu.

marcelkap
12. kvě 2011

@korchy To chápu, v práci je to blbý, ale určitě to zvládneš a nějak si to přizpůsobíš. V tomhle máme my, na mateřský výhodu, můžem jíst (téměř) kdykoliv se nám zachce.

korchy
12. kvě 2011

@marcelkap Dík za podporu 😉 Tak huuura od pondělí začínam 😀

evena
12. kvě 2011

ahoj
tak to je super že na to nebudu sama, takže v pondělí 😵
teď jen si nakoupit suroviny, doufám že ten chleba je v dostání v supermarketech, nemám možnost jezdit často do města, tak abych měla čerstvej 😝 jestli ho seženu, tak ho zkusím nakrájet přímo na ty porce a nachystat si ho do mrazáku ... prý se chleba do mrazáku dává a pak je jak čerstvej, tak uvidím, ještě sem to nezkoušela 😕
jj, my co sme doma s prckama to máme asi jednodušší než vy co chodíte do práce 🙂
5 plátků knackenbrotu taky nemám šanci sníst 😕 a nějaké ty porce se mi zdají taky velké ... taky nevím jak s tou zeleninou, jestli to do sebe vůbec dostanu, takže ze začátku si ty porce asi budu muset upravit 🙂

luuca.b
12. kvě 2011

@niki2 taky si myslím že mléčna je jen tak na vyčištění střev 😀 ale je to pravda že u nějakych jedinců se stává že hubnout ale tuk i přesto se jim ukládá a to nám ženskym v břiše🙂
@evena no je to záhul na tělo ale docela jsem si zvykla rychle první 2 měsíce jsem brečela jen co jsme lezla do postele☹ nale td OK teda když mám novou písničku novou choreošku tak mě bolí určité svaly ale po 6ti hodinách si zvyknou🙂..hl neni oc čas na jídlo přes den..jak je krásně jsme furt venku a já mám malého ďáblíka co neposedí nepostojí🙂 jo třeba mám jídlo sebou ale to tak rychle zhltnu a to je jak kdybych nic nejedla😀

a jen bacha Havlíčkova dieta ja určená na někoho!a každá jste jiná...musíte si to občas upravit🙂

marjama
12. kvě 2011

Ahoj holky,
tak jsem od pondělka najela na přísný režim. Sladký jsem dala do horních poliček, kam dostanu jen se židlí. Manžel má 185 cm, takže ten si ty čokoládičky atd. vesele vytahuje dál a láduje se s nima přede mnou 😠 A včera se hóóódně divil, když mi nabízel a já jsem si nevzala. Musím říct, že jsem na sebe byla pyšná 😀 Takže začátek zatím dobrý. Jím pravidelně a Kj počítám tak nějak zaokrouhleně.
@korchy Koukala jsem na ten jídelníček, super inspirace, díky za něj!
@luuca.b Gratuluju, jsi fakt dobrá! Váhu závidím, a jak moc, ale přeju ti to! Já bych chtěla brzo pokořit aspoň tu hranici 70-ky!
Holky, neznáte nějakou dobrou náhradu za kafe? Zkusila jsem si koupit CARO a to teda nic moc 😒 Já jsem totiž závislák na kafču a chtěla bych to změnit! Nehledě na to, že do kafe si dám tak 3 cm od kraje hrníčku mlíko a 2 lžičky cukru, takže kalorická bomba jak vyšitá 😒
Všem přeju hezký zbytek dne a hubnutí zdar! 😉

lenicka26
12. kvě 2011

Ahoj, tak jsem si tu četla několik vašich příspěvků a dost jste mě namotivovaly do hubnoucího režimu! Pořád o svém hubnutí jen přemýšlím, mluvím, ale stále nic nedělám. Teď když jsem četla, jaké mají některé z vás výsledky, tak mě to inspiruje, zvlášť teď před létem. Nejvíc mám vždycky tendence hubnout, když kouknu na úspěch ostatních. Takže mi stačí se podívat každý čtvrtek na primu na doktorku Kateřinu :D ale pak mi to vydrží tak do víkendu... :D
Dneska jsem ale udělala zásadní rozhodnutí, přemluvila kamarádku a koupily jsme si Zumba a Wellness víkend, pač ho mají na Megasleva.cz v akci za 1495 korun! Jsou tam lekce zumby, neomezený vstup do wellness centra, na dvě noci i s polopenzí 🙂 teď když už jsem to koupila, tak mě nic nezabrání se trochu hejbnout. Snad to bude fajn, ubytování také vypadá moc pěkně 🙂
Ze své zkušenosti je však nejlepší mít nějakou kamarádku, co chodí pravidelně cvičit a donutí vás. Jenže tu co jsem měla, ta je čerstvě po porodu. Nemůžu čekat, než bude moc, to bych pak nemohla do plavek! Tak holky, držím vám palce a hlavně pevnou vůli, výsledek za to stojí! Hlavně v podobě dobré nálady a úsměvu na tváři 🙂
Kdykoliv budu mít splín, že musím začít něco dělat, přijdu pro motivaci sem k vám 🙂

marcelkap
12. kvě 2011

@luuca.b JO, to máš pravdu, ta Havlíčkova je určitě pro určitýho typa člověka, pokud já chci něco shodit, tak rozhodně nemůžu jíst všechno co tam je psaný a dávat si menší porce.

@lenicka26 Toje dobře, že tě to tu trochu motivovalo, od toho jsme tady, abysme se navzájem podporovaly 😉 Máš pravdu, že je důležitý mít někoho, kdo do toho půjde s tebou. Já mám třeba manžela, kterej mě hodně podporuje a hubne se mnou. Ne že by to tolik potřeboval 😖 Ať se ti víkend líbí, pěkně si to užij.

niki2
12. kvě 2011

Ahoj,
k Havlickovi, ono to tam je i napsano, ze to je takovy vseobecny jidelnicek, ktery nezohlednuje pohlavi, vek, vahu ani zdravotni stav... Pry se da k nemu objednat, ale stoji to 7000 😝
Ja si to nejak musim utridit v hlave, dnes jsem zase jedla hodne blbe. Ono je to taky tezky, mne staci schodit 3kg a budu maximalne spokojena, takze ta motivace trochu vazne. V utery bylo docela zajimave, mam "virtualni kamaradku", s kterou si hodne piseme o tom hubnuti a obe mame doma Orbitrek. Tak jsme se domluvily a ve stejnou dobu sly obe cvicit na stejnou dobu. Dnes to chceme udelat stejne.
Ten pufrovany chleba, tzv. polystyren, maji vetsinou v hypermarketech nekde u peciva. A smakouny tusim u syru v lednici, ten jsem nikdy nezkousela.
Jo a s cim mam jeste problem, jsme na tom ted dost blbe financne a naucila jsem se nakupovat vecer v Kauflandu, kde mivaji uzasne slevy. Takze dost casto varim podle toho, co je zrovna v akci...

marcelkap
12. kvě 2011

Holky, v tom jídelníčku z mimibazaru od Havlíčka, mě to končí 59.dnem dopolední svačinou. Jsem blbá já nebo to tam je fakt takhle blbě ukončený?

korchy
12. kvě 2011

@marcelkap Mě to tam taky končí 😀 No a já si ten jídelníček taky trošku poupravím,ale je to vynikající motivace a hlavně inspirace 😀

marcelkap
13. kvě 2011

@korchy Jo, pro inspiraci je to výborný. Ty "žravý dny si posunu, máme v červnu jít na svatbu a pak oslavu mých narozenin (25), takže to bude velký 😀

evena
13. kvě 2011

ahojte
@lenicka26 vítej mezi nás 😉
@niki2 7000 kč jo 😲 😲 ale je fakt, že ten si to může dovolit, podle mě je dost dobrý a hlavně mediálně známý, takže proč se držet při zdi, když může pěkně vydělat že ... být v Praze tak bych si na to klidně i našetřila, pak už máš sakra motivaci něco shodit, když za to vyplázneš tolika peněz 😀

holky nevíte některá na kolik kJ denně je ten havlíčkův jídelníček spočítaný???

zítra jedu nakupovat zásoby na pondělí 🙂

evena
13. kvě 2011

tak sem si trochu pročítala tu diskusi pod jídelníčkem jestli se to tam nepíše, takže někdo to spočítal na stobu a je to okolo 5000 kJ ... to mě teda dost překvapilo, čekala sem víc podle toho kolik je tam žrádla, to ani nesním 😀

leopolda
13. kvě 2011

@evena já jsem to jednu dobu dodržovala a zapisovala do stobu a měla jsem max.4000kj

marcelkap
13. kvě 2011

@evena Tak podle Kj nevim, ale schválně zkusim zapisovat na Stob, kolik to má KJ. Od pondělka jdu na to, takjsem zvědavá.

marcelkap
14. kvě 2011

Ahojky, tak se vám musím pochlubit. Dneska jsem konečně na váze spatřila číslo začínajcí 8 😀 Jsem z toho úplně v euforii 😎
No a pak jsme byli nakupovat v Globusu a manžel jestli si nechci koupit něco na sebe, že to co nosim mám jak pytel. Za celou dobu co hubnu jsem vyměnila pouze jedny kalhoty, který mi koupila mamka. Já totiž strašně nerada nakupuju oblečení, protože jsem prostě musela nakupovat podle toho, co mi je a v oddělení Maxi / XXXL. No a tak jsem si nakonec koupila dvě trička. Jedno velikost XL a druhý 42!!! Jako šok, jsem z toho úplně vedle. Předtim jsem nosila trička velikost 50.

gabrielaa
14. kvě 2011

@marcelkap gratuluji 🙂 určitě z takovýho nákupu musíš mít radost!! 😎

evena
14. kvě 2011

ahoj

@marcelkap moc moc gratuluju 😵 😵 😵

dnes sme byli na velkým nákupu, ať to může vypuknout 🙂 zoufale nesnáším nakupování a nakupuju jen ty samé potraviny, člověk ví kde co je a moc dlouho se v obchodě nezdržuje, ale teď katastrofa, jak člověk hledá potraviny které ani neví, jak vypadají 😝 no něco sem ani nenašla 😝 můj jde do toho se mnou, akorát s většíma porcema jak já ... tak trochu sem ho donutila, ale už se na něj fakt nemůžu dívat, má problémy s nohama a nebudu poslouchat jaký má pořád potíže, i dr mu neustále říká ať s váhou něco dělá nebo skončí špatně, takže má smůlu a bude mít tvrdej režim 😀 byl zvyklý chodit s chlapama o přestávce v práci nakupovat do Jednoty a teď ode mě dostane dvě krabičky s jídlem a žádný peníze na dobroty, tak už má strach že prej se mu chlapi budou smát 😀

marcelkap
15. kvě 2011

@evena Děkuju
To je dobře, že do toho zapřáhneš i manžela, zvlášť pokud to potřebuje. Ten můj jen díky tomu, že jed stejný jídla jako já, ale větší porce, zhubnul 12kg. A kolegové v práci? Záviděj a chtěj vědět jak to udělal 🙂 Takže to třeba u toho tvýho bude mít stejnej efekt.

evena
15. kvě 2011

ahoj

tak holky, máte nakoupíno? co říkáte na suroviny, taky ste měli potíže s nakupováním jako já??
já třeba nenašla 10% sýr na mazání, tak sem vzala tučnější nějaký fitnes nebo tak nějak, myslím že to až tak nevadí, když se ho maže tenoulinká vrstva ... pufovaný chleba sem našla jen máčený v jogurtu, takže budu používat jen ty knakebroty nebo slunečnicový 😝
my s jídelníčkem začali už dnes ... rozhodla sem se proto, že sem koupila včera i lososa, ještě nikdy sme ho neměli, tak se na něj těšíme 🙂 sice první den mělo být kuřecí, ale myslím, že to nevadí, když se to projednou překombinuje 🙂 a stejně ten dnešek beru jako takový předboj, oficiálně začnu až zítra s váma 😵
u nás to dřív fungovalo tak, že jídlo si většinou každý chystal u nás sám, teď budu chystat jen já ... když sem dala mýmu pod nos dnes snídani, tak mě říká tak málo?? a po jídle mě řekl bych ještě něco sežral 😀 já to sotva dojedla, takže pro mě dobrý, horší to bude s obědama a nějakýma svačinkama, to asi budeme hladní oba dva 😀 vypadá to že se můj s tím smířil, neprotestuje, ale on je takový ňouma hodný, že sem od něj ani nic jiného nečekala 🙂 nahnala sem ho taky dnes na váhu a má slíbeno, že pokud nebude mít za týden nižší váhu, může se stravovat jak uzná za vhodné 🙂 sem ráda že na to doma nebudu sama 🙂
@marcelkap a jak ste to řešili když chodí do práce, to si mu chystala i svačiny? 12 kg je super teda pokud nehubl nějak cíleně, ale byl do toho jen zataženej 😕 😀

gabrielaa
15. kvě 2011

@evena tak přeji hodně sil do chystání a počítání jídla, začátek asi bude náročný, ale určitě si na to brzy navykneš a půjde to samo 😉 je fakt super, že do toho s tebou jde i přítel, máš to o dost jednodušší. Můj chlap hubnout nepotřebuje vůbec a má dost práce, takže spíš naopak se potřebuje pořádně cpát, jak nemá pořádnej oběd (to znamená hodně masa), je z toho nešťastnej, takže já mám vaření díky němu dost komplikovaný..

Já včera začala tu mléčnou, mám sice nějaký výledky, ale potřebuji teď dát ještě 3kg dolů do začátku června, potebuji si koupit šaty kamošce na svatbu a Violce na křtiny, tak jsem zvolila tu mléčnou s tím, že až ji skončím, budu dál pokračovat se svým upraveným jídelníčkem a sportem, takže se nebojím, že bych to hned nabrala zpět. A taky si myslím, že když už nějakou tu dobu hubnu, tak u mě ten váhový úbytek nebude tak znatelný jako u těch, co s hubnutím teprve začínají 🙂
Jinak vy co jste tu mléčnou drželi, pili jste přes den vážně jen vodu (s citronem) nebo jste si dali třeba i čaj?

marcelkap
15. kvě 2011

@evena Já s nakupováním moc velkej problém neměla, jsem docela zvyklá, přece jen už 4 měsíce jim v podstatě to, co má ten Havlíček v jídelníčku. Na mazání pečiva mám Gervais nebo Lučinu light nebo jogurtinu. Třeba cottage mi vůůůbec nechutná, ale asi ho zkusim, až bude v jídelníčku. Pufovaný chleba mám, občas ho zakousnu, abych zahnala chutě. Lososa jsme nekoupili, máme doma dost mořskejch ryb, protože taťka jezdí každej rok do Norska na ryby, tak máme zásoby.
A s manželem je to tak, že u nás vaří on, já jenom vyjimečně nějaký jednodušší jídla. Takže on večer uvaří na druhej den a nandá nám to do mističek, zároveň si připraví snídani a svačiny. Takže on do toho šel dobrovolně a jídlo si chystá sám. Bere si teda větší porce. V plánu neměl takhle velkej váhovej úbytek, chtěl to jenom zkusit, jestli to na něj bude mít taky nějakej vliv to jídlo.

@gabrielaa V tvým případě tu mléčnou vůbec neodsuzuju. Když potřebuješ dát dolu rychle třeba ty 3 kila, tak by to mohlo být fajn.

Já teď plánuju během toho Havlíčkova jídelníčku dát dolu 5kg. Za ty cca 2 měsíce mi vychází, že doberu poslední balení HA, takže kdyby se náhodou zadařilo hned, tak abych těhotněla aspoň na těch 85kg (oproti prvnímu těhu kdy jsem začínala na 110kg). To bych byla úplně nejvíc happy. A pak jsem přemýšlela i o tý mléčný, že bych to zkusila dotáhnout na 80kg. Ale to je ještě daleká budoucnost (cca ty 3 měsíce).

korchy
15. kvě 2011

Ahoj holky,tak celý víkend jsme byli na Máchově jezeře a pořád jsme žrali nějaké masíčko a já i dooost zeleniny.Ale už se těším na zítřek,jen si musim nějak zkombinovat jídlo co máme doma na nějaký den z jídelníčku.Protože jsem dost už utahana z cesty,takže chlap pojede do globu zítra ráno,už jsem ho připavovala co asi tak bude nakupovat🙂
Ta dělenka mě nakopla,že jsem víc uvažovala co jím a hodně začla číst i etikety,nu a taky dala dolu zdravě 5-6kg🙂
Tak huura do zítřejšího nového režimu 😀

marjama
15. kvě 2011

@marcelkap Gratuluju k nových konfekčním velikostem! 😉 Jo a ten Cottage, jak píšeš, že ti nechutná, tak určitě vyzkoušej cibulovo-horčicový, to je teď novinka a je fakt super! Jinak já dlabu Cottage skoro pořád, u nás mají všechny příchutě, takže super!
Já jsem zaznamenala první úspěch, takže motivace se mě pořád drží 🙂 Jo a holky, kdo z vás je na sladký, tak vřele doporučuju na zahnání chutí ovesnou kaši Emco expres (jahodová, čokoládová, jablko a skořice, meruňková). Jedna porce má kolem 1100 Kj a docela to člověka zaplácne. Je to zdravý a mně teda móóóc chutná!

kive76
16. kvě 2011

@marjama souhlasí ty emco kaše jsou suprový...já mám nejradši tu skořicovo - jablečnou