Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,taky jsem mela pritele a vse byl otak krasny idealni a jeho matka ho hrozne ovlivnovala a nase laska zkoncila a jsem za to moc rada,protoze ted mam manzela uz 10 let a jsem moc spokojena a stastna 😵 😵

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko posouzení "přijatelnosti" si nechám až po půl roce soužití teda pokud mě cholerika nezavřou za vraždu 😀 😀 😀 😀

bocinka
12. říj 2010

@coko.joko a nemůžeš si dát aspoň okurku, nebo tak???

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae , 😀 😀 😀 on je cholerik?

dreana
autor
12. říj 2010

@kahinae Jo to je padny argument :D:D

bocinka
12. říj 2010

@dreana přesně... ale někdy bych ho vykopla na mars.... nebo možná raději kousek dál..... 😀

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko ee já a strašný 😀 😀 😀 😀 bys do mě ani neřekla 😀 😀 😀

coko.joko
12. říj 2010

@bocinka ,jaa nevim 😀 jsem nejak zmatena z toho jidelnicku a tech kyticek a zviratek.....dneska nakupuji a porad jsem vse cetla a uz jsem si pripadala jak blazen....pak jsem tam stala jak jojo a smala a do toho me zacal tak rvat Lenny a my jeli z obchodu urvany,lidi po nas koukali a ja hotova,takze bych si dala panaka 😀

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,to teda bych nerekla 😀

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,je to je taky dobry...dekuji

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko není zač.. já si udělala i svoje.. až budu mít čas tak ho předělám zpátky do kompu a pak pošlu.. z toho jsem to pochopila i já 😀 😀 😀

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae no to potrebuji ja 😀

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko tak jak budu mít čas cos by mohlo být až v neděli tak to předělám 🙂 speciálně pro tebe 😀 😀 😀

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,no tak to jsi zlato a treba to pomuze i ostatnim 😀 me teda urcite,protoze jak jsem uz psala ja to nechapu...

kahinae
12. říj 2010

@coko.joko v pohodě.. i když bych mohla začít i teď že? nějak nemám co dělat 😀

kooblich
12. říj 2010

ach bože, taky bych potřebovala shodit těch přebytečných dvacet kilo, ale jídlo je pro mě droga 😒
a dělenou stravu nikdy nepochopím

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae nene az se ti bude chtit a budes mit naladu....a hlavne cas 😵

coko.joko
12. říj 2010

@kooblich ,ahoj matko jak se mas?no to jsme dve taky to nechapu a jsem tu za blba,ale holky jsou na me tak moc hodny a radi me tak snad s pomoci to dame do hromady....a ja se budu moc v lete ukazat v plavkach a ve svych hadrech a nebudu se trapit tema kilama

kahinae
12. říj 2010

@kooblich @coko.joko dejte mi tak 20min a bude to hotové 🙂

bocinka
12. říj 2010

@kooblich co bys nechápala.... všechno se dá.... i kdybys to neměla dodržovat na 100%, tak to možná pomůže... já taky mám ráda jídlo a jdu do toho, páč můžu jíst skoro vše

coko.joko
12. říj 2010

@kahinae ,bomba tak ja cekam...

bocinka
12. říj 2010

@kahinae i mě, i mě.... 😵

coko.joko
12. říj 2010

@bocinka ...no ty jsi totis holka sikovna 😀
holky a muze se palive,myslim jako feferonky a koreni treba do jidla ja mam rada ostry 😵

coko.joko
12. říj 2010

@bocinka ,to bude pro nas vsechny neboj......

bocinka
12. říj 2010

@coko.joko pálivé je moc dobré na hubnutí a podle mě to bude neutrální.... 😅 😅 😀 😀

coko.joko
12. říj 2010

@bocinka ,prave vim,ze jednou za tyden by si clovek mel dat palive veci a ja jim feferonky 😀 pak se pry dobre spaluje..neutralni to ja nevim...

dreana
autor
12. říj 2010

@coko.joko akorayt koření bývá hodně slyané a to asi není ideální ale trocha neuškodí.-...

coko.joko
12. říj 2010

@dreana ,ale feferonka neni slana ne? 😅 😕

kahinae
12. říj 2010

tak a teď jen přijít na to jak to dostat jako obrázek na net :(