Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

barevna
1. únor 2011

Ahojky, holky vy jste šikovné! Mě se to drží pořád na 88 kg a to cvičim Zumbu jako šílená, chodim uklízet na jednu ubytovnu, byla jsem běžkovat a když nic nemám tak šlapu na crosstrenažeru. No asi musim ještě nějak přeorganizovat jídelák.

jinak jsem si vyvěsila v pokoji svoje krásné plešové šaty,takové shrecovsky zelené, jako motivaci a docela to zabírá, kolikrát už jsem si chtěla něčeho "zobnout" a jak jsem na ně koukla tak jsem odolala. Ples je ale už 19.2. tak moc času nemám. No alespon to rozjet 😉

lida4321
1. únor 2011

Ahoj holky!
Já jsem v polovině hubnutí. Našla jsem si nový jídelníček a jde to postupně dolů. Nejsem typ na hladovku, takže se učím jíst lehká a netučná jídla, místo příloh dušenou zeleninu, k snídani místo pečiva celozrnné cereálie Fitness s mlíkem, hodně ovoce (banány výjimečně) a snažím se nevečeřet bezprostředně před spaním. Na sport není moc času, ale jednou týdně pilates a jednou badminton. Z 89 kil po třech měsícich jsem spadla na 76 a pomalu to jde níž.
Jo, co se týká hubnutí před otšhotněním - někdy stačí spíš systematicky prokrvit tělo sportem a upravit jídelníček na něco, jako jsem už psala. Nějaké drastické diety by byly v tomhle případě spíš kontraproduktivní.

kive76
1. únor 2011

@evena jojo 3 kg za měsíc...ale pokud zas nezačnu jíst lépe...ted jsem dost porušovala...tak mi určitě brzo naskočej zpátky ☹

misicka455
1. únor 2011

Tak jsme koukala na tabulku a nejlepší výsledky má Luti .

Luti co vlastěn držíš za dietu?

gabrielaa
1. únor 2011

ahoj všichni, do tabulky jsem nestihla napsat, poslední dny byly nějaký hektický, každopádně musím bohužel konstatovat, že mám 0,5kg nahoře, protože kvůli tetování vůbec necvičím a byla jsem na 4 dny u rodičů, a i když jsem se hlídala a jedla často a málo, stejně to nebylo jídlo podle mýho a hned je to poznat..takže doufám, že do týdne bude tetování komplet zahojený a já budu moct zase vlítnout pořádně na cvičení a konečně si koupím i permanentku na tu zumbu 😎

kacab
1. únor 2011

Ahoj všechny, gratuluji k úbytkům, jen tak dále.... Jinak já zítra nastupuju do nemocnice, tak se loučím a o víkendu snad dorazím domů, tak se zase ozvu!!! mějte se krásně a hubnutí zdar 🙂

korchy
1. únor 2011

@kacab Tak se hlavně drž a at to máš rychle zasebou 🙂

luti
1. únor 2011

Ahojky zenky a hubnicky 😉 😉 😉 pisu jiz podruhe, poprve jsem na neco klikla a vymazalo se mi to 😠 😠 😠
Zdravim vsechny a moooc gratuluji ke zhozenym gramum i kilogramum a tem, ktere stagnuji, hlavne pevne nervy 😉
Moooooc se omlouvam, ze moc nepisi, ale asi tak jako vsechny a vsichni mame to velice hektice 🙂 🙂 . Krome deti, manzela, prace a trochu toho sportu, opravdu nic jineho nestiham, ale snad bude brzy lepe 😉 😉 😉 .... az deti odrostou 😀 😀
@korchy gratuluji ke 3 kg dole, zrejme slusny oddil, super 😉
@kive76 vitej zpet marode a obr gratulace ke 3 kg, jen tak dale 😉
@wjerushka obr gratulace ke zkousce, musi to byt makacka studovat a k tomu male dite, drzime palce at vsemi zkouskami proplujes jako s matematikou🙂)
@kacab neboj ono to prijde, drzime palce s operaci a jak se dolecis, tak opet zacnes se cvicenim 😉 😉
@misicka455 take gratulace ke kilecku dole, ja na zadne diete nejsem, ze zactaku jsem si vyrabela krabicky do prace, myslim ti vsechno jidlo na den dopredu, ted uz tak nejak odhadnu velikosti porci a vaha jde pomalu ale jiste dolu. Jim opravdu vse i sladke a bramburky, ale jen par a davam je s kapajici slinou zpet do kredence🙂))) Okoli si vsima, ze pomalu hubnu, coz je krasna motivace a hlavne manzel me velice podporuje, takze si pred praci rano jdu zabehat a on hlida deti v posteli🙂)))
@lena27 nekteri lidi jsou opravdu drzi, kritizuji druhe, ale na sebe se nekoukaji:(((, mas krasne kluky a jak vzdy rikam, stastna mamina, stastne deti🙂))
@luuca.b krasna tabulka, jako vzdy moooc dekujeme a hodne stesti se Zumbou, musi to but makacka, premyslet nad choreografiemi, drzime palce 😉 😉

luti
1. únor 2011

@evena hoooodne stesti a pevnou vuli 😉 😉

luti
1. únor 2011

@barevna vyborny napad na motivaci 😉 😉 😉 asi budu take praktikovat 😉 😉
@gabrielaa brzy se dolec a hubnu ti zdar 😉 😉

Vsem preji krasny vecer a hubnuti zdar🙂)))

wjerushka
1. únor 2011

@barevna Ty jo, to je super nápad, asi si jdu do pokoje pověsit svojerůžový letní kalhoty, abych se do nich fakt dostala, doku si je můžu dovolit🙂A na plese ti to bude opravdu slušet
@luti no díky, jsi hodná. Makačka toje, taky to tu vypadá jako ve chlívě, dneskajsem trochu uklidila obývák a utřela prach, tak se to tu podobá bytu normálních lidí.
@kacab ať je vše v pořádku a o víkendu se na Tebe těším 😉

misicka455
2. únor 2011

@luti aha, díky já už se pomalu a jistě ztracím kdo co drží 😀 jen tak dále 😉

misicka455
2. únor 2011

@kacab tak se drž a a ť to máš co nejdříve za sebou 😉

korchy
2. únor 2011

@luti Ahoj,jen tě trošku opravím,já mám dole 4,5kg 😉

bocinka
2. únor 2011

Ahoj ahoj ahoj hubnulky, trochu Vás zanedbávám - já vím.... ale duchem jsem pořád s vámí..... váha se mi zastavila na 96 a něco kg.... přesně jak mi řekla v té metabolické poradně - 10 % váhy a budete stát.... chjo..... takže potřebuju "nakopnout" 😕 zítra jdu do tohoto http://www.diety.estranky.cz/clanky/diety/mlecn... nechce se i některé z vás???? Moje babi to držela, zhubla osm kil a nic nenabrala..... 😉

korchy
2. únor 2011

@bocinka Ahoj,už jsem jí četla nekolikrát,ale asi bych to nezvládla.Hlavně ty dny kdy je jen mléko.Možná kdybych začla ovíkendu,když bych nemusela do práce,tak snad bych to zvladla. ☹

bocinka
2. únor 2011

@korchy já bych chtěla zítra, no to jsem zvědavá, říkám si, že i kdybych to vydržela jen pár dní, tak mě to pročistí a když celých 13 dní, tak tím líp.... den bez jídla mi nevadí, páč si dělám normálně čistící den jen s vodou..... 😉

kive76
2. únor 2011

@bocinka ahojky, ted to taky študuju, ale ještě nevím jestli tu mléčnou zkusím...

kive76
2. únor 2011

@bocinka vážně od zítřka začínáš? že bych se teda taky přidala 🙂

bocinka
2. únor 2011

@kive76 jojo, dneska jsem si koupila mlíko a vytiskla tu dietku, ať podle ní můžu nakupovat..... docela se na to těším a už do toho zítra jít musím, páč jsem se teďka asi o půl sedmé pěkně nadlábla..... 🙄 😅 😅 😅 😀 😀 😀 jakože za odměnu dopředu, pak bych si to pokazila.... 😀

bocinka
2. únor 2011

@kive76 joooo a posunu si časy, páč v sedm ráno mám půlnoc a jsem ráda, že otevřu oči, natož abych něco jedla a v sedm večer je pro mě brzy na poslední jídlo, chodím spát až po dvanácté.... 😕

kive76
2. únor 2011

@bocinka no tak já to taky zkusím mlíko si koupím ráno v práci..

kive76
2. únor 2011

@bocinka to já od 7h začínám pracovat..🙂

bocinka
2. únor 2011

@kive76 Oka, takže jdem do toho???? 😵 😵 😵 😵

tegina
3. únor 2011

Ahojky holky,
bocinka: už jsem tady jednou výzvu na mléčnou dietku dávala a nikdo se nechytl 🙂 , akorát korchy uvažovala....
šla bych do toho,ale přes víkend zřejmě jedeme na Moravu, i když teď má malý teplotu, tak nevim jestli
zoubky, nebo se z toho něco vykutí...
ale alespoň podáte výsledky a jestli vám vyjde takový úbytek tak uvidíte za14 dnů, kolik holek do toho
půjde 😀
no a kdyby jste náhodou porušily, tak příště bych to zkusila s Váma,ale přeji vám, ať to hned poprvé
dotáhnete do zdárného konce.

kive76
3. únor 2011

@bocinka jo jo jdeme...ráno za chvíli sií koupím mlíko 🙂 a upiju se k smrti 🙂

kive76
3. únor 2011

@tegina ahojky, no budu se snažit...nevím jestli zvládnu celých těch 14 dní, ale snad jo...

gabrielaa
3. únor 2011

ahoj holky, taky to vyzkouším 🙂 a 🙂 le ještě si musím pořídit gramovou váhu na potraviny 😀

kive76
3. únor 2011

@gabrielaa no tak já to teda vážit nebudu...dám si přiměřeně 🙂 no jinak od minulé neděle jsem přibrala na 80,6kg..cpala jsem se vším možným...přitele jsem měla 2 dni přes noc pryč...takže jsem žalem, a smutkem vyžírala lednici ☹ takže za ty 2 noce se to na mě podepsalo, ale naštěstí přes pas né...tam se pořád na cm držím...
no uvidím kolik budu mít zítra po mlékovém dni 🙂

gabrielaa
3. únor 2011

jen jsem teda trochu přemýšlela, jestli je to vůbec zdravý zhubnout tolik kg za tak krátkou dobu (za předpokladu, že by se to někomu podařilo)? 😕