Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
10. únor 2011

@bocinka a jak se ti za těch pár dní podařilo zhubnout?

misicka455
10. únor 2011

Ahojky tak začinám pátek den mléčné a už je to docela v poho i hlad se pomalu vytrací . Já jsme tedy omezila veškeré cvičení tento týden a jediné co nedodržuji je kafe v mlečných hodinách prostě si dám caro s mlíkem bez cukru kdy mám chut a né kdy musím 😉

Mě tedy dělala nejvíce ten první den problémy měla jsme docel ahodně hlad, ale pka jsme zjistila včem asi byla chyba místo polotučného mléka jsme pila mléko odtučněné takže ůplné min. energie a tuků 😒 proto jsme tak trpěla 😀

_Jinak něco dole za ty 3 dny je včera došla kamoška a řiká je tobě nějak splasko břicho , že ? 😀 😀
Jen s eojím aby se zase nevypouklo když s eprostě najím 😉

evena
10. únor 2011

ahoj holky 🙂
dnes držím 3. den a uplně v pohodě, hlad vůbec nemám, ale počítám že to večer příjde 😝
včera sem si na večeři dělala ty dvě vejce, ale pak sem si uvědomila že to asi neměli být smažené ale natvrdo 😀 dnes sem měla ovoce a pak zeleninu, tak sem is z té zeleniny udělala vývar aby mě to víc zasytilo, dala sem si trochu bujonu, asi by se to moc nemělo kvůli soli ale občas to tak budu dělat, protože 100 g je žalostně málo 😝

dnes mě mile potěšila váha, takže to mě uplně nabylo novou energií a mám poct, že to fakt dám 😵
mám zatím dole kilo 🙂

@meleri ahoj, to víš že si tě pamatuju 😀 ale abych pravdu řekla tak si vůbec nevybavuji žes chodila sem, ale do hubnutí od června 🙂 teda tobě to těhotenství letí 😕 🙂 to se fakt za chvíli přidáš 😉 kolik se ti podařilo nabrat? snažíš se nějak to jídlo držet na uzdě? 🙂

@misicka455 juj už si toho někdo všiml 😵 tiše závidím 😀 taky si dávám kafe kdy mám chuť 🙂

leopolda
10. únor 2011

Tak,já teda dnes hlad mám,jak šakal,ale vydržím to.
Taky rodině pořád něco vyvařujia o víkendu to bude asi nejhorší,ale chtěla bych to dotáhnout.
Já si dávám té zeleniny 150,jím většinou ledový salát,ten sacharidů moc nemá.
Tak uvidíme.Hodně zdaru!!! 😉

meleri
10. únor 2011

@evena já ti nevím myslím že jsem chodila tady! ale kromě tebe tu nikoho už neznám, myslím bocinku ještě trochu....zezačátku to šlo, ale v druhém a třetím trimestru jsem začala mít děsnou chuť na sladké a tím se to asi pokazilo...takže z těch 58 jsem na 72 kg 🤐 a to jsem teprv v 35 tt ☹ . a minule jsem kojením nezhubla nic tak se budu muset fakt držet! proto už tu nakukuju, že se časem přidám 😅 . a jak ty? čtu že jsi zhubla kilo to je super! ono se to nezdá ale kilo dělá dost a když se k němu přidá ještě další.... 🙂

evena
10. únor 2011

@leopolda to musí být těžké když vaříš, to teda nevím jestli bych se udržela 😝 já totiž nevařím ...

@meleri já si tě pamatuju z jiného tématu, sem nechodím moc dlouho, takže si tu asi byla ještě předtím než sem sem přišla já 🙂 14 kg není velká hrůza, za chvli rodíš tak to už třeba moc nenabereš 😉 a pak to shodíš při porodu 😉 .. jj kilo za 2 dny ... držím teď mléčnou dietu, je docela drastická, ale prý se po ní zpět nanabírá a je jen na 13 dní takže snad to přežiju ve zdraví a dotáhnu to do konce 🙂 mám teď 74,5 takže nic moc 😝

tegina
10. únor 2011

Ahojky holky,
bocinka:hlavně zdraví jak píšeš, jinak jak už jsem psala, já jsem měla dva pokusy nezdárně ukončené u druhého dne...
evena: první den jsem dodržela úplně, už jsem zmiňovala, pro mě není až tak problém vydržet ten s mlékem, ale to malé množství jídla, to bych pak sežrala koně, ale ty jsi měla tak nepatrné množství jídla, že je to jako nic 😀
misicka 455: vím, co si pamatuji diskusy, že tam některé holky psaly, že jim přes pas sjelo 8cm 😖 , přišlo mi to neskutečné, ale třeba potvrdíš, že je to fakt...
leopolda: tak to jsme dvě, já mám den o dne taky větší a větší hlad ☹
jinak kávičku mimo já neřeším, min. jednu tak mám, ale to jsem neřešila nikdy...jako, že někdo řekne, že laté bez cukru je kalorická bomba 😒 , třeba je, ale já to tak prostě nastavené tak nemám...
no a včera jsem v deset neměla čas, ve 12 jsem snědla zeleninu z 10, maso z 13 a dojedla salám...večer jsem sice neměla až takový hlad, ale k mléku co mi zbývalo jsem si dala ještě jednu porci masa...ale to beru, že až tak nenaruší, a jsem ráda za to...
no a dnes je tu kámoška a to se nikdy nezastavím, tak si mléčný den z úterka přehodím na dnešek, nestihám myslet na jídlo a taky nemám cvičení...jako že v úterý půjdu, jestli ještě budu držet 😀 , ale tentokrát musím, motivujete mě,
na váhu raději nestoupám, protože vím, že kdyby tam byl malý úbytek tak se s prominutím nažeru...
tak je druhá, snad to zvládnu...i si myslím, že jak píšou, že se nemají dny přehazovat, tak tj. jedno...
těším se na vaše úspěchy a postřehy, jo a nejvíc mi zatím chutnal cottage ale recept bocinka...člověk jak má hlad, jak ocení taková jídla 🙂

misicka455
10. únor 2011

Další den za mnou no zítřka se nai nebojím a jak koukám po víkendu se budou i násobit porce to budu přežraná 😀 jen mám strach s toho víkendu jeden den jedem ke tchýni a nevím zda nějakým dortíkem nezhřeším 😒

kive76
10. únor 2011

@misicka455 ty jseš dobrá, že pořád jedeš tu mléčnou..🙂

lena27
10. únor 2011

já jsem tak zvědavá kolik zhubnete. pokud nezhubnu normální cestou tak až přestanu kojit půjdu taky do mléčný 😀

tegina
11. únor 2011

Ahojky,
tak tím, že jsem si včera dala dříve mlíčkový den, tak budu s jídlem jakoby den za váma, ale v úterý se to spojí, to vy budete bumbat a já papat...dnes snyd vynechám jednu porci masa, ať to vynuluji zatu středu 😀 .
Takže mléčné zdar, pátý den před náma.

evena
11. únor 2011

ahoj

dnes jedu 4. den a cítím se dobře, hlad nemám, mám z toho celkově moc dobrý pocit a sem na sebe pyšná 😵 mě popohání dopředu váha, každý den se vážím a vidím úbytky, takže to mě nebíjí novou enegrií a vím že to dám 🙂
nedržím se uplně jídelníčku, klidně si dám místo jogurtu mlíko

včera sem si dala vařené uzené kosti ... ale vůbec nevím jestli tento druh masa se může, asi to bude zbytečně moc tučné 😖

ať se vám daří 😵

evena
11. únor 2011

jediná změna u mě je že se mi po cigaretách začala motat hlava, nejsem moc velký kuřák, tak těch 6-7 cigaret denně, takže možná dobrý důvod toho nechat, ještě uvidím, pokusím se to omezit 🙂

tegina
11. únor 2011

evena: já myslím, že je umění tu diteku dodržet s jakýmkoliv druhem masa...je supr, že máš ty úbytky, já měla starch, že kdyby tam náhodou nebyli, tak bych to psych. nezvládla a skončila bych 🙂 , tak se raději zvážím až v neděli...viz.př. v neděli jsem měla 85 a v pondělí ráno 87, tak já nevím....
takže nás je stále dost, kdo vytrváva, já, ty, misicka, leopolda, no a zatím se neozvala gabriela co a jak a ještě nějaké nové nick, ale to si bohužel nepamatuji, takže úspěch..

evena
11. únor 2011

@tegina taky koukám že do tak šílené diety se nás pustilo hodně 😕 🙂 já se musím vážit každý den (někdy i 3x) 😀 když bych nevidla výsledky, vzdala bych to, takto mě to popohání ... pozoruješ nějakou změnu na sobě třeba v pase? já jo, ale ještě sem se něměřila tak nevím jestli mi něco ubylo, zkoušela sem si asi po měsíci staré gatě, dřív mě chybělo tak 10 cm a teď bych řekla že od oka tak 5, už je dopnu, ale teda s maxišpekem 😀 myslím že na konci diety m¨by mi mohly být 🙂

tegina
11. únor 2011

no já mám taky pocit, že jsem přes břicho splaskla, ale taky jsem se ještě neměřila...dnes jsem zkoušela taky kalhoty chybí mi dost, ale určitě méně...já se jinak taky vážívám každý den n obden, teda když jím zdravě, když né tak ze strachu i jednou za měsíc, ale jak jsem psala, 2x jsem ji držela do třetíhodne, a vůlastně první den to bylo vždy kolek kilča a půl no ten třetí tam bylo kolem kila, tak jsem se vždy vzteky najedla 😠 tak proto...
misicka taky psala úbytek v pase...moc mě motivuje alespoň to, že nás zatím tolik drží...já to beru, že držím, i když tam mám časové posuny a ty kávičky a jednou maso naví, prostě jsem věděla dopředu, že to nebude čistě 100g kuřecího, ale třeba 150....každopádně mě by stačila i dvě kila týdně, s tím jak se tu od listopadu motám pořád s úbytkem 3 kg za 3 měsíce 😲

leopolda
11. únor 2011

Ahoj kkočky,tak pátý den v půlce,já se cítím OK,hlad teda pocituji,říkala jsem si,
zlatá Atkinsnova,to jsem se nacpala a hubla...
Ale mám 3kg dole,tak spokojenost,jen se pořád obávám,aby potom to nešlo jo-jo efekt.
Ted peču klukům bábovku,voní to pekelně.
Tak se držte. 😉

misicka455
11. únor 2011

Holky tak já dneska taky držím 😀 jé bojím ojím víkendu a už mám chut se konečně naspat ,a le ještě jeden den a budem skoro v půlce 😉 b

evena
11. únor 2011

holky mám krizi 😝 😀 mám jíst skoro až za hodinu a hlady fakt už šilhám a počítám každou minutu 😀
docela mě pomáhá někdy se hodně napít čaje, většinou mezi jídly vypiju tak ty 4-5 dcl čaje, ale te´d prostě nefunguje nic, hrozně mě kručí v břiše 😝 😝
@tegina takže taky hubneš v pase 😉 jinak sem taky nezhubla moc, asi tak jak píšeš i ty ... teď se to určitě pohne víc a váha poletí dolů 😵
@leopolda 3 kg to je sakra dobrý 😉 😉 bábovku bych péct nemohla, asi by mě to stálo velké přemlouvání se udržet 😝 s většíma dětma, pečením a vařením to musí být těžší se držet a neuzobávat 😝 jo jo efektu se taky bojím, ale četla sem že holky po tom málokdy nabírají zpět tak snad to tak bude i u nás 🙂
@misicka455 víkendu se taky bojím, jedeme na návštěvu tak to bude stát asi hodně sil si nic nedat 😝

tegina
11. únor 2011

Tak to vám ty víkendy nezávidím...je to asi horší, odolávat kecům rodiny, vem si, než nastražené lednici doma 😒
K nám dojede v neděli návštěva, takže taky nic, moc..tak snad vydržíme. Leopolda, tj. supr úbytek, no snad se mi to po té-to dietce taky drobet rozjede...holky jedete někam na dovči, myslím do zahraničí? Jinak přeji příjemný víkend.

misicka455
11. únor 2011

@evena dnešek se mi zdá taky nějaký nejhůř zvladnutelný taky mám jíst za hodinku a už teď mám had jdu se zabavit ,vykoupat dítě atd... a než si připravím jídlo snad bude sedm . Asi je to o tom , že mě to ovoce moc dnes nezasytilo . 😒

misicka455
11. únor 2011

Tak další den za náma 😉

misicka455
12. únor 2011

Ahojky, tak co holky víkend přednama mlékujete ještě? Já zatím jo , ale musela jsem si to trošku přehodit stávala jsem až v deset takže jsem vynechala ten salám a večer si přehazuji maso s kefírem nebudu jíszt na náštěvě maso to raději vypiju ten kefír a dneska půjdu spáti až kolem půl noci tak možná přidám ještě jedno mlíčko za to ráno. Snad to nebude vadit 😉

evena
12. únor 2011

ahoj

tegina na návštěvách je to fakt děs, teď sem to dost omezila, mám problémy si neuzobnout a jak už si uzobnu malý kousek, tak už to jede a sežeru celý tác 😝 😝 do zahraničí nejedem, nejsou prašule a navíc Mája je asi hodně malá na takový cestování, když to vyjde tak příští rok Chorvatsko, ale musím šetřit a to teď půjde dost ztuha, můj přišel na 3 měs. o práci 😝

misicka já si jídlo přehazuju běžně, vlastně ten jídelníček je pro mě spíš orientační co můžu a co ne ... tak snad to nemá nějaký vliv 😕 ale snad né ..

včera sem to nakonec zvládla s odřenýma ušima ... ale vzbudila sem se ráno s pekelným hladem 😝 váha mě nepotěšila, je stejná jak včera, ale zkoušela sem se měřit a 3 cm přes boky a 2 cm pod prsama, jinak všechno při starým ... no čekala sem nějaký úbytek hlavně v pase třeba a ono nic 😕 ale trochu mě to zklamalo, čekala sem prostě víc, už jedu 5. den 😝 takže si myslím že za těch 13 dní toho možná moc neshodím 😖

leopolda
12. únor 2011

@misicka455 jasně,přece to ted nevzdáme,jídla je fakt málo,hlavně ,když člověk mrkne co jí za celej den,tak žasne ,že je schopnej fungovat.Ale asi fakt,jen13dní.Cítím se OKa co vy?
Já teda to držím,jak to leží a běží,jen jím více ovoce a zeleniny,tak 150 místo 100g.
Tak se držte.

korchy
12. únor 2011

Ahojky ženský,pročítám si tu vaše příspěvky a všem držím palečky at to zvládnete.Já mám zas o kilečko mín,takže od začátku roku už 5,5kg.Jsem moooc spokojená 🙂 🙂

misicka455
13. únor 2011

😉 Ahojky holky, tak s emusím pochválit včera násštěva poho a já si nic nevzala vypila kafe 3 hrnky vody y snědla svích 100 g tvarohu 😉 Jsem na sebe oc pyšná, že jsem nepolevila dneska valím sedmej den jen jak se manžel vzbudí půjdu na váhu a jsem zvědavá 😉

Odpo snad jestly to kámoška nezruší jme domluvená na zumbu , cestou musím nakoupit jelikož na zítra celej den o zeenině a ovoci nemám nic doma .

misicka455
13. únor 2011

@korchy super další kilo dole 😉

misicka455
13. únor 2011

Kamarádka když mě včera viděla tak říkala, že taky vyzkouší tu zázračnou dietu tak začiná v pondělí se svími 102 kg tak jsme zvědavá kolik zhubne ona jestly to vydrží 😉

tegina
13. únor 2011

Ahojky,
takže u mě výsledek jak se to veme, psala jsem, že v neděli jsem hlásila váhu 85. V pondělí jsem radši stoupla ještě jednou, kvůli dietce a tam 87,2. Dnes 84,2. Takže si musím říkat, že spadla 3kg, ať mě to motivuje pokračovat 🙂 , jinak těch 800g taky dobrých, ale vzhledem k té hladovce slabota. Pas cca 2cm. Takže teď už to snad nějak dotáhneme 🙂 .