Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
16. dub 2011

@marcelkap už se modlím aby byla středa azubařka mi ten zub dodělala, vůbec nefunguju bez ibalginu ani ránu no hrůza 😖

misicka455
16. dub 2011

koukám, že neřest jako cigára tu má více lídí takže nejprve budmeme hubnout a pak založíme diskuzi jak přestat kouřit 😀 😀 😀

babulinkab
16. dub 2011

Ahoj holky, tak já mám k dnešku dole 8 kg (což znamená, že mám 77 kg), tak ještě 22 kg a budu spokojená 😀 😀
Já se přiznám, že teda moc nehřeším, prostě se mně něco přeplo v hlavě a fakt mě těší ten úbytek, už se těším, až budu moct jít a koupit si halenku, která se mi líbí /a ne která mi bude) a že se budu moct chodit koupat a nebudu se muset stydět a hlavně mně motivuje manžel, protože mi pořád vykládá, jak mně to sluší 😀 😀

babulinkab
16. dub 2011

jo taky jsem se chtěla zeptat, co je to to elektro cigáro, já naštěsí nekouřím

miranda77
16. dub 2011

@babulinkab chválící manžel - tak to je super podpora ... a držím palce na těch 22kg 😲

babulinkab
16. dub 2011

@miranda77 díky

meleri
16. dub 2011

@babulinkab já s tím cigárem zkušenost nemám ale jeden kolega od tatky to měl v práci a prý to smrdělo jak všichni čerti až mu začli nadávat a musel to přestat v práci používat...nakonec hulí dál ty normální 😅

@babulinkab to je super! gratuluju! a tiše závidím! osm kilo právě dolů musím dát, nebo těch sedm....no dozačátku aspon pět! 😅 je to hodně o psychice co...

babulinkab
16. dub 2011

@meleri přijde mně, že je to o psychice, nejhorší jsou takový ty chvilky, kdy člověka něco na... a normálně bych šla něco zakousnout, ale teď nemůžu nebo spíš nechcu
a já už jsem to tady jednou psala, že držím takovou divnou dietu - snídani a oběd v podstatě normální a odpoledne jen zeleninu+nejím teda sladký, slaný, piju jen vodu, ale fakt se to dá vydržet, protože to odpo si říkám, že se vlastně zítra zase normálně najím, kdybych měla dlouhodobě držet nějakou hodně krutou, to bych určitě nevydržela, ale tohle je fakt v pohodě, akorát se teda přiznám, že moc necvičím - zato chodím pravidelně na dvouhodinovou procházku s kočárkem a kolem dětí a domácnosti se taky nalítám dost
a kdyby mně stačilo shodit osm kilo, to bych si pískala, já jsu na tom bohužel tak,jakjsu 😀

korchy
16. dub 2011

@miranda77 Tys nikdy neslyšela o elektrické cigaretě??? 😀

korchy
16. dub 2011

@meleri To je hoodně divné,že cítili smrad.Protože jde ztoho pára a ne kouř 😉

meleri
16. dub 2011

@korchy bůhví co to měl za šmejda 😀 ale smrdělo to prý strašně tak mu všichni vynadali že at radši hulí dál teda pardon kouří dál cigára než toto....no dlouho mu to nevydrželo....

@babulinkab
to jo! a přijde mi to že člověk jí taky z nudy....co dělat, nudím se, tak si dám čokoládu...to bude vzrůšo... 😅
jé tak to si myslím že děláš moc dobře, já mám pocit že když se člověk odpoledne nebo večer nacpe tak pak přibere jedna radost...já se snažím večer jenom krajíc chleba se šunkou a cikorku (na podporu kojení) ale nevím no zatím se mi to nechce zlomit jsem furt na těch 64 kg ted...a dolů to prostě nejde...ale asi ještě pořád hodně jím ...ono člověk jak přibere tak už ani neví jak jedl předtím jestli to byo o dost mín..

v americe prý běží takový pořad že dají anorektika a tlustého dohromady, a ted spolu musí žít a prý ten chudý musí sníst to co ten tlustý a naopak tak to je síla...chudáci, to ten náš pořad ste to co jíte je lepší aspon se snaží zhubnout zdravě a ne takto...

korchy
16. dub 2011

Kdo tu psal o čaji hanaski???Slyšela jsem oněm už tak před 6lety,ale to jsem byla ješte jak proutek.Dnes jsem si ho koupila v lekarně,jaké stím máte zkušenosti prosím????,

misicka455
17. dub 2011

@korchy já ho mám doma piju denně asi šest šálku za prvé je to spestření mého pitného řežimu a za druhé mi chutná a doufám, že i zabere teprve piju něco přes týden 😉

misicka455
17. dub 2011

nezapomente posílat dneska váhu konečně jsem s týdením ubytkem spokojená 😵

leopolda
17. dub 2011

@misicka455 kolik to dělá? A co držíš,zdravý styl a pohyb?

misicka455
17. dub 2011

@leopolda mám kilčo dole za tento týden. "donutila jsem se hejbat jsem zvědavá jak dlouho mě to vydrží 😀

gabrielaa
17. dub 2011

musím se pochlubit-na fotce z dnešní procházky mám sukni, kterou jsem zapla naposledy před těhotenstvím 😀

kive76
18. dub 2011

@gabrielaa ty jsi teda šikulka s tím zhubnutím....no a moooc pěkná fotečka

babulinkab
18. dub 2011

@gabrielaa kočka 😀 😀

gabrielaa
18. dub 2011

@kive76 @babulinkab děkuju moc 😉 jsem sama za sebe ráda, ale musím ještě máknout 😀

korchy
18. dub 2011

Ahoj holky,tak jsem zkusila ten čaj hamasaki,docela dobrej,není ani moc silný a usazujese na dně hrnečku,takže paráda. 🙂 To máme krááásnýýý den 😀

misicka455
18. dub 2011

jj konečě zase venku krásně tak šup tenisky a valíme na prochajdu 😉

prdecek
19. dub 2011

ahojky holky, omlouvám se, že jsem tu dýl nebyla, ale něják jsem pořád v práci a nebo někde lítám.
Taky chodím plavat s kamarádkou a snažím se co nejvíce hejbat, ale váha se vůbec ne a ne hnout :(

marcelkap
19. dub 2011

Ahojky,

@gabrielaa Tyjo, to musíš mít radost, že oblečeš tyhle "starý" věci. Já to ještě nezkoušela, jen jsem vyměnila kalhoty, protože ty co jsem nosila už ze mě brutálně padaly.

@misicka455 Jojo, už se taky těším na procházku. Jsem se teď tejden válela doma, kvůli tomu zubu, tak už je to lepší tak se zase začnu hejbat.

@prdecek Mě se to taky někdy nechce hnout a pak najednou třeba 2kg za tejden. To přijde, hlavně musíš vytrvat 😉

marcelkap
19. dub 2011

@babulinkab JO, pochvala od manžela je super, mě to taky hodně pomáhá. Já bych teď momentálně byla spokojená s těma 77kg co máš ty teď, na míň si ani nedělám iluze 🙂

niki2
19. dub 2011

Ahoj holky,
vcera jsme na cviceni jeli novou sestavu a skoro jsem mela zajeci umysly 😝 Mam pocit, ze si Michal dal predtim asi tak 5 redbullu a chtel nas znicit 😀 Ale nakonec jsem to ustala a endorfiny zase strikaly 😉
Michal je cvicitel, na ktereho chodim a asi o nem budu casto psat 😀
Jen jsem byla vecer jeste nakoupit, nakupovala jsem i pro mamka a chtela zlevnene delisy, to jsem jeste odolala, ale pak jsem videla zlevnene karlovarske oplatky a ty jsem si teda koupila. I jsem si ted dala, pry kdyz uz hresit, tak radsi dopoledne 😉

prdecek
19. dub 2011

@niki2 jo taky jsem slyšela, že když už sladké, tak dopoledne.

@marcelkap no vytrvám, co jiného mi zbývá 🙂

luuca.b
19. dub 2011

čauky ženy ...velikááánská omluva že sjem zapoměla dát minuly tyden tabulečku tu je i s nedělními váhamy....ještě jednou se omlouvám a smekááám jste šikulky🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luuca.b/albu...

kacab
19. dub 2011

@luuca.b děkujeme a nemáš se proč omlouvat.... my smekáme a děkujeme, že to tu aktivně držíš a dáváš si s tabulkou takovou práci!!!

...a jinak já se vrátila z 2,5 hodinového okruhu z lesa a fakt krása nebeská... jen jsem z toho zničená 🙂 Tomík se prospal na čerstvém vzduchu a já snad spálila nějaký ten špek 😀 😀 😀 a s tím mlsáním to mám tak, že když už to na mě sedne, tak to vezmu přes pekárnu a s chutí něco slupnu a pak si holt dám do těla... mamka když držívala dietu v takovém "hubnoucím" kursu, tak jim dr říkál, že jednou týdně si mají i dietářky na něčem dobrém ujet, že je to přímo potřeba .... ale musím uznat... že já - bývalá "čokoholička".. najednou cítím, že fakt ty sladkosti byly jen návyk.... už nemám každodenní absťák... a jinak s jehličkama pomalu začala hubnout i mamina a to je fakt co říci!!!!!