Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kahinae
13. říj 2010

@medan29 ty jsi taky z karviné?? 🙂 🙂
@petka28 to zvládneš 🙂

Holky já jdu do hajan ozvu se odpoledne

medan29
13. říj 2010

@kahinae jojo Karviná

coko.joko
13. říj 2010

dobre rano holky,
spite vubec tady..to nemam sanci docist 😀

misicka455
13. říj 2010

Dobrý ranko, tak my dneska opět stávačka v šest a to šla včera spát docela pozdě 😠

misicka455
13. říj 2010

Já mám dneska zviřátka takže na snídaní vaječná omeleta shoubama a sýrem a račátko . Na sváču si dám kafíčko a bílej jogurt na oběd zapečenou rybku se zeleninkou na druhou sváču ještě nevím a večer si udělám asi zeleninovej salátek s balkanským sýrem.

misicka455
13. říj 2010

Odpo valím nakupovat tak mrknu jstly u nás budou mít ananas a kdyžtak bych ho zítra zařadila 😉

negrovka78
13. říj 2010

Dobré ránko,

tak já se pustím do hubnutí počítáním KJ 😅 Před 2 lety jsem takhle zhubla 6 kilo,tak to zkusím znova 😉 🙂
Jinak já teď snídám-rýžové chleby s Cottage,kefírové mléko a kafe 🙂
Ke svačině buď nějaké ovoce nebo zeleninu a k obědu udělám něco z kuřecího masa a k tomu brambory 😉
Nevím co k večeři 😀

negrovka78
13. říj 2010

Jinak koukám,že jsou tady Karviňačky 😵 já se narodila v Karviné a bydlela jsem tam do dvých 12-ti let a pak se odstěhovala sem na jih 🙂

bocinka
13. říj 2010

Já mám dneska kytičkový... takže mám velozrnou bulku s florou a rajče.... 😝

negrovka78
13. říj 2010

Holky co děláte večer,když vás chytne mlsna? 😝

misicka455
13. říj 2010

Mě včera honila mlsná tak jsme si očistila mrkev a papčila mrkev 😀

dandelion
13. říj 2010

@kozinka to mamča akční je ;) ten její zápřah jde jen obdivovat 🙂 je to moje šikulka 🙂)) Krásná fotka ;) silnější člověk může bejt moc krásnej ;) a ty jsi toho důkazem ;) umíš ty kilečka krásně prodat ;) ;) ;) to se mnou je to strašný... Jinak mě je též 21 ;)

Kde holky nakupujete??? 🙂

@dreana my jsme se začli o miminko snažit loni touhle dobou.. teda spíš listopadem počínaje ;) HA neberu už od loňského července.... Bylo mi řečeno mudrou, že s touhle váhou nepočnem (to jsem měla ještě 116kg), v tu dobu kamarádka otěhu s 123kg, teď má týdenní holčičku ;) takže jsem to nevzdala a dál jsme se snažili a snažíme... vlastně do dnes 🙂 Vdávala jsem se 28.6.2008 🙂 v 19...jsem narozená v únoru, takže v krááásných 19 ;) Jak si psala, taky na mě všichni koukali dost divně.. a ještě k tomu jsem studovala pořád sošku... ale pak přišlo stěhování na varsko a já se školou sekla a vrátila se až tohle září 🙂 dělám dálkově obchodní akademii chybí mi ještě 3 roky z 5 🙂 ale snad už to konečně dám ;)

dandelion
13. říj 2010

@negrovka78 ovocnej čajík slazenej stévií ;) ;) ;)

negrovka78
13. říj 2010

@dandelion Co to je stévie? 😅

dandelion
13. říj 2010

@negrovka78 říká se jí taky sladká tráva a dá se říct že je to bylinka s přirozeným NEKALORICKÝM cukrem ;) ;) ;) já s ní sladím čaj a vždycky si pochutnám ;) ;) ;) http://www.salviaparadise.cz/stevie-sladka-stev...

kozinka
13. říj 2010

@dandelion děkuji 🙂 no teď (příští víkend) jedu fotit jeden katalog nadměrných velikostí , je to nová značka sportovního oblečení 😉 tak snad to bude vypadat dobře 🙂
Jinak nakupuju různě, myslím, že dneska už je docela slušnej výběr, hlavně teda CaA, Kik, Tesco... 🙂 ale někdy i u šikmookých se něco najde 😀 Boty nemám moc problém jen kozačky a to většinou Deichmann a nebo Humanic.. 🙂

kozinka
13. říj 2010

Takže tři KARVIŇAČKY 🙂)) TOŽ TO JE DOBRÉÉÉ SKÓRE 😀

kozinka
13. říj 2010

@dandelion ty jo tak ne jen maminka, ale i ty jsi akční žena 🙂 to je správně 😀 já taky pořád musím něco dělat, školu už mám dodělanou to jo,ale uvažuju o výšce, ale moc se mi do toho nechce, mám doma 2,5 letou holčičku, a přece jen si chci užít poslední půlrok na mateřské dovolené 🙂 a pak šup do práce, mezi tím se věnuju tomu focení (jak svatby, akty, děti, těhulky...) je to docela časově náročné, ale baví mě to 🙂
Jinak s těhotenstvím, my jsme se snažili skoro rok, jako nebylo to takové to usilovné snažení, že bych si měřila teplotu abych věděla jestli mám plodné, že bych po pohlavní styku měla nohy nahoře atd.. 😀 to fakt ne 😀 ale prostě když to ujelo tak to ujelo 😀 asi tak bych to popsala... no a po roce se povedlo 🙂 Otěhotněla jsem se 115kg a v poho.. šla jsem rodit měla jsem 124 a taky v poho 🙂 žádné problémy kvůli váze, nic 🙂 neboj se 🙂

kozinka
13. říj 2010

@negrovka78 ahojky 🙂 zkus si dát buď kousíček jablka, nebo pár kuliček hroznového vína, nebo okurku a nebo když je to opravdu mlsná jako blázen 😀 tak kostičku hoooodně procentní čokošky 🙂

negrovka78
13. říj 2010

@kozinka Jenže,když načnu čokoládu,tak jí pak sežeru celou,ale tu hodně procentní jsem ještě nechutnala 😅

@dandelion Díky,pořídím si to 😉

kozinka
13. říj 2010

@negrovka78 tu hodně procentní, to ti zaručuju, že celou nesníš 😀 dáš si jednu kostičkua bude ti stačit a chuť přejde 🙂

negrovka78
13. říj 2010

@kozinka Tak odpo si jí koupím a uvidím,jestli mi bude pak stačit jenom kousíček 😀

negrovka78
13. říj 2010

@kozinka Nebyli jste tenkrát s manželem v tom Jste to co jíte? 😵

zuzi82
13. říj 2010

Dobré ráno,
já včera malinko hřešila, ale na váze to naštěstí dopadlo celkem slušně. Mám tolik, co včera, takže v pohodě. Měli jsme návštěvu, tak jsem se neudržela a ve zvířátkový den jsem ochutnala dva věnečky, co jsem dopoledne upekla. 😠
Já mám teda dnešní váhu 68,8 kg.
Dneska mám kytičkový den, takže jsem posnídala ještě kousek toho tvarohového zákusku s skleničkou pomerančového džusu, svačina bude hroznové víno, oběd bílá omáčka s rýží, odpoledne okurkový salát a na večeři rozpečený hermelín. 😉
Jinak musím říct, že jste tu celkem mladice. Tak to vám půjdou kilča dolů krásně. Mě je 28 a už teď šílím z toho, že mi táhne na třicet. Ale aspoň už mám našeho Matěje. Já studovala VŠ, takže dřív se to moc nehodilo. Pak jsme bydleli u tchánovců a před dvěma lety začali stavět baráček a když se blížilo stěhování, tak jsme se pustili do práce i s miminkem a vyšlo to celkem rychle. 😉

misicka455
13. říj 2010

@zuzi82 hermelín v kytičky to se může ? Já myslela , že je to zviřátko?

misicka455
13. říj 2010

😖 Já se netěším na víkend budou se slavit narozky a mám strach , že taky ujedu 😖

cabalkova
13. říj 2010

@bocinka Ty boci, ja jsem skoro stejne stara jako tvoje mama, v unoru mi bude 37... no to je maso... a deti zadny...

cabalkova
13. říj 2010

@kozinka Ono je to s tou vahou a tehu indivindi, nam se nedari to udrzet a imunolozka rikala, ze to muze byt dost i tou vahou... takze je to asi pripad od pripadu, ale nadvaha a obezita jsou kazdopadne indikovane jako jedna z pricin neplodnosti... takze je fajn, ze se tu spoledne snazime s tim neco udelat. 😉

kive76
13. říj 2010

@zuzi82 jééé gratuluji k zhubnutí.... 🙂

cabalkova
13. říj 2010

@zuzi82 Ty zuzi, nechci ti do toho remcat, al hroznovy vino ma siiilene kalorii, tak bacha.