Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
20. pro 2010

Taky jím teď vše , ale snažím se už večer nežrat a když mám velkej hlad tak si sám ten koktejl. Zatím to funguje , že kila nedjou nahoru a dokonce i něco málo dolů 😉

kive76
20. pro 2010

@misicka455 nápodobně taky ted jím vše, ale naštěstí to nejde nahoru, ale udržuju se stejně...🙂

kive76
20. pro 2010

@evena já jsem na tom stejně jakmile to dostanu, kilčo nahoře, ale naštěstí na konci to jde zas dolů 🙂

tegina
20. pro 2010

To je fajn, že jsme všechny tak natěšené na to shazování kileček...kive76, pochopila jsem správně, že by jsi ji taky zkusila tu mléčnou dietu, n jsi myslela tu dukanovku? 6. už ji budu začínat podruhé 😀 , po prvním porušení...né vážně, dáme si vědět.
evena, tak já ji tady kopnu 🙂

tegina
20. pro 2010

• 1. den
250 ml polotučného mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka
• 2. den
bílý tučný jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vařeného masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj
• 3. den
100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa
• 4. den
bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj
• 5. den
100 g zeleniny a 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny a kyselé mléko
• 6. den
100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka
• 7. den
2 vejce, 100g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka
• 8. den
200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce
• 9. den
250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka
• 10. den
bílý tučný jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa
• 11. den
100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa
• 12. den
bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj
• 13. den
100 g zeleniny a 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny a kyselé mléko

Denně se musí vypít minimálně 2 litry neslazených tekutin. Káva se může pít jen, když se pije dle plánu mléko. Solí se minimálně. Je lepší používat polotučné mléko, tvaroh i jogurt. Nízkotučné nemají téměř žádně živin. Můžete po dodržení mléčné diety a jejího přesného jídelníčku zhubnout až 8 kg a ty si i udržet.
Pokud trpíte alergií nebo intoleranci laktózy či mléčných bílkovin, tak tuto dietu nezkoušejte.
Mléčnou dietu není vhodné držet déle než třináct dnů.
No a pokud se do ní pustím já, tak asi nebudu tak moc řešit to množství, to znamená, že si masa dám klidně 200g

😀 😀 .

tegina
20. pro 2010

kive76, ona ta dieta vypadá jako pokračování druhé fáze té tvé dietky, akorát s tím, že je to zde omezené, že jo?

leopolda
20. pro 2010

@misicka455 já taky ted jím vše i cukroví,ale necítím se vůbec dobře,zlatě,když jsem drželka dietu a už se na to zase těším.V sobotu jsem jedla normálně a tak mě bolele žaludek...Začínám se na ty vánoce těšit.
Byla jsem dnes u kadeřníka ,cítím se dobře...Hezký večer.

misicka455
20. pro 2010

Je fakt, že když se přežeru tak je mi potom taky zle a nejhorší to bylo při dělené když jsem si dala něco co jsem neměla záchod to pak jistil a to břicho o sobě taky dalo vědět , al eto je dobře jde vidět , že to nějaký účinky má 😉

misicka455
20. pro 2010

@leopolda nějaký razantní zákrok nebo jen nějaký menší sestřih. Já jsme si už na nové vloasy zvykla 😉

leopolda
20. pro 2010

@misicka455 já nemám tak dlouhé a krásné vlasy,jako ty.Mám kratší mikádo a hodně blond melír.

evena
21. pro 2010

@tegina tak to bych nedala, hned první den bych večer vyluxovala lednici 😀 umírala bych hlady ... 😝

kive76
21. pro 2010

@tegina já zkusím tu dukanovku 🙂

kive76
21. pro 2010

,
@tegina Čtyři fáze Dukanovy diety: Od útoku po udržovací
Dukanova dieta má čtyři fáze, které je nutné dodržovat, abyste dosáhla kýženého a dlouhodobého výsledku. Dnes vám přinášíme první dvě z nich.

Útočná fáze
Krátká, avšak velmi důležitá úvodní fáze, v níž nejíte nic jiného než proteiny – maso, vejce apod. V této fázi můžete setrvat jeden až deset dní, podle toho, kolik potřebujete zhubnout. Váhový úbytek za pět dní se pohybuje kolem 3 kilogramů. Během tohoto období můžete pozorovat zhoršené dýchání a sucho v ústech – obojí je v pořádku, naopak je znakem toho, že vše je jak má a že hubnete. Velmi důležité je potom pít dostatečné množství vody.

Co jíst? Všechno, co je na seznamu níže, a to v neomezeném množství. Ostatní věci, které zde nenajdete, jsou v této fázi zakázané.

Libové hovězí maso, telecí a králičí. Pozor, žádné vepřové ani jehněčí! Konzumovat je můžete vařené, pečené i na grilu, avšak zcela bez tuku.
Kuřecí a krůtí maso, ale bez kůže a vnější části křidýlek (jsou tučné). Na kačenu a husu zapomeňte.
Libová šunka s nízkým obsahem tuku, bez tučného okraje.
Hovězí, telecí a kuřecí játra.
Všechny druhy ryb (kromě konzervovaných v oleji).
Jedlí korýši.
Maximálně dvě vajíčka denně, máte-li vysoký cholesterol, maximálně 3-4 žloutky týdně, bílky bez omezení.
Netučné, nízkotučné mléčné výrobky – např. light jogurty, cottage sýr, odstředěné mléko. Bílé jogurty a ty s příchutí vanilky, kokosu a citronu bez omezení, ovocné nízkotučné maximálně dva denně.
Umělé sladidlo, vinný ocet, koření, bylinky, česnek, cibule, kyselé okurky, citrónová šťáva na dochucení pokrmů, hořčice, sůl a kečup bez cukru (v rozumné míře), žvýkačky bez cukru.
KAFE.cz zjistilo:
Denně je třeba vypít alespoň 1,5 litru vody.

Doporučuje se dvacet minut rychlé chůze každý den.
Vyvarujte se všech tuků, másla, oleje.

Proplouvací fáze
Ve druhé části diety mezi sebou střídáte dny výše zmíněné Útočné fáze a přidáváte zeleninu. Nejefektivnější způsob je měnit je obden, tzv. jeden den jíte vše z první fáze, druhý den také, ale přidáváte zeleninu. Můžete dny ale střídat i po cyklech, například pět dní jíte potraviny první fáze, dalších pět dní se zeleninou atd. Pokud chcete zhubnout jen málo, můžete čistě proteinové dny dodržovat jen dvakrát v týdnu (pondělí a čtvrtek), zbytek pak jít i zeleninu. V této fázi můžete vytrvat déle, dokud se nepřiblížíte požadované hmotnosti.

Co jíst? Povolená je následující zelenina, a to syrová i tepelně upravená v neomezeném množství:

Artyčok, chřest, baklažán, brokolice, hlávkové zelí, celer, čekanka, cuketa, okurka, pór, houby, cibule, paprika, dýně, ředkvička, salát, sójové lusky, špenát, tuřín, rajčata, mrkev (pouze omezeně)
Co vynechat: brambory, rýži, kukuřici, hrách, fazole a další luštěniny.

.

to jsou první dvě fáze...

kive76
21. pro 2010

@tegina
Jo-jo efekt nehrozí
Pokud jste první dvě části úspěšně zvládla, můžete se směle vrhnout do třetí, která je velice důležitá. Úskalí velké části diet totiž tkví v tom, že strádající tělo se vše rychle snaží nabrat zpět, a tak místo vytoužených křivek dochází k jo-jo efektu. Přiberete ještě více, než jste měla původně. Dukanova dieta však slibuje, že jo-jo efekt nehrozí. Je však nutné dodržet třetí a čtvrtou fázi, a to celoživotně.

a další 2 fáze:
3. fáze – Upevňující
Je nutné dodržovat následující:

Můžete jít cokoli z proteinů (1. fáze) a zeleniny dohromady kdykoli a kolik se vám zachce. Není omezeno množství, ale ani denní doba konzumace.
Denně můžete přidat porci ovoce (kromě druhů s vysokým obsahem cukru, jako jsou banány, hrozny, třešně, sušené ovoce).
Každý den si můžete dopřát dva krajíčky celozrnného chleba potřeného netučným margarínem.
Je na čase přidat i porci sýra za den (40 gramů), ovšem kromě plísňových sýrů, měkkých sýrů a kozího sýra.
Přidat můžete i jedno jídlo z mouky týdně v první části této fáze, ve druhé potom dvě. Jedná se o následující pokrmy: těstoviny (225 g s rajčatovou omáčkou, ne krémovou, bez oleje), kuskus/ polentu (225 g, bez másla a oleje), čočku, fazole, rýži (ideálně hnědou), brambory (bez másla).
Jíst už můžete i jehněčí maso, vepřové a šunku (bez tučných okrajů), ale maximálně jednou až dvakrát týdně.
Protože jste v dietě vytrvala dosud, máte právo na odměnu. V první části této fáze si tak můžete dopřát jedno jídlo týdně, ve druhé pak dva pokrmy týdně, a teď pozor – zcela jakékoli! Dát si můžete, na co máte chuť a co vám během předchozích fází chybělo. Jen pozor – nikdy si nepřidávejte a nikdy nejezte dvě tato jídla za sebou – pokud si pochutinu dopřejete v úterý večer a můžete dvě týdně, vyvarujte se jí ve středu ráno! Tato jídla nesmíte jíst v řadě, jinak by byla dieta neúčinná.
Každý týden je třeba si dopřát jeden čistě proteinový den (jako z 1. fáze). Jde o jakousi pojistku, aby vám nešla váha nahoru. Doporučuje se čtvrtek.
Dopřejte si 25 minut chůze denně.

Jak dlouho vytrvat ve 3. fázi?
Za každého ¾ kilogramu, který jste v prvních dvou fázích zhubla, vydržte v té třetí pět dní.

4. fáze – Stabilizační
Pokud jste úspěšně dokončila fázi třetí, je tu čtvrtá a poslední. Na rozdíl od jiných diet je však poněkud zvláštní a dlouhodobá – držíte ji totiž celý život! A zde jsou její pravidla:

Jezte, co chcete, kromě čtvrtka – ten si vyhraďte na čistě proteinový den. Doživotně.
Snažte se jídelníček držet co nejblíže tomu, jak jste jedla ve třetí fázi diety.
.
Denně si vyhraďte 20 minut na rychlou chůzi. Nepoužívejte výtahy, choďte po schodech.
Dostatečně pijte, alespoň 1,5 litru denně (nejlépe vody).

radši jsem to sem kompletně dala...at je lepší přehled co se kdy jí..

🙂

kive76
21. pro 2010

@tegina já si myslím, že u tý mléčný diety se ty kilča pak dostanou docela dost rychle zpátky...když jeden den piješ jen to mlíko.to je na mě moc málo...to já se radši celej den budu cpát masem, 🙂 nebo i něčím dalším co je napsáno v té první fázi..

kive76
21. pro 2010

nebo pak je možnost jíst normálně...jsem koukala, že v příštím čísle časopisu Dieta, který vyjde v lednu bude jídelníček na měsíc od pana Havlíčka...a to si myslím, že ten tomu rozumí.. co se má kdy jíst a nejíst...já ten časopis kupuju,...je docela zajímavej, a různý novinky tam jsou...

tegina
21. pro 2010

Ahojky holky,
evena: já si taky nejsem jistá, žebych to měla zvládnout, moc si nevěřím...
kive76: tj.taky možné, že se kg vracejí, je to hokus pokus, v diskusích sice hodně píšou že né, ale je to asi zcela individuální. Díky za upozornění, asi si časopis koupím, už jsem si dlouho žádný kvůli dietě nekoupila...je to v základě pořád o tom samém, a pokud si to nepřehodím já, tak časopisky nepomůžou 😒 , ono toho v lednu a únoru určo zase vyjde mooooooooc. Ale minulý rok, myslím si, že taky v lednu, jsem u našich vystřihla 6-týdenní jídelníček od Havlíčka, a je to v podstatě zase o třech jídlech, ráno nějaké sacharidy a jinak oběd a večeře zase bílkovina a zelenina, vše do 150g, takže je to o tom zase nežrat a jíst málo...já nemám problém s tím jíst zdravé věci, často je mám moc ráda, ale můj problém je s množstvím. Já mám jídlo ráda a hlavně ten pocit, že je člověk fakt najezený, v tom je u mě zakopkaný pes...no a ty kg co teď shazuji, to byly sacharidy, které jím jinak min., během těhu každý den 😒 .

tegina
21. pro 2010

Ale od ledna se budeme všechny držet a povzbuzovat, ať je to jakkákoliv dieta, a budeme se stydět za každou snězenou celou čokoládu 🙂 .

kive76
21. pro 2010

@tegina já se stydět nebudu 🙂 jasně at bude každá jíst cokoliv budem se zas podporovat 🙂

kive76
21. pro 2010

@tegina jo jo to máš pravdu ten jídelníček byl i minulý rok...a já si myslím, že to ted je taky ten jídelníček, nebo podobnej..

kacab
21. pro 2010

zdravím Hubničky 🙂 ... Já včera byla se ségrou podruhé cvičit a mám z toho ohromně dobrý pocit.. Osm let jsem neměla pravidelný pohyb, tak už to chtělo začít.... malý teď spinká a já konečně zabalila skoro všechny dárky...
@tegina @kive76 ... U mě to rozhodně cyklem není... Mám mirenu a mám ho tak 2-3x ročně a naposledy před měsícem... 🙂 No, nehrotím to, vím že klasicky jsem přibrat nemohla, nehřešila jsem, takže ono se to nějak vyklube a ustáli... sice mě mrzí, že jsem si původně přála - dostat se do vánoc pod magických 90 a nezadařilo se, ale hlavně že to jde dolů obecně..... hubnutí zdar !!!!

evena
21. pro 2010

ahoj
dnes jdem zase na kuželky tak se těším na pohyb 😎

@kacab buď ráda že to jde dolů 😵 taky se nedostanu do Novýho roku na váhu jakou sem si dala za úklol, ale jde to dolů, to je to hlavní !!! 😎 držím palce s cvičením 😵

@kive76 ta dieta vypadá fakt dost dobře a už se těším až jí budu držet a budeme se v ní podporovat, super je že u této diety nehladovíš a fakt věřím tomu že se u ní dá vyhnout jo jo efektu 🙂

evena
21. pro 2010

@kive76 zajímavý ... ale takhle veřejně to bych si netroufla bych se styděla už jen při posílání těch fotek jak chtějí 😀

kive76
21. pro 2010

@evena to hubnutí doma to je v pohodě...to tam taky pošleš ty fotky a váhy, a pak u skončení toho hubnutí, a když se ti podaří dobře zhubnout tak o tobě jen napíšou, a můžeš něco vyhrát, a když nezhubneš, tak to nevadí...no já minulej rok jsem se pořád přesvědčovala,že to zkusím i přítel mě sfotil, ale neměla jsem odvahu tam ty fotky poslat mailem...protože jsem se obávala, že nezhubnu...a že budu za nejhůř zhubnutelnou ☹ já to v tom časopis minulej rok sledovala, a pěkně zhubly ty ženský 🙂

misicka455
21. pro 2010

Ahojky, časopis dieta taky kupuji mám ji předplacenou a občas jsou tam zajimavé články, ale vždy toreie se musí převést do praxe 😀

evena
21. pro 2010

@kive76 no jo ale máš v tom časáku třeba obličej né? tak bych nechtěla aby mě někdo poznal 😀

@misicka455 přesně tak 😀 ono se to pěkně čte ... 😀

kive76
21. pro 2010

no to třeba máš obličej v časáku, tak tohle mi nevadí, že bych tam měla obličej, nebo celou sebe, horší je třeba to že by se mi nepodařilo zhubnout a navíc bych ještě přibrala, co by si o mě mysleli... ☹

luti
21. pro 2010

Dobry vecer ve spolek zenky a hubnicky🙂))
@kive76 tak by jsi to tam nakonec neposlala, myslim tim konecne foto, kdyby jsi nahodou nezhubla..... 😉 ale tady prece kdyby neplati, ty proste zhubnes a basta, uz ted premyslis nad tim, co kdyby, kdyby, zenska 🙂 🙂 vzmuz se 😀 😀 😀 , nebo lepe vzens se🙂))
@leopolda blahopreji k novemu ucesu 😉 , ja se take chystam a uz se nemohu dockat, ja mam uz 3 roky stejny styl a chtelo by to profesionalni zmenu, vzdyt zmena je prece zivot 😉 😉
@kacab a neni to treba tvymi leky?, vsechno je mozne, ze treba zmena leku zpusobuje vice zavodnovani atd. ☹ , jinak zdar nazdar cviceni, jsi sikula🙂)
@evena
@kive76
@misicka455 holky ja vas obdivuji s temi dietami, ja treba mleko vubec nemusim, takze bych to asi vzdala hned rano 1.dne:-)))), ale i tak drzim palce 😉
@bocinka, doufam, ze jste se Sofinkou uz doma a v poradku, musi to byt mazec, drzime palce, at jste brzy doma 😔 😔

luti
21. pro 2010

Holky mohu se zeptat?, kdybych tady chtela vlozit nejake foto, ale zaroven chtela aby jej videli jen nekteri, mi pratele atd, nevite jak to mam provest? dekuji moc 😉