Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
11. led 2011

@korchy já mám taky tu dělenku 🙂 a po skoro 3 dnech zatím nic dole , ale ani nahoře 🙂

kacab
11. led 2011

ahoj Hubničky, jak se dnes máte? já bych jen spala a spala a spala 🙂 ale ten můj prcek je až moc živej... Tak asi odstrojím konečně stromek... Hubnutí ZDAR a všem přeju hezký den 🙂

wjerushka
11. led 2011

Ahoj holky, já si myslela, že dám tu dukanovku nebo atkinsona anemám na to, takže jsem si přidala k snídani 1 ks celozrnnýho pečiva (nenamazanej se šunkou, sýrem nebo cottage) na sváču ovoce. Pro oběd si chodím smalým do jídelny, tak se snažím vybírat si lehčí jídla a dávám si málo přílohy nebo žádnou no a odplko už jen zeleninu a bílkoviny. Tak uvidíme. Zatím vůbec nemám čas ani chuť se vážit, sedím nad učením
@kacab To vám stromek vydržel dlouho. My ho dostojovali v pátek, jenže, jak jsme na něj mákla, tak se sesypalo všechno jehličí, takže jsem vynášela holý větvě a pytel jehličí extra 🙂 Nevím jeslti příště nejít do umělýho

kive76
12. led 2011

@wjerushka ahojky, já dávám tu dělenku...teda zatím od soboty do pátku , pak máme jednu akcičku...a pak až do 26.1. můžu zas na stopro dodržovat 🙂 kolegynka se loučí v práci, tak dělá rozlučku...no já si pak dám asi 14 dní zvířátka ...takže něco mezi dělenkou, a tou dukanovkou...tak uvidím kolik za těch 14 dní sundám 🙂 když to dobře zvládnu... 🙂

tegina
12. led 2011

Ahojte holky,
tak mě se až včera povedlo, jíst jakžtakž podle představ, mám zpoždění 10 dnů... 😒 , teď jen vydržet...zatím jsem nenaběhla na žádnou dietku, ony se stejně hodně překrývají, takže základ u mě je stále stejný ,minimum sacharidů, kopce zeleniny a masa...
n*u*,barevna: holky to tu napsaly krásně, s toum motivací jeto naprd,já ji taky dlouho hledávám, než se odkopnu. Já mám moc ráda jaro, takové ty chladné rána, zpěv ptáků a sluníčko v pozadí, tak jsem si řekla, že bych se krásně cítila s pár kg méně, nechci si to období kazit tím, že budu mysslet na to, co jsem si slíbila a zase nic....tak tě to třeba nakopne 🙂

kacab
12. led 2011

@wjerushka on by vydržel i déle.... stojánek máme s nádobou na vodu a tak vždy vydrží dlouho... letos borovice, ale jindy i smrky.... tenhle ani nezačal opadávat, mohl by tu bydlet ještě pár týdnů, ale už jsem to chtěla mít uklizené 🙂 ...
Všem hubničkám přeji pevnou vůli, já se v celku obstojně držím diety, ale přestala jsem kvůli těm žilám jezdit na rotopedu, fakt mě to při tom bolí.... V úterý jdu k Dr na předoperační vyšetření a ten mi snad řekne, co a jak...
hubnutí zdar 😉 😉 😉

kive76
12. led 2011

@kacab hubnutí nazdar 🙂

kive76
12. led 2011

ahojky, holky tak jsem se přihlásila do soutěže.. a uvidím jestli aspoň takhle budu mít motivaci hubnout...protože já a pevná vůle, to nejde moc dohromady.. 🙂

kdyžtak jukněte na stránky..
http://www.fitweb.cz/clanky/akce-diety/396710-r...

jde tam o to,že hubnete doma...pošlete tam fotky a váhu, a kolik by jste chtěli zhubnout, a než ta soutěž skončí pošlete fotky po změně...když se nepodaří zhubnout, nic nepošlete, a když jo tak jo...a případně můžete vyhrát nějakou cenu...
pak Vám pošlou potvrzení, že jste přihlášená, a po 28.2....nějaké další informace k hubnutí...

tak snad se takhle dokopu zhubnout...no včera jsem byla s kámoškou v posilce, a zítra zas zaběhnu..snad mi to nějakou chvilku vydrží 🙂 no a tady se taky podporujeme, tak snad to půjde,
jinak váhově 4.den pořád na stejné váze, nejde to pořád dolů ☹ tak snad se to brzo rozjede
🙂

kacab
12. led 2011

@kive76 soutěž je bezva, ale já bych se hanbou propadla, kdyby mi pak někde na webu vystavili tlustou fotku v prádle 😀 😀 😀 ... to by mě zničilo!!!! ale Tobě hodně štěstí!!!

kive76
12. led 2011

@kacab no to záleží jen na to jestli zhubnu....a kolik...na kg a cm....tu první fotku co tam pošleš tu tam nedaj..protože se jim určitě ozve hodně adeptek na soutěž, až pak by tam případně dali tu fotku když se ti podaří hodně zhubnout...nejvíc se všech.. 🙂

evena
12. led 2011

ahoj, jdu vás pozdravit ... snad vám jde hubnutí dobře 🙂
mě nic moc, stále mi chybí vůle, nevím čím to je, před vánoci sem s tím problém neměla, vydržela sem držet bez nějakých zhřešení toho atkinsona, výsledky sem měla, byla sem na sebe pyšná .. teď jen celý dny přemýšlím nad tím jak bych chtěla zhubnout do plavek, jak chci být hezká a hlavně se líbit sama sobě, a stejně pak jdu a vezmu si něco co nemám 😠 fakt tomu vůbec nerozumím co se děje 😕
te´d si dělám polívku na oběd, zase jen obyčejný vývar, a zase si říkám (už od vánoc!!) že dnes to dám, že tu dukanovku budu držet ... a přitom je mi jasný jak to zase dopadne 😠 potřebovala bych tak proplesknout ať se konečně proberu a začnu se sebou něco dělat, ne nad tím jen přemýšlet a plánovat 🙄 🙄
@kive76 jé tak ty ses přuhlásila? 😉 to máš velkou motivaci 😵

kive76
12. led 2011

@evena no usoudila, jsem, že to zkusím...a že se mi snad něco povede sundat...no uvidí se koncem května jestli fotečky pošlu nebo né.. 🙂

leopolda
12. led 2011

@evena jsem na tom stejně,ty vánoce to u mě uplně pokazily.Ale včera jsem se chytla a vydržela,pořád jsem sice měla hlad,ale dnes je to lepší,takže věřím,že to půjde,líp a líp.

kive76
12. led 2011

@leopolda určitě to půjde líp a líp...mě taky štve že dnes 4 .den za sebou držím bez přerušení a žádný kilčo dole, ale mám cm v pase dole... 🙂 takže aspon něco..

kive76
12. led 2011

kdepak máme luucu.b? že není nová tabulka? nebo hodnoty ted dáváme za delší dobu? nějak nemám přehled..

leopolda
12. led 2011

@kive76 jo věřím tomu,u mě jsou nejhorší 3-4dny a pak ,už mš ty chutě přejdou.Já si právě na vánoe dovolila vše a ze začátku mi to vůbec nechutnalo,sacharidy vůbec.

evena
12. led 2011

@kive76 cm v pase sou důležitější jak kila 😵 to dáš s takoviu velikánskou motivací !! 😉 😉 😉

@leopolda jo, nejhorší je překonat ten první den 😝 pak už se ten žaludek trochu stáhne, člověk je na sebe pyšný a snaží se 🙂 jen já se k tomu prvnímu dni pořád prokousávám a nejde to 😝 snad to dnes dám, začínám tomu nějak věřit že dnes joooo 😵

evena
12. led 2011

@kive76 luuca asi jej nestíhá ... 🙂 ale popravdě ani tu tabulku vidět nechci 😝 😅 samozřejmě kvůli mým hodnotám 😀

leopolda
12. led 2011

@evena tak se zakousni a zvládneš to.

kive76
12. led 2011

@evena no u mě je taky problém jakmile si nenakoupím bud den předem nebo v práci ...něco k jídlu, co můžu v ten den jíst...a nemám toho zásobičku šunky, zeleniny, sýru tak jak začínám mít hlad...tak jsem schopná zaběhnout si dolu do trafiky v baráku pro něco sladkýho ☹ no to jo ...já jsem ráda za každý schozený centimetr 🙂

gabrielaa
12. led 2011

@kive76 menší rada, nevaž se každý den 😉 člověk je z toho pak vynervovanej, že třeba za 3dny ještě nic nemá dole a v hlavě se ti pak honí zbytečně negativní myšlenky a co si budeme povídat, hubnutí je hlavně o hlavě, jak to má člověk poskládaný a jaký k tomu má přístup..ideální je se vážit jednou za 14dní

kive76
12. led 2011

@gabrielaa já vím, že je to lepší se nevážit každej den, ale zas je to hezký...když to náhodou jde dolů.. 🙂 no tak uvidíme ...14 dní je nějaká děěsně dlouhá doba...možná tak spíš po týdnu... 🙂

gabrielaa
12. led 2011

@kive76: když jsem hubla před cca 2 roky, tak jsem se vážila dokonce po měsíci a víc mě těšilo, když byly dole třeba 3kg, než když jsem se dívala častěji a šlo to po troškách, letos to mám teda rozepsaný po 14dnech takovej svůj osobní plán a tabulku 🙂

kive76
12. led 2011

@gabrielaa no já nevím jestli bych to ten měsíc vydržela 🙂 🙂 🙂 ale tak to už je pořádně znát v centimetrech přes břicho a boky...kolik ty tak třeba máš dole na centrimetry za měsíc při těch 3 kg?

gabrielaa
12. led 2011

@kive76 jejda, tak to ti nepovím, jak jsem psala, tohle bylo před 2 roky, to jsem dala dolu nějakých 8kg za 4 měsíce myslím, průměr 2kg za měsíc a tu váhu jsem si udržela skoro doteď (teda přibrala jsem 2kg). Tehdy jsem si neměřila cm, jela jsem jen na kg, až letos jsem se změřila přes boky a prsa, abych měla i jiný porovnání a zatím mám za 14dní 1kg dole. Ale co si pamatuju, tak tehdy jsem zhubla hlavně stehna a zadek, ten se mi ztratil uplně. Jsem ten typ, který má větší břicho, ale stehna a zadek celkem ok a dost mě to teda štve 😒

kive76
12. led 2011

@gabrielaa mě to většinou dřív , když jsem zkoušela dělat tu dělenku šlo co kilo to cm přes pas dolů...ale ted zatím šel jen ten centimetr 🙂 ale máš pravdu nemá cenu se vážit každej den a nervovat se..., že jsem zas nic nesundala...dám si to vážení zatím po týdnu, a pak se uvidí 🙂

a když ted máš mimčo...ty normálně děláš nějakou dietku...?

gabrielaa
12. led 2011

@kive76 malá se narodila předčasně, takže se nám nepodařilo kojení, dostala se ke mně až 15. den po porodu a to už byla natolik zhýčkaná lahvičkou, že to teče samo, že se jí vůbec nechtělo sát s prsu. Kevšemu byla i slabá, tak jí to asi ani nešlo ☹ Takže jsem jen měsíc odstříkávala a teď už je jen na UM, takže si můžu dovolit naplno hubnout. Ale nějakou speciální dietu vůbec nedržím. Už jsem to tu psala, řídím se tím co mi vyhovovalo i to minule. Každej den cvičím doma, od února začnu chodit minimálně jednou týdně na zumbu (dřív to nepůjde, vydržím poskakovat zatím max 35min v kuse, pak mě bolí ještě jizva), no a co se týče jídla: jím pravidelně po 3 hodinách po menších porcích, plus jsem vyřadila uplně smažený a tučnější jídla, omezila pečivo, přidala víc zeleniny a ovoce, dělám si různý saláty, rizota, prostě lehčí jídla, ale chutný, nebudu se přece nějak ošizovat 😀 Třeba jsem si udělala výýýborný domácí musli 😎 Plus k tomu všemu minimálně 3l tekutin denně, a to žádný slazený nápoje, místo kafe Caro, dvakrát denně zelený čaj, plus bylinkový čaj na redukci hmotnosti (žádný jiný přípravky na hubnutí nepodporuji), no a vodu s vymačkaným citronem nebo grepem.

kive76
12. led 2011

@gabrielaa aha tak to jo, já že pořád někde píšou, že by se nemělo nějak extrémně držet diety při kojení...

kive76
12. led 2011

@gabrielaa jo to určitě krásně zhubneš takhle...já jsem si říkala, že zkusím zas po dlouhý době dělenku, a pak tak nějak začnu jíst normálně...no uvidím...

gabrielaa
12. led 2011

@kive76 plus teda ještě když jsem bydlela v brně, tak vždycky když jsem jela někam šalinou, tak jsem vystoupila o 2 zastávky dřív (teda pokud jsem zrovna nespíchala), no ale i teď chodím radši po schodech, než abych jezdila výtahem nebo eskalátorem..prostě i v běžným životě se snažit mít co nejvíc pohybu
Jinak já se přiznám, že na ty speciální diety moc nejsem, protože jsem líná si o tom všechno přečíst, a pak si to hlídat jestli jím zrovna to co mám 🙂