Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
15. črc 2011

@adlajda no taky nevím jestli zvládnu těch 13 dní...no možná jen ten týden...na nastartování...no ještě uvidím..

kive76
15. črc 2011

@misicka455 to já ted už asi 3 tejdny se držím mezi 80,3-79.8 kg a nejde to dolů..tak tou mléčnou se snad pohnu..tehdá když jsem jí držela tak jen při pití toho mlíka přes den jsem sundala kilčo dolů...já chti se dostat aspon na těch 75 kg a držet se tam...nebo i dolejc 🙂

leopolda
15. črc 2011

Já co jsewm si koupila k narozeninám digi váhu,tak jsem zjistila,že mám na ní o 3kg víc.
Tak to jsem měla o ty 3víc i na začátku,takže 85.Ted mám 75 a taky s tím nemůžu hnout.
Ale mléčnou asi už znovu držet nebudu,byla jsem vyhladovělá.

kive76
18. črc 2011

ahojky, tak já nakonec tento týden mléčnou dělat nebudu...byli jsme na zahrádce a máme hodně rybízu a jablek...takže příteli s tím musím pomoct to sníst 🙂

marcelkap
19. črc 2011

Teda Evi, já myslela, že budu mít v tobě spojence 😨 Já se musim pochválit, že už dva dny jsem vydržela bez jakýhokoliv prohřešku. Fakt ani drobeček navíc 🙂 Akorát dneska večer jsem pocítila trošku pocit hladu jinak zatim dobrý.

kive76
19. črc 2011

@marcelkap no jo no začnu později...a jak ti to jde? vážila jsi se už?

niki2
19. črc 2011

@marcelkap jak to vydrzis, ja na tu mlecnou koukala a misto jidla jen vypit hrnecek mleka, ja bych to nezvladla, co delas, kdyz mas hlad nebo chut?

marcelkap
19. črc 2011

@kive76 Vážila - 2,5kg za ty dva dny 😀
@niki2 Je to divný, ale já ještě hlad ani pořádně neměla a chtě taky vůbec ne. Možná to bude i tim, že jsem tak trochu nemocná a jsem ráda, že lezu. Včera vůbec ty hrnečky mlíka nebyly drastický, já mlíko ráda 🙂

niki2
19. črc 2011

@marcelkap ja vcelku taky, dnes jsem si k nemu dala 4 merunkove knedliky 😀

kive76
20. črc 2011

@marcelkap tak já začínám dneska s mlíkem...ráno váha 80,8 kg...

marcelkap
20. črc 2011

@kive76 No vidíš to, šikula 🙂 Já v pondělí začala na 89,5 a teď ráno váha 86,3 😲 Asi t jde zezačátku rychle a pak už to půjde pomalejc. Měla jsem cíl aspoň 85, ale když to teď vidim tak bych mohla dát 83, abych se s BMI dostala pod hranici obezity, "pouze" na nadváhu.

marcelkap
20. črc 2011

@niki2 Mňam mňam 😀

kive76
20. črc 2011

@marcelkap ahojky, ty jsi šikulka...pěkně ti to jde dolů...no to určitě dáš na těch 83 kg...jojo ze začátku to jde rychlejc...jaá když jsm to jednou držela...tak jen po mlíkovem dni jsme měla 1,5 kg dole, a pak ale já vydržela jen 5 dní jsem sundala 4 kg... ale to už je dýl...a pak zas nabrala., ale to byla moje chyba, protože jsem se hrozně rozežrala..a baštila dost sladkýho ☹

marketa137
20. črc 2011

Ahoj, co říkáte na Norbiho stravování 😉 , myslíte že by to mohlo fungovat. Na tu mléčnou jsme koukala a teda mlíko miluju ale nevim jestli bych to přežila ve zdraví když mam cukrovku 😒

evena
20. črc 2011

ahoj holky, dlouho sem tu nebyla

mám asi opačný problém jako většina z vás, prostě nejím, nemám hlad a nemůžu se donutit do jídla, třeba včera sem vypila v poledne kefír a večer si dala malý krajíc chleba lehce mázlý lučinou a půlku rajčete, myslela sem se se u toho pozvracím ... nechápu proč to tak je, je to dva měsíce co sem začala s tou havlíčkovou dietou, maximálně mi vyhpovovala i když toho jídla bylo na mě občas dost a te´d toto, váha mi dolů jde mám už 64 kg ale vůbec mě to netěší, protože vím že hubnu špatně ... dnes sem si dala závazek se do jídla nutit přesně po třech dhodinách tak uvidím, zatím sem nesnědla nic 😝

@marcelkap pěkně se ti daří s dietkou 😵 😵

@marketa137 pokud máš cukrovku, asi bych neriskovala žádné diety a raději se držela standartu jíst rozumné porce po 3 hodinách, jinak tě tu u nás vítám 😉 kolik vážíš?

marketa137
20. črc 2011

@evena no právě 😒 , abych pak sebou někde neflákla. Ale láká mě to stravování dle Norbiho, to zní dobře 😉 . Vážim hodně ☹ , furt přes 80kg 😝 a nejsem schopná to schodit 😒 U mě jsou nejhorší ty večery, celý den skoro nejim a pak večer to dohánim 😒 . Taksi říkam že když k večeři už jen maso a zeleninu že by to mohlo jít dolů 🙂

evena
20. črc 2011

@marketa137 tak tu dietu co píšeš ty neznám ... já shodila jídelníčkem podle havlíčka, jídla je tam fakt hodně, a rpozhodně to není nijak nebezpečné, já si pak udělala ještě malou úpravu a visí mi to na lednici, snad se k tomu brzo zas vrátím a budu + - dodržovat 🙂

evena
20. črc 2011

jinak to co píšeš ty, žes to jídlo doháněla večer, tak přesně tohle sem dělala taky a v tomto období sem nejvíc nabírala kila 😝 nenápadně 1 kg měsíčně ale za ten rok se už to pěkně nastřádá 😝

marketa137
20. črc 2011

@evena mě u toho havlíčka přijde že je hodně sacharidů 😒 a tohel je ta dieta http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40975 ani moc na netu se o ní nepíše 😒 ale docela to zní logicky jen jestli to i funguje 😀

evena
20. črc 2011

tak sem to prolítla a nevypadá to nějak zle 😕 neměla bys ale kvůli té cukrovce mít pravidelný přísun sacharidů?

evena
20. črc 2011

jinak tak nějak podobně jak je ten havlíček sem se stravovala když sem měla těhotenskou cukrovku a ty sacharidy si musela počítat ...

marketa137
20. črc 2011

@evena já mam jen mírně zvýšené hodnoty a tak nějak doufam že když zhubnu že by i cukrovka mohla být ok. pro mě těhu byla super dieta, bylo mě furt zle takže jsem moc nejedla a večer většinou maso a zeleninu 😉

evena
20. črc 2011

@marketa137 pro mě ta cukrovka byla veliký strašák, takže to byla asi největší motivace zhubnout, prý když se ti objeví těhu cukrovka a seš obézní, je asi 70% šance že se u tebe později rozjede i cukrovka normální 😝 a kamarádka to tak měla, měla těhu cukrovku, vážila asi 130 kg, po 6ti letech od porodu jí našli cukrovku normální, až poté začala hubnout a zatím se jí daří, zhodila už 30 kg, taky doufá že až zhubne ještě víc, že to nebude tak vážný, aby jednou neskončila na inzulínu 😝 navíc my to máme v rodině, babička, otec a tchýně, takže z obou stran 😝

marketa137
20. črc 2011

@evena 😒 já jí měla jako těhotenskou v prvnim těhu a po porodu ok jenže u Tomíka se an to přišlo už v 7tt takže říkali že jsem jí asi měla už před těhu. ted sjem pročetla net a tu norbiho dietu dopuručují i při cukrovce takže to zkusim 🙂

evena
20. črc 2011

@marketa137 ono prý u toho druhýho těhotenství se projeví dřív, i ty testy se dělají dřív a s nějvětší pravděpodobností jí u druhého máš zase 😝 to se mám zase na co těšit 😝 ... kamarádka z jiné diskuse to taky tak měla jako ty, že u toho druhého jí to zjistili dřív ... se divím že u cukrovky se to doporučuje, raději bych se asi poradila s tvým dr ať si ještě nějak neublížíš 😕

marketa137
20. črc 2011

@evena mě právě už posílali na ukončení těhu 😒 takže jsme byla na lačno a i tak byl cukr vysoko 😒 takže jsem byla na vysokých dávkách inzulínu už od 12tt 😒 a stejně měl malej následky. Já jdu k doktoru 9. srpna tak s epoptam a do té doby jí vyzkouším, přijde mě to celkem zdravé a ty večery by mohli být pro mě to pravé jen maso a zeleninu. takž dneska to vidim natunáka, vařené vajíčko a zeleninu 🙂

korchy
20. črc 2011

@marketa137 Ahoj.mužeš napsat nějaký o´dkaz na toho Norbiho?Chtela bych si neco ktomu přečist,ale našla jsem jen samé knihy.

marketa137
20. črc 2011

@korchy tady máš odkaz http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40975 a na njěkaé 11 straně v diskuzi jsou i nějaké odkazy ale taky na netu jsme nic moc nenašla ale fungovat by mohla 🙂 . je i logické když večer nebudu jíst žádné přílohy a pečivo tak musí jít váha dolů 😉

marketa137
21. črc 2011

@korchy 😉 ale na českém nikdo moc zkušeností nemá 😒