Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

evena
9. pro 2010

@misicka455 co já sem se nabrečela, hlavně proto že si za to můžu sama, že sem prostě nenažraný vyžraný prase 😖 😖 😅 taky mě se*e že už sem se vyžrala na takovu váhu že v běžným obchodě pomalu neseženu oblečení 😝 te´d co sem si naposledy kupovala svetry a tričko tak to mám fakt nadoraz a přivrat nesmím ani cent 😅 já už bych měla chodit do nadměrných velikostí 😝 😝

jinak když už sem načala obchody, kde nakupujete vy?? dřív to byla ta levná klasika new yorker, kenvelo, orsay .. prostě ty nejlevnější ... a ikdyž mají xl nebo zřídka kdy xxl všechno je i tak úzké 😝 😝 tak mě inspirujte 🙂

misicka455
9. pro 2010

Já teď zatím moc nenakupuji některé věci mám ještě těhu , ale není to poznat 😀 Jen rifle jsme musela, ale ty mám přes net . Pořád doufám, že zhubnu a vejdu se do těch věcí před těhu mám ich plnou skřín 😀

evena
9. pro 2010

to je hrůza co, narvané skříně a nic ti není 😝 snad se nám to hubnutí všem povede, když tak občas koukám na tabulku tak to jde, sice pomalu, ale jde 😵 taky si říkám že sem se dostala na tu váhu za x let, tak to te´d dolů nemůže jít třeba za rok že 😝 alemohlo by 😵 😀

wjerushka
9. pro 2010

Ahoj holky, tak já se musím přiznat, že jsem nedávno dělala čistku ve skříních a spoustu věcí šlo. Ale je fakt, že některý kousky jsem to srdce vyhodit neměla, takže jse mm pořád schovaný a doufám, že je ještě někdy obleču. Ale u takovejch růžovej letních kalhot bych si měla pohnout, dokud na ně mám jakž takž věk.
Jiank já jsme posledně kupovala v CAA. DO new yorkru jsme dostali poukázku a právě jsem zjistila, žemit am nic ucházejícího není 😝 Takže si nakoupil manža 😅

barevna
9. pro 2010

no tak já jsem na tom uplně stejně. Prostor v posteli mám narvaný oblečením co mi není a ve skříni pár věcí taky ještě z těhu a od mamky 😠 Ale taky moc nenakupuju a doufám no a do té doby budu asi dál chodt jako hadrářka 🙄

Dneska jsem se dokopala na kalanetiku a už druhý den držim tu "detoxikační kůru" jsem zvědavá na nedelní vážení, i když mám strach že když tam neuvidim výsledky že s tim seknu

barevna
9. pro 2010

@misicka455 jj to víš že se pochlubím zda bude s čím. Přes den jím hodně med a ořechy tak nevim 😝

misicka455
10. pro 2010

@barevna jasně, že bude s čím 😉 Pomalu , ale jistě !!!!!! 🙂

kive76
10. pro 2010

@misicka455 ahojky, já ted taky moc nenakupuju, doufám, že ty věci.,některé mé oblíbené oblečení až zhubnu
🙂 ,ještě oblíknu..

medvedinka
10. pro 2010

Holky jen počkejte až budete mít skříň plnou věcí, které vám jsou obří - já takhle musela vyhodit všechny společenský kalhoty a zimní bundy a nakoupit všecko nový. padaj mi i kalhotky🙂 Jinak já nakupuju většinou v CAčku, někdy v orsay. Teď dostanu k vánocům nový kostýmek od Nextu, tam mají moc hezký věci a i velký.

medvedinka
10. pro 2010

jinak s tím cvičením jsm se nepředřela, včera už jsem nebyla, musela jsem žehlit, tak aspoň nějaká aktivita. Dneska přítel koupí baterky do váhy, tak v neděli nebo v pondělí pošlu údaje do tabulky ať se vidím. 😠 Dřív jsem se sledovala na Flora cz, ale přestalo mě to bavit. Jinak holky, kdybyste měl někdo zájem, mám vzorový obecný jídelníček z merrylinky ( stránky už jim nefungují), můžu poslat na mail. já jsem se podle něho řídila a bylo to v pohodě, hlady jsem netrpěla vůbec.

kacab
10. pro 2010

.... nikdy mě nenapadlo, že budu skuhrat, že nemůžu cvičit... ale asi se mi něco přecvaklo v hlavě.... za těch pár týdnů jsem si tak navykla na dietu pravidelný pohyb, že teď jsem nervní že ho nemám... ale fakt to nejde... Ten blbej křečák se tak rozbolel, že se nemůžu dočkat, až v pondělí pojedu do cévní poradny ☹ ... a to mi asi ani váha tím pádem moc nepoleze dolů.... že by předvánoční depka....?

kacab
10. pro 2010

...a tady venku svítí krásné sluníčko jak hodně dlouho ne a já ani s kočárem raději nepůjdu ven ☹

tegina
10. pro 2010

Ahojky holky,
evena, tak to máme před sebou obě dvě velké cíle, tak snad se nám je podaří zvládnout 🙂 .

evena
10. pro 2010

ahoj 🙂

včera večer sem zhřešila vínem, nevím jestli sem se vlezla do povolenýho příjmu sacharidů, spíš asi ne 😝

@barevna jakou detoxikační kůru držíš? 😕 sory jestlis to už rozváděla, někdy nečtu všechno nebo v tom mám guláš 🙂

@kacab snad to budeš mít brzo ok 😉

@tegina snad joooo 😵

@medvedinka na to se těším až mi bude něco malé, zatím se to ještě nikdy nestalo 😝

kacab
10. pro 2010

@evena díky..... nějak to dopadne...

misicka455
10. pro 2010

A já jsem se obědnala na ortopedii s tím mím kolenem a doufám, že do nového roku ho dám do pořádku abychom mohla taky se pořádně opřít do toho cvičení, ale abych se pořád nevymlouvala na to koleno dala jsme si dneska půl hodky posilko na břicho na to přeci koleno nepotřebuji 😀

janicavopica
10. pro 2010

ahoj holky, jen na skok, mam toho ted nejak hodne 😒 snazim se drzet, i kdyz dneska mam uz v sobe 2 kinder tycinky od male:( ale jinak jakz takz. nakonec jsem na zumbu nemela hlidani, tak jsem zumbovala vcera doma a dneska snad budu taky. za chvili navsteva, tak jestli odejdou v rozumnou dobu, tak jeste pohopsam.
drzte se a mejte se, papa
@medvedinka taky bych chtela zase po dlouhe dobe mit ty "starosti" a koupit si cely novy a hlavne mensi satnik 😵

@evena ja nakupuju v h&m nejvic, pak doplnky a tricka hodne v tescu a pak ve sportu

tegina
11. pro 2010

Ahojky holky,
dneska je tu klídek po pěšině....
jsem uvažovala ještě nad tím, jak jste psaly, že je k vyhecování ke cvičení potřeba druhý člověk, tj. sice nej, ale u mě ještě funguje i to, když si koupím permici...je mi pak líto penízků, takže ji dochodím 😀 .
Pak jste tady psaly o půlení těch keto štítků, brala jsem to jako supr nápad,než jsem zjistila, že ja mám takové, kde je ve spodní části kousilinek takové té vatičky, která se zbarvuje a to jen na jedné straně 😒 , takže stříhat nemůžu...ale já jsem měřit zkoušela zatím jen 2x, poprvé jsem jej měla mírně fialkový, to jsem se s jídlem pěkně držela, podruhé byl bílý ☹ , čím to asi bude 🙂 ...to jsem se nedržela ☹ .
Tal zítra nás čeká vážení, přeji čísla, která se Vám budou zamlouvat.

misicka455
11. pro 2010

No já jsme tedy opět na sebe zítra zvědavá a je šílený jak ten týden vždy uteče nebo aspoň mě zdá se mi , že pořád hlasím 😀

tegina
11. pro 2010

misicka455, taky mi to přijde, že to neskutečně letí...škoda, že si to neřeknu i tehdy, jak se něčím cpu, že už za chvíli bude nedělě, tak je to zbytečné 🙂 ..

barevna
11. pro 2010

Ahojky, jj už je zítra neděle a já se samozřejmě utrhnu zrovna dnes před vážením 😠 . Já věděla proč ještě nepeču - samozřejmě jsem musela ochutnat, dělám jeden nový druh - z NUTELY no a jak bych zvládla odolat že. No a pak oslava narozenin u příbuzných - 1 chlebíček, 1/2 buchty a kapučíno, no mohlo to být horší, z dortu jsem ochutnala dvě malé lžičky. Tak jsem si řekla že to bude ten den kdy jsem mohla vše 🙂.
@evena no je to z knížky zhubněte jednou provždy - dá se stáhnout na uloz.to
je tam rozepsaný 28 denní detoxikační (dietní) plán - 1. týden jen zelenina,ořechy,med - dá se to, jen některá zeleninová jídla mi moc nechutnaj, ale je supr vidět že tělu prospívaj a nic jiného nevyžaduje

po ukončení toho měsíce se má člověk stravovat podle metody semaforu, má tam recepty označené barvami a podle těch se smí nebo nesmí kombinovat, no a nejlepší na tom je(krom toho že dopoledne se můžou mezi jídli jíst sušené švestky, med,ořechy a odpo k tomu bílý jogurt) že vždy dva dny v týdnu můžete jíst co chcete a tělo by se s tim mělo i přesto zvládnout vyrovnat 😀

misicka455
11. pro 2010

Já jsem si tu dietku už stáhla a žačnu asi pátého ledna 😀

kacab
11. pro 2010

... no já tomu dnes taky dala.. byli jsme pozvaní do restaurace na oběd a já po týdnech diety a umírňování snědla 200g maga řízek, sice bez přílohy.. ale byla to pro můj stažený žaludek taková porce a k tomu mastná... že mi bylo zle ještě dvě hodiny po tom... já na něj měla takovou chuť... ale, kdybych si ho odpustila, nebo půl narvala manžovi, bylo by mi líp..... 😒

luuca.b
11. pro 2010

@misicka455 jakou tu antinktna?
@kacab jj málo jíš apak nemužeš nic😀

já mám za sebou včerejší ples a dnešní maturák..pak jsme musela dělat dortík na zítřejší oslavu a bez ochutnání to nejde☹ marcipán byl moocc dobrej☹

misicka455
11. pro 2010

@luuca.b ne ne toho ne libí se mi tá dietka jak je na tom uložto 😉

luuca.b
11. pro 2010

@misicka455 vůbec nevim☹

barevna
11. pro 2010

misicka asi myslí tu detoxikační ? Jak jí zkoušim -na uloz.to (zhubněte jednou provždy)

tegina
12. pro 2010

Ahojky,
tak můžu říct, že dietku od barevne bych já nezvládla 😒 , aspoň v tom budu sebekritická, já se od Nového roku pustím opět do Atkinsona, ale se zeleninou...a hlavně se obuji do cvičení.

leopolda
12. pro 2010

@barevna ahoj hod jsem ten odkaz na tu dietku,detox.Díky.

luti
12. pro 2010

Dobre ranko zenky🙂)), poslala jsem mou vahu @luuca.b - doufam, ze se vikend s maturakem, Zumbou a pecenim dortu vyvedl 😉
@misicka455 preji hooodne stesti v Pondeli na ortopedii 😉 😉 a at se muzes opet vrhnout na cviceni 🙂
@barevna vydrzat holka, vysledky se urcite brzy dostavi, koukam do tveho albicka, vzdyt si jen 6 mesicu po porodu 🙂 🙂
@tegina hodne stesti s dietou od Noveho roku 😉 😉
@kacab ale ten rizek musel byt, uz ted mi tece slina🙂))), mnam, take bych si dala, mozna malicky na obed 😉 😉 , dnes budes zase vzorna a vysledky nenechaji na sebe dlouho cekat, a hlavne se take musis nekdy odmenit 😉

Vsem preji krasnou Nedeli, panecku toto leti, necele dva tydny do Vanoc, jupiiii, ja se taaak tesim, kvuli detem 😉 😉 a hubnuti o snaze o hubnuti zdar!🙂