Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
12. pro 2010

Ahojky tak jdu na to stoupnout na váhu 😀

misicka455
12. pro 2010

Jo tu detoxikační deitku jsem myslela 😉

barevna
12. pro 2010

Ahojky, také všem přeju krásnou neděli - u nás stále sněží a sněží a ... 😀
@tegina no první týden je pro masožravce drsnej, ale já jsem spíš na sladký takže mě ty ořechy,švestky a med drží

@leopolda misicka ji našla za mě 😉 viz nademnou

@luti díky za povzbuzení. No jo ale v roce vojty se chceme vrhnout na další a mám strach jít do toho s touhle váhou - už teď jsem měla co dělat aby to tělo ustálo. Ale zatím se držim, 4 dny - krom prohřešku s cukrovím a oslavou - ale i tam jsem se oproti normálu držela) 😀 moc to není ale pro mě je klíčový fakt rozjezd

takže také posílám váhu

luti
12. pro 2010

@barevna mas recht holka, ja jsem pribrala v prvnim tehotenstvi na 125 kg, hruza co? jsem docela vysoka nejde to na me tolik videt, podruhe jsem otehotnela, kdyz maly mel 7,5 mesice, planovali jsme to, zacinala jsem na 97kg a dostala se na 119kg den, ve ktery jsem porodila nase druhe. Sice o neco mene🙂))), ale i tak des...Musim rici, ze jsem se docela hlidala. Tady v UK je problem v tom ( anebo, ze by to byla jen ma vymluva🙂)) ), za celo dobu tehotenstvu mas jen dva ultrazvuky, plus za celou dobu mas jen 6 kontrol celkove, takze kolik tady priberes ci nikoliv, nikoho nezajima. Nejvetsi trapas byl ten, tady kdyz jsi bez komplikaci, rodis v "rodicim centru", moje BMI byl vsak tak vysoke, ze si porodni asistentka myslela, kdyby nahodou neco??? vydrzela by pode mnou porodni postel??? Holky me bylo taaaak trapne. ☹ ☹ Pamatuji se, ze jsem prijela do CR na navstevu a sla za nasi znamou gynekolozkou, ktrera me pekne vyhubovala, samozrejme zaslouzene. 😝 Nastesti pro deti a pro mne, zadne nasledne zdravotni problemy 😉 😉 . Pockala jsem az odkojim plne tech prvnich 6 mesicu a zacala jsem ne dietovat, ale menit jidelnicek. Jde to pamalu, ale jak uz tady nekdo rikal, trva to nekoik mesici ci roku vahu nabrat a jeste dele vahu zhodit. Skoda, ze to nejde pryc mavnutim kouzelneho proutku. ☹ ☹ To by bylo zuzo. 😉

petka28
12. pro 2010

@luti já hubnu taky protože až se manžel vrátí chceme se snažit o druhé, u prvního jsem přibrala 30 kg při mé výšce 161 cm jsem vážila před porodem 99,5 kg hrozná velryba...

luti
12. pro 2010

@petka28 Super, drzim palecky at to jde jako po masle, 😉 😉 myslim tim hubnuti prvni, bratricek nebo sestricka jako druhe, anebo opacne 😉 😉 . Potom budete moci vyrazit do Belskeho lesa vsichni spolecne 😉 😉 😉 ... Je to tam super, mam mooooc krasne vzpominky 🙂

petka28
12. pro 2010

@luti no tam já byla za mala pořád ale dnes už to tam tak pěkně nevypadá:(

tegina
12. pro 2010

Luti, ty jsi rozpoložením určitě optimista 🙂 , nás tak krásně všechny motivovat, moc díky 🙂 .
Jinak Bělský les znám, pokud se jedná o ten v Ostravě, měla jsem tam jednou 14 dnů brigádů, někde naproti v hospůdce...i když jsem původem z okr. Opavy a nyní v Praze 🙂 .

leopolda
12. pro 2010

@misicka455 díky,já se ted moc ničeho nedržím,sacharidy jím jen vyjímečně,zhubla jsem 6kg,co se o to snažím,spíš uvidíme,jestli to za vánoce nedoženu.
Po vánocích zase najedu na Atkins,ale chci se to jen přečíst.
Do oblečení se docela vejdu a cítím se dobře.Hubnutí zdar.
Jak se chystáš na vánoce,už máš vše?Já úklid celkem neřeším,s těma dvěma je to mazec,cukroví budu péci málo a dárky už skoro všechny mám.

Hezkou neděli !!! 🙂

leopolda
12. pro 2010

@misicka455 kam jdeš na ortopedii,jsem zvědavá co ti řeknou a dají. Ona i ta váha na kolena má vliv,takže hubnutí je určitě prospěšné.Mě po porodu taky bolelo koleno,ale zatím přešlo.

barevna
12. pro 2010

@luti jojo já myslím že by to tak mělo být na světě zařízený že by maminky co nabraly v těhotenství( i papáním 😀 ) by hned po porodu mělo samo spadnout a klidně i o pár kilo ještě víc 😀 - to by byla spravedlnost 🙂

Ale je fakt že kdybych tolik nepapkala a nebo se bylaschopná víc hýbat tak bych tam asi většinu nechala v porodnici - dyť jsem přijela asi o 17 kg lehčí !! 😎

barevna
12. pro 2010

@luti vím že je tam takhle málo kontrol a člověk alespon za něco je rád že je v Čr a že se tu o nás tak hezky staraj

@petka28 tak to jsme na tom podobně, já nabrala 28 kg ale zato konečná váha byla 110 Kg 😅

holky musím jít uklízet, manža se synátorem jeli k babičce a já zůstala že uklidim 😝 tak jdu na to, třeba něco spálim

misicka455
12. pro 2010

@leopolda Jdu do Bystrca 😀

luti
12. pro 2010

@petka28 mas pravdu, ale na pilinovou drahu nedam dopustit 🙂 🙂 , skoda, ze tam uz nejsou skoro zadne preskakovacky.... my jsme kdysi bydleli na Cholevove, v Hrabuvce, potom se nasi prestehovali do Marianek, ja sla do skoly do Prahy a potom jsem zakotvila tady 🙂 🙂
@tegina mas naprostou pravdu, je to v Ostrave a ta hospoda se bud jmenuje Dakota nebo o kousek dal Helbich???je ja uz se taaaak tesim na Vanoce, doufam, ze bude alespon bude trochu snehu, coz vam uz asi leze na nervy co?? 😀 😀
@barevna pravda pravdouci 😉 😉 , ale vse ma sve pro a proti 😉 😉

luti
12. pro 2010

@barevna kazdy je jiny, znam tolik holky co napr. kojily plne a hubly a hubly a hubly 😉 😉 , ja bohuzel mezi takove stastlivkyne nepatrim a i kdyz jsem plne kojila, kilogramy rovnomernou umerou pribyvaly na detech i na mne 😀 😀 ,
ale rikam si, nemam na co nadavat, mame dve krasne, zdrave deti a ted uz se jejich mama musi jen snazit o to shodit nejake to kilecko 😀 😀

petka28
12. pro 2010

@luti pilinovou drahu? myslíš až tam u studánky?? já 20 let bydlela v Zábřehu a ted jsem v Hrabůvce 😀 já se letos na vánoce nějak netěším... manžel v Afganistanu takže na prd

leopolda
12. pro 2010

@misicka455 ani nevím,že tady nějaká ortopedie je.

misicka455
12. pro 2010

@leopolda jo ulice Lýsková Dr. Klimecký

luti
12. pro 2010

@petka28 no presne, u studanky 🙂 🙂 , udelali tam pred par lety naucnou stezku, ja to tam mam moc rada 😉 😉
Je to je moc smutne, musi to byt hooodne tezke byt bez manzela... ☹ ale pockej on se ti brzy vrati a uz jej nepustis 😉 😉 umuchlujes jej k smrti..... 😀 😀 radeji ne, aby jste jeste stihli toho dalsiho svistaka. 😉

barevna
12. pro 2010

úklid hotov a chlapi nikde tak jdu nachvíli k vám 😉

@luti to máš pravdu, ty naše šťastné dětičky jsou nejdůležitější, ale taky chci abych jim stačila, abychom byli taková pěkná rodinka a né "taková ČESKÁ pěkná rodinka" 😒 vždy na veřejnosti se teď vedle manžela cítim jako ani nevim jak to nazvat, no ne ve své kůži, on je pěkný chlap akorát a já uhnaná tlustá mamina no a ještě to dovršuje to že chodim teď docela nic moc oblíkaná jak právě nechci utrácet za nový velký šatník ☹ no asi to znáte

Ale teď se vážně cítim fajn, opravdu zjišťuju že mám víc energie, potřebuju míň spánku - tak přece jenom nejim pečivo ani maso, ale už se těšim na příští týden - teda až za tři dny, dneska to držim 4. den, to už bude v menu masíčko 😵

@petka28 tak to se ti nedivim že Vánoce neřešíš, musí být těžký být takhle na malýho sama ☹. Můj manžel byl také dřív vojákem z povolání ale naštěstí brzy přestal - jinak bychom se asi nepoznali. Vrátí se vám brzy? Už jste se kvůli jeho práci někdy stěhovali?

petka28
12. pro 2010

@barevna je tam na půl roku vrací se až 20. unora, nebyl doma na malého narozeniny a nebude ani na moje, někdy je to záhul byt s malým pořád sama, hlídací babička je jen jedna a to jen fakt když je něco nutně, lékař atd. A to už je tak pryč po 3. :( Ne nestěhovali jsme se on slouží v Hranicích každy den dojíždí

petka28
12. pro 2010

@luti tam na tu dráhu jsme vždycky chodili ze školou na nějaké závody:D ted už jsem tam nebyla asi 5 let

wjerushka
12. pro 2010

Ahojda, tak já dnes nic moc, neubylo ani deko, ale zas enpřeibylo ani deko, tak dobrý. Včetra jsme bylina návštěvě, oběd měli dietní,a le pak jsem chutnala buchtu, ale fakt jen ochutnala al ítali jsme po trzícha pak sáňkovali s malým, aks e to neprojevilo. Dnes jsem upekal první cukroví. Ale pod rukama mi mizelo, starali se o to kryštof i manžel🙂

evena
12. pro 2010

ahoj holky 😵 přeji pěknou neděli 😉
nějak zběžně sem vás proletěla a omlouvám se že na nic nereaguju ...
tu detoxikační kůru nastuduju jak budu mít víc času, zní to zajímavě ... atkinsna na nějakou dobu vzdám a budu se snažit jíst rozumně, po vánocích se uvidí jestli se do něj zase pustím nebo zkusím něco jiného
na vánoce už se těším moc, hlavně kvůli malé, už to bude vnímat 🙂 cukroví sem pekla a neuždibovala, nějak nemám na to chuť, ale obávám se že bych si dala jeden kousek a už by to jelo 😝 tak snad se nerozežeru to by byl konec 😒 😝

evena
12. pro 2010

wjeruš důležitý je žes nepřibrala 😉

misicka455
12. pro 2010

@wjerushka neboj to půjde 😉

misicka455
12. pro 2010

Taky mám plán přes vánoce si sem tam dát i zakazané , ale v míře hlavně se nepřežrat jak to prase 😀 A pak ještě máme oslavu narozek malé a pak se do toho pouštím zuby nehty a do léta je ze mě twigina 😀

barevna
12. pro 2010

tak chlapi už se mi vrátili a lítaj tu kolem mě - velkej drží malýho jako letadlo a lítaj a malý se děsně řeže 😀 cvokhaus

koukám na netu co malýmu k vánocům, babičky přispěli na autosedačku tak jí asi už koupíme a ktomu jen něco malýho ale ty hračky jsou všechny táák pěkný že nevim jestli se udržim.. 😵

@petka28 tak to je drsný, jsi dobrá že to zvládneš, já vim člověk musí. Tak si uděláte vánoce a narozky v únoru, zase budou korunky na věcičky pro mimíse i velkýho bráchu 🙂

no já na vánoce plánuju že si ten víkend užiju a pak zase pojedu v "dietce" takhle se i má dělat akorát že až po dodržení těch 28 dnech, ale jinak bych se stejně zvrhla a takhle mi to vyhuvuje. Zítra se i změřim, měřila jsem 26.11 tak uvidim jestli se něco hnulo, ale mám pocit že mi jsou kalhoty volnější

giselka
12. pro 2010

Ahoj holky,
vůbec teď nestíhám net, poslední dva týdny u nás byly dost divoký 😖
Jinak u mě se váha trošku pohla dolů, ne že by to byla moje zásluha, ale chytla jsem od Verunky rotaviry a dva dny do sebe skoro nic nedostala 😝
Mějte se, já zase letím 😎