Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kacab
9. dub 2011

@pajuska87 jasný, o sílu mléka nejde - spíš, že s hubnutím jdou do mléka toxiny, které máš teď v těle na tucích vázané.... naprosto Tě chápu, že chceš být co nejdřív ve formě, ale opatrně... na druhou stranu, je dost mamin, co při kojení hubnou, aniž by chtěly a taky ty děti ve zdraví odchovají... těžko říci, jak moc je to nebezpečné, nebo jen nafouknuté... já osobně se bála...Co jsem koukala na fotky - jsi "kočka" i s těma 7kg navíc 😉

pajuska87
10. dub 2011

@kacab : jasan, já se spíše teď snažím nejíst sladkosti, který teda zbožňuju a jíst zdravěji a cvičit. Dietu bych asi taky zařadila až přestanu kojit, fakt?, tak to díky 🙂

kive76
10. dub 2011

ahojky, tak jsem začla s pohybem..na Kladně na Sletišti máme takový ty posilovací nástroje co jsou venku..původně stavený pro seniory, ale cvičí na tom každej...takže sobota , a neděle hodinka na cvičících strojích... takhle to vypadá, at máte přehled...koukala jsem ,že i v Praze 6 - na Petřinách to mají...to musím najít..to mám kus od práce....
http://www.venkovniposilovacistroje.cz/cs/projekty jak jsou ty fotky FIT PARK KLADNO tam jsem byla...a asi zaběhnu zas příští víkend..přes týden ještě nevím...do normální posilky se mi moc nechce, když je venku pěkně...a takhle se i člověk může opalovat..

marcelkap
10. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem byla včera u dietoložky a řekla jsem jí, že už nepřijdu. Vůbec se mi nelíbil její přístup, vždycky mi jen vytiskla jídelníček a recepty, změřila mě na přístroji a nic mi k tomu neřekla. Když jsem jí řekla, že se mi to nelíbí, tak řekla, že už chodit nemusim, že má klientů dost. No přístup fakt děsnej. Nějakej základ a návyky mám, takže myslim, že když nebudu jíst přesně podle jejího jídelníčku ale najdu si něco třeba na netu tak to bude fungovat úplně stejně.

swead
11. dub 2011

dobré ráno, váha se posílá dnes? pošlu lucce do IP

korchy
11. dub 2011

@marcelkap Tak to je opravdu hloupá ženská.Mě by taková práce bavila,protože bach se snažila lidem pomáhat,různé věci jako jídlo a posilování vysvětlovat a doporučovat.Vykašli se na ní.....určitě není jediná v okolí.

gabrielaa
11. dub 2011

@marcelkap dobře děláš, že už tam nepůjdeš 😉 je smutný, jak si někteří neváží svých pacirentů-klientů 😒
@kive76 parádní nápad cvičit venku, když je k tomu příležitost 😀

swead
11. dub 2011

@marcelkap taky bych se na takovou dietoložku vykašlala, ale našla bych si v okolí nějakou jinou.

leopolda
11. dub 2011

Ahoj holky,chtěla bych si koupit novou-digitílní váhu,nemáte něajké tipy?
Mám ještě hodně starou,hlavně nevím,jestlije dobře nakalibrovaná.
Máte někdo váhu,kde se určuje podíl svalů a tuku,nevím jestli do toho investovat,jestli to funguje.
Děkuji za tipy.

kacab
11. dub 2011

@leopolda tohle jsem přesně řešila a pak se na to vybodla.... I když nemáš váhu seřízenou dobře a ukazuje Ti více či méně, tak je to jedno - když hubneš - poznáš to na kila úplně stejně... a co se týče těch funkcí navíc - naši ji mají a ukazuje potvora jen nějaké koeficienty a ne kila tuku či litry vody... blbě se v tom orientuje - tak kdyby jsi náhodou kupovala, dej si pozor a předem nastuduj v jakých jednotkách ty údaje udává.... Jo a tu vodu může měřit jen ráno, než se napiješ... jak jsem někde četla je blbost chtít po váze jako kontrolu správnosti - že do sebe chytrák otočí litr vody a postaví se na váhu znovu s očekáváním, že ta voda se projeví litrem vody navíc.... to ne....

swead
11. dub 2011

@kacab včera jsem poprvé zkusila pilates a jsem mile překvapená, myslela jsem, jak mě to bude nudit a je to makačka, fakt příjemný cvičení 😉

kacab
11. dub 2011

@swead to jsem ráda.... já teď jedu jen sestavy na záda a hned jak se mi "uleví" tak najedu na celkovou podle dvd... ještě lepší to musí být na živo s cvičitelkou a dobrou partou bab okolo... ale to zatím nezvládám....

...ale musím se pochlubit - dnes jsem s kočárem byla na 2,5hodinové procházce a jsem z toho v celku zničená... ale příjemně!!! V lese je to teď náááááááááádhera!!! ... takovéhle koberce tam jsou kam jen pohlédnete.... prostě pohádka 🙂

luti
11. dub 2011

@kacab nadherne sasanky,alespon si myslim na te prvni fotce🙂), cloveka to pocasi uplne nabiji energii🙂))

misicka455
11. dub 2011

Ahojky holky, tam mě váha tento týden stojí, ale i tak s ecitím nějak líp. možná šel nějakej cenťák, ale to poznám až na konci měsíce.

Suny taky bych ti poradila na tu vodu lymfodrenáže nebo lymfomasáže 😉

misicka455
11. dub 2011

K těm připravkům na hunutí tak já něco vyzjoušela měla jsme ten lipoxal extreme a už nikdy více fakt to byl extrem. Bylo mi po tom šílneně zle, zvracela jsem křeče v žalduku hnus. A ani deko dole.

Teď jediné co mám je hubnoucí čaj Hanaski .

misicka455
11. dub 2011

Jo ještě jsme jendu dobu měla huboucí koktejly ty jsou dobý ,a le lezou do peněz .

rendolf
12. dub 2011

@misicka455 Ahoj, jak chutná ten Hanaski čaj??

misicka455
12. dub 2011

Je podobný mix černej a zelenej čaj mě teda chutná moc já jsem na ruzný bylinkoví čaje ujetá a taky čaj nesladím takže není problém ho pít neslazenej. Udělám hrníček a popijím 😉

misicka455
12. dub 2011

jé tak jsem se i trefila jsem mrkla na složemní

Hannasaki je směs japonského černého a zeleného čaje bohatá na minerály, která napomáhá spalování tuků. Často bývá označován jako „ čaj atomového věku", „zázračný prostředek pro krásu a zdraví", "klenot mezi čaji" apod. Takovými přívlastky je označován pro nás Evropany téměř neznámý Hannasaki červený čaj s udivujícími vlastnostmi.

misicka455
12. dub 2011

A když už ych nezhubla tak za ty účinky co by měl mít to stojí 😀

•odbourává tukovou tkáň,
•snižuje hladinu cholesterolu v krvi,
•pročišťuje krev,
•Hannasaki čaj posiluje imunitní systém,
•má preventivní protinádorové účinky,
•Hannasaki čaj upravuje krevní tlak,
•eliminuje poruchy srdce, bolesti hlavy a poruchy potence,
•posiluje zrak,
•Hannasaki čaj působí na kožní problémy,
•je vhodným doplňkem při cukrovce, astmatu, bronchitidě, senné rýmě, hemoroidech,
•pozitivně působí při poruchách menstruace,
•Hannasaki čaj stimuluje tvorbu mateřského mléka.

misicka455
12. dub 2011

Mohou hi i kojicí 😉

miranda77
13. dub 2011

Ahojte děvčata, tak se k vám asi přidám do klubu ... hubnutí je snad moje never ending story :( ...
po porodu jsem si domů přinesla 79kg (měřím 164cm) teď už jsem to stáhla na 66kg, ale pořád konec v nedohlednu...

misicka455
13. dub 2011

Ahojky mirando vítej mezi náma to už jsi pěkně zhubla 😉

miranda77
13. dub 2011

jo, to jo ... už se také cítím mnohem lépe, ale ještě bych ráda alespoň 2kg ... a nějak ubývá morálu a nadšení !!! včera jsem sbouchala celý pytlík bonbonů :O ... a večer jsem měla strašné výčitky :(

misicka455
13. dub 2011

Na vyčítky se vyprdni raději dneska dej delší prochajdu třeba s dětma, co by to bylo za život sepořád jen mučit a nevzít si něco dobrého 😉

niki2
13. dub 2011

Ahoj holky, muzu se k vam pridat?
Obcas vas sleduji, do tabulky snad ani nepotrebuji, ale nejakou moralni podporu ano. Zacinala jsem vloni v cervnu v tematu https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zaciname..., ale nejak se to tam rozpadlo.
Nepotrebuji nejak vyrazne zhubnout, ale spise se krotit v jidle. I kdyz tak 2-3kg bych dolu dala rada, ale kdyz ne, tak se taky nic nestane. Chodim 3x tydne cvicit, to mne hrozne bavi, ale to jidlo snad jeste vic. Uplne nejvic ujizdim na majonezovych pomazankach, chlebickach atd.
Ted jsem byla na cvicebnim vikend, kde jsem sice odcvicila 6 hodin, ale privezla si minimalne kilo navic, protoze jsem si dopravala...
Nechala jsem si posilat jen tak spise z legrace z toho fitka, kam chodim, kazdy den nejakou radu a sbiram bodiky. Zatim to spise dodrzuji, jsou to jednoduche rady typu, ze po kazde kave vypit 250ml vody, zaradit do pohybu chuzi atd.

meleri
13. dub 2011

@niki2 to je super že chodíš cvičit! a třikrát týdně to je fakt hodně takže to tě obdivuju jak to vše zvládáš! taky doufám že jednou se zase vrátím ke sportu..zatím je to o ničem...chtěla bych aspon na brusle ale mám strach že přijdu o mlíko.....o víkendu jsem jela na kole a asi sem neměla prootže mě to ted dole všecko bolí...(roztrhla sem se při porodu) ale za ten pocit štěstí to stálo, mám i sedačku pro malého ale jemu fakt stačilo 30 min a už chtěl sesedat....tak nevím zda ho z toho nebolí zadek z té sedačky, přecejen je to jenom plast...

mi se ted zas vůbec nedaří zhubnout....z 75 kg sem to dala na 65, pa mi to kleslo na 63 a najednou zas nahoru na 65 a ted mám takovou krizi jako že si nadávám jaký jsem srab že pořád ujíždím na sladkým...

mi moc chlebíčky ani slané ted nejedou přičítám to tomu kojení měla jsem to i minule...

@miranda77 tak to jsme dvě, jaksi mi chybí to počáteční nadšení po porodu to šlo prostě samo, a ted se mi blíží konec šestinedělí a zas dlabu sladké....dokážu se ovládnout když je to moc ale i tak prostě nedokážu nebýt jeden den bez něčeho sladkého... ☹

leopolda
13. dub 2011

Ahoj holky,tak jsem se vrhla na toho Atkinsna,jelikož tam vidím výsledky,hlavně v cm.
Vím,že to není nejzdravější způsob,ale na mě dobře funguje a cítím se OK.
Hlavně nemám chuť na sladké.Když jsem jedla vyváženě a zdravě,bylo to super,ale váha se moc nehýbala a měla jsem vždycky za týden hroznou chuť na sladký.
Takže se chci tímhle způsobem dostat na nějakou leopší váhu a pak se držet zdravější stravou a pohybem a občas čokoládou.
Uvidíme jestli se mi to povede.Mějte se fajn. 🙂

miranda77
13. dub 2011

a nemáte někdo nějaký tip, co udělat - sníst, aby se zahnala ta chuť na sladké??? Co Vám pomáhá? S čím máte dobrou zkušenost?

A nemáte nějaký tip na dobrou vlákninu do jogurtu? to chci asi moc :(

@meleri je, dokud kojíš tak ta chuť na sladké je velká, to znám ... já jsem nejvíce zhubla, až když jsem přestala kojit ... ale s dvěmi dětmi je člověk fakt utahanej a dlouhý procházky s dvěmi dětmi jsou dost passé ... teda alespoň u nás to prostě nešlo ...

meleri
13. dub 2011

@miranda77 jo to je fakt....já zhubla taky vlastně až ke konci kojení těsně než jsem odstavila a pak jak jsem odstavila tak to šlo jaksi samo....
jo je to blbé....s jedním to šlo mohla jsem být celé odpoledne venku ale ted nevím jak....syn ještě moc nezajde...a nemám ten sourozenecký kočár....takže jedině ho vláčet v nosítku a tlačit kočárek s miminkem jinak fakt nevím co jiného...

jejda tak s vlákninou ti neporadím..co nějaký ten obchod se zdravou výživou?

mě teda nepomáhá skoro nic...max nějaké hodně sladké ovoce třeba mango nebo jahody...mi v létě vždycky pomůže meloun. je sladký a nahradí mi ty čok. svinstva..jenže kde je do léta.... 😒

@leopolda
a co je to za dietu? přeju ti at zhubneš...tři děti! máš můj obdiv... 🙂