Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

petka28
12. říj 2010

@kozinka ahoj já už jedu týden podle 60 ti denní diety od Havlíčka co je na MMb a 2 kg dole ale hlavne to spiš jde na cm že?

kozinka
12. říj 2010

@dandelion no jasan 🙂)) ale musím to pohledat a prohrabat se zase tím 🙂))) 😅
@bocinka náhodou 😀
@dandelion 🙂) fakt? 😀 ty jo, to vidělo lidí a já furt měla za to, že to nikdo neviděl 😀

kozinka
12. říj 2010

@petka28 ahoj 🙂 jasan, určo na cenťáky 🙂 oni nějak váhu zásadně neřeší, to je až na xytém místě 🙂 hlavní jsou centimentry a nehubnout v aktivní hmotě.... to je hlavní 🙂

kozinka
12. říj 2010

@luuca.b a děkuji za pochvalu 🙂)) fotím strašně ráda 🙂 a poslední dobou pořád 😀

dandelion
12. říj 2010

@kozinka no byly to postupný pochody :D v souboji.. koukám a řikám odkud já jí znám :D a ono misska a pak tu na MK 🙂 prohlížím albíčka a hned mi to neseplo až po chvíli ;) ;) ;)

luuca.b
12. říj 2010

@petka28 dej odkaz🙂
@kozinka já právě spíš potřebuji cm

bocinka
12. říj 2010

@kozinka takže jo.... 😀 😀 říkám, že jsi kočka... máš kila hezky rozložený.... to mám taky, je to sice prd platný, ale lepší, než mít třeba jen zadek, to mi teda alespoň řekla doktorka.... že je to líp hubne.... 😅 tak uvidíme... a ty jdeš znova do té stravy od nich, nebo taky do dělenky???

petka28
12. říj 2010

@kozinka aktivní hmotu nepoznám:D ale řeknu ti některé věci mi fakt nejedou blééé

luuca.b
12. říj 2010

@kozinka o je správné já byla dneska s kamarádkou a taky nás fotila zkusim dát fotečky do albíčka🙂

dandelion
12. říj 2010

@kozinka copak máš za foťáček? úžasný fotky ;) ;) ;) my s manžou taky fotíme.. dokonce jsme se dostali až k tomu, že jsme si zařídili v koupelně temnou komoru a fotky vyvoláváme 🙂 docela legrace ;)

bocinka
12. říj 2010

jdu si zapálit a nakopat myčku, mmnt, ne že mi utečete.... 😅

luuca.b
12. říj 2010

@bocinka já určo ne🙂

luuca.b
12. říj 2010

@petka28 ooo děkuji už to mám v záložkách🙂

kozinka
12. říj 2010

@bocinka děkujiiii, se ti zdá, po ránu hrůza děs :-P 😀

@petka28 poznáš to na rukou, ruce ti nesmí hubnout (alespoň ze začátku určo ne) když hubnou ruce a lýtka, je něco zle 🙂

@luuca.b jasně cenťáky jsou důležité 🙂 no jasan nahoooď 🙂 těším se 🙂
@dandelion wow, i temnou komoru jo? tak to já digošek, sice ráda bych si nafotila něco i na filmovej... ale nějak k němu nemám přístup od nikud ☹ snad jednou 🙂 já mám Olympus E-420 - nic moc, ale jsem s ním spokojená 🙂

luuca.b
12. říj 2010

@kozinka vloženo🙂......jako váhu taky potřebuji aspon 10 kilo ale cm jsou taky duležity

kozinka
12. říj 2010

@petka28 jinak ta 60-ti denní je blbá, protože je tam vypsané jídlo, já mám přímo jídelníček, že si můžu vařit co chci, míchat co chci podel chutí, jen to mám gramážově rozdělené a taky tak nějak do skupinek co bych měla mít abych měla všechny potřebné živiny, ale co budu jíst, to si stejně nakonec vyberu já, jen si to dopáruju abych to měla vše co potřebuju v jednom 🙂

dandelion
12. říj 2010

@kozinka my máme Oli E-500 ;) ten byl ještě před 400 ;) teď jsem já dostala Nikona P100 a manža fotí tím olim po mě ;) ale touží po Nikonu D 90.. 🙂 Tak snad brzo ;) jinak my dostali České Flexarety a jednu Praktiku.. takže fotíme na čtvercovej film flexaretou...🙂

petka28
12. říj 2010

@kozinka a nemůžeš mi to prosím prosím poslat? 😉

luuca.b
12. říj 2010

@petka28
@kozinka já bych to klido brala taky

dandelion
12. říj 2010

@kozinka to mě spíš zajímají ty recepty... vím co a kolik čeho mám na svoji váhu jíst, jen nemám moc fantazie na vaření.. 😅

kozinka
12. říj 2010

Určo pošlu, ale jak říkám, vše to vyhrabu udělám si v tom pořádek a přidám i s receptama, ale dneska určitě ne 😅 jsem nečekala, že tady za vámi nakouknu 😀 jsem jen tak listovala a listovala a zaujal mne název 🙂))) a jsem tu 😀

@dandelion to je boží 😵 😵 😵 miluju ten nádech starého... to je parádička 🙂 jinak s TM máme stejný sen 😀

luti
12. říj 2010

Ahojky holky, hubnouci snazilky a nove prichozi, ja opravdu nemam sanci vas docitat 😀 😀 , moc rada bych s vami diskutovala o jidelniccich, ale opravdu mi pri 2 detech a praci a manzelovi 😀 opravdu nezbyde na nic vic cas ☹ ☹
Ale 100% budu procitavat a hlavne kazdou nedeli hlasit aktualni vahu 😉 😉
Vsem hubnoucim maminkam, snazilkam a nesnazilkam hubnuti zdar 😀 😀 😀 😀

kozinka
12. říj 2010

@luuca.b krásné fotečky 🙂 ty se znáš s Murynkou?? 🙂 chodíme spolu do jedné diskuze o focení 🙂) 😀 jo no MK je maličkej, to říkám pořád 😀

kozinka
12. říj 2010

@dandelion jasan s nějakýma jídlama pomůžu 🙂 není problém 🙂

petka28
12. říj 2010

@kozinka ok tak my počkáme🙂

dandelion
12. říj 2010

@kozinka jsem ráda že se líbí ;) ;) ;) ještě přidám jednu ;) to je naše obluda :D

petka28
12. říj 2010

@dandelion jééé bišonek já měla taky jednoho🙂 jsou skvělí...

dandelion
12. říj 2010

@petka28 nene to je boloňáček ;) ;) ;) ale je fakt že je to taky bílý a chlupatý strašidlo :D

luuca.b
12. říj 2010

@kozinka to je jen dobře🙂...jj chodila o třídu níž na střední a bydlí ode mě kousek🙂...jj MK je pidi🙂
@luti 😀 😀 😀 😀