Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

mamkamarketa
2. lis 2010

@luuca.b gratulacee!!!!! ses dobra! zavidim

giselka
2. lis 2010

@luuca.b tak to gratuluju 🙂 Velikost 38, týjo, o tom si můžu nechat jenom zdát

bocinka
2. lis 2010

@luuca.b super... seš dobrá kočko... 😉

luuca.b
2. lis 2010

@mamkamarketa
@giselka
@bocinka děkuji moc holčiny..jen se divim že když nedržim dietku tak to jde🙂 ale dřu jak kůň a hlavně s emusim dostat do formy na ten kurz lektorství🙂

misicka455
2. lis 2010

Jé taky bych chtěla nedržet dietu a schazovat 🙂

misicka455
2. lis 2010

Já dneska měla nějaký den kdy mě šíleně honila mlsná ,a le nakonec jsme oddolala ,al bylo totedy šilený 😒 Už se těším na svoji hřešicí neděli 🙂

luuca.b
2. lis 2010

@misicka455 já to uplně bez dietky nedělám....musim se krotit ale neumim dodržovat dělenku☹

misicka455
3. lis 2010

Dobrý ranko , tak dneska budíčem zase v šest 😒

mil7
3. lis 2010

Krásný dne,
luuca.b - jseš dobrá gratuluju. 😉 Já se musím držet pořád a i tak mi připadá,že když se napiju mám dvě kila nahoře.
misicka455 - jak se změnil čas tak taky vtáváme tak o hoďku dřív.Nic moc,jsem si lebedila jak si pochrupnu a teď už mamiku tahaj z pelíšku o půl osmý ☹ .Holky mě ta dělenka opravdu připadá dobrá.Vlastně se fakt jí skoro všechno,ale já u toho moc nehubnu.Jsem se rozhodla,že jěště hodím tu mléčnou,alespoň ty čtyri kila a pak na udržení dělenka bude dobrá.

leopolda
3. lis 2010

@misicka455 jaký to bylo na vacu...?
Co dneska jíš dobrýho.
Já po té naší oslavě,jdu do toho.

leopolda
3. lis 2010

@luuca.b můžu se zeptat na jaké lektorství se chystáš?

misicka455
3. lis 2010

@leopolda za hodku jdu teprve na ně tak pak povím 😉

tegina
3. lis 2010

Ahojte holky,
tak já tento týden totální nestíhačka, ale je to dobré, že člověk nemá čas jíst 🙂 , tak kdyby to bylo pořád, tak člověk i zhubne. Nestíhám chodit ani cvičit, největší obavu mám ale z toho, že jak se to přes víkend zklidní, tak člověk dohoní to, co si myslí, že shodil. Né budu optimistická teď tam musí být úbytek.
Luuco: taky mě zajímá ten tvé lektorsví, v čem bude. Jinak tu tabulku mír budeme asi hlásit jednou za měsíc, aby to šlo vidět, nebo každý týden, už máš představu?
Holky sice to tu nepatří, ale úplnou náhodou jsem se přihlásila o dětský pokojík, na který pořád nemůžeme naškudlit, a nečekaně jsme se teda zatím chytli, zítra to může být jinak.
Chtěla jsem vás oslovit a poprosit, pokud budete mít chuť udělat jednou týdně dobrý skutek a hlasovat pro nás, tak budeme moc rádi.Kdyby to náhodou vyšlo aspoň by jsme měli ověření, zda tyto soutěže fungují. Hlasování je zdarma, akorát je třeba mobil je tam zpětná vazba s kódem. A čím více mobilků, tím lépe 😀 . Fakt moc díky a nezlobte se, že Vám to tu jednou týdně vlípnu. http://soutez.doma.nova.cz/tegina

luti
3. lis 2010

@tegina uz to tam mate🙂), musela jsem to posilat pres mamu, neb my jsme v zahranici a se zahranicnim tel.c to nejde, hoooodne stesti a at to klukum vyjde, papapa

zuzi82
3. lis 2010

Ahojky,
tak mě už se zase váha pomalu sune dolů,tak jsem ráda, že jsem to období překonala.

@tegina Tak teď už asi vím, o koho jde. Pokud se tedy nepletu v nevěstě. Ženichem jsem si jistá. Kluci jsou krásní. Celkem mě to překvapilo. Manža nezlobí? Doufám, že za tu dobu, co jsme se neviděli se už zklidnil. 😅 😉

luuca.b
3. lis 2010

@leopolda na zumbu

luuca.b
3. lis 2010

@tegina to je mi jedno jak s mírama je to na vás.-) je nás tam 6
@misicka455 jen ty jsi mi ještě nepísla míry🙂

misicka455
3. lis 2010

Jo jo jsem ostuda míry dodám 😉

misicka455
3. lis 2010

Dneska vacu super doufám, že to bude mít i nějaké účinky 😉 V uterý jdu zase 😉

tegina
3. lis 2010

Ahojky holky,
luti tak to jsi zlatá i ostatní co připsějete hlasíky. Nešimla jsem si , že přispíváš, kde jsi v cizině? My jsme nějaký čásek trávili v Irsku.
Zuzíku se omlouvám, že jsem zatím nepísla, chtěla jsem to nadýl, ale to jsem zase neměla časík. Bylo mi jasné, že se prozradím 🙂 tím odkazem, teda manžu. Jsi krásně upřímná, jak jsi to naspala, to mám ráda i takové lidi, žádná přetvářka. Jestli se uklidnil, spíše né, je pořád přes míru společenský, snad už nemá tolik ženských...jinak nevím, kterou budeš myslet ty, že to s ním zvládla, ale je to ta velká blondýna co za ním na stará kolena dojížděla 😀 . Jestli si pamatuješ tak Petra jméno mé. Je zajímavé, že ty jsi jedna z mála u koho si pamatuji příjmení. Byli a jste supr parta, já jsem tak velkou za studií neměla 🙂 . Jo a s tím, že si nepamatujš, kdo by měl shazovat. Člověk potřeboval nějaké to kilko před tím, teď jich potřebuje tak desítky.
No jsem zvědavá, na váhu stoupnu až v neděli, snad to nebude zase plus, teď se cítím dobře, že by snad nějaké to kilčo mohlo padnout, fakt lítám jako hadr na pdolahu a nestíhám ,ale na Vás si drobet časíku najdu 🙂 .

bocinka
3. lis 2010

http://soutez.doma.nova.cz/nikinka88 tak prosím i nám holky... my teda ten pokojíček tak neřešíme... ale mám ráda soutěže.... 😉

@tegina já pro Vás hlasovala už včera, máš moc krásný kluky.... 😵 😵

luti
3. lis 2010

@tegina nemate zac, co bychom neudelali pro dobro nasich deti🙂))), my jsme v UK, a asi natrvalo manzel je anglan🙂))
@bocinka zkusim to zitra, opet pres nase, nejde to myslim ze zahranicnich tel. cisel 🙂

bocinka
3. lis 2010

@luti díky.... 🙂

misicka455
4. lis 2010

Ahojky, tak jak se hubne ? Já mám dneska zase zviřárka a nějak nemám inspiraci co na papu, snad to přejde. Za chvilku dám amlou spát a pustím se do cvičení. Včera jsem se dozvěděla zajimavou věc , že zaleží přo cvičení hodně na tepové frekvenci to jsem něco málo věděla, ale nevěděla jsem jaká je tá má tak to už vím takže se tím teďka budu řídit a snad spalím více tuku 🙂

misicka455
4. lis 2010

kdo by měl zájem

Příklad výpočtu:
Žena 30 let, která chce využít aktivitu pro snížení hmotnosti

226 – 30 = 196 = maximální tepová frekvence
65 – 75%: 128 – 147 = rozmezí tepové frekvence, ve kterém by se měla pohybovat.
Nemělo by klesnout ani jít příliš nahoru.

bocinka
4. lis 2010

Ahoj holky, tak já se budu vážit až v neděli, ale nemám pocit, že bych hubla... 😒 no uvidíme, třeba budu překvapená....

http://www.hubnuti-jak.cz/bmi/ tohle se mi líbí.... 😉

misicka455
4. lis 2010

@bocinka o super stránky jen tedy jsme podle nich tlustá jak prase 😀

bocinka
4. lis 2010

@misicka455 já taky... ani nevíš jak... 😀

leopolda
4. lis 2010

@misicka455 mají tam pořád tu akci na ten vacu..
Jak to probíhalo,to cvičení a jak jsi tam byla dlouho,jak se má chodit často.Ta sleva je na 5x a musi se to vybrat do konce listopadu? jak to bylo fyzicky náročný? dík.