Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
17. pro 2010

jinak taky se hlásím po delší době taky samé oslavičky my měli rok den před Boci🙂 tak že nebyla pevná vůle☹..včera sjem měla první svou hodinu zumby napůl s kamarádkou jendou sjem to podělala já a po druhy mi to spletla ona dělal něco jiného holky nevěděli co dělat😀 ale zvládly jsme to😀 ted o víkendu dělám to lektorství tento tyden jsem cvičila 5x a ted mě čekají 2 dny 8h v kose to teprv bude hukot

od neděle jsem chtěla vložit tabulku konečně dnes se mi to povedlo tak mrkněte...jste šikulky🙂

kacab
17. pro 2010

@luuca.b aby z Tebe něco zbylo, když si budeš takhle dávat do těla 🙂

kive76
17. pro 2010

@luuca.b no ty jsi dobrá s tím cvičením 5x , no snad od ledna taky pravidelně začnu 🙂

luuca.b
17. pro 2010

@kive76 bohužel jsem musela nacvičit na tu včerejší hodinu taky mě bolí cely člověk ale musí si zvykat🙂když pak budu skoro denně mít hodinu

luuca.b
17. pro 2010

@kacab musí prostě chtě nechtě tech 10kilo dolu

kive76
17. pro 2010

@luuca.b a proč denně hodinu? asi mi něco uteklo...z diskuze...

kacab
17. pro 2010

@luuca.b ty na těch kg začínáš a já je mám vysněné jako cílovku 🙂 .. no, mě by stačilo mít pod 70kg 🙂 jinak zumba je skvělá, ale tady se kvůli přecpanosti musíš objednávat přes net a abych seděla do půlnoci na netu a čekala, až se budu moci objednat a to na každou lekci zvlášť.... to raději ten sokol 🙂

kacab
17. pro 2010

....a jinak už do sebe leju zu vodu, ale br... musím se přemáhat a jsem jak průtokáč 🙂 😀 😀 🙂

kive76
17. pro 2010

@kacab to já když piju hodně vodu ..tak musím v práci skončit tak ve 12.h s pitím ..aby mě to lítání přešlo do 15h než odcházím z práce na vlak...to bych pak chodila čůrat snad na každý zastávce ... 🙂

kive76
17. pro 2010

@kacab mě by taky stačilo mít tak pod těch 70 kg, a pak to udržovat tak +-2 kg... zumba je určitě skvělá, akorát se na ní nějak nemůžu dokopat ☹

korchy
17. pro 2010

@kacab Ahojky,já osobně piji občas medunkový čaj a mátový,jsou vynikající hlavne na sklidnění žaludku.Trpím dost migrenama(dost silnýma,až zvracím) a tyto čaje mi vždy pomůžou.Ted jsem začla i zázvorový,posiluje imunitu a pomáhá i trošku pročistit organizmis.Stačí si je osladit malou lžičkou medu a hned chutnají líp.A do zázvorovýho i kapku citronu.

luuca.b
17. pro 2010

@kive76
@kacab já se objednavat nemusí lekce dělám sama bydu cvičitelka🙂
@kacab vyplavíš ze sebe aspon ten hnus🙂

kive76
17. pro 2010

@luuca.b a budeš dělat zumbu u Bočkový ? já bych potřebovala někam na začátečníky, protože jsem ještě nikdy na tom nebyla, a nevím jestli bych to zvládla.. ☹

kacab
17. pro 2010

@luuca.b já to pochopila, že budeš předcvičovat 🙂 a proto tě tak obdivuju a fandím !!!!!!! vodě zdar 🙂 !!!

kive76
17. pro 2010

@kacab nazdar 🙂

medvedinka
17. pro 2010

Ahojky holky, šílím v práci, před vánocema se musí všecko uzavřít, tak je tu blázinec. tento týden jsem ani nebyla cvičit, dneska snad vytáhnu aspoň ten rotoped.
@luuca.b obdivuju tě, že vedeš hodiny - myslím, že je to super, budeš mít aspoň pravidelnej pohyb. jo a prosím, posílala jsem ti údaje do tabulky, ale nějak jsem se v ní nenašla:(

luti
17. pro 2010

@luuca.b naprosta pravda s temi lymfodrenazemi 😉 , uplne jsem zapomnela podekovat za super tabulku, jsi jednicka, mas toho hodne a do toho vseho jeste tabulky🙂
@kacab byline caje jsou nejlepsi, kdyz ti nechutna cista voda, zeleny caj obsahuje hodne antioxidantu, takze v prubehu diet nebo jako nahrazka caje super, matovy, koprivovy, hermankovy, sipkovy caj velice dobry 😉 , ja mam hodne rada zeleny s citonem, uz je prodavaji i namichane 😉 😉 v saccich, pytlicich 😉

kacab
17. pro 2010

@luti no... já do teď pila slaboučký bílý (prý zrychluje metabolismus více než zelený) a byla jsem spokojená, takže pokud je i ten vhodný, tak je to super!!!Jinak dětem dělám jen bylinkové, takže na výběr doma mám... Lymfodrenáže musí počkat, určitě jsou fajn, ale teď šetřím na tu operaci žil!!! Ale co občas dělám a asi to i funguje, tak kartáčovat nohy pod studenou vodou... je to dost nepříjemné až bolestivé a kůže jde až do ruda, ale to je dobré znamení, že se dostatečně prokrvuje....

luuca.b
17. pro 2010

@kive76 UVIDIM NEJDŘÍV SE MUSIM OTRKAT MIMO FITKO..JJ CHCI ZATIM MÍT ZUMBU PRO ZAČATEČNÍKY🙂 TAK ŽE KLIDNĚ MUŽEŠ JEZDIT SE MNOU...
@kacab děkuji moc
@medvedinka děkuji ....jjuuu promin jdu to hnedka napravit...ještě jednou se omlouvám

luuca.b
17. pro 2010

@medvedinka mužu se ještě optat to jsi mi posílala do IP?já te tam nemám

medvedinka
17. pro 2010

@luuca.b jééééé, tak teď se omlouvám já - posílala jsem to z počítače doma a už mi to udělal podruhý, že něco neposlal - jenže já ty čísla už zas nevím, nikam jsem si je nezapsala, takže se ofiko připojím až od příštího týdne. ☹

kive76
17. pro 2010

@luuca.b jezdit kam?

kive76
17. pro 2010

@medvedinka šikulka 🙂

luuca.b
17. pro 2010

@medvedinka v poho🙂 děkuji
@kive76 ted to děláme ve družci🙂

kive76
17. pro 2010

@luuca.b a kde tam? a kdy?

kive76
17. pro 2010

@luuca.b a jede tam vůbec něco z Kladna? 🙂

luuca.b
17. pro 2010

@kive76 utery a čtvrtek..jj jede moje auto😀..jezdi se mnou🙂

kive76
17. pro 2010

@luuca.b ááá tady ráno někdo jedl vtipnou kaši...🙂 a v kolik zumbuješ ?

luuca.b
17. pro 2010

@kive76 nn kaši nerada😀..od 20-21

misicka455
17. pro 2010

@kacab prý je dobrá lymfordrenáž na tu celulitidu .Ale pravidelně aspoň 10 x a pak tak jednou za 2 měsíce chodit.