Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

leopolda
6. únor 2011

@luuca.b jde o to,že od pondělí chceme zkusit mléčnou dietu.

luti
6. únor 2011

Ahojky zenky a hubnicky 😉 😉 😉
jak se mate pri Nedeli 😉 😉 , my se budeme snad brzy stehovat, tak travime cas uklizenim a balenim a odhanenim deti od krabic 😉 😉
Tak krasne v poradi......
@wjerushka - obrovska gratulace tobe, manzelovi a malemu, musite mit obrovskou radost, at jde vse jak ma a pohodove tehulkovani 😉 😉 😉 hodne stesti a druhorade, obrovska gratulace ke kilcum dole,jsi jednicka 😉 😉
@bocinka naaaadherne saty, bude ti to moc sluset a hlavne mas obrovskou motivaci zhubnout, jen tak dale, budes ukazkova nevesta 😉 😉
@kive76 super ke kilcum dole, jen tak dale 😉 😉
@korchy take blahopreji a ted uz jen prestat kourit 😉 😉 ,nebo alespon omezit 😉
@dajda28 vitej holka, at se dari 😉
@misicka455 take hooodne stesti se zitrejsi dietou, koukala jsem na forum o delene strave a dvasa tam krasne recepty, mnamky 😉 😉 a minuly tyden tata pry posilal konecne tu Zumbu, tak snad se do konce roku dockas ☹
@luuca.b dofam, ze vse ok a Zumba jde tak jako ma, hodne stesti
@gabrielaa take prejeme hodne stesti, ne vzdy pujdou kila dolu rychle, ja take ze zacatku hubla jen po gramech, vydrzat, vydrzat, vydrzat 😉 😉 😉

luti
6. únor 2011

@leopolda taketez hodne stesti ze zitejsi dietou, ja bychodpadla hned po prvnim sklenicce mleka, ja jej nesnasim 😒 😒 😒 , ale preji hodne stestim, odhodlani a pevnou vuli 😉 😉
😉
Taaak, snad jsem na nikoho nezapomnela a jestli ano, moooc se omluvam. Holky ja ma od zacatku 13 kg dole, maaaaam obr radost, jeste asi 12kg dolu 🙂 🙂 🙂 , abych mela alespon prumerne BMI, je to docela v pr.... 😀 😀 😀 😀 , kdyz jsem dnes rikala manzelovi ze bych se mela podle BMI dostat na 68kg, coz pro vas asi nektere neni problem, budu asi vyadat jako stangle 😀 😀 😝 😝 , uvidime, kam to pujde, tak to pujde, pres kolena to lamat nebudu....
Holky, vsem hodne stasti a @kacab doufam, ze jis uz zpet doma u rodiny a vse slo hladce, krasnou Nedeli hubnicky 😉 😉 😉

korchy
6. únor 2011

@luuca.b Díky ale asi ne,protože kvůli práci někdy nemám tolik času jít na net a taky se někdy vážím o víkendu a někdy až v ponděli.Mám ve skřínce s kořením vylepenou tabulku tak si tam zapisuji🙂

korchy
6. únor 2011

@luti Děkuji.No chut na cigárko by byla velká 😉

bocinka
6. únor 2011

@gabrielaa parádní masáš, i já bych si dala....

@korchy tak to bylo bez sacharidů, takže paráda.... 😉 😉 😉

@kive76 taky si to myslím, ráno jsem měla celkem fofry, tak jsem měla jen jogurt, mlíko a mlíko, večer je salám, tak teď jsem si ho dala a později si dám zase zeleninu.....

@wjerushka jéééé, gratuluju.....

bocinka
6. únor 2011

@luti díky.... 😉 😉 😉

Jinak dnešní sport mám za sebou tři hodiny na sjezdovce stály za to.... 😵

tegina
6. únor 2011

Ahojky holky,
jak to jde?
wjerushka: to máš 5 kg už z té mléčné?
bocinka: jak jsi na tom váhově ty, jste dobré, máte už 4 den za sebou, fandím vám všem třem 🙂 , prožívám to, jako kdybych ji už sama držela 🙂, asi si myslím, že když vám to pěkně půjde i my za váma vydržíme 🙂
kive 76: pochopila jsem dobře, že i přes prohřešek pokračuješ?
misicka455,leopolda: tři to je nás dost, to určitě aspoň jedna dojde do cíle 😀 , ne musíme všechny...
Jak vidím korchy a gabrielu, kdyby jsme začali všechny najednou to už by byla hodně silná skupina 🙂 .
luuca.b: jak psala misicka, jsme následující skupinka za bocinkou, která zkusí ml. dietu 🙂 , bude to docela drsárna.
Tak všechny ostatní zdravím a zítra 😝 .

korchy
6. únor 2011

@tegina Holky já i dnes piji hodně mléka,ale byli jsme na obede u tchýne takže jsem mela maso a zeleninu,dnes mam jako zvířatka.Zitra budu mit kytičky,už mam pripravene jidlo a od uterka taky najiždim na mléčnou.
Tak snad nám to půjde.
😉

bocinka
6. únor 2011

@tegina já mám teda dole kolem tří kil.... čekala jsem to teda rychlejší.... 😠 😠 ještě když mám z čeho hubnout..... 🙄 ale tak vydržíme..... 😅

leopolda
6. únor 2011

Tak dopíjím dvojku červeného a zítra jen mléko,mléko,mléko.
Tak vydržela jsem 9měsíců na konzervách,tak tohle zvládnem.

misicka455
6. únor 2011

@luti moc moc děkuji zumba došla v pátek . Fakt bych ti něco za to poslala , ale nevím co aspoň čokoládu , ale to zase asi né když držíme tu dietu . Tak já nev ím, ale je mi to fakt blbé tohle za dara. Ale moc moc děkuji zítra se na to chystám čusnout.

Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík Dík dík dík dík dík

misicka455
6. únor 2011

@leopolda jj zítra už jen mléko a mléko 😀

misicka455
6. únor 2011

Holky co držíte tu mléčnou jak je tam druhej den ten bílej jogurt já ho teda moc nemusím myslíte, že by bylo špatně kdybych si dla ten sladší od aktivive?

misicka455
7. únor 2011

Ahojky, tak už jsem po snídani a jsem zvědavá za jak dlouho budu mít hlad zatím mě nějak to mlíko nezasytilo 😠

kive76
7. únor 2011

@tegina ahojky, no nakonec tu mléčnou nejedu, zase přejdu na dělenku nějak mi to i o ten víkend nešlo..mám pořád těch 79 kg a to je nejdůležitější...

bocinka
7. únor 2011

@misicka455 asi to neva, i já si ho dala, páč jsem jinej už neměla.... 😉

misicka455
7. únor 2011

Já mám už hlad 😀

tegina
7. únor 2011

Ahojky,
leopolda, misicka455: tak jsem zvědavá, já jsem od mléka zasycení nečekala 🙂 , pro mě nebude až tak problém dnešní den, ale zítřejší, nezvládám malé porce jídla, ty jsou pro mě horší než ten pijící den...takže hlad teprve přijde 😒 , ale každý den bude dobrý..no teď jsem stoupla na váhu, a mám skoro o dvě kilča více nž včera ráno, tj. neskutečné...bych potřebovala tu dietku dodržet, už se s těmi třemi kily nahoru dolů peru tři měsíce, hrůza...
misicka455:já jsem si taky koupila sladkou bílou activii, někde jsem to i v diskusy zahlídla, že ji holky používají, já si budu dávat určo i více zeleniny...
leopolda:jaké plechovky myslíš? 🙂
bocinka: tj. ale pěkné 3 kg za 4 dny né? jsem se spletla, kdo byl ten třetí ve vaší skupince, to nebyla wjheruska?
kive76:přesně jak píšeš, člověk je nakonec rád že nepřibral...da dieta je drsná,sice nevypadá, ale je...
korchy: ty budeš mít skoro 3 dny za sebou, podle toho jak píše jídelníček 🙂

tegina
7. únor 2011

misicko455: já s tím tady nechci hned první den začínat, ale kdokoliv kdykoliv skončí, tak to nevadí, hlavně zdraví...ale my to vydržíme, aspoň dnešek 😀 , taky mám hlad, ono by to chtělo asi zapít sklenici vody

markysek
7. únor 2011

Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat? Jen tak sem na Vás jukala od ledna, kdy sem začala držet dietu ale teď jste mě nalákali s tou mléčnou dietkou, že jí ode dneška taky držím a tak sem se odhodlala napsat. Při té své dietce sem od ledna zhubla 5kg.

bocinka
7. únor 2011

@markysek tos zhubla parádně, vítej mezi náma..... 😉 😉

markysek
7. únor 2011

Děkuji🙂 No akorát sem jedla menší porce po 2 hodinách. A po šestý hoďce nic. Sem zvědavá na tuhle mléčnou. Vypila sem to mlíko, na to 2 sklenky vody a je mi táák těžko:(

misicka455
7. únor 2011

@markysek vítaj mezi náma a mléku zdar 😀
@tegina já se nalivám vodou jak jen to jde 😀 A pak taky sedím solidně pořád na hajzlíku 😀

Večer jdu nakupovat tak koupím tu sladkou aktivi, tvarohy atd....

luuca.b
7. únor 2011

@dajda28 jj to dojídání po malym je nejhorší🙂 to znám😀..tak mám tě zapsanou🙂

luuca.b
7. únor 2011

@leopolda ju tak to do toho jít nemužu..mlíko bych nepozdřela..zvracim z něj☹
@luti ahojky jj jde dneska mám odpol děti a večer 2 h dospělí středu a utery a pátek mám po jedny hodině a ve čt mám taky 2h..je to náročné ale aspon mě to baví a vidim vysledky..a lidi to hcytlo🙂 tak mám radost
@markysek vítej🙂 to je krááása a jakou držíš?že máš 5 kilo za měsíc?

markysek
7. únor 2011

No po dvou hodinách jim menší porce "zdravějších" jídel🙂 Jako žádný knedlíkový jídla, žádný sladký, mám hrozně ráda zeleninu, takže zapečená cuketa nebo lilek je moje nejoblibenější jídlo. Hodně piju a občas cvičim. Teď se to po tom měsíci ale seklo, tak chci zkusit něco nového..

leopolda
7. únor 2011

@bocinka tak ,jak se tobě daří,pořád dodržuješ?
@tegina jak jsem kdysi byla na misi,tak jsme pořád dostávali konzervy,bud z toho vařili,nebo třeba celodenní starvu-3konzervy-hovězí,vepřovou a luncheon....Je fakt,že tenkrát ty vojenský konzervy byly kvalitní.

Já dneska zatím Ok.Chtěla bych se pokusit dodržet co nejdýl.Ráno mi mamka hlídala Tobíka,když jsem vedla Domču do školky a donesla mi bábovku a pečenou kachnu,neměla jsem sílu ji to říct.
@misicka455 takže jsme 4,já spíš nevím jak velkej může být ten jogurt.

kive76
7. únor 2011

@tegina no na mě docela jo...nevypadá drsně, ale je tam namě moc málo jídla 🙂 to se radši pořádně nacpu zvířátkama...

misicka455
7. únor 2011

tak třetí mlíko mám v sobě a několik litrů vody , ale nepolevím 😉

Asi normální jogurt tak těch 120 ml bych řekla.