Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

tegina
13. únor 2011

Jinak váhu 84 jsem naposledy viděla po prvním těhu, před otěhotněním druhého...to jsem ještě nespadla na svou váhu, ale k původním 109 po těhu, jsem lítala jako motýl...teď jsem měla před porodem sice 104, ale v porodnici jsem nechala přesně o 5 kg méně než poprvé, takže stejný výchozí start pro hubnutí...má váha jinak 72-76 🙂 .

misicka455
13. únor 2011

TAK JÁ dvě kila dole , ale citím se jak kdyby bylo více a konečně jsme pokořila tu hnusnou omsdesátku 🙂

korchy
13. únor 2011

@misicka455 Parádá mooc gratuluji a jen tak dál 😉

evena
13. únor 2011

pěkný zbytek neděle 😉
dnes sme byli na výletě a vrátila sem se domů docela hotová, jsem dost slabá, tak nevím, jestli je to z jídla nebo jen nějaká běžná únava ... dnes jsem zhřešila 1,5 plátkem bebeček 😒 ale měla sem strašnou krizi, děsnej hlad 😝 divím se že jsem se ovládla a nesežrala sem toho víc 😝 😝
jinak se dnes vůbec necítím na to, že jsem něco shodila, jsem nějaká nafouklá nebo co ... váha je stále -1,5 kg, nějak to stávkuje nebo co 😒

@leopolda taky si dávám 150 g zeleniny nebo ovoce, ale ani tak to moc nezasytí
holky neděláte si někdo místo té samotné zeleniny vývar? to zasytí o dost víc 🙂

@korchy takový úbytek váhy od zač. roku 😕 to klobouk dolů !!! 😵

@misicka455 máš pevnou vůli 😉 to nevím jestli bych to na návštěvě tak zvládla 😀 pěkné 2 kg 😉

@tegina taky to to pěkně letí dolů 😉 ty už si teda shodila hodně kilo celkem 😕 😉

evena
13. únor 2011

@misicka455 už si pokořila 80-ku 😵 😵 😵 já se taky těším na svý "kulatiny" 😀 ale k tomu mi schází ještě 4,5 kg 😝 😝 čekala jsem že jí pokořím touto dietou, ale teď nevím, jsem skoro v půlce a kila tomu nenasvěčují ☹

misicka455
13. únor 2011

@evena já si dělám jedině vývary jak s masem tak zeleninou jinak bych hladem zhebla 😉

misicka455
13. únor 2011

Tak jsme byla dneska na zumbě snad po několikati měsicích a jsme hotová už teď hodinu po cvičení mě bolí vše 😀 a ve čtvrtek valím na vachushape 😵

korchy
13. únor 2011

@evena to jen díky dělence 🙂

leopolda
13. únor 2011

Ahoj holky,tak 7 den za náma,tak ještě 6 a máme to v kapse.
Jen jestli to půjde dolů.Já mám 3kg,ale oblékla jsem kalhoty,které mě byly malé,už když jsem je kupovala.
Ale to není jen hubnutím,ale tím,jak mi na lipo odsáli boky.

@misicka455 ty chodíš i na power plate a s trenérem,nebo bez.A jaký to je?
v Bystrci jsem zjistila je fitko jen pro ženy http://www.fitkolila.cz/

Tak hubnutí zdar !!!!

misicka455
14. únor 2011

@leopolda jo chodím i na ten power plate a jedině zatím s trenérem sama bych si to zatím nelazla a dobrý procvičíš svaly o kterých ano nevíš , že je máš 😉

misicka455
14. únor 2011

JJ tak už máme polovinu za sebou teď tedy dva naročné dny zelenina, ovoce a pak zase mléko a už se těším až se najím 😉

misicka455
14. únor 2011

@leopolda tady to můžeš vyzkoušet je to super cena 😉
http://www.vykupto.cz/brno/351-nejlevnejsi-powe...

evena
14. únor 2011

ahoj,

je to hrůza se ovládat, večer jdu spát s hladem a kručením v břiše, ráno se s tím zase probouzím 😀
já mám teď obyčejně hlad už tak hodinu až dvě po jídle, máte to taky tak? a pak už jen počítám minuty do každýho jídla 😀 dřív mi zabíralo se hodně napít čaje a teď už ne 😝

evena
14. únor 2011

@misicka455 necítíš se po té zumbě dost unavená? to musí být pro tělo fakt záhul při tak malých porcích jídla .. 😝

misicka455
14. únor 2011

jj taky mám hlad jako prase tělo to bojkotuje a nechce si zyvknout, dneska si dělám vývary se zeleninou aspoň zasytí a i kafe jsem měla i když bych neměla mít. Od včera ani deko dole spíš dvě nahoře tak nevím čím , že by tou zumbou 😒 No nechám vážení až na neděli.

evena
14. únor 2011

@misicka455 kafe taky neřeším a dám si ho kdy chci, jen jsem to dost omezila tak mám tak 1-2 denně, nějak nechápu v čem by mělo škodit 😕
tak tohle sem měla včera, připadala sem si že sem přibrala, přitom nemělo být z čeho 😕 a ráno váha zase o chlup níž ... takže fakt jen blbej pocit ... 😝

leopolda
14. únor 2011

@misicka455 ty tam chodíš do toho Tábora? a trenér je ženská nebo chlap?Oni doporučují 2-3 týdně,já bych mohla tak 1týdně.

misicka455
14. únor 2011

@evena já se po zumbě necítila unavená přehodila jsem si maso a dala si ho hned jak jsem přišla domů takže jsem měla živiny 😉


@leopolda né na ten tábor nechodím mám to z ruky chodím k nádru neb mám koupenej voucher na nádr, zatím jsem byla 2x v kr poli a tam jsou ženské a jeden chlap , ale já měla pokaždé ženskou ,

taky nemohu chodit 3 x týdně to by mi chlap dal 😀 chci chodit jednou týdně + jednou týdně zumba a jinak si zahopsám doma když bude nálada a chut

ten tábor jsme psala jako, že to maj hodně levné spíš na vyzkoušení

leopolda
15. únor 2011

Čau holky,tak dneska asi bude krize,jen na mlíku.
Co vy.Jinak váha ,tak furt stejná.
Je fakt,že největší úbytek jsem pocítila po tom Atkinsnovi,hlavně na objemu,to mi najednou za 10dní bylo všechno veliké,asi na tom něco bude.Hlad jsem neměla vůbec a cílita jsem se nabitá energií.
Tak se dneska držte. 😉
Jinak je tady nějaká mrtvo,ostatní nepíšou.

evena
15. únor 2011

ahoj

já dnes mám zeleninovo - ovocný den, za chvíli mám svačit tak si udělám vývar 😝 no nevím jestli to zvládnu 😀 a pak zítřek, to vím jistě že nezůstanu jen o mlíku, ale pokusím se aspoň 😝
u mě váha pořád stejná, zase sem ale jakási nafouklá 😕 😝 připadá mě že sem trochu zhubla v obličeji 🙂 ale váha mě štve 😝 jestli to tak půjde dál tak za celý trápení zhodím tak 3 kila 😠
po skončení budu v tomto jídle asi pokračovat (ale s tím, že obědy budu mít klasické bez příloh) nebo zkusím znovu toho atkinsna, tam sem aspoň neměla hlad 😝

gabrielaa
15. únor 2011

Po dlouhé době mám čas napsat 🙂 Holky, co držíte tu mléčnou, já vás obdivuju, jak to tady čtu !! Zvlášt jestli ta váha nejde dolů tak, ja byste si představovaly, máte ode mě palec nahoru za výdrž 😉

Všimla jsem si, že je vás tu pár z Brna, kam chodíte na zumbu? Nechodíte některá do Průvanu??

Já jsem ted celá jakási přibržděná, jím sice lehčí jídla, ale nějak není pořádně síla na cvičení. Pořád mě nějak pobolívá podbříšek-asi kvůli té cystě a ted mám MS, takže jsem celá jakási nafouklá, tak doufám, že ta cysta s tím aspon zmizí.

Jinak příští týden se chystáme s přítelem na pár dní do Rakouska na lyžovačku, tak s sebou asi přibalím i běžky, abych si dala pořádně do těla 😎

miranda77
15. únor 2011

@valentovasasa ahojda našla jsem, že hubneš v natur house ... jak jsi spokojená? Zhubla jsi a poradili, jak si váhu udržže? Já jsem tam teď byla podruhé ...

misicka455
15. únor 2011

@gabrielaa já chodím do průvanu 😉

misicka455
15. únor 2011

Jinak mlíko dneska zatím dobrý, kila nevím nechci se vážit ať se nestresuju chci to prostě vydržet , ale včera jsme byla na náštěvě a slyšela jsem krásnou větu hlele nezhubla jsi 😵

gabrielaa
15. únor 2011

@misicka455 a seš tam spokojená?

misicka455
15. únor 2011

jo jsem tam spokojená

lena27
15. únor 2011

ahoj holky,
tak se vám musím pochlubit. Přidala jsem se k vám sice nadávno, ale hubnu už od půlky října a mám dole 9kg. nejvíc mě ale potěšilo, že jsem se včera vešla do kalhot, které jsem nosila v roce 2006 a od té doby je na sebe nenarvala.
V dubnu po porodu jsem si kupovala nové velké kalhoty. ty mi manžel doporučil vyměnit za menší, aby mi nepadali v prosinci 😀 . a teď už mi začínají být volné i tyto. sice to ještě chvilku bude trvat, ale už se těším až si půjdu koupit o číslo menší

korchy
15. únor 2011

@lena27 Paráda,moc gratuluji a držím palečky at další kilečka jdou dolů 😉

misicka455
15. únor 2011

@lena27 tak to je krasny jen tak dal, a co drzis za dietu,