Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
24. únor 2011

@zuzi82 dělala jsme na snídaní palačinky 😕 a chtěla jsem vědět jak na tom jsou , vím že blbě ale tak chtěla jsem vědět jak moc blbě 😀

misicka455
24. únor 2011

Tak dneska je čtvrtek tak si udělám od pondělí jídelníček na přiští týden a snad to půjde , takže od pondělí zase do toho půl je hotovo 😀

kive76
24. únor 2011

@leopolda já asi od 1.3..zkusím už konečně tu dukanovku, nebo tu plážovou dietku...to je něco podobnýho...akorát u dukanovky máš 14 dní jen bílkoviny, a pak přidávám potraviny...no a u tý plážovky ...těch 14 dní je k bílkovinám i zelenina a ještě nějaký jíldo...myslím bílej jogurt, a .-.....ale to si pak ještě přečtu...no musím něco začít se sebou pořádně dělat...25.3...máme sraz se základkou..tak by do tý doby chtělo něco zhubnout 🙂

marcelkap
24. únor 2011

@evena Ono to ze začátku šlo fakt rychle, měla jsem prý hodně vody v těle, takže zákaz pít minerálky, tavený sýry a hodně omezit sůl.
Díky za doporučení na lucu, zkusím se k vám tedy vtírnout 🙂

Já teda na to počítání taky vůbec nejsem, zkoušela jsem to, ale moc dlouho mi to nevydrželo.

@misicka455 Já jsem si taky dělala jídelníček na týden dopředu, ale vždycky do toho něco vleze, nebo zapomenu koupit nějakou surovinu a je konec 🙂 Takže jídelníček už se u nás nevede.

misicka455
24. únor 2011

@marcelkap a už nekojíš? Koukala jsme na Lindu je nadherná 🙂

marcelkap
24. únor 2011

@misicka455 Kojila jsem 4 měsíce.
Děkujem za pochvalu, Verunka je taky krásná a doufám, že se jí daří dobře.

misicka455
24. únor 2011

@marcelkap no teď je nemocná takže je to něco teče nám z nosu a chrchlá a tak je protivná jako pra..... 😀

zuzi82
24. únor 2011

@misicka455 U palačinek bych spočítala všechny přísady i s olejem, na kterém to smažíš a pak vydělila celkovým počtem palačinek a na závěr si vynásobila počtem snědených palačinek. Marmeládu bych navážila u každé palačinky zvlášť. A zapojíš u toho i mozkové závity, je to skvělá matematická úloha. 😀 😀 😀

kacab
24. únor 2011

@luti díky, zotavuji se pomaleji než jsem čekala... noha už skoro nebolí, ale hlavně jak jsem 10 dní pořád ležela i kvůli té chřipce, tak mě doslova atrofovaly nohy..... Nikdy bych tomu nevěřila, ale mám problém je rozchodit - obě i tu "zdravou".... sotva lezu do schodů - nebolí to, ale prostě jako by mě v nohách opustila síla.... Denně mám malou procházku, ale po půl hoďce jsem hotová a těším se domů a tím jak se nehýbu, váha mi pomalu začala lézt nahoru ☹ ... takže nic moc, ale snad bude brzy lépe....
Všem co to jde dolů moc gratuluju....

wjerushka
24. únor 2011

@kacab Hlavně se dej napřed dohromady zdravotně, pak můžeš hubnout o 106.
@luti No mě závidět není co. Těhotenství jsem si neužíval aani to první ani tohle. Je mi pořád blbě. Jájsem v těhotenství nakonec spíš shodila, z porodnice jsem odcházela o 5kg lehčí než na začátku těhu. A při kojení mi šly klia taky dolů. Jenže jsme se strašně rozežrala a i když jsem kojení skončila, tak jsem žrala pořád stejně, takže to velmi rychle naskákalo zpět. Malou omluvou mi může být to, že zrovna v tý době mi těžce onemocněla maminka a já hold stres zaháněla jídlem. No co už, už to nevrátím, tak se s tímpak budu muset poprat a případně potom podchytit ten konec kojení

evena
24. únor 2011

ahoj 🙂
jak pořád přemýšlím nad tím co mám jíst, tak nemám na jídlo skoro ani chuť ... ale to je dobře, aspoň to budu poctivě dodržovat a snad mě to dlouho vydrží 🙂 třeba teď mám jíst a vůbec nevím co si vezmu ...

@misicka455 mi děláš chutě s palačinkama, já je neměla aspoň 100 let 😝

@kacab až ti bude líp tak se do toho zase opřeš a váha poletí dolů 😉

abhaya
24. únor 2011

Tak holky, jdu se k vám přidat. Potřebuju nutně shodit tak 20 kg 😠 . Mám 158 cm a 70 kg. Před porodem jsem měla krásných 50 a přišlo mi, že jsem tlustá. Tak teď aspoň vím, jaké to je být doopravdy tlustá. Fůj. Ještě kojím. Holce je 13 měsíců. Přestala jste některá kojit, kvůli tomu, abyste mohly držet dietu? Já o tom uvažuju. Ale nemám vůli utrhnout dcerce prso od pusy, když vidím, jak si pochutnává ☹ .

evena
24. únor 2011

@abhaya ahoj, vítám tě ... já začala hubnout když sem kojila (v té době bylo malé cca 7 měsíců) ... ale nedržela sem nějaké ty klasické diety, prostě sem se hlídala v jídle a jedla tak, jak se správně má ... i sem do toho cvičila, na malou to vliv nemělo že by třeba nechtěla mlíko .... sama se mi odstavila v 13 měsících a doteď mě to i mrzí, bych kojila klidně dál 😀

evena
24. únor 2011

taky bych se chtěla vrátit ke svojí původní váze, ale asi to nebude vůbec lehké a je to boj na dlouhou trať 😔

gabrielaa
24. únor 2011

ahoj všechny hubničky, tak za poslední 3 týdny jsem dost polevila, ale dnes přišla nová motivace - kupovala jsem plavky, páč se chystáme s přítelem k moři a jak jsem byla v kabince a zkoumala se, tak jsem zjistila, že mám opravdu strašný břicho, tak hrozně povadlý po porodu, no hrůůůůza ☹ Takže se ptám : nevíte co tak na břicho za sport nebo cviky zabírá??

janinka3
24. únor 2011

ahoj tak já taky potřebuju schodit 20 kilo jsem na to s váhou a výškou skoro stejně jak abhaya. Ale mě i po porodu nevyšel cukr moc ok. Takže musím schodit do další návštěvy diabetologie.
Bohužel jsem ten případ do při kojení tloustne. Takže hubnout jsem začala až jsem přestala kojit. Podařilo se mě schodit asi tak 5 kilo a ještě potřebuju. Jenomže s těma 2cácorkama nemám čas se najíst. Co najíst ale někdy ani uvařit. Chtělo by to nějaké recepty co jsou nenáročné na čas a množství ušpiněného nádobí :o)

korchy
24. únor 2011

@misicka455 jsem si tam četla ten jídelníček a je hoodně tvořen jen z bílkovin🙂
přesně to tělo potřebuje.

marcelkap
24. únor 2011

Ahojky, tak jsem se taky zaregistrovala na STOB a jdu zapisovat a zkoumat.
Jsem z toho psycho...já tak moc chci zhubnout a mám taaaak moc malou vůli...to je něco strašnýho. Nekontrolovatelně bych do sebe naházela cokoliv.

misicka455
24. únor 2011

😉 Holky a jak vás na to stobu najdu abych so vás přidala?

Já si dneska zacvičila na to bříško dala dvě písničky zumbu a jdu si dát večeři, dneska tedy pozdě ale je jen lehká 😉

marcelkap
24. únor 2011

@misicka455 já tam mám nick marceek
A jak ti jde zumba? Já to zkoušela doma podle nějakejch rychlolekcí na netu. Po 10 minutách jsem byla zpocená a při tom cvičení jsem si připadala jak slon s epileptickým záchvatem.

misicka455
24. únor 2011

@marcelkap já jsem taky pěkné poleno, ale baví mě to 😀 Chodím jednou týdně tady u nás a doma mám od Luti dvd tak se pokouším podle nich s eto naučit , ale nějak mi to nejde 😀

marcelkap
24. únor 2011

Ten stob je docela zajímavej, jsem tam naťukala dnešní jídlo...myslela jsem si jak moc jsem jedla a ono to neni zas tak tragický. Mám teda mega moc bílkovin a málo zeleniny, příjem kj mám oranžovej jinak jsem v zeleným 🙂 Tak to mě docela těší. Tak jsem zvědavá jak to bude fungovat dál.

misicka455
24. únor 2011

Tak já taky tukám jídlo 😀 Veru mi konečně usnula ani moc nekašlala tak snad bude i noc v poho. Natukám ídlo jdu do sprchy a chrupat 😀

marcelkap
24. únor 2011

@evena Prosimtě, chci se zeptat, na tom STOBu, tam je vypočítáno kolik máš mít denní příjem bílkovin, tuků, sacharidů a to v % - asi je to u každýho individuální, ale je mi divný že tam mám nejmín bílkovin 23%, pak tuky 32% a sacharidy 45%. Neni to nějaký divný?

evena
24. únor 2011

teď budu mít krušné dva dny, dělám dort pro synovce, se tu teď patlám s figurkama, naštěstí se krotím a neužírám marcipánu, zatím 😀

@gabrielaa jé moře 😵 bych si asi netroufla s tak malým mimčem ... břicho ti neporadím, sama ho mám strašný a ani cvičením (posilováním na břicho) se to vůbec nelepší 😔 ba naopak jak hubnu tak je povislejší a mám tam takovou tu ošklivou vrásčitou kůži 😝 😝 u mě už asi jen ta plastika 😅

@janinka3 zkus si na to jídlo udělat čas, stíhat se to určitě dá, jen si vzpomenout kdy se máš najíst, chce to hlídat si čas 😉 nebo si piš upomínky do mobilu, to sem dělala když sem měla těhot. cukrovku a bylo fakt důležité pravidelně jíst 🙂

@misicka455 mišička já si vypisuju jen tu tabulku, takže vbec nevím že jde si tam někoho přidat 😕 asi v těch diskusích že ... tak na to ani nemám čas ... taktak stíhám s malou koníka 😀

@marcelkap mě to vypočítalo 30% bílkovin, 30% tuků a 40% sacharidů ... těch bílkovin je hrozně moc a jak tu psala zuzi, prostě se musí jíst hodně maso, momentálně mám spíš období kdy ho nemusím, tak je to pro mě těžký 😝 😝 a kdybych se naládovala jogurtama abych měla bílkoviny, tak bych zase asi nevyšla se sacharidama ... zatím s tím taky bojuju 😎

misicka455
25. únor 2011

Já jsme na tom stobu našla marcelku, ale přidat mě ani se na ni kouknout mě nejde. Já tam do diskuzí taky nechc i lést, ale mysela jsem ,že když si vás dám do přáte tak bude vidět kdo jak na tom je stím jídlem 😉

kive76
25. únor 2011

@gabrielaa ahojky, kam a kdy se chystáte k moři?

zuzi82
25. únor 2011

@marcelkap Já mám bíl. 27%, tuku 33% a sacharidů 40% 😉