Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kahinae
14. říj 2010

@luuca.b a máte ve městě zdravou výživu? nějaký obchůdek? že by sis koupila nutelu z carobu? 🙂

bocinka
14. říj 2010

ahojka, tak jsem právě dovečeřela, měla jsem domácí klobásečku na studeno, dělal ji taťka, tak vím, co v ní je... teda bylo.... a pak, že si dám salátek na ten Vám napíšu recept, ne že bych Vám ho chtěla cpát, ale je fakt výýýýbornej.... a na véču akorát....

1 rajče
1 kapie
1/2 salátové okurky
3 lžíce hořčice
1 lžíce cukru - nebo 2 tabletky umělého sladidla
sůl
pepř
1 malý bílý jogurt
1 malá zakysanka
v tomhle salátu je moc dobrý balkánský sýr, nebo obyč eidam, ale ten jsem dneska nedala... doporučuji, je faaaakt skvělý.... 😵 😵 😵

@luuca.b a nedá se to nějak nahradit???

misicka455
14. říj 2010

Já právě dojidám večeři salátek . Bohužel jsem se kní dřív nedostala, ale zase půjdu dneska spát až kolem půl noci.

misicka455
14. říj 2010

A ndeksa jsem i cvičila se zítra si nepohnu 😀

misicka455
14. říj 2010

Zítra dám asi kytky a o víkendu zvířátka 🙂

dandelion
14. říj 2010

@dreana Jsem ráda že nejsem jedinej "mladej blázen" ;) ;) ;) Já jsem už ustoupila z toho že bych chtěla drahej kočárek a všechno eňo ňuňo... hlavně když se budeme mít rádi a hlavně když se uživíme ;) ;) ;) Brambory vařený, nejlépe ve slupce, nebo vařený v páře... a co nejméně pečený, ty mají nejvyšší GI, Ale třeba bramboru uvařenou, vydlabanou a pak naplněnou sýrem a nějakou směsí a jen chviličku zapečenou, to jo ;) ;) ;) Já jsem taky spíš na brambůrky než na čokoládu... moje stavy obžerství před 2 roka byli úděsný, spořádala jsem klidně 3 pytlíky chipsů a zapila to fantou... teď jen o tom píšu a je mi zle.. bleeee... pak jsem se zbláznila a preferuju zdravou výživu a vše bio :D

dreana
autor
14. říj 2010

@dandelion Jo jo, dítě nas změní :D

Ja mam tedka strašnou chut na něco, ale hruza :(

Jinak ja mam vybrany kočárek a všechno, ale manža dítě chce stejně až za ty dva roky, takže musíme počkat a budu rada když do té doby zhubnu a bude dobře.. 🙂

jéé plněné brambory to bych si fakt dala!!!

dandelion
14. říj 2010

@dreana Já mám taky už všechno vybráno :D viz mé albíčko :D :D :D

bocinka
14. říj 2010

@dandelion nejsi jediný mladý blázen, já mám taky 21, 10ti měsíční mimi a prachy mě připravily o iluze už dávno... 😔 o mimíse jsme se snažili už když jsme bydleli u tchánovců, mají velkej barák, jsou v něm tři byty.... my měli 3+1, ale měli jsme společnou chodbu a sociálky, tak jsme říkali, že to bude OK, že uděláme jen koupelnu a tak... samo, že mimi nikde a když se hned vedle dostali sousedi do dluhů, tak jsme za dobrou cenu koupili tenhle domek, vzali si hypotéku a začali rekonstrukci... vrazili jsme do toho celou hypo a ještě i úspory jak moje, co mi naspořili naši, tak Mirovi... a já do měsíce otěhu.... 😕 😅 a to už jsme pak říkali, že počkáme, až bude vše hotový, já budu chodit do práce, ať se uživíme a až budeme zaběhnutí, tak bude mimi... vidíš... člověk míní.... 🙂

dreana
autor
14. říj 2010

@dandelion Koukám, a máme společnou ještě jednu věc a to zelenou, tu ja mam vybranou 🙂) Nemam rada ružovou...

Mě by bavilo i nakupovat, ale manžel nechce tak musím mít zatím jenom vybráno 🙂

dandelion
14. říj 2010

@bocinka já si taky dělám legru, že se mimi povede teď když jsme oba bez práce :D :D :D člověk je doma, neví co roupama, tak dělá děti :D :D :D Uvidíme jak to všechno dopadne ;)

dreana
autor
14. říj 2010

@bocinka Jo jo, ne všechno jde naplánovat, ale tak ja doufam že ramcově si to naplanovat mužu :D

dandelion
14. říj 2010

@dreana já mít holčičku, tak jedině oranžovou, červenou, nebo fukciovou.. pipinkovskou růžovou brrr fakt nesnášim.. ba mám na ní alergii :D :D :D Já mám jen pár věciček co jsem podědila po mimču ségry 🙂 a postupně skupuju hračky od šapita 🙂 🙂 🙂

dreana
autor
14. říj 2010

@dandelion LOL :D mě naštěstí skončila před 2 dněma zkušebka takže už by to snad nebylo tak hrozny to utahnout, ale rada bych fakt počkala.. Ještě někam s manžílkem vycestovat a tak 🙂)

dandelion
14. říj 2010

@dreana a copa máš za job? 🙂

dreana
autor
14. říj 2010

@dandelion Jo oranžová a červená jsou bezva pro holku ybch je taky brala, ale pro kluka zelena si myslím že je super !!

dandelion
14. říj 2010

@dreana to já zelenej mutsy chci i pro holčičku ;)

dreana
autor
14. říj 2010

@dandelion Pracuju v chemické laboratoři jako administrativní podpora.. 🙂

luuca.b
14. říj 2010

@kahinae jj máme a to existuje?poněvač jsem zhřešila a vzala si normální☹ nemám vůbec pevnou vůli.ale je mi dobře přece mě takhle nemužou ovládat cukry☹

bocinka
14. říj 2010

@dreana taky jsem byla hotová z mimin v růžové.... 😖 já to nikdy nechtěla, v těhu jsem ani nic růžového nekoupila, jen bílé, béžové a fialkové... no a vidíš, všichni donesli něco růžového a dneska, když jsme jeli k našim, tak jsem se na malou dívala a zjistila,že byla prostě celá růžová... 😀 😀 😀

luuca.b
14. říj 2010

@bocinka to právě nevim☹

nevíte nějaka?prostě já bez sladkyho byt neumim-nemužu☹

bocinka
14. říj 2010

@dreana to asi jo... já měla víc problémů, než váhu, víš.... ani nevím, jak to bude s druhým... 🙄

bocinka
14. říj 2010

@luuca.b ty máš dneska zvířátka???

bocinka
14. říj 2010

@luuca.b mě místo sladkýho stačí ovoce... meloun, jahody, třeba dřeň.... 😉

dreana
autor
14. říj 2010

@bocinka No to budu muset vyhlásit stopku ružové :D:D

bocinka
14. říj 2010

@dreana to asi jo.. já ji kombinuju s hráškově zelenou a vypadá to krásně... 😀

verusa22
14. říj 2010

Holkýýý já mámráda růžovoučkou 😅 Moje holčička se vní taky cítí dobře 😀
Ale i přesto se někdy najde člověk a ptá se.... co máte? holčičku? nebo chlapečka? 😕

verusa22
14. říj 2010

Jinak dneska jsme jedla míň sladký než normálně.... uvidíme za měsíc váhu jak bude ukazovat 😉

bocinka
14. říj 2010

@verusa22 jo no, to znám a švihlo by mě... malá má proužkatý růžovo-bílý punčošky, a sukýnku a růůůžovou čepičku s kytkama a zeptají se tě, jestli je to holčička??? 😅 🙄

bocinka
14. říj 2010

@verusa22 já neměla sladký ani nepamatuju, můžu si vůbec v sachatidový den dát něco sladkýho??? jakože třeba sušenku, nebo tak?? asi jo, ne... 🙂