Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
17. říj 2010

ahojka baculky.... 😵
tak jsem včera asi zhřešila.... 😀 teda né jídlem, ale pitím... 😅 byly jsme venkus holkama a já se spráskala jak pes.... Mirek se mi směje ještě teď.... 😅 😅 😅 aji jsem blinkala.... fůůůůůj.... dlouho nikam nejdu.... váhu mám stejnou jako ve středu... tak mi to asi neublížilo.... 😅

silvik
17. říj 2010

Holky, mám dotaz... objednáváte si některá oblečení na sebe přes net nebo přes nějaký zásilkový obchod? 😕

@bocinka Občas je potřeba vypadnout z baráku a odreagovat se, ne? 😀

misicka455
17. říj 2010

Dřív jsme si obědnávala přes net oblečení,a le teď už né není na to když si to vyzkouším a vím jak my to padne.

bocinka
17. říj 2010

@silvik to sice jo, ale já to teda přehnala.... 😅

dreana
autor
17. říj 2010

@silvik J teda ne, ale obědnala jsem i nadherné korzety, ale samo my nejsou,tak tedka hubnu do nich, protože manža se na ně strašně těší :D

Jinak ja cvičm tak 2x tydne, je to malo, měla ybch víc ale moc to nejde :( JSem unavena z práce :(

Jinka holky, včera jsem dostala od manžílka knížku o dětech pry už v ní čte dlouho (tajnustkář!!!) viz album a dohodli jsme se že za ty dva roky to chceme rozjet naplno!!! TAk mam akorat čas na to naspořit nějaké finance a taky zhubnout!! A mam silnou motivaci, protože vánoce 2012 chceme trávit s miminekm v bříšku!!! Prý vyměním jedno břícho za hezčí :D:D

Jinak dneska jsem byli na domečku, je nádherny, už se nemůžu dočkat, nějak je to první bydlení od te doby co jsem se odstěhovala od našich co beru jako domov, a kde CHCI vychovavat naše děti :D

jsem se zase rozepsala :D

dandelion
17. říj 2010

@dreana jsi šikulka, hlavně dej pozor, ať to není nijak drastický hubnutí a ať nehubneš aktivní hmotu, ale tuk.. ;) nesmíš být slabá a vyčerpaná... ;) ale máš můj obdiv jakou máš pevnou vůli! ;)
@dreana manža mě o5 přesvědčil, že žádná pauzička ve snažení nebude... 🙂 trošku je vyšinut a po miminku hodně touží...
@silvik váha klesla na začátku týdne a dneska mám o 600g vyšší než minulou neděli... ale od zítra jdu na to ;) teď si dám zeleninku, lučinku a večer pořádnou dávku cvíča ve dvou ;) ;) ;) sexem ku štíhlé linii ;) ;) ;)

elgereta
17. říj 2010

@silvik já si koupila kalhoty a vubec mi nesedli, takže příště už ne..ale tričko nebo mikinu, klidně zase koupím přes net, to většinou sedí🙂

silvik
17. říj 2010

Holky dík.. já právě nad tím uvažuju, jestli si nemám něco objednat přes net, protože nějak nemám čas courat po obchodech a nutně potřebuju něco na sebe.... zjistila jsem totiž, že to, co mi stačilo, když jsem byla doma s holkama, mi teď, když už chodím do práce, nějak nestačí 😅 Takže to ještě zvážím.... ale jak píše Misicka, není nad to, když si to člověk vyzkouší.. na těch modelkách to vždycky vypadá krásně, ale když bych si to navlíkla já, tak bych byla asi zklamaná 😒
Ale můžu říct, že mě to vždycky hrozně naštve, když vidím, co všechno si můžou ty štíhlé koupit .... vždycky si říkám, že musím zhubnout, abych si to mohla taky dovolit..... ale prozatím skutek utek... takže snad to vyjde teď 😕

dandelion
17. říj 2010

@dreana já na sebe mám problém sehnat kalhoty.. ta mám teď dvoje z MMB a oboje jsou super 🙂 mám spodek 50/52 a vršek 46/48... někdy složitý sehnat hadry

bocinka
17. říj 2010

@dandelion taky mám spodek 46....

Jinak, jestli můžu poradit, já hodně nakupuju v Bonprixu, chodí mi domů katalog, ale já objednávám přes net.... můžu říct, že vše mi sedí, je to kvalitní a za fakt dobrou cenu... když tak mrkněte... ale kalhoty kupujte o číslo, menší než máte... mají tam fakt velké věci.... líbí se mi, že tam mají trička, fakt pěkný, moderní od 36 až do 50.... 😕 😵

silvik
17. říj 2010

@bocinka Díky za tip, hned jdu kouknout 😉

negrovka78
17. říj 2010

Tak já hlásím 76,5kg 😅 to je 0,5 kila dole,ale snad se to hejbne víc dolů 😉

bocinka
17. říj 2010

@silvik koukni, mě se tam líbí fatk spousta věcí a spoustu mám doma, včetně riflí, košil a vše je pořád jako když to přišlo.... 😉

luuca.b
17. říj 2010

hezky večer jsem tu a jdu na tabulku🙂 jste šikulky🙂

luuca.b
17. říj 2010

@negrovka78

holky jste hodny že to sem píšete ale ono to hledat je docela těžky tak zda na někoho zapomenu přihlásit do IP

gretta
17. říj 2010

Hubneme spolu,.. 🙂 ok snad to půje líp. Mám 73 kg chtěla bych min. 8 kg dolů. Když bude 10 kg tím líp. Máte nějaký vyzkoušený diety? Já vím, cvičit, cvičit. cvičit. Jenže právě teď je moje drahá polovička v telocvičně a dává si do těla a já bych měla taky.. čeká na mně v obýváku trenažer, ale pořád ne a ne na něj vylézt 🙂

luuca.b
17. říj 2010

@gretta a CM?

gretta
17. říj 2010

@luuca.b Nerozumím. Promiň teď jsem ti poslala interní poštu. Už jsem se trochu zreagovala. Jsem tu asi 20 min. 😀

dreana
autor
17. říj 2010

@dandelion Jé to je hezký že po mimču tak hodně touží :o)) To manža to tedka v autě i posunul že by klidně začal už za rok 🙂) To je fajn ne? :D:D

@gretta Vítej :o))

Holky, ja jsem dneska hřešila hrozně, ale zítra musim ubrat!! :( Takže zítra cvičení, dneska už nemam energii... Jinak zítra fakt musím zase nežrat... :D Dneska sem jedla a je mi těžko hrozně, jsem tele.. fuj uplně se za sebe stydím :(

luuca.b
17. říj 2010

@dreana bud v klidu já zřala cxcely víkend a taky mám kilo nahoře🙂

coko.joko
17. říj 2010

Holky nam asi rostou zoubky nebo nevim...prcek je tak protivny a nechce spat a porad by se choval a vse rve do pusiny a slinta a ted jsem ho uspala a na jak dlouho to nevim...
@gretta .vitej mezi nama

silvik
17. říj 2010

@bocinka Tak jsem to okoukla a fakt tam jsou krásné věcičky.. hlavně ty šatičky, některé jsou fakt nádherné.... mít tak o 20 kg míň, tak bych neváhala.... ale i halenky jsou suprové, asi si něco objednám..... 😉

@gretta Ahojky, super, že se přidáš 🙂

gretta
17. říj 2010

@dreana A to když vidíš pevnýho člověka si říkáš. Proč proboha trochu nezhubne, ale pak mrkneš do zrcadla a řekneš si, proč proboha trochu nezhubnu? Proč musím pořád tlačit do hlavy to sladké? Taky, taky.. dneska byla mistička pudingu, malý oplateček, káva... hmmm pěkně. 😒

luuca.b
17. říj 2010

@coko.joko velice pravděpodobné taky nás to trááápí hodně dlouho od té doby spí blbě každou noc

bocinka
17. říj 2010

@dreana to je hezké.... 😵

@luuca.b 😀 😀 😀 😀

@gretta ahojka....

@coko.joko no jo, na zoubky už by čas docela byl.... kup mu gelík a uvidíš.... 😉

@silvik já to říkám pořád.... dělám jim všude reklamu, už by mi mohli poslat něco zadáčko.... 😝

gretta
17. říj 2010

@silvik Mrkám, že tady mají prcka snad už všichni.. já to budu mít asi malinko složitější. Dr. mi zjistil PCOS ( polycytické vaječníky). Na netu jsem vyčetla, že je dobré pár kg zhodit dolů. Tak jsem ráda, že mě vezmete mezi sebe. A snad se tady tak nakazím, že i to mimčo příjde!!! 🙂

luuca.b
17. říj 2010

10.10. 17.10.
nick cm kg

misicka455 160 88
luuca.b 153 66 (+1) 67
lulii 162 95
verusa22 168 90 (+1) 91
bocinka 180 105 (-4) 101
pigy 178 80
cabalkova 168 107
coko.joko 170 90
usounek25 170 90
dandelion 165 122 (+0,6) 122,6
cervik1111 169 87
luti 179 94 (-1) 93
silvik 175 90 (-1,5) 88,5
lenkavano 168 105
kahinae 172 85
elgereta 163 85
dreana.. 170 113 (-3,5) 109,5
zuzi82 163 69,5 (-0,8) 68,7
kive76 173 81
medan29 168 83
negrovka78 174 77 (-0,5) 76,5
zuzu_z 171 131
petka28 161 74
kooblich 164 90
kozinka 175 118
sofifinka 163 97
mil7 165 65
gretta - 73

coko.joko
17. říj 2010

@bocinka ,ten mame doma uz....
@luuca.b ,jak dlouho vas to trapi prosim te.....
@gretta ,to si pis,ze te tu nakazime....kde bydlis?

bocinka
17. říj 2010

@luuca.b včera jsem měla ten stav co míváš ty.... z nedostatku cukru mi bylo špatně... 😔 dala jsem si kostičku čokolády - fůůůůj ale pomohla....

a vy si tady jako o vejkendě hřešíte, jo??? tssss.... já sušila hubu... a to jsem dneska pekla moji nejoblíbenější buchtičku... hmmmm třetina šla k našim, třetina ke tchánovcům a třetinu právě sežral - jinak se to nedá říct - na posezení Mirek... 🙄

gretta
17. říj 2010

@coko.joko jižní morava.