Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

pigy
10. říj 2010

@bocinka 😀 kéž by

coko.joko
10. říj 2010

@cabalkova ,me to stalo nervu a malem i rozvod,od roku 2005 jsem na umelku a povedlo se po 5ti letech...o penezich ani nemluvim,ale jsem fakt stastna,ze mame Lennyho a ze se zachranilo manzelstvi 😵 jeste dat ty kila dolu a abych byla jako pred tim a mohla si vzit svoje veci a pak je zivot veselej

cabalkova
10. říj 2010

Ja svoji metodu taky psala, chodim k dietolozce, konecne jsem se odhodlala a zitra mam prvni prevazeni, tak uvidim, jestli ten tejden k necemu byl.

bocinka
10. říj 2010

@misicka455 teď už nesklouzneš, máš nás....

@adrie jooo, pojd...zítra si jdu taky koupit váhu.... 😒

@cabalkova například??? 😀 😀 😀

jo holky, ale jak tak koukám na ty Vaše fotky, tak nejtučnější xichtík tady mám já.... 🙄 🙄 tsss

cabalkova
10. říj 2010

@adrie Pojd k nam, tady jsi spravne!! 🙂

bocinka
10. říj 2010

@coko.joko proč rozvod??? 😲

misicka455
10. říj 2010

@bocinka ok tak super 🙂

cabalkova
10. říj 2010

@coko.joko Tak to jsi to taky nemela jednoduchy... ja mam za sebou 2 IVF a 4 potraty, takze taky na bednu. Jen tomimi porad nemam. ☹

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka jj to tam chcete taky?

coko.joko
10. říj 2010

@misicka455 ...tebe znam uz a nevim kde jsem te potkala na jaky diskuzi 😵
ja bych potrebovala poradit jak zhubnou,ale zaroven abych to nenabrala zase zpatky.....jsem pako na nejaky pocitani kalorii a delenou stravu nejak nechapu jako kyticky atd....zna nekdo a poradi.

cabalkova
10. říj 2010

@bocinka Hele, ty modelko, ty me s tucnym ksichtikem nestvi... tolik podbradku, kolik mam ja, nemate zadna... 😵

misicka455
10. říj 2010

Já všechen tuk mám v břichu jinak jsem v poho takže se zaměřím hodně i na posilování břicha a taky jem začala chodit jednou týdně na zumbu 🙂 Každej se mě ptá zda tak brzo po sobě čekám druhé mimčo 😠

bocinka
10. říj 2010

@misicka455 ta dělenka se mi líbí čím dál víc... takových shozených kil z toho... od zítřka začínám... teda ještě ne od zítřka, páč to si jdu pro nějaký to pročištovadlo a začnu další den... zítra bude detox.... 😔

cabalkova
10. říj 2010

@coko.joko Kdybys chtela, muzu ti vypsat ten rozpis, co mam od dietolozky.

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova 😀 já nejsem modelka.... já jsem dvě modelky... 😀 😀 😀 😀

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka nestydim jsem koule mám za 7 let 19 kilo!hnus

misicka455
10. říj 2010

@coko.joko jé já se omlouvám, ale nějak si nevzpominám no třeba na to dojdem 😉

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova aji já bych chtěla.... 😵

cabalkova
10. říj 2010

@luuca.b Jo, napis tam i ty metody, at mame prehled.

cincinnati
10. říj 2010

Ahojky, taky bych se k vám ráda přidala. Mám 162 cm/86 kg. Za posledních 5 let jsem přibrala 30 kg. Před svatbou jsem shodila 10 kg, ale jsou zpět + něco víc nahoře. S každou dietou se propadnu ještě níž tzn. na vyšší váhu. Už jsem chodila i k dietoložce, ale valný úspěch to nemělo.

Pro mě nejvhodnější způsob hubnutí je nejíst po 17. hodině. Což je dost těžké vzhledem k tomu, že chodím z práce a v práci toho moc nesním, i když se snažím najít si na jídlo čas ...

misicka455
10. říj 2010

@bocinka No já od zítřka začinám už asi po sté 😀 Jé koukám, že máme skoro stejně staré děti 🙂

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b víš, co je největší prdel, že jste tady holky asi přibíraly postupně, já jsem prostě od roku bacul a mám to.... 🙄 teda střídavě oblačno, páč třeba ve třeťáku jsem byla v pohodě, ale to jsem měla přítele, kterej mě ušustil do hubena... asi začnu chodit na lekce, zase.... 😅 😅 😅

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka ,protoze u nas teda spis u me hrala hodne psych.a ja jsem to pak uz nezvladala,kdyz vam porad rikaji,ze se to nepovedlo a ze proste mimi nebude atd.a pak jsem zmenila Car a najednou slo vse...ja jsem ovulovala a manzel mel super sperma,ale 4 roky v jinem CAru to neslo proste ja nemela pry ovulku a manzel na ho*no sperma..takze posledni pokus a vyslo to....

misicka455
10. říj 2010

Jo a ještě tedy při té dělenece jsem jedla pravodelně po 3 hodinách 5 x denně a hodně pila .

bocinka
10. říj 2010

@misicka455 jojo.... my jsme s Luucou z prosincovek.... 😵 a zítra na ostro.....

luuca.b
10. říj 2010

holky to je krásny že mám 66 ale vám co máte víc to půjde mnohem líp mě se to prostě zaseklo a ani prd!!!!a zase všude slyším že zlom přijde až po roce dítěte tak jsme zvědavá

misicka455
10. říj 2010

Tak my jsme Ledňátko 🙂

cabalkova
10. říj 2010

Toz ja jedu podle nasledujiciho planu:

snidane jeden krajicek zitnyho chleba (takovej ten tmavej fit chleba, ne klasickej na regalu) a na to napr. osolenej tvaroh a jeste drubezi sunku (aby tam bylo co nejvic bilkovin)
dopoledni svaca ovoce (koli se vejde do dlane, tj. jedno jabko, jeden pomeranc, dve mandarinky, tri svestky - ale nesmi se hodne sladky, takze ne hroznovy vino a banany)
obidek 150 g masa nebo 200 g ryby a k tomu zeleniny co mas chut (ale ne skrobovita, takze ne mrkev, hrasek, kukurice...) a na zaver jogurt a do nej zamichany dve lzice vlakniny (koupis v lekarne)
odpoledni svaca zase ovoce
vecere to samy co obed

Nemam hlad a ty jogurtky muzou bejt i ochuceny, takze tim saturuju svoji potrebu sladkyho. zitra jdu na to prvni vazeni, tak dam vedet, co ten tejden s moji vahou udelal/neudelal

luuca.b
10. říj 2010

@bocinka 😀 jj sexem s ehubne nejlíp ale víš jak já to mám😀

bocinka
10. říj 2010

@misicka455 ááá kámen úrazu je pro mě pravidelnost.... 😖