Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
16. led 2011

Ahojky holky, tak hurá oslavy za mnou a docela už se těším na zítřek až začnu zase pravidelně jíst a cvičit snad už mi to vydrží a do léta těch deset půjde dolů a jediné nabrání zpět je přijatelné jen ve formě těhu 😀

misicka455
16. led 2011

Posílám váhu na kila nic moc, ale včera mi přišly nové rifle a jsou o číslo měnší než ti předtím a jsou mi 🙂

seci
16. led 2011

jak často se posílá váha do tabulky?

luti
16. led 2011

Ahojky hunbnicky a snazilky, doufam, ze jste vsechny a vase rodiny zdrave a kila jdou dolu. 😉 Ja take posilam mou vahu @luuca.b, ale dlouho se tu neukazala, dolufam, ze je vse OK 😔 😔
@seci vaha se posila pave@luuca.b kazdy tyden 😉
@misicka455 super holka jedna usata 😉 😉 😉 , musis mit obr radost, jen tak dale 😉 😉
@kivec, ty jsi teda tanecnice, super 0.5 kg dole, jen tak dale 🙂 🙂

seci
16. led 2011

@luti no, luuca tu právě dlouho nebyla, tak jsem přemýšlela, jestli jí to posílat....ráda bych měla v tabulce zanesenou změnu 🙂

luti
16. led 2011

@gabrielaa je to potiz s temi detmi co? doufam, ze se brzy uzdravi a ty zpet hupky supky na cviceni 😉
@mamkamarketa ty ses srandistka s tou porodni kozou, ale mas pravdu, hlavni je, aby si kazdy nasel to, co mu vyhovuje... ne kazdy rad hopsa a beha, takze, kazdeho vec, doufam, ze maly bude mit zoubky OK, chudak, to je mazec, stane se to jedna dve, drzim palce 🙂 🙂
@tegina pockej, az menzes skonci, tak kilca opet pujdou dolu, ja paradoxne vazim mene, kdyz mam menzes, nevim, asi ztracim hektolitry krve 😉 😀 😀 😀 😀 .....ja jsem prdlouska 😉
@evena hlavu vzhuru, prohresky nevadi, kdyz jich neni moc 😉
@ivuska027 venku s kocarkem to je take poradna posilovna, drzim palce 😉
@wjerushka drzime palce na zkousky a na zhozena kilca 😉 😉
@valentovasasa prejeme jen dobre studenty, ne ty flakaly 🙂 🙂
@lena27 vitej, krasni kluci jako buci 😉 😉 , to musi mame delat jen radost
Holciny krasnou Nedeli a hubnuti zdar nazdar 😉

luti
16. led 2011

@seci nevim nevim, vazne, je hodne zaneprazdnena Zumbou, malym, ale doufam, ze je vse OK, neb by dala alespon vedet ze je vse OK. Mozna @kivec76 vi vice, byly spolecne Zumbovat minuly tyden :- 🙂

misicka455
16. led 2011

@seci váha se posílá kažýdou neděli

evena
16. led 2011

ahoj, přeji pěkný zbytek víkendu 😵
u mě váha při starým a začínám na sobě cítit že trochu splaskávám 🙂 jen ten pitnej režim zase flákám, normálně pořád zapomínám pít 😝 dnes jdem do hospůdky, ale budu jen o minerálce, teda tak to mám v plánu 🙂

@kive76 5 piv tak to by mě zabilo 😅
@misicka455 páni vy ste samá oslava 🙂 to se pak blbě odolává tomu jídlu co 😝 teda o číslo menší kalhoty 😕 to gratuluju 😵

kive76
16. led 2011

@luti ahojky, já s ním byla jen minulý týden v ten čtvrtek, jinak né...taky nevím co se děje, je fakt, že ted pravidelně skoro každej den cvičí tu zumbu, ale zas je doma s dítětem, tak je divný, že přes den nemá čas juknout na net, to nechápu ☹

kive76
16. led 2011

@evena no mě taky normálně, ale když u toho člověk tančí, navíc mi tam byli od 19-24h...takže žízeň byla...přišla jsem domů v 1h...-)

wjerushka
16. led 2011

@kive76 Tak zas na tu dobu si myslím to celkem jde. Já teda si dám vždycky první velký pivo apak to piju po malých. Ne že bych vypila míň, ale velký pivo vždycky cucám hrozně dlouho a pak už to není dobrý.
Tak jsem se naučila na malý. Já mám teda asi o půl kila míň, ale jsem u taťky, takže jsem se vážila na jiný váze než obvykle

wjerushka
16. led 2011

@luti moc děkuji 😉

mamkamarketa
16. led 2011

@luti omlouvam se, ze jsem to napsala moc drsne,ale proste mi to tak prijde 😅

ja teda to jidlo flakam 😔 mate muj obdiv, kdo mate silnou vuli 😉 vecer jsem mela grilovane kureci prso, v tortile spoustu zeleniny,ale s dresinkem ☹ ale zase to bylo desne dobry 😀
zitra snad se dohrabu na cvico, jinak nevim a 🙄

bocinka
16. led 2011

Ahojka po delší době... koukám, že u Vás se taky těžko dostává ze "svátečního režimu", aspoň některým... mě teda šíleně.... ale zítra udělám čistící den a jdu do dělenky zase naplno.... do června musím něco shodit.... přece nebudu na svý svatbě za buchtu.... 😅

luuca.b
16. led 2011

jsem tu taky po delší době..ted sje toho moc☹..tabulku dávám .ale @misicka455 od tebe nemám IP

luuca.b
16. led 2011

jinak u mě OK.malému rostou zuby tento tyden denně zumba krom čt a dneška ale včera maraton 2 h.ale je to parada baví mně to.už mám z5 velikost 38 ale jen 2 kila dole☹ od začátku hubnutí rostou mi svaly☹

janicavopica
17. led 2011

ahoj holky, tak ja zase necekane vse pri starym a to se proste strasne moc hlidam a cvicim, proste ja tu hranici 79 kg nepokorim a nepokorim 😢 a to jsem pred tydnem prestala konecne kojit a proste ani kilo a prsa strasne nality, ale neboli me, myslite, ze nehubnu treba tim? jak to bylo u vas s vahou po kojeni? ja kojenim pribirala a mela jsem strasny chute a hlad to ted tyden fakt nemam, ale ani deko dole a ted jsem doma cvicila pul hodiny.
do prace jdu nakonec od konce srpna a ja proste musim dat dolu tech 14 kg co mam navic nez pred tehu, jinak se me lidi leknou a necitim se ani trochu dobre a slysim hodne narazek od maminek, ze jsem jako tlusta atd. zvlast od jedne, vedu krouzek maminek a deti a jedna ma porad blby reci o tom jak jsem statna a ze jeji chlap takovy tlusty zensky jako ja prehlizi a urazi a kdesi cosi, no mam ji na haku, je to krava, ale i tak to zaboli 😢 jediny kdo je s moji vahou je spokojeny je muj muz a ten mi rika at jeste priberu 😅 ale uz mi to ani neprijde sranda, kdyz aktivne od srpna bojuju s vahou a zatim 2 kg dole ☹

kive76
17. led 2011

@janicavopica no jo ale ještě že se ti žádný kilča nepodařilo nabrat 🙂 ale je divný, že od toho srpna jen ty 2 kg dole
☹ no a do srpna než půjdeš do práce máš ještě času dost ... 🙂

korchy
17. led 2011

@janicavopica
Ahoj,tak ztý ženský si nic nedělej,takový lidi jsou hloupý.....Mě takhle dost uráželi segry i rodiče.Moje segry váži jen okolo 55kg.Já dřív taky tak vážila,ale jen díky chemoterapii před 8lety,jinak jsem už na základce měla 58kg.Boužel u bejvalího přitele jsem dost přibrala,z nervů z něj.A ty narážky od rodiny opravdu doost zaboleli a ponižovali mě.Ted už stím přestali.Já jsem najela na dělenku podle Kořínkové,ani necvičím a už mám dole 4kg a hlavně se cítím skvěle.

seci
17. led 2011

@janicavopica jestli tak málo hubneš, tak by asi nebylo od věci zkontrolovat štítnou žlázu, tak já na to taky přišla, že jsem nemohla zhubnout, tak jsem šla k doktorce a ejhle....mě teď hubnutí taky stagnuje, ale hubnu v pase, dělenka je fajn...každopádně vliv může mít třeba i to, že ti je zima...u nás včera svítilo sluníčko, tak manža stáhl topení, ale on to moc neumí odhadnout, tak to stáhl moc a já pak tady dvě hodiny prokřehla než mi došlo, co se stalo a vůbec se nedivím, že tělo nepustilo ani deko, jak mu je zima.....

každej je jinej, ale já když nehubnu, tak si kontroluju tři věci - dostatek zelovoce (poslední dny jsem to trochu šidila), dostatek spánku (bez toho to prostě jde fakt blbě) a dostatek tepla, ten je možno posílit ještě dobrým oblečením a pitím horkých nápojů...jak začnu doma lítat v kalhotkách a tričku, tak se hubnutí vždy zpomalí.....prostě roli hraje všelico, takže teplo, spánek, pití a zelovoc jsou naprostej základ...u mě

tegina
17. led 2011

janicavopica: no to by asi ta ženská přede mnou zmínila jen jednou 😠 , vím, že na takové lidi se musí v klídku, já dávám docela na spontánní reakce, ale nevím, nevím zda bych se udržela...líbí se mi moto: "člověk je moudrý, když ví, že s lidskou hloupostí nic nezmůže", což já ještě moudrá nejsem, protože co mě práve dovede rozhodit je lidská hloupost...tak asi tak nějak...dnes mi volal manža, že mu zemřel spolupracovník na rakovinu v nějakých cca 33 letech...si uvědomuji, že jsem ho snad po 8 letech slyšela poprvé brečet....jsem si řekla, co jsou ty naše kila proti tomu...i kdyby nám zůstala,holky hlavně zdravíííííííííííííííííííííí 🙂

seci
17. led 2011

@tegina no, víš, já osobně vnímám nadváhu jako velmi rizikový faktor onkologických onemocnění a te´d jak jsem začla hubnout, tak tam rakovina byla jako velký strašák v pozadí, protože jsem měla nějaké povinnosti, u kterých jsem dva měsíce v kusu skoro jen seděla u komplu a vůbec se nehýbala a nešlo to posunout nebo zkrátit, prostě jsem měla termín, do kdy to muselo bejt hotový a mě začaly bolet podpaždí a prsa, úplně jsem cítila, jak se tam něco hromadí, co tam nemá být a co by normálně z těla odešlo a ono to prostě s tou tloušťkou úzce souvisí...

obezita je rizikový faktor pro mnoho nemocí a pro rakovinu obzvlášť, schválně někdy mrkni na rizikové faktory pro rakovinu prsu, obezita je určo mezi prvními.....

psychická pohoda je důležitější, ale nemávala bych nad tloušťkou rukou....je to prostě o stravě, péči o tělo a psychice komplexně, nelze si říct "jsem sice tlustá, ale jsem v pohodě a občas se hýbu", je to sice z hlediska nemocí lepší varianta než "jsem hubená, ale psychicky jsem na sračky", ale rozhodně se tloušťka právě ze zdravotního hlediska musí brát vážně....což určitě asi víš, ale pro mě je to téma hodně citlivé, není to tak dávno, co mi někdo velmi blízký na rakovinu umřel....tam se bohužel sešly obě kombinace obezita i psychická nepohoda...

janicavopica
17. led 2011

@seci ja mam spatnou stitnou zlazu, kontrolovanou jednou rocne od 10 let asi, ale ted je v norme cca 4 roky na ni neberu leky, ale samo to s tim souvisi taky, ale proste se na vaze ne a ne hnout 😠
@korchy to je mi moc lito, ze tak mlada zenska bojovala s rakovinou ☹
jinak hodne ovoce a zeleniny mam, piju max 2 litry vody nebo neochucenyho caje a chodim doma teple oblecena 😅

no musim s tema kilama zatocit, ted jak jsem z toho spatna tak me porad vola pulka margotky z kuchyne, ale proste ne, ja to vydrzim, ja ani margotku rada nemam, ale mam touhu se utesit zase zradlem, vsak to znate, tak se prolivam vodou a radej za pul hodky pujdu s malou spat po o 😉

evena
17. led 2011

ahoj 😉 😉

@luuca.b velikost 38 😕 😲 ty bláho !! 😵 co já bych za to dala 😅 já mám tak 44 😅 😝 😝

@janicavopica taky sem u kojení přibírala (ale to proto že sem měla fakt děsný chutě 😝 )... a po kojení je to tak nějak na stejno, když se snažím tak samozřejmě váha jde dolů ... když se tak moc snažíš tak to dolů určo půjde, občas prostě ta váha nějak stávkuje a pak to letí dolů 😉
to máš teda "dobrou" zkušenost 😕 😠 někteří lidi si nevidí do hubya asi jim to dělá dobře když můžou někoho ponížit 😠

mě teda nikdy nikod nějak neurážel co se týče nadváhy ... ale lidi sou všímavý 😝 když někoho nevidím delší dobu atak se občas nějaký dobrák najde kdo mě upozorní že jsem přibrala nebo mi položí otázku tys přibrala že? jako bych to nevěděla sama 😝 😝 😠

rakovina to je taky můj strašák, v rodině to máme, i cukrovku, takže by to chtělo ty kila shodit i ze zdrav. hlediska 😒

janicavopica
17. led 2011

@evena no, tak vel. 38 mam kdyz mam idealni vahu a citim se super, ted mam 44 taky lucca je sikulka 😵
no, ta zenska mi rika: no, znam i tlustsi nez jsi ty, ale mela bys s tim neco delat"!to je pipka, ze? ona ma tak 50 kg a pry jak je strasne tlusta atd. no krava 😠

tegina
17. led 2011

seci:Jak jsem si všimla, tak jste tady myslím dvě, co jste tu šílenou nemoc porazily...skláním, tady psachika je to hlavní....samozřeimě máš pravdu, asi záleží, kolik těch kil navíc je...já jsem věkěm zjistila, že holkám co jsem v uvozovkách záviděla štíhlost, tak jsem jen hleděla, co zatím stojí...opravdu, neznám štíhlou ženskou, která ji má danou a která není na dietách a hodiny v tělocvičnách...já se neumím vymáčknout, prostě, tadši mi pár kilo navíc a v pohodě, než jak píšeš, mít postavu a být v dupě...jinak doteď jsem brala jako hlavní riziko rakoviny stres, gentickou dispozici, ale máš pravdu, že i tloušťka, ale ta spíš na cukrovku a infarkt...kouknu se na to, ráda se nechám poučít...každopádně mi šlo o to vyjadřování té ženské, myslím, si, že každému je do druhých s prominutím hovno 🙂 , jestli je tlustý nebo hubený, jakého má chlapa, jak se obléká, kolik má peněz...každý si dělá život jaký chce a druhému je do toho prdlajs..a většina lidí, co mají takové hnusné komentáře, jsou v životě nespokojeni, taky jich mám kolem sebe pár, proto řeší problémy a starosti druhých..tím se uklidňují, že jsou sami spokojení, ale pravda je někde jinde...
Závěr je, že já taky potřebuji minimálně 10 kg dolů, nejlépe 18...pop prvním těhu to šlo, ani nevím jak...teď cvičím jako magor a nejde a nejde...bojovat bude, ale pokud to nepůjde, takl si hold řeknu hlavně to zdraví.. 🙂

seci
17. led 2011

tegi, já naštěstí tak vážně nemocná nebyla, jen jsem to zažila velmi zblízka (do posledního okamžiku) u někoho velmi blízkého, ale cítím, že jestli něco nezměním, tak mám náběh..... 😝

jo, lidi jsou někdy fakt tupí v tomto, oni si myslí, že každému tlustýmu je to třeba říct, protože by si toho asi jinak sám nevšíml....když jsem mívala 65-70 kg, tak do mě furt někdo hučel, že bych měla zhubnout a jaká bych byla pěkná holka (do prdele, byla jsem v té době pěkná holka) a podobné kecy....jak už se ale ručička váhy blížila stovce, tak najednou přišly bláboly typu "ale k vám se to hodí, já si vás ani neumím jinak představit" no a te´d při 116 kg si už nikdo nedovolí říct vůbec nic, spíš se to projevuje v pohledech než v řeči......vyhlásila jsem své hubnutí mezi kamarádkami, abych od toho nemohla tak snadno uhnout a ony mě hromadně ujišťovaly, že mi drží palce, ale že vlastně je jim jedno, jestli jsem tlustá nebo hubená....to je určo fajn, kecy typu "no určitě zhubni, musíš, vypadáš fakt příšerně" by mě asi nemotivovaly 😖

luuca.b
17. led 2011

@evena
@janicavopica velikost mě potěšila ale ty kila mě netěší☹(((...hubnu ale kila ne☹((( já chci z5 těch 50 i 55 by mi nevadilo🙂 jdu vložit tabulečku🙂