Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

dreana
autor
28. říj 2010

@valentovasasa ahojky a jak se to přesně jmenuje prosím?

tegina
28. říj 2010

Ahojky,
dneska kluci nějak pospali, návštěva taky ještě chrní 🙂 tak rychle...
misicka- tak za tu stovku jsi musela jít, i kdybys nechtěla, tj. skoro zadarmo 🙂
ivus-taky chodím na tae-bo 🙂 sem tam kick box, fakt supr cvičení, dobrá makačka, zumba mě nenadchla, ani jsem nešla, nemám ráda taneční hodiny, doufám, že na mě za to nehodíte kamínkem, každý j z ní paf, tady se objednává i měsí dopředu..
zuzko- vidět tj.je, jsi mi povědomá, nestudovala jsi náhodou v OV 🙂
bocinka-nevím jestli jsem už psala, ale máš supr výsledky 🙂
Jinak na ten h.e.a.t. tady nechodíte nikdo? Všem přeji co nejpevnější vůli, pro skoro prodloužený víkend.

dreana
autor
28. říj 2010

@tegina Ja jsem na heat byla jednou a bylo to opravdu hodně dobrý, byla jsem po tom uplně hotová... Bylo to dobrý :o)

Jinak ja dneska budu určitě cvičit, doufam že z práce nedorazím uplně v noci...

misicka455
28. říj 2010

Já si dneska doma chci taky zacvičit tak snad nebudu líná a dokopu se aspoň pár sklapovaček 😉

misicka455
28. říj 2010

Tak jsem byla nakupovat a ve vozíku převládal zeleninka, nějaká do brá šunčička a sýry 😀 Kolem sladkého jsem jen prošla pak jsme smutně koukala na výlohu ze zákusky , ale oddolala jsem za odměnu jsme se na svačinu odměnila kefirovím mlíkem 😀

dreana
autor
28. říj 2010

Tak ja jsem v práci :o) Takže nic moc, ale tak penízky se hodí... :D

misicka455
28. říj 2010

To je jasný kačáky s ehodí vždy 😉

dreana
autor
28. říj 2010

@misicka455 To jo no, a co planujes na dnes ty?

misicka455
28. říj 2010

Na jídlo nebo za zábavu? 😀

dreana
autor
28. říj 2010

@misicka455 No oboje :D

misicka455
28. říj 2010

Dneska mám odpočínek budu se jen flákat večer si zacvičím chvilu, na oběd byl vepřovej plátek naprudko a zelenika.

zuzi82
28. říj 2010

Ahojky, mám tu na víkend rodiče, tak jen tak na skok.
Všem děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že jsem se včera vyfotila, alespoň vidím rozdíl a vím, že ty téměř tři měsíce k něčemu byli.

@tegina Studovala jsem v OV. Ty taky? 🙂

valentovasasa
28. říj 2010

@dreana Redunat vláknina.

misicka455
28. říj 2010

Tak jsem se nakonec dokopala a dala si 30 min na stepru a nějaké ty sedy lehy . Zítr mám pauzu jedu na celej den ke kámošce tak snad mě nebude moc ládovat jídlem .

bocinka
28. říj 2010

ahojka ženy.... koukám, že se tady cvičí, já čekám na muža a taky povalím... malá je nemocná, tak ji víc hlídám....
@valentovasasa myslíš, že ta vláknina zabírá??? že bych si ji taky nadělila...??

tak já mám první očividné výsledky, ale zatím, jako vždy, jen v obličeji, ale to mi nevadí... stejně to ta držtička potřebuje... 😀 😀 nevím, jestli to vidíte, ale já jo... 🙂

dreana
autor
28. říj 2010

@bocinka no krááásný úbytek, moc sluší!!!

Jinak holky, myslela jsem že dneska nebudu cvičit, ale fuj na mě a za chvilu jdu na to!! Musím, je to hold povinnost :o)))

dreana
autor
28. říj 2010

Tak a já mam odcvičeno, 40 minut orbitreck a 45 minut cvičení.. A jsem grogy, ale jdu spát s pocitem že jsem se na to nevysrala :o))) Ale dneska jsem hřešila v pul 6 jsem si dalal nakladaný hermelín a kofolu.. eee :o((

Asi si dám za trest zítra zase cvičení, jsem na sebe tááák nastvaná...

mamkamarketa
28. říj 2010

@bocinka slusi!

bocinka
28. říj 2010

@mamkamarketa Kujuuu....

@dreana díky...

Já mám taky odcvičíno.... uvalila jsem 23 km na rotopedu a sed-lehy jsem nepočítala....

@dreana nakládaný hermelín se na mě směje v ledničce, ale já ho prdím... kofola mě bez vína nějak nebere... 😅 takže pohodka...

luuca.b
28. říj 2010

@bocinka jj už to jde vidět krásně to ted máš ty vlasy.já dneska taky byla a totál změna jsem na tmavo a jen bílá ofina🙂

luuca.b
28. říj 2010

@zuzi82 super u tebe je to hodně znát jsi šikula🙂

negrovka78
29. říj 2010

Dobré ránko,

@zuzi82 teda to je rozdíl,jsi šikovná 😵

@bocinka moc sluší 🙂

Já teď nějak nedodržuju nic,protože jsem ve stresu,malý začal chodit do školky a je to s hysterákem každé ráno,teď začal nudlit a je protivný jak sviňa a do toho mám asi málo mlíka pro Emmu,tak večer jí musím dávat UM,takže fakt jsem úplně KO 😖

misicka455
29. říj 2010

Holky teda taky jsem se měla vyfotit vůbec mě to nenpadlo,a le na vašich fotkách je vidět krásná změna jak hubnete 😉

misicka455
29. říj 2010

MY dneska valíme na celej dne ke kámošce tak uvidím jak na tom budu s dietou 😀

bocinka
29. říj 2010

@luuca.b udělej foto... to se mi moc líbí.... 😉

@negrovka78 díky.... a nestresuj se... 😉

negrovka78
29. říj 2010

@bocinka Dík,ale sama víš,že holt někdy to nejde,tak snad tohle brzo pomine a já se zase hodím do pohody 😵

bocinka
29. říj 2010

@negrovka78 víš, já se taky nervovala a pak jsem si řekla, že když nebudu kojit, tak nikdo neumře... přestala jsem se nervovat, koupila si domů UM a v tu ránu bych mohla kojit aji souseda.... 😀 v osmi měsících se pak malá sama odstavila.... ale mlíko mám do teď... 😅

dreana
autor
29. říj 2010

Dobré ranko slečny a paní :o))

Tak sem pěkně naštvaná, co cvičím obden tak mám váhu zase nahoře, už mam zase 109,5.. Tole mě teda ale fakt stve... :(

negrovka78
29. říj 2010

@bocinka Tak já Patrička začala přikrmovat taky kolem 2-hého měsíce,ale stejně jsem si myslela,že bych teď mohla kojit déle,holt asi ne a tak si říkám,že to má i své výhody 😀

bocinka
29. říj 2010

@dreana změř se... 😉 😉 😉