Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
25. lis 2010

Tak já jsem jí fandila je fakt, že si tam někdy lidi hrajou na gurmány a pak kdyby dostaly dobře ochucenou psí konzervu tak to sežerou a ještě budou chtít přidat 😀

misicka455
25. lis 2010

Stím zamykáním je to težký je fakt , že by jsme pak nemusely koukat na to co píšem co chceme aby si nidko nepřečetl , ale pak je to fakt o tom, že nikdo novej se nepřidá. Tak jak chcete já vím jak se dělá uzamčená diskuze , ale ať se vyjadří ostatní. Mě je to jedno, ale aby to nebylo o tom, že tam v zamknuté diskuzi nakonec nikdo nebude .

evena
25. lis 2010

@wjerushka něktěří lidi se cpou jak nezavření a sou hubení jak lunti, to není moc fér 😀 ikdyž taky sem byla jak lunt asi do 24 a mohla sem sníst co sem chtěla, no bejvávalo 😝

sem tu sice nová, ale s uzamčením nesouhlasím, to bych měla právě strach že časem lidí ubyde a nikdo tu nezůstane a zase to vzdám .. taky když se přidávají pořád noví lidé je to super, je tu živo 🙂 ale nevýhoda je určitě to že je to zrovna takové citlivé téma a je divný řešit mojí váhu a velký problém tak veřejně 😝 😀 ale co už, s tím sem do toho šla 😎

evena
25. lis 2010

@misicka455 😀 mě se líbilo jak si v prostřeno mlaskali a pořád jak je polívka perfektně dochucená 😀 neměla to říkat, pak by měla vyšší hodnocení a až by se na to ti lidi dívali v televizi tak by odpadli 😅

mamkamarketa
25. lis 2010

ahoj holky. opet se hlasim.
tomis ma dnesk narozeniny. mame maraton oslav dortiku, sladkosti a jinych dobrot. dneska je navic dikuvzdani, tak si manzel vyzadal tradicni americkou veceri... nechci videt tu vahu ☹

koukam,ze koukate na prostreno. ja to v tech 6 nestiham, tak to dohanim na netu... a vetsinou slinatm

misicka455
25. lis 2010

@evena jj neměla to říkat až pak na konci 😀 třeba by to i vyhrála to by byla sranda 😀

evena
25. lis 2010

@mamkamarketa mít nějakou oslavu tak asi neodolám a budu žrát 😝
a vše nej prckovi 😉
za pár dní mě čeká pečení 4 dortů pro kamarády a mám strach že budu uzobávat krémů a marcipánu 😝 😖 a pak oslava a chlebíčky .. pak vánoce čas obžérství (máte z těch svátků taky takovej strach? 😀 ), snad se udržím 😝 po novým roku má spousta lidí u nás narozeniny a svátky, to bude mazec 😝

dasulag
26. lis 2010

Ahoj. Tak já taky koukala na prostřeno, dokonce se díval i manža, který se normálně nedívá a smáli jsme se. Já být jna jejím místě, tak bych to řekla až třeba dnes na poslední večeři.

J8 přes vánoce nepřiberu, já přibírám až přes silvestra. Kolikrát se mi přes vánoce podaří ještě nějaké kilčo shodit, ale pak na silvestra už je vše takové klidnější, nehektické takže pak jsou dvě - tři kila nahoře přes sivestra a nový rok - to chodíme ke tchánovcům, protože má tchán 1.1. narozky - takže svíčková, plno chlebíčků, sladkého apod. Loni měl šedesát a to byla oslava 2.1. v restauračce a švéďáky - takže jsem se snažila zeleninu a ovoce. 🙂

wjerushka
26. lis 2010

Ahojda, tak my jsem si maraton oslav odbyli na podzim. Letos obzvlášť náročný, manža i já jsme slavili 30 (dělali jsme rodinnou oslavu dohromady) pak moje babička 75. Táta kulatiny neslavil, tak o bylo takový mírnější. Jsem ráda, že je Kryštof v únoru, to nemá narozeniny nikdo z rodiny, tak si užije svoji oslavu. Tojsemjako dítě neměla - narozeniny jsem slavila s tátou a babičkou a svátek s mamkou a babičkou.

evena
26. lis 2010

ahoj 🙂
dnes sem stoupla na váhu a byla sem mile překvapena 😵 letí to dolů parádně 🙂 taky už mám 5 cm v pase a 1 cm přes boky, stehno a paže nějak stávkují 😝
@dasulag ty nejíš cukroví že nepřibereš? 😕

petka28
26. lis 2010

@evena teda grtuluji paráda co? já už mám taky 69,8 pod 70 jsem od porodu ještě nebyla.... 😀

wjerushka
26. lis 2010

@evena To ses do toho teda opřela parádně, šikula 😉

dasulag
26. lis 2010

@evena jím, ale nějak kolem těch vánoc je ještě lítačka, i na narozeninových oslavách si dám cukroví. Jsem totiž strašně na sladké 🙂 a pak kolem toho silvestra už toho tolik není na práci, je domácí pohoda a tak kynu 😉

dasulag
26. lis 2010

mě udělalo velkou radost když jsem se dostala pod 100 kg. Teď je mojí hranicí 90 kg a po jejím dosažení 80 kg. Chtěla bych se dostat k 70 kg ale uvidím jestli to půjde. Vím že je to běh na dlouhou trať.

petka28
26. lis 2010

@evena dnes jsem si zapekla maso se šlehačkou tak zkus je to dobrota🙂

evcaaaaaa
26. lis 2010

Ahoj holky tak nejak jsem na tom lepe co se tyce zdravi ale nekdo kdo mi byl blizky a ja si myslela ze jsem pro ne taky mi celkem vyrazil dech a tak budu dnes je cist asi teda nikdy nerikej nikdy 😖 😒

mapurka
26. lis 2010

@evena paráda, že jde váha dolů, jen tak dál.
Já se zatím taky držím, taky se mi to trochu hnulo dolů. Studovala jsem toho Atkinsona a přizpůsobuju se taky pomalu ale jistě této dietě. Neberu to tak striktně, hlavně zeleninku si dám, ale omezila jsem sacharidy.
Vánoce...no tojsem zvědavá. Já tedy moc péct nebudu, jen něco kvůli dětem a ať to doma trochu voní..., ale ony naše babičky pečou tak skvělé cukroví, že nevím jak budu odolávat 😖 . Ale mám v plánu se teda nepřežrat 😀

mapurka
26. lis 2010

@evcaaaaaa Evčo drž se!

evena
26. lis 2010

@petka28 taky gratuluju 😉 se těším až se taky dostanu pod 70 🙂

@dasulag aha, takže to vyběháš při uklízení jo 😀 na 90tku to dáš 😉

@petka28 my to doma děláme s bramborama v zapík. míse a zrovna včera sem si říkala jak by to chutnalo bez těch brambor že to musím vyzkoušet, ale až tak v něděli, teď mám nachytané už nakořeněné maso v lednici a to budu dojídat ještě tak v sobotu ... no ale sem zvědavá, mě na tomto jídle právě chutnají nejvíc ty brambory 😝

@evcaaaaaa ať se to u vás co nejdřív vyjasní 😉

@mapurka to je dobře že to jídlo omezuješ a jíš rozumněji 😉

wjerushka
26. lis 2010

@dasulag J8 teda taky víc přiberu na Silvestra. Jedinej můj hřích na Vánoce je bramoborvej salát s kaprem, tojím 24 k večeři a ještě 25 k snídani a obědu. ALe máme celkem dost pohybu, chodíme hodně ven a bruslit a sladký až tak nemusím, cukroví opravdu jen ochutnám. Zato Silvestr s chlebíčkama a slanýma pochutinama , to je moje 😀

mamkamarketa
26. lis 2010

@evena diky za prani 😉
no prave ☹ vcera pecena kruta, dortik pro malyho, zitra nanovo, chlebicky, dort, bramburky a jeste nas to ceka jednou pristi vikend. ja proste nejsem typ cloveka co, dela dobroty a neochutna nebo si nedobne 😀 proste nemam vuli 😠

kacab
26. lis 2010

ahojda... tak je to venku.... byli jsme u švagrové a já vnitřně i na venek odmítla sníst dort ke kafi, co přede mě postavila... Tak jsem přiznala že dietuju.... No... nědělám to ráda, všichni pak zkoumají, jestli fakt hubnu či ne... ale na druhou stranu, lepší než se cpát dortem jen proto, abych to utajila... Obvzlášť, když už mám za sebou sladkozní absťák a nechci do toho zase vlítnout... Švagrovka zhubla z kraje roku za 3 měsíce 20kg s je z ní kočka... JÁ CHCI TAKÝÝÝÝÝ 😵 😵 😵

leopolda
27. lis 2010

Ahoj holky,tak první sníh je tady.Dnes jsem se zvážila,váha se mi nehnula,tak mě to mírně zklamalao.
Ale zkusila jsem si oblíknout kalhoty,které jsem nosila před dětmi,což je v roce 2005 a jsou mi OK,tak to mi dodalo optimismu,že jsem zhubla na objemu,což je pro mě víc,než na váze.
Mě je jedno kolik budu vážit,ale at se cítím dobře a vejdu se do věcí,které se mi líbí.
Tak hubnutí zdar!!!. 😉

misicka455
27. lis 2010

@kacab tak to tě chvalím stím dortíkem já nevím jestly bych hop nesnědla 😀 Ale jednou týdně v mé dietě je místo na hřešicí jídlo 😀 Jo a tá tvoje švagrová zhubla jakým způsobem?

@leopolda takse změř ať víš kolik cm jde dolů 😉

misicka455
27. lis 2010

Mě je už dneska líp tak jsem dala hodinovou procházku s kočárem a zítra asi začnu pomali zase cvičit.

bocinka
27. lis 2010

ahoj holky, váhu písnu luuce do IP... ale je z rána... jinak jsem dneska neřešila nic, po včerejším večírku s holkama jsem měla šílený hlad, takže jsem se rozhodla, že po těch dvou měsících se prostě nažeru.... 😀 😀 😀 měla jsem rííízeček, slaninku, sklenku kofoly - to asi po půl roce, rajskou a brambůrky - to asi po roce, určo jsem přibrala dvě kila, už mě žere i svědomí, ale zítra si udělám čistící den jen s jablky.... 😅

wjerushka
27. lis 2010

Zdar holky, já dens seděla celý den ve škole 😒 Noa protože toho moc na výbět nebylo, tak moje jídlo bylo párek v rohlíku s hranolkama - jediný možný teplý jídlo za celý den. No stejně nečekám žádný zázraky zatím

luuca.b
27. lis 2010

@evcaaaaaa nesouhlasim hubnutí je pro všechny....a která prostě chce tak se muže přihlásit .a bojovat taky ...jak by mohly přijít na to hubnout spolu!! a IP se posílá proto že já nemám čas vysedávat furt tu a hledat jaká kolik má!chápeš!a vůbec ty ještě hubneš?

evena
27. lis 2010

ahoj pěknej víkend 😉

byli sme na vánočních trzích, doufám že Atkinson povoluje punč, ale asi ne co 😀 a malé zhřešení vařenou kukuřicí (3/4 kukuřice sem pak odevzdala po dlouhým vnitřím boji příteli 😝 ) ale dle mých odhadů sem se vlezla do daných sacharidů, teda snad 😎

@kacab už to máš oficiální jo 😎 te´d musíš bojovat jak lev ať ostatním vytřeš zrak že to dokážeš 😉
švagrová je fakt dobrá 😉

@leopolda paráda 😉 😉 😉 já kalhoty před porodem obleču až tak za 6 kg 😀

@bocinka teda ty ses rozežrala 😀 tiše závidím, taky bych se chtěla pořádně nažrat a přežrat 😀 😀

misicka455
27. lis 2010

Tak já jsme na svou zitřejší váhu zvědavá tak jako pokaždé 😀