Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
24. lis 2010

@wjerushka Ahojky jasně , že můžeš 😉 Jakl budeš hubnout a kolik chceš aby šlo dolů?

bocinka
24. lis 2010

ahojky holky, nějak Vás zanedbávám.... 😠 ale není čas a jsem omezená notebookem, páč mi umřelo napájení, mám ho na reklamaci a jsem odkázaná na Mirův komp....
V pátek už jdu na ten ples, koupila jsem si šaty, jsou krásné, ale hodně krátké, tak pod nima budu mít kalhoty, no, snad se Vám vyfotím.... jo a dneska jsem se vážila a mám 97 kg přesně... 😅 asi hubnu díky Sofinčiným zubům... jídlu teď moc nedám, ale zase cvičím denně.... 😅

kacab
24. lis 2010

@bocinka téda.. to seš frajerka!!! Až já budu mít dole 8 kg... to budu šťastná jako blecha!!! To už to na Tobě musí vidět i okolí... Sousedka to vždy přirovnává na kostky másla.... a Ty jsi jich ze sebe setřepala rovnou 32.... páni!!!! Gratuluji!!!!

bocinka
24. lis 2010

@kacab ježíš, děkuju.... kostky másla mě pobavily... moje babi je taková urýpaná co se mé a vůbec všech (moje babi má 4 syny, každý z nich 3 děti a všechny holky jsou prostě silné postavy, tak rýpe, jo a aby to bylo nespravedlivé, tak všichni chlapi v rodině jsou jako lunt 😠 😠 😅) váhy týče, ale dneska, když jsem tam byla, aby mi její kamarádka šaty spravila, tak říkala, že už je to vidět... 😵 😵 šaty mám vel 46, ale kvůli prsům, jinak jsem oblékla i 42.... 😕 😅 ale ať nemachruju jsou takové trošičku volnější.... 😵 no pak se Vám ukážu...

wjerushka
24. lis 2010

@misicka455 Díky, no potřebuju dát dolů aspoň 20 kg řekněme. Pak uvidíme, že by to šlo dál. Zatímjsem teda jenom omezila porce, dávám sina menší talíře a dolejvám se vodu (tedy dnes první den) 😅 Pohyb bych ráda přidala, ale zatím nezvládám, když spí malej po o, tak se sanžím poklidit a večer zase něco udělat do školy,mám šílenej skluz, tak nevím, jak to zvládnu.
@bocinka Jé 8kg je moc pěkný, to jsi dobrá

misicka455
24. lis 2010

@bocinka Taky gratuluji zatím asi hubneš znás nejrychleji 😉 A jak vůbec hubneš už se v tom nějak stracím tou dělenkou?

giselka
24. lis 2010

Ahoj holky, dočíst vás nemám šanci, tak jenom zdravím 😎
U mě je to s váhou pořád stejný, možná i horší, poslední dobou málo spím a doháním to hádejte čím 😝 Taky jsem zjistila, že se nesmím dívat na pořady, kde se vaří, včera na primě bylo Na nože a u toho mě vždycky chytne žravá 😝

misicka455
24. lis 2010

Tak mě naštěstí tyto pořady už chutě nedělají 😀

evcaaaaaa
24. lis 2010

Ahoj kocky hlasim ze dnes na cvici kaslu nejak mi neni zrovna ok sem nejaka nemastna neslana jako dala bych to ale proc to lamat pres koleno svet se nezbori kdyz jednou v tydnu nebudu jezdit no ne?????

@bocinka gratulka 8 kilo uz musi byt znat ja sla z velikosti L/XL na S/M nebo takhle za 42/44 na 36/38 😕 😕 takze tohle musi jit poznat Boci i kdybys nechtela 🙂 a jinak ja mam tyhle saty akorat loni jsem sukni nedopla tak doufam ze letos uz to bude lepciiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀

jsem ta uplne vlevo fialove saty vaha na foto cca 70 kilo
a ta druha po shozeni 12 kil letos na hukvaldech aby jste mi verily a nemyslely jste si ze kecaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocinka
24. lis 2010

@misicka455 jojo, i když teď už se spíš omezuju... stane se, že zapomenu jaký mám den... 😀 😀 😀 😕 😅 ale snažím se... hodně to dělá i v rámci jednoho jídla... a hodně cvičím... a hlavně, měla jsem moc kilo, jde to rychlejí... 😅

@evcaaaaaa týýý jo, pěknej rozdíl... kolik měříš??? na mě bude pořádně vidět až tak dvacet kilo...

@wjerushka děkuju... 😅

misicka455
24. lis 2010

@evcaaaaaa ty jsi kočka i s 12 kily , ale moc ti to sluší jak jsi zhubla 😉

lucie777
24. lis 2010

Ahoj holky,
trošku vás tu šmíruju, jelikož se taky snažím něco shodit, sice má snaha není moc přesvědčivá, ale potřebuju to, ještě mám asi 8 kilo navíc, než co sem měla před těhu.. 🙄 Takže sem si řekla, že když to hodím takhle veřejně, bude větší motivace nežrat a hubnout! 😀

luuca.b
24. lis 2010

@lucie777 ty?ty hubenoure?taky mám ještě 6-8 kilo nahoře ☹

luuca.b
24. lis 2010

@evcaaaaaa ty jooo husty rozdíl🙂
@bocinka no na mě jde vidět každé kilo nahoře ale když zhubnu nikdo nic nevidí☹

luuca.b
24. lis 2010

@wjerushka určo se přidej a písni kg a cm dám tě do tabulky🙂at vidime vysledky🙂 a každou neděli napsat váhu do IP děkuji🙂

bocinka
24. lis 2010

@lucie777 jen pojď... 😵 😵

@luuca.b jooo, to já znám.... 😅 😅

lucie777
24. lis 2010

@luuca.b Ha ha, já hubeňour, jo? 😀 Nemůžu na sebe sehnat kalhoty.. 😝 a když se předkloním, přeteče mi břicho..

luuca.b
24. lis 2010

@lucie777 to mě lucí taky..furt mám klokaní kapsu.-D
@bocinka je to o nervy a ted?sežeru nervama nač přijdu a je mi děsně zle stačí málo a je mi na blítí ale potřebuji to ...nechápu debil mozek a huba

bocinka
24. lis 2010

@lucie777 buď v klidu, já se nemusím ani předklánět... 😀 😀 teda už je to lepší, ale pořád hrůza - třeba oproti Tobě.. . 😅

@luuca.b to ti věřím... já taky stresy řeším jídlem... 😠 😠

luuca.b
24. lis 2010

@bocinka no jsem debil sežrala sjem chleba s medem a rozinky y oříšky a ted bych mohla jít☹...já se zbláznim...kdybych věděla jak jí pomoct!

mapurka
24. lis 2010

@evcaaaaaa ty jsi kočka, beru tvých 70 všemi deseti 😉 . Obdivuju, jak si to dala dolů. U nás v rodině jsou mamka i sestra hodně silné, my už tu stavbu těla máme takovou robustní...ale pořád se přesvědčuju, že já budu jínááá 🙂 !
Vítám nově příchozí duše 😉 !
Já se zatím držím a postupuju krůček po krůčku...nesladím kafe, přidala jsem víc zeleniny...akorát pití mi dělá problém. Nesnesu vodu z kohoutku a kupovat balenou, to by manžel nesnesl. Čaje nejsem zvyklá pít, ty pijou u nás jenom děti...Uvažuju o filtru na vodu, myslíte, že to k něčemu bude?

bocinka
24. lis 2010

@luuca.b pomůžeš jí už svou přítomností a podporou... víc asi sama dělat nemůžeš... ☹

@mapurka u nás totéž, samá pořádná baba, ze mě modelka nikdy nebude, mám ramena jako plavec a kozy jako blázen, navíc silný kosti a 180 cm... co jsem mohla podědit horšího...??? 😠 😅

wjerushka
24. lis 2010

@bocinka Já mám zase velkej zadek. V pase jsou mi kalhoty volný, ale nenarvu je přes prdel. On má každej něco
@luuca.b Zkusila jsi třeba nurofen. Když bylo nejhůř, takjsem ho malýmu dala, zabírá i na bolest a aspoň chvíli byl klid. Jinak si to asi musíš protrpět společně s malou. Ale třeba jí to bolí nejvíc apak budeš v pohodě. Já se takhle děsila každýho novýho zubu, ale pak mu rostly třeba všechny stoličky naráz a nevěděla jsem o tom

luuca.b
24. lis 2010

@wjerushka tak to mám postavu asi jak ty🙂 malá,vely zadek tlusté stehna a ted teda po pporodu klokaní kapsu...jj nurofen u nás taky zabírá.-)

luuca.b
24. lis 2010

@bocinka jj asi jedině to☹

wjerushka
24. lis 2010

@luuca.b Aha,no tak tu mám taky. a přitom břichojsem měla vždycky pevný. No bývávalo, taky nemládnu no.

luuca.b
24. lis 2010

@wjerushka jj ajk vosa a krásně pevné.přesně byvávalo

bocinka
24. lis 2010

@mapurka kup si Soda stream, taky nesnáším vodu z kohoutku...

@luuca.b to zvládnete.... 😔

@luuca.b @wjerushka holky, vy aspon víte co to je.... já to neměla nikdy.... :(

luuca.b
24. lis 2010

@bocinka soda stream je ta co se tam dávají i ty sirupy?

bocinka
24. lis 2010

@luuca.b jo, ale jsou drahý, já kupuju jiné... a sama piju bez, jen si udělám jemně perlivou.... 😉