Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

barevna
6. pro 2010

@mapurka no tak jsem nevydržela a dala si ty dvě kolečka rýžová,ale pořád lepší než něco sladkýho 😉

no ty už to asi máš těžší vyšetřit si čas na cvičení se třema cvrčkama, to já bych asi ten stres zajídala 😖 takže jestli se držíš tak jsi dobrá 😉

No já se snažim večer když je už klid tak si tak trochu naplánova co budu jíst druhý den, spočítat si to, popřípadně si naplánovat něčeho míň a pak si to co se musí připravovat dám prostě do krabiček-jakýchkoliv. Takže si připravim oloupaný a nakrájený ovoce, selský rohlík, jogurt, nakrájim zeleninu na večerní salát a tak. Protože jinak člověk snadno hřeší. A to mi připomíná že bych si toměla jít připravit 😉

mapurka
6. pro 2010

@barevna to je fakt dobrý nápad s těma krabičkama, hned to vyzkouším, protože já taky když mám hlad tak popadnu co je po ruce - třeba oplatek, ale když budu mít nachystáno v krabičce, bude to snažší! 🙂 Díky za tip
rýžová kolečka jsou v pohodě, po tom nepřibereš. To já jsem si dneska dala 2 kostičky ledové čokolády 😅 a to jsem mamce říkala, ať děckám na Mikuláše sladkosti nekupuje 😠

barevna
6. pro 2010

@mapurka cokoliv co pomůže je dobrý 🙂
no malej letos ještě dostal naštěstí k mikuláši jen příkrmy a ty mě zrovna nelákaj 😀

misicka455
6. pro 2010

Mě štve to cvičení už jsme pěkně dlouho necvičila a naváze to jde vidět vůbec nejde dolů prvně jsme byla nachlazená a teď nemůžu došlápnout na nohu a asi sebudu obědnávat naortopedii už torvá docela dlouhoa pěkně mě to s.....

mapurka
6. pro 2010

@misicka455 díky to si počtu 🙂
Když není zdraví, nejde nic, ani to hubnutí, tak se dej co nejdřív dokupy 😉 !

wjerushka
6. pro 2010

Holky, škoda, že nejste některá z okolí. Já, abych začala cvičit, ptořebuju do začátku tahouna, partáka, se kterým bych chodila, a kvůli kterýmu bych si nemohla říct,ž e na toprdím, že se mi nechce, když bych sním byla domluvená. Tak ten měsíc by mi stačil, pak už si navyknu a chodím i sama.
No nic anglina hotová aspoň z části, jdu do hajan

barevna
7. pro 2010

Nějak nemůžu spát...a přes den budu padat 😒

@wjerushka to je vážně škoda, taky by se mi to hodilo. Tak se holt musíme podržet alespoň takhle , já vim, člověk by měl za sebou nejradši nějakýho hlídače a trenéra.

Si někdy říkám jak to maj ty hvězdy jednoduchý a jak se jim to po porodu hubne když na to mají celou armádu lidí . Mě by stačil osobní kuchař 😀 , by mi vyvařoval lahůdky a přesto dietní. I když takovej trenér, chůva, masér,...no jo je pozdě a asi ještě snim 😀

dasulag
7. pro 2010

@wjerushka
@barevna já chodím s naší sousedkou. včera se mi moc do té zimy nechtělo. Ale protože jsem s ní byla domluvená, tak jsem to překonala a šla jsem zumbovat. Bylo to super. Teď mi to moc časově nevycházelo, tak doufám, že teď to bude lepší a dvakrát týdně tu zumbu dám. Hodně mě chytla, i když teď jak jsem tam delší dobu nebyla, tak jsem si připadla, že sebou plácám jak ryba na suchu. 😀

kacab
7. pro 2010

... je vy jste se rozjely.... Já teď nemám moc času sem chodit... nakonec jsem se pustila do toto cukroví - Terezka po tom moc toužila... a docela nám to jde od ruky... Už máme 5 druhů za 2 dny a musím se pochlubit, že jsem nijak nehřešila... od každého duhu jsem si kousla na ochutnání - a brala to jako večeři a na rozdíl od jiných let ani nemám potřebu ho chodit ujídat... Terezka je nadšená, sice to válení a vykrajování s ní je trochu o nervy, ale její rozzářená očka za to stojí... jinak že píšete o Zumbě... byla jsem nadšená, že jí tu otevřely, ale je tam tak vysoká účast, hlava na hlavě, vydýcháno a není se kde ani převléci... Ta cvičitelka (moc šikovná) tam vezme každého kdo dorazí a hlavně zaplatí a pak nejde udělat krok do strany.. tak jsem to vzdala... a doma je místa sice dost, ale bydlíme ve starém domě a poskočit si tu zmanená, že nadskočí nábytek v celé místnosti, jak se to tou starou dřevěnou podlahou nese... takže já rotopeduju a lítám po venku s kočárem... teď ale mé už týden bolí záda, tak tomu pohybu taky moc nedávám, jen ty záda rozcvičuju!!! Jo a vítám nověpříchozí 🙂

barevna
7. pro 2010

@dasulag
@kacab holky vy jste tak pilný , JÁ-cvičení už několik měsíců nula, cukroví ještě žádné,asi se budu muset fakt do něčeho pustit abych se tu za chvilku nemusela stydět.

No tady u nás na vesnici moc vhodných parťaček nemám a ty co by do toho šly tak mají manželi co dělaj na směny takže jim to nevychází a když už jo tak jsou zdrchaný z dětí nebo jsou dítka nemocná ☹

janicavopica
7. pro 2010

dobre rano holky,
tak uz odedneska mam v planu se drzet s jidelm poradne, tak snad to vydrzim. na zumbu nejdu nakonec dneska, ale zitra, tak si poskocim u zumby doma odpoledne 😉
ja bych taky potrebovala partaka. chodim se sousedkou, ale chodi uz do prace a tak ji nevychazi hlidani pokazdy a chodi nepravidelne a chtela jsem prave aspon 2x tydne, ale uz tu nikoho nadsenyho do zumby nemam 😔 tak se musim smirit s tim, ze jednou v telocvicne a jednou tydne doma!
ja jsem pred 4 rokama chodila k trenerovi do fitka, hlidal mi jidelnicek a sestavil cvicebni plan primo na telo a za 3 mesice jsem zhubla 7 kg a hlavne neuveritelne uzasne zpevnila, to se mi nikdy tak samotne nepodarilo!!! ale stoji to dost penez, ktery na materske proste nemam a casu 😒
a nejlip v zivote se mi hublo v laznich pro obezni (tehdy jsem mela 70 kg a zhubla na 64 kg jako s tim trenerem) a to bylo super, jidlo jen to co nam dali a cviceni, no uplne mimo realitu, v zitvote si clovek proste sahne do lednicky nebo do zasob a sni co chce, tam to neslo. od te doby (to mi bylo 18 let) vim, ze nikdy nedovolim diteti jist v takovych mnozstvich sladky a bez pohybu. tam byly holky, ktery meli v 10 letech 120 kg. DES!!! ja tam byla se svyma 70 kg v 18 letech za modelku 😀 fakt 😅

janicavopica
7. pro 2010

a jeste jsem si vsimla, ze tu bud drzite atkinsona nebo delenku... je tu nekdo, kdo nedrzi ani jedno? jen tak pro info. pro me takovyto diety nejsou, to neudrzim a chci jist vse, ale v malych porcich a samo ne to proklaty sladky 🤐

barevna
7. pro 2010

@janicavopica já nedržim ani jedno. Snažim se počítat a vyhnout se rafinovanýmu cukru a dalším potravinám s vysokým GL indexem či jak se to píše 🙂 jinak mě honí hrozně mlsná -a pak jsem k neudržení

medvedinka
7. pro 2010

@janicavopica odkud jsi? já taky hledám parťáka - na akváč chodím občas s maminou. jinak já nedržím žádnou dietu - vím, kolik si můžu dovolit sníst a že si můžu třeba dopoledně dopřát místo sváči i sladkost a že bych měla třikrát týdně cvičit...

janicavopica
7. pro 2010

@barevna tak to jsme na tom stejne 🙂 u me je teda problem, kterej fakt musim odstranit, sladka snidane! dneska probehl kolac, jsem proste do toho trenera na sladky snidane zvykla, ale ted nemam takovy pohyb jako s nim. jindy jsem mela s nim bebe susenky, kasi, musli atd. no a telo si na to rano zvyklo a ted se toho nechce vzdat 😖 😀

janicavopica
7. pro 2010

@medvedinka jsem z olomouce, to tu asi nidko holky nejste, ze? nebo se pletu?

janicavopica
7. pro 2010

@medvedinka a na akvac jsem chodila a bylo to fajn, ale sama nee ☹

kacab
7. pro 2010

@janicavopica ahojda, já mám dietu nedietu... omezeno sladké, vyloučeno hodně tučné (máslo a tučné sýry) a jinak od všeho jen v malinkých dávkách... jím co 2,5-3 hodinky... když je to dietnější, dám si trochu víc, když méně, tak třeba jen trošičku.... šlo o to vydržet první 3dny, než se stáhne žaludek a pak pohoda... chuťové buňky jsou naprosto spokojené, váha jde dolů a hlavně mě neděsí, jak se budu stravovat nadále po dietě... stejně 🙂 jo, nehubnu nijak zázračně rychle, ale pomalu taky ne.... tak1,2kg týdně.... U mě nejde o to jednorázově shodit... mám to už boj na celý život, tak jsem to musela pojmout tak, aby mě ta představa neděsila 🙂 Diety holek určo fungují, ale já bych na nich asi dlouho nevydržela fungovat, hlavně na atkinsonovi... Dělenku bych zvládla, ale je to o mé lenosti to pořád řešit a taky bych záviděla rodině u oběda 😀 😀 😀

barevna
7. pro 2010

@janicavopica sladké snídaně můžou být i dietní a zdravé, pokud je máš ráda tak se jich nevzdávej, já je taky musím mít 🙂

@kacab tomu se říká ideální životní styl. A nemáš občas staré chutě?

kacab
7. pro 2010

@barevna mám... většinou se udržím a jsem pak na sebe děsně pyšná, ale když ne a něco uzobnu, tak přiměřeně a rozhodně si to nevyčítám.... spíš se pak snažím jiné jídlo toho dne mít hodně nízkokalorické.... teď jsem zrovna polévala čokoládou cukroví a bez olíznutí prstíků by to snad ani nešlo.... tak to beru jako dopol svačinku a budu až obědvat... jinak pokud mám axtra mlsnou na sladké, udělám si horké kakao - většinou hořké, někdy s kolečkem umělého sladidla a to mi pomůže... nebo cola lighlt.... ale to fakt zřídka.... jo a dávám si psyllium!!!před večeří jako prevenci večerních vlčích hladů...

barevna
7. pro 2010

@kacab tak to jsi fakt dobrá. A jak dlouho už to takhle držíš?

kacab
7. pro 2010

...ale u toho psyllia , kdyby jste to náhodou některá nověpříchozí zkoušela, tak aby jste se nelekly..... ona z něj je v těle taková želatina, co logicky váže dost vody.... když jí 2x denně beru, mám střeva plný tý želatiny a váha je vyšší tak o 1-1,5 kg... ale s hubnutím a tukem v těle to nemá co společného... když jí přestanete užívat, tak po vyprázdnění do 2 dnů je ta váha dole.... ona sama o sobě nemá žádné kalorie a tak je blbost, co jsem kdysi na nějaké diskusi četla, že se po ní přibírá!!! mě pomáhá k nasycení a má i jiné pozitivní vlivy na tělo, ale to už jsme tu řešily...
@barevna krátce 🙂 ... od začátku listopadu, ale první týden byl spíš aklimatizační a 7.11 jsem se poprvé vážila a poprosila Lucku, aby si mě přidala do tabulky... mě teda tahle diskuse moc pomáhá... a taky když stojím před myšlenkou něco sežrat... tak si řeknu, že co chci více... Zhubnout a nebo sežrat to??? a jdu od toho pryč 🙂
Já jsem kulička celý život a chtěla bych se cítit atraktivněji a nosit modernější hadříky... a příští podzim mi bude 30, tak jsem se na letošní narozky rozhodla....Čím budu starší, tím bude těžší to sundat, tak do 30ti to prostě musím zvládnout 🙂 Jen pak ještě vyřešit křečový žíly co mám na levé noze po druhém těhu... Na vytrhání nemůžu, musím běhat kolem malého.. a 15 tis na to spálení zevnitř nemám kačky.... Někde jsem něco četla o nějakých injekcích, ale zatím o tom nic nevím.... nemáte náhodou některá zkušenost?
Jinak hubnutí zdar 🙂

luuca.b
7. pro 2010

@barevna děkuji moc🙂 jedu na víkend do pha🙂

holky od včera od rána sněží a večer od půl deváty nám nešla do rána elektrika naštěstí po celou noc jezdil pluh po silnici ale chodníky to se nedá!!!!

jdu vložit tabulku ,plno z vás se neozvalo tak že až se ozvete uvidíte se tam až v neděli🙂

kacab
7. pro 2010

@luuca.b děkujeme za tabulku, jsi poklad 🙂

wjerushka
7. pro 2010

Ahoj, tady ráno pršelo, jela jsme s malým kouknout na školku apěkně se to vozilo. Naštěstí hlavní tahy byly v pohodě udržovaný, takže největší boj byl vyjet ze dvora. A u školky, jsem to raději odstavila a po těch neodklizených vedlejších jsme šli pěšky, ono to nebylo nijak daleko.
Já mám teda taky měnší porce, ale prácvěpřemýšlím co po Novým roce a asi toho atkinsona zkusím. Aspoň na nějaký čas, a uvidí se, jak mi sedne. .
@luuca.b My jdeme do prahy v sobotu. Zkouknout vánční trhy, udělat si takový výlet 🙂

janicavopica
7. pro 2010

@kacab to mame podobne, snazim se vyhybat tucnymu a sladkymu, tucnymu se vyhybam celkem obstojne, to ani nemusim, ale to sladky!!! no a teda me se vaha hla na -3kg dolu v zari a od te doby nic, tak jsem se do toho dneska obula tak snad to poleze, v lednu jdu na kontrolu k tomu dietologovi, tak mu chci dokazat, ze to jde i bez prasku 🤐

jdu se mrknout na tabulku, treba je na tom nekdo podobne jako ja 😉
@kacab ja psylium jim rano si ho sypu do jogurtu(pokud snidam jogurt) samotny ho ve vode nesnesu 😅 me to doporucila doktorka na traveni a stolice a je to fajn

kacab
7. pro 2010

@janicavopica já ho ve vodě taky pila s naprostým sebezapřením a hnusem... ale teď kupuju ochucené -ale bez cukru a zalívám teplou vodou a je to trochu s nadsázky skoro i chutné 🙂 ... pro mě teda o 100% poživatelnější a jinak to klouže do krku...a které kupuješ? já tohle
http://www.lekarnice.cz/zazivani-a-travici-trak...
a občas tohle
http://www.manitera.cz/hubnuti/vlaknina/apothek...

janicavopica
7. pro 2010

@kacab ja mam od dr. popova http://www.drpopov.cz/s1/vlaknina-psyllium-psyl... ale neni tu to moje, ma jiny obal. ja dneska zvazuju, jestli si koupit to ochuceny jak pises ty, nebo zkusit tablety s jablecnym octem napr. tyto http://www.zbozi.cz/p477697-medpharma-jablecny-... nebo jak jsem cetla tu, ze jedna mamina si kupuje na veceri ten koktejl http://www.lekarna.cz/nutrend-t-meal-fruity-cok... co myslite?