Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

simooonka17
1. dub 2011

@kive76 to samozřejmě taky 🙂 prostě všem skvělým ženským, co jsou tu 🙂

simooonka17
1. dub 2011

@kacab tak to by mě taky zajímalo, pač kafe sice neladím ale caro není to pravé 🙂

misicka455
1. dub 2011

AHOJKY, KOUKÁM ŽE TU MÁME nové přichozí tož vítajte a hodně zdaru při hubnutí-

Včera k tomu pořadu na primě tá ženskýá teda měla dost kilo to y asi fakt ze sebozu něco měla dělat ,a le chvilkama jsem se vní viděla i já . Začnu něco dělat a jak mě přejde ten první elán strasně blbě se mi do toho zase dostavá , ale je fakt že já bych nelezla do televize. a mám ovíce než 100kg míň.

misicka455
1. dub 2011

Kafe se může ,a le jen bezkofeinové . Prostě ten kofein je nějakej blbej.

kacab
1. dub 2011

@misicka455 to je divné...zvlášť když se prý přišlo na to, že kofein a tein jsou to same..... pokud to teda je pravda... už nevím kde jsem to sebrala...

misicka455
1. dub 2011

@kacab ak potom už mě nic jiného nenapadá , ale tohle jsem někde vyčetla.

rendolf
1. dub 2011

Ahojte všem, taky se snažím zhubnout, ale nějak se nedaří....., no o tom kofeinu vím, že podporuje chuť k jídlu proto se při dietě nedoporučuje pít kafe a černý čaj.

marcelkap
1. dub 2011

@simooonka17 Musí to být fakt šok pro tělo, ještě k tomu když to neděláš dobrovolně to hubnutí. Přeju ti, aby jsi už hubla "zdravě" a v pohodě.

@prdecek Ahoj, kolik bys chtěla shodit?

S tim kofeinem jsem ráda, že mě to netíží, pač kafe nepiju 🙂 Ale myslim, že jsem někde slyšela, že váže cukry, ale nevim jestli to neni blbost.

@rendolf Vítej 🙂 Ty jsi na tom jak, kolik bys chtěla zhubnout?

misicka455
2. dub 2011

Já si davám občas kafe a nevidím problém, že by mě to nějak při hubjutí brzdilo 😉

misicka455
2. dub 2011

@rendolf ahojky vítej a jakto že s e nedaří nenní vůle?

gabrielaa
2. dub 2011

Kafe ani tak nepodporuje chuť k jídlu, jako že spíš zavodňuje )

rendolf
2. dub 2011

@marcelkap Chtěla bych dát dolů tak 10 kilo, 15 by bylo ještě lepší.

@misicka455 Ahoj, přesně tak, nemám vůli a nejraději bych se neviděla!

korchy
2. dub 2011

@rendolf Ahooojky,10kg?Tak to máš docela dost velký cíl,ale snad ti to půjde,hlavně zdravě a nehladověd.

Jo holky vy všechny jste pro mě obrovská podpora při hubnutí,držím tu dělenku,kdybych se nezaregistrovala a neměla si ským otom pokecat a vyměnovat názory,nevím nevím kde bych byla.Asi bych to tak dlouho nevydržela a určitě by mě to ani nebavilo 🙂

misicka455
2. dub 2011

@rendolf to znám když okolo je tolik lákadel , ale pak se mrknu na sebe do zrcadla a je mi blbě 😒 Tak třeba snáma to zvládneš nejhorší je začít tak co od pondělka 😉

rendolf
2. dub 2011

@misicka455 Já už od pondělka začala, nejím chleba ani pečivo, k masu si dávám zeleninu. Snažím se i zdravě připravovat a vařit maso....,jen kdyby nebylo to sladký 😠 Navíc můj chlap má rád ke kafi něco sladkého-upečeného a já mu ráda peču. Přes den odolám, ale jakmile je večer a dostaví se chuť tak je to všechno v ........

prdecek
2. dub 2011

@marcelkap ahoj, aspoň 10kg bych chtěla, ale ve skutečnosti bych potřebovala víc. Ale nejde to naráz, takže první cíl je 10kg 🙂

prdecek
2. dub 2011

@rendolf já začala kupovat jen to celozrnné pečivo a večer mám ty chutě taky ☹

misicka455
3. dub 2011

Na chutě je nejlepší si nakrájet nějakou zeleniniku, nebo pár oříšků. U mě je taky nejhorší sladký to prostě miluju a proto taky tento týden hlasím, že váha se nepohla 😒

prdecek
3. dub 2011

@misicka455 já miluju čokoládu a všechno co jí obsahuje, já musím zhubnout, vím to. Snažím se aspoň jednou denně ovoce a jednou denně zeleninu, jnenže mi to moc neleze ☹ ale prostě musím.

meleri
3. dub 2011

ahojte holky můžu se přidat? jsem po porodu a chtěla bych zhubnout...před porodem sem měla 59kg na konci těhotenství 75, ted sem na 64. tak mi chybí ještě pět šest kg. právě mi taky moc jede sladké a hlavně čokoláda a med...:( zelenina mi moc nejede zrovna ted tu přezžvykuju salát a fakt ne a ne to dojíst.... 😅

gabrielaa
3. dub 2011

Vítám všechny nový "hubničky" 😀 Se to tu slušně rozrůstá 😎

misicka455
3. dub 2011

nezapomente dneska posílat váhy 😉

prdecek
3. dub 2011

@misicka455 to můžu taky? já se tedy dneska nevážila.

prdecek
3. dub 2011

@gabrielaa 🙂

misicka455
3. dub 2011

@prdecek jasan můžeš . Zvaš se pošly váhu lucce a každej týden v neděli se važíme a píšeme jak se nám daří či nedaří s váhou bojovat 🙂

prdecek
3. dub 2011

@misicka455 tak já to nechám na další týden, pač jsem před chvíli jedla, tak to nemá cenu se vážit

misicka455
3. dub 2011
marcelkap
3. dub 2011

@prdecek
@rendolf
Holky, 10kg je myslim tak akorát cíl do začátku. Teda pokud nezačínáte na 60kg 🙂
Já se tenhle týden docela držim a hlavně mám hodně pohybu. Dneska jsme byli na cyklostezce, chodili jsme teda pěšky s kočárkem, ušli jsme asi 12km a šli jsme to 3 hodiny, takže mě docela bolej nožičky.

A s tou chutí na sladký se přidávám. Někdy mám dny, kdy bych nic nepozřela, prostě mám silnou vůli a jindy sežeru tabulku čokolády na posezení.

luti
3. dub 2011

Dobry vecer hubnicky a snazilky🙂)), vitam vsechny nove prochozi 😉 @rendolf ,@prdecek
@simooonka17 huniti zdar😉0 i staronove prochozi
@meleri a obrovska gratulace k novemu miminku, doufam, ze jste vsichni zdravi a vse je v poradku🙂)))
@gabrielaa cviceni je v UK, skoda, byla by jsi mooooc vitana🙂))
@korchy presne tak ve skupine se to tahne lepe co? doufam, zebrzy opet najedes na to,co ti bude nejvice vyhovovat🙂)
@misicka455 jejejej,kde jsi se toulala holka nase🙂, u mne vaha jde hooodne pomalu, ale coz musime nekdy zpomalit, abychom se mohly zase rozjet🙂))

luti
3. dub 2011

@korchy mas naprostou pravdu kafin v kave odvodnuje, tak stejne jako tein v cernem caji,tak asi proto to zakazuji, nejlepsi je bylinkovy nebo zeleny caj, ale jako se vsim s mirou🙂))
@kacab smutny pribeh s tvoji sestru, muj manzel chodil s byvalou pritelkyni anorektickou, dokonce kvuli ni zacal studovat i psychologiii aby ji pomohl, ale nakonec se rozesli a, protoze mu lhala, ze prestal a atd,a tak si nasel mne, tucnaka🙂))) mame alespon spolecnou zalibu v jidle🙂)))
@gabrielaa jak jsi se ptala ohledne toe nadbytecne hmotnosti atd. ja byla vzdy sportovni typ, takze jsem mohla jist co chtela, samozrejmne se zmenou zivotniho stylu vice prace v praci a vice jidla, plus tehotenstvi, vaha sla obr nahoru☹(( teorii i praxi mam docela v malicku🙂)), ale ta chut na jidlo🙂))))
@kive76 presne tak i nemaminkam,pro vsechny snazilky, hubnicky atd🙂))