Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

gabrielaa
19. dub 2011

@luuca.b souhlasím s kecab, děkujeme a není potřeba se omlouvat 😉 a řeknu ti, je to parádní pohled na tu tabulku, jsme vážně šikovný 😎

@kecab taky si minimálně jednou týdně lehce zhřeším 😉

Jinak já už druhý den trávila okopáváním, plením, stříháním suchých halouzek, vyhrabováním..no prostě zahrada tady konečně zase vypadá jako zahrada 😀 zítra musím ještě zryt a nachystat na novou skalku, tak to si zase máknu..mně uplně bolí nohy po dnešku, což je paráda 😀

misicka455
19. dub 2011

Ahojky, tak já dneska prochajda dvě a půl hodky dopo a odpo další hodku a jsem tedy pěkně vyfluslá, la etak hezky unavená , to s ebude spinkat.

Zitra chci jít dopo ven a odpo jít cvičit tak snad to dodržím a ráno fuj hnus zubař 😒

marcelkap
19. dub 2011

Já byla dneska taky venku, kdo by nebyl když je tam konečně zas hezky 🙂
Taky mě zítra čeká zubař, budou mi vyndavat stehy po tom zákroku z minulýho týdne.
Jinak, dneska u mě byla na návštěvě kamarádka přinesla mi bonboniéru Modré z nebe. Jí řikám Dík, to jsi hodná, na tu mojí dietu mi nosit takovýhle dobroty. No jo, ale bylo to k svátku, tak jsem půlku snědla před obědem, druhou po obědě 😀 Aspoň už je pryč a nebudu ujídat každej den 😀

evena
19. dub 2011

ahoj 🙂
dnes sme byli opět na kuželkách, ale zaklopila sem to bohužel margotkou a pivem 😝 😝 ale takový zhřešení moc často nemám tak si to ani moc nevyčítám 😝
gabi sluší, seš kočka 😵
taky makám na zahradě 🙂 je super když tě něco takovýho baví a zároveň děláš něco pro své tělo, taková posilovna zadarmo 🙂 😀
koukala sem na tabulku a klobouk dolů jak vám to letí dolů 😕 mě to teď nějak nejde 😝 musím víc máknout 🙂 🙂

evena
20. dub 2011

slavííííííím kulatiny 😀 v neděli 71 a dnes 70, nechápu jak sem to zhubla a ještě po tom včerejším hřešení 😕 😀 ale sem ráda 😀

korchy
20. dub 2011

@evena Tak to je supeerrr,gratuluji a jen tak dále 😉

misicka455
20. dub 2011

Ahojky,

tak já dnešního zubáka mám za sebou a byla to síla doufám, že už budu mít klid.

misicka455
20. dub 2011

@evena jé super gratuluji 😉

kacab
20. dub 2011

@evena gratuluji a naprosto chápu.... já v neděli 89,4 v pondělí 89 a dnes 88,4... a mám i vysvětlení... V pondělí byl úplněk, takže měsíc teď couve.. tělo se zbavuje škodlivin, vody a dobře odbourává tuky.... příštích 14 dní se bude dobře hubnout... ne každý na to věří a ne na každého to asi funguje, ale na mě 100%!!!!! Před úplňkem skoro nehubnu a po něm suprově a přitom jím stejně 🙂

schválně - komu to ještě skočilo dolů?

evena
20. dub 2011

že by úplněk, to slyším poprvé 😕 zkusím to vysledovat jestli to funguje i u mě 🙂

holky s většíma bokama ... zabírají vám nějaké cviky a zmenšení? já už sem z těch svých boků fakt někdy nešťastná, mě připadá že s ubývajícíma kilama je mám čím dál tím větší 😝 jak hubnu v zadku, břiše atd. tak mi prostě víc vynikají, předtím sem to měla jakoby slité v jedno 😅 ale teď mám na bocích takové nevzhledné tukové koule 😅 prý se v těch bocích dost špatně hubne ☹

jak se přesně jmenují ty poradny kde vám pomáhají zhubnout? chtěla bych to zkusit, sebe i přítele, ukecala sem ho, aby se sebou taky něco dělal, tak sem ráda, že na to nejsem sama ... včera začal dokonce jezdit na rotopedu, uvidíme jak dlouho mu to vydrží ... on měl nejvíc 125 a už několikrát se mu podařilo to sundat třeba na 105, ale vždy to nabral po určité době zpět 😝 teď má zase skoro 120 😝

marcelkap
20. dub 2011

S tim úplňkem to slyším prvně. Ale je fakt, že mi to šlo dolu. A jestli to má jít následujících 14dní dobře, tak se do toho vrhnu 🙂

@evena Já jsem chodila do dietologického centra. Ale pěkně jsem se zklamala. Nejvíc mi to pomohlo v tom, abych získala vůli a odhodlání.

evena
20. dub 2011

@marcelkap a proč si se zklamala? 😕

já našla tohle, poslala jsem tam údaje, měli by se mi do týdne ozvat ... neznáte někdo tuto firmu? vypadá to seriozně, ale člověk nikdy neví, aby mi pak nezačali nabízet nějaké přípravky atd 😝 konzultace stojí 250 kč .. mě jde hlavně o to, abych přesně věděla co můžu kdy jíst, kolik čeho, prostě jídelníček ušitý mě na míru jak je v pořadu Jste to co jíte 🙂 a snad už se pak konečně dokopu i k tomu poctivě vařit až budu vědět co mám vařit 😝 😀

a co vy ostatní, jaké máte zkušenosti s poradci na výživu?? 🙂

evena
20. dub 2011
marcelkap
20. dub 2011

@evena Tam jsem taky psala a nikdy se mi nikdo neozval.
Zklamala jsem se tím, že pani "dietoložka" mi vůbec nic nevysvětlila. Zvážila mě na přístroji, kterej měří i tuky a spoustu dalších kravin, vytiskla a dala mi to. Pak mi vytiskla jídelníček a recepty k němu. Dohromady cca 5 minut času a zinkasovala mě o 350,-. Takhle to proběhlo dvakrát. Podruhý jsem jí řekla, že jsem si vymejšlela i jiný jídla než jsou na tom jejím jídelníčku, že to jsem pochopila, že mám brát jako inspiraci. Tak mě sprdla, že jsem hloupá, že to jsem měla jíst jenom ty jídla který tam mám od ní napsaný - výsledek byl takovej, že i při nedodržování toho jejího jídelníčku jsem za měsích zhubla 7kg.
No a na 3. návštěvě jsem po ní chtěla, aby mi řekla, jestli hubnu dobře, jestli tuky, svaly a tak. Řekla mi: "HUbnete? Hubnete! Tak co byste chtěla vysvětlovat. Až nebudete hubnout, tak se s váma budu bavit." Tak jsem jí řekla, že už se s ní nechci bavit já a ona "Fajn, já mám klientů dost, už chodit nemusíte. Jo, a dejte mi 350Kč za ten jídelníček co jsem vám teď vytiskla."
No prostě otřesný jednání. Ale jediný v čem mi to pomohlo bylo, že jsem získala odvahu a vůli.

evena
20. dub 2011

😕 😅 tak to je dobrý přístup teda tak to se ti nedivím 😀 to teda nevím jestli bych jí ta tu poslední konzultaci zaplatila 😀 s mojí povahou by se spíš dozvěděla ať si ty recepty strčí někam 😝 😝
tak snad se mi ozvou 😝 raději zkusím pohledat ještě někoho jiného 😝

miranda77
21. dub 2011

já jsem chodila do Natur Housu ... nejprve jsem tam potkala moc hodnou paní ... za konzultace nic neúčtují, ale čekají, že si na jejich doporučení zakoupíte jejich příšerně drahé výrobky 😝 ... řeknou, co jíst a nejíst ... dají vzorový jídleníček (orientační) ... při konzultaci řeknou, jak se hýbe voda, tuky, váha, zda hubnete přes boky, břicho nebo pas ...
už tam ale nechodím ... přišla nová"dietoložka" a řekla mi, že na mne nemá čas ... snažím se pořád se držet jejich jídleníčku ... ale už ne tak strikntně ...
jinak kamarádka u nich zhubla 30kg (cca 3-4měsíce)... zatím ... ale je to hodně o penězích, prý tam nechala i 5000,-Kč měsíčně 😲

luuca.b
21. dub 2011

malá změna🙂 po 4 měsících zumby

gabrielaa
21. dub 2011

@luuca.b bych řekla velká změna 😉 😀

luti
21. dub 2011

Ahojky hubnicky a snazilky🙂))), opet omluva☹((, ja tady nestacim psat,ale ctu poctive, dnes budu rychle reagovat na fotecky 😉 😉
@gabrielaa super, musis byt na sebe pysna, krasna mamina, mala musi byt hrda, jen tak dale🙂
@luuca.b super zmena, jsi jednicka, vy mensi holky, myslim tim vyskove, mate vlastne nevyhodu, protoze i sebevetsi ubytek je mene viditelny nez u vyssich holek, ale i tak obr zmena, super🙂))
@evena, take gratuluji ke kulatinam, super🙂)
Holky, myslim, ze je to super napad, s temi fotkami, alespon se mame cim kochat a motivovat 😉 😉 Vsem preji krasny den a hubnuti zdar🙂))

luuca.b
21. dub 2011

@gabrielaa
@luti moc děkuji🙂...jsem fakt dukaz toho že zumbou se hubne🙂....přesně na nás jde vidět každý gram☹ a když už to jde dolu tak moc vidět neni 🙂

marcelkap
21. dub 2011

@luuca.b Tyjo, to je paráda. Mě zrovna včera kámoška lanařila na zumbu a já pořád nevim a nevim 🙂

Dneska jsem byla poprvý na Vibrostation. Stojí se na tom, nemusí se cvičit, prostě jen stojim a ono to se mnou vybruje. Na začátku mě změřili obvody, zvážili, změřili tuky, bmi. Tak jsem zvědavá jakej to bude mít efekt. Oni jim tam prej hodně choděj lidi, který nic nedělaj (necvičej, nedržej dietu) a myslej si, že na tohle vlezou a budou hubený. Tak když jsem řekla, kolik jsem už zhubla, a že jsem chodila k dietoložce a že stravovací a pitný návyky mám, tak ze mě byli nadšený 🙂

misicka455
21. dub 2011

A já dneska na sebe tedy nejsem hrdá mám žravou a jen šmejdím a pořád něco dlabu 😒

misicka455
21. dub 2011

@luuca.b no bomba 🙂

marcelkap
21. dub 2011

Holky, tak jsem speciálně pro vás taky vytvořila takový průřez mojí postavou.

marcelkap
21. dub 2011

Sakriš jsem u toho měla popisky aoni se tu nezobrazili...takže
zleva: červen 2007, červenec 2008, srpen 2010, duben 2011

miranda77
21. dub 2011

@marcelkap @luuca.b ohromná gratulace!!!! také skouknu nějaké foto ...

lena27
21. dub 2011

@luuca.b @marcelkap holky vy jste šikulky, moc vám gratuluji a tiše závidím

evena
21. dub 2011

@luuca.b
@marcelkap no teda holky bomba 😵 😵 😵
já snad půjdu pohledat nějakou fotku taky 😀

miranda77
21. dub 2011

tak s fotkama to moc neumím :( ... (nevím,jak to bude veliké a nějak se to přeházelo :o)
1. o dvouch dětech 2011, 2006 (před dětma). 2007-první dítě, 2008, 2009-druhé dítě, 2010